• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
jéé Jani průkajda, no náááááádhera :dizzy_face: :dizzy_face: a dostalas k tomu nějaký těhu balíček?
mě volala máma minulý týden, je zdravotní sestra a asi se byla pochlubit, že bude babi kolegyni na gyndě, tak jí hned dala dva těhu balíčky :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz
S tim Facebookem je to jenom takovej podnet k zamysleni, pokud by nebyl nikdo vyrazne proti.. Mne treba fascinuje, kdyz mi do IP chodi poznámky od lidi, kteri se v tyhle diskuzi nikdy neobjevili, ale zjevne nas pravidelne ctou! A s tema kradezema fotek to bylo trapny. Nehlede na to, ze mam vzdycky blbej pocit, kdyz se ptam na terminy vysetrení postý.. A k narozeninam a svatkum preju opozdene (JANI, vsechno nejlepsi! :grinning: )

A ted treba nevim, jestli vzniklo nejaky datum srazu..
25. kvě 2009 v 15:37  • Odpověz
Gucci ne nedostala :frowning2:

Campi myslim, ze datum srazu nevzniklo, stale ve fazi dohad...
A diky za prani :wink:
25. kvě 2009 v 15:43  • Odpověz
aha, tak to asi dávaj jen někde
máma je z toho celá na větvi, že má doma dudlík :grinning:
25. kvě 2009 v 15:44  • Odpověz
:grinning: to se ji nedivim
Moje mama se mi dneska do mailu omlouvala, ze to prozradila znamym :wink: Tak jsem ji odepsala, ze v pohode, ze uz je to na me videt :grinning:
25. kvě 2009 v 15:46  • Odpověz
tak když se máma pochlubí někomu koho ani neznám, tak mi to neva, ale jinak to budem ofiko říkat až po 18/6 :slight_smile: ... pG to taky vykecal v sobotu svojí spolužačce ze střední, kterou neviděl x let a x let jí zase neuvidí :grinning:
25. kvě 2009 v 15:49  • Odpověz
Gucci ono se to stejne tak samovolne rozsiri. A na me je to fakt uz videt, takze uz nema cenu zapirat :grinning:
25. kvě 2009 v 15:52  • Odpověz
Tak jsme zpátky! Ufffff, budeme asi nutně potřebovat auto s klimatizací... Nebo nás v létě bude všude vozit D. :confounded: Takže prý má opravdu lehký hypertonický sy, projev je třeba ta hlavička ke straně a to, že blbě pase. Mám s ní cvičit (1 cvik z Vojtovky, ale v poho, a pak takový spíš polohování). Byly jsme tam skoro hodinu a M. vůbec neplakala - to mě fakt potěšila. :slight_smile:
Kay, supeeer! S. krásně roste! :dizzy_face:
Taky zdravíme Ladunku! :grinning: Já s Facebookem nemám žádnou zkušenost, ale pokud mi to vysvětlíte, tak jsem pro. :wink: Aha, tak Mila píše, že ne... Ale tady je to úplně veřejný... Já bych byla pro.
Gucci, :grinning:
Mili, zítra moc držím palce!!!!
25. kvě 2009 v 15:53  • Odpověz
no z PCE to nikdo neřekne, se nás bojej, tak neřeknou :grinning: a jedeme tam až za měsíc, tak to je tak akorát a příští vík jedem k našim, tak budu s něma sedět akorát doma a nikomu nenahlásím, že tam jsme :grinning:
25. kvě 2009 v 15:54  • Odpověz
evi: teda vůbec nevím co to je lehký hypertonický sy, ale snad to není nic vážného
25. kvě 2009 v 15:55  • Odpověz
holky já mizím
jdeme čučnout na spotřebiče
mějte se hezky
zítra fáááááááááááááááááááááá
25. kvě 2009 v 15:58  • Odpověz
evi: jakej je to cvik? Lada na rehabilitaci brecela straslive.
L. zacala ve ctvrtek s otacenim na bricho, otaci se furt - i v kocarku a v lehatku (tam to vypada legracne, jak se snazi a pritom to nejde, pac je pripoutana), pod hrazdickou a kolotocem. A kdyz je na brichu, tak rve nekdy, ze tam nechce byt. Otaci se pochopitelne uplne jinak, nez ukazujou na fotkach, ze by to melo vypadat. Ve ctvrtek jsme se na rehabku nedostaly, tak nevim, jak ji to ucit spravne. A uplne vynechala to stadium lezeni na boku, ktery delala M. na srazu.
25. kvě 2009 v 16:04  • Odpověz
Gucci, HS znamená, že má vyšší sval. napětí.
Pa pa pa pa!:slight_smile:
Campi, stalčování nějakých 2 bodů na hrudníčku.
Ty jo, to je dobrá, že už se otáčí!
25. kvě 2009 v 16:08  • Odpověz
vleze na zadech? mezi zebrama?

nevim, kdy se maji otacet, ale koukala jsem do alba jedny holcicce, ktera je narozena o den driv (a mí o kilo víc), a ma tam taky fotky z otacení...

a jak chces resit tu klimu, kdyz musite setrit?
25. kvě 2009 v 16:14  • Odpověz
Jj, vleže na zádech - ty body jsou jakoby v úrovni hrudní kosti, pod bradavkama.
To vůbec nevím, ale musíme to nějak vyřešit, prot. já měla v autě tak 50. :confounded:
25. kvě 2009 v 16:32  • Odpověz
tak jsme zpet od doky
oliver meri 55cm a vazi 4415g
pak jsme si skakli jeste na jidlo na zahradku a byl desnej hodnej nejdriv koukal a pak spinkal :slight_smile:))jdu docist
25. kvě 2009 v 16:36  • Odpověz
Mílo:to já si teda dovedu představit,že bude hůř, prostě se mi ještě začne zvětšovat břicho a už se budu jenom valit. Už teď mi hodně vadí to špatné dýchání,tak doufám,že tohle se zhoršovat nebude. Jinak Petr ještě nebyl od rána doma a z práce jede rovnou sem za mnou,takže to budu vědět až pozdě večer jestli utrouš došel,ale vážně moc děkuji.
Campi:já tomu nerozumím, ale právě jsem taky o tom Facebooku slyšela ve zprávách a mám trochu obavy,kvůli tomu jak mám půjčený noťas od Steffi,aby se tam třeba nemohl někdo nabourat,nebo zavirovat????????Ale nerozumím tomu,takže jestli je to nesmysl, tak mi to vysvětlete, jsem v tomhle fakt hloupá.ale jinak budu ráda, jestli je to tam tak přehledné jak říkáš, tak by to bylo asi lepší,že by tam každej nelezl.....
Mílo, já jsem tak zvědavá na ty výsledky z Podolí a z toho CT strach neměj určitě tonebude nic vážného. :slight_smile:
Steff:tak to muselo být v práci příjemné překvapení
:slight_smile:
25. kvě 2009 v 16:37  • Odpověz
Tek, super! Schválně jsem koukla, kolik měla v 6 týdnech M. - 4210 g a 56 cm. :slight_smile:
25. kvě 2009 v 16:42  • Odpověz
tetes: ja tomu taky nerozumim, ale myslim, ze nabourat do PC se ti nekdo muze i z konika. Jakmile jsi pripojena na Internet, tak je PC v nebezpeci. Ale jestli jedou hackeři speciálne po uzivatelich Facebooku, tak to raději nee (to v TV jsem nevidela).
Ja si delala z dvojcatovy sousedky srandu, ze je jako malej hroch (ona se teda smala..), kdyz se mi v 7. mesici snazila predvadet na podlaze, jak mam cvicit spravne mojzisovou :confounded: . Pak jsme se smaly, ze se nevejde ani do manzelovejch bot (najednou ji desne otekly nohy) a pak mi druhej den dosla uz jenom smska, ze mela preeklampsii a deti jsou na svete, páč ji po kontrole okamzite vzali na císaře. A už chrápeš? Dvojcatová chrápala prý hrozně.
25. kvě 2009 v 16:48  • Odpověz
tlusťoši :grinning:
Lada v 6 týdech 3920 g, 53 cm

Zato ted vypadá Ladun vyloženě blahobytně (viz album)

Tek: jsme o vikendu poprve brusličkovali s kocarem. Nejdriv jsem se mooc bala, ale pak jsem se malem poprali, kdo ho poveze, pác je to s ním mensi namaha (ale jela jsem dost priposrane a byli jsme v Pce u známých za barákem na nový asfaltce, kde nebyli žádní lidi).
25. kvě 2009 v 16:56  • Odpověz
campi jsem pro ale ted mi to ukazoval M. a musely bychom tam mit jen nas konikovky...a pak to bude ok...aby to necetl nikdo jinej....
25. kvě 2009 v 16:59  • Odpověz
Campi, jen počkej! Ve čt porovnáme čtyřměsíční. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. kvě 2009 v 17:05  • Odpověz
ja to myslela jenom pro tuhle úzkou skupinu
jinak s tim taky nijak neumím, ale o vikendu mi to ukazovaly dcery od známých, u kterých jsme byli na navsteve a zdalo se mi to uzitecny
25. kvě 2009 v 17:06  • Odpověz
Lada je fakt celej F. :slight_smile: Já pak vyfotím D. s M. z profilu - to je taky dost zábava. :wink:
25. kvě 2009 v 17:06  • Odpověz
Tssssss, nechrápu :angry: :angry: :grinning: Nebo si alespoň doposud nikdo nestěžoval :grinning: :grinning: Ne, fakt ne,ale já spím cca. tak po hodině a půl, páč buď je mi špatně od žaludku, nebo jdu čůrat, nebo mi vzbudí bolest zad či teď bolest na hrudi.....
Hele, tak jestli nebude Steff proti,když mám její pc, tak jsem pro. Klidně to založte. Nebo jestli ještě počkáme taky na Puzzi a Lao,Mel....možná by bylo lepší to obeslat do IP,co Campi?
Lada je tam blbě nafocená ty blahobytná, tam má chuděrka nožičky jak já lýtka. Ty neumíš fotit a chuděrku dcerku považuješ za blahobytnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. kvě 2009 v 17:08  • Odpověz
Treba ted - pise mi do IP nekdo, koho vubec neznam, ze mame krasnou holcicku, odepsala jsem teda podekovani a ten nekdo mi napsal - ja jsem porodila pred hodinou a pul adamka a adelku :fearful: Si nekdo dela prdel, ne?
25. kvě 2009 v 17:09  • Odpověz
Ten někdo měl ale krásnej porod,co? :sweat_smile:
25. kvě 2009 v 17:11  • Odpověz
Campi, cože?! :sweat_smile:

Přidala jsem fotky - tu jednu zase smažu, to jen abyste se pokochaly mým novým účesem. :sweat_smile:
25. kvě 2009 v 17:14  • Odpověz
tetes: doufam, ze se nenechas zahanbit a taky hned po porodu napises. A na moji odpoved Blahopreji! prislo: "rodila jsem prirozene a za chvili budou fotky". Chacha
25. kvě 2009 v 17:14  • Odpověz
evi: ty jsi krásná! Jako fakt.. To jste byly na vítání za největší modelky, ne?
A nezlob se, ale mám radost, že L není jediná plešatějící 4měsíční holčička.
25. kvě 2009 v 17:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.