• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
No tak to je asi shoda jmen, ale my máme nákladní autodopravu Esa. :wink:
28. srp 2009 v 15:30  • Odpověz
Aha,tak to je až v Kladně :wink:
28. srp 2009 v 15:34  • Odpověz
já teda taky myslela autobazar
28. srp 2009 v 15:39  • Odpověz
Holky tak krasny vikend, uzijte si ochlazeni :wink:
Evi tobe krasnou dovcu, at vyjde pocasi.
Milu ty si uzij dneska tu pyro show...
Ja jdu vyzvednout L. z prace a jedeme nakupovat...
28. srp 2009 v 15:42  • Odpověz
Jani, díky a taky si užijte pěkný víkend, má se ochladit, tak bude pár dní příjemně. :slight_smile:
28. srp 2009 v 15:44  • Odpověz
jj taky mizím, musím koupit pivo pro pantátu :grinning:

tak hezký víkend, na ochlazení se fakt těším
mějte se hezky
a v pondělí
fááááááááááááááááááááááááá
28. srp 2009 v 15:48  • Odpověz
Holkýýý Maruška před chvílí začala chodit po pokoji úplně bez držení,šla nakonec a zase zpátky a pak dokola..
28. srp 2009 v 15:49  • Odpověz
Rehos, jé Maruška je ale šikulka. :dizzy_face:
28. srp 2009 v 15:50  • Odpověz
Holky taky hezký víkend :dizzy_face: . Budu asi až v pondělí, páč teď jedeme za babi a pak budu dělat pomazánky. Zítra máme velkou rodinnou oslavu. Dort už mám hotový, večer si připravím ty pomazánky a zítra ráno trochu uklidíme a pak namažu chlebíčky. Ať už je po tom :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Rehos- to je suprrrrrrrrr!!!!!!! :dizzy_face: To budou kluci zítra čučet :wink: .
28. srp 2009 v 15:53  • Odpověz
No ale vypadá to že to ještě není napořád,zase se sem tam podrží ale už je to pokrok velkej :wink:
28. srp 2009 v 15:55  • Odpověz
Rehos MAruška je fakt strašně šikovná holčička, to musí být krása :dizzy_face:
28. srp 2009 v 16:31  • Odpověz
Rio myslím že kolem roku chodí spoustu dětí :wink: ale díky,je to super a jak se směje když jde sama :slight_smile:
28. srp 2009 v 16:59  • Odpověz
Rehos no myslím že Vojta nikam spěchat nebude, ale neva, však aspoň mi nikam neuteče :grinning:
28. srp 2009 v 17:06  • Odpověz
Riuš nikdy nevíš ale je to fakt,s chozením jsou zase dlaší starosti,Maru lákají schody takže budu muste být ve střehu.Filda když byl malej tak jsme jednou šli ven s tou odstrkávací motorkou a než jsem zamkla už jel po schodech,v tomhle jsou s Maru stejní,hrozně rychlí :fearful:
28. srp 2009 v 17:11  • Odpověz
Pudly,díky za typ. No,ono toho železa mám právě pořád ještě dost málo i já, takže s tím bojujeme hodně.Takže určitě každý železo dobrý,prase sice nezabiju,ale krvavku si dám. To jsem fakt netušila. Snad jí to nebude berušce mojí dělat nějaké velké problémy..
Jo, a to si představte,že jsem dostala termín kontrolního náběru Kačky zrovna na toho 8.9.,tak jsem tam hned volala a uprosila jiný termín. :wink:
Jé,Marti to by bylo moc fajn,kdyby to Kačce taky nedělalo problémy,ona má Aktiferrin kapky.
Rio:vojtíšek je fakt moc pěknej kluk.
:dizzy_face:
28. srp 2009 v 17:31  • Odpověz
Tak Maru už chodííí je to definitivní :wink: Začlo se jí to líbit tak to zkoušela celé odpoledne :slight_smile:
28. srp 2009 v 18:23  • Odpověz
autor
Ahoj holky, zdravím z domova v ČR, vyjeli jsme ve 4 ráno a doma ve 3 odpo, cesta bez zácep, Honzík ok, takže super. Doma po 7 týdnech zvláštní hodně, Honzík spal poslední hodinu, pak probuzenej, vyjukanej, začal brečet, když to tu viděl a Pepa na něj, nějak ho to vzalo, mně úplně přijde, že tuší, že to tu zná, ale neví odkud, 7 týdnů je holt dlouhá doba. Ještě k tomu novej nábytek - nádhera, už trochu zařizuju, nevim co dřív.
Snad bude zítra Honzík ok. Večer v půl sedmý jsme šli koupat, Honzík unavenej, i ta cesta byla pro něj záhul. V 7 do postýlky a do půl osmý spal. Brečel chvílema, chvílema i dost, ale holt to teď bude mít trochu tvrdý, ale zajíždíme opět režim a trochu chci i nechat vyvztekávat u hraček atd., není to možný, aby měl 100% pozornost, kdy chce, nechám ho chvíli vztekat u hraček atd. Plány pěkné, uvidíme realitu, ale snad se to vyplatí, zvlášť to usínání bych si přála zas jako dřív a věřím, že to vyjde.
Zítra jedeme na oběd k babi, zas cesta, sice krátká, doufám, že z toho Honzíka nejebne, snad ne, snad bude ráno v pohodě.
Na P. se začal smát asi 15 minut po příjezdu, vzpomněl si a pohoda, snad si vzpomene i na domoc, i když je to tu teď jiný.
I pro mě je to teda trochu šok doma po takový době :sweat_smile:
Teď si jdu užívat P., dočtu zítra nebo pozítří, hodně mě teď láká to zařizování. Snad chápete, ale jsem závislák, tak mě tu zejtra stopro máte a určitě dočtu :wink:
28. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz
Jee Puzzi vitej doma, krasne jste to zvladli a Honzula si urco vzpomene a zase bude dobre :wink:
Rehos Maru je sikovna, ale ted to teprve zacne, ti bude vsude utikat :wink:
28. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
Puzzi vítej doma :wink:
Steffi je mi to úplně jasný že to bude ještě horší :sweat_smile:
28. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
cau holkjdu se cykoupat a spat takze jen v rychlosti..
postrehla jsem puzzi vitej doma chorvatko :slight_smile:)) a neboj honzulak si zvykne
rehos maru je fakt sikulka nejvetsi
rio vojtik je strasne uzasnejchlapenek :slight_smile:) a co to mat za paradni zidlicku?
zitra jdu nejspis zamysky vsechny vas moc pozdravuje.....ma chudak teplotu a nakou hnusnou vyrazku ...nevim teda co koupit maly kurna
28. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
Čau baby,

vítám Puzzi i s Honzíkem :dizzy_face:

Rehos, tak Maru se rozhodla chodit po svých, jo :wink:
28. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
Bré ranko,
Puzz vítej s Honzíkem doma. :wink:
29. srp 2009 v 08:07  • Odpověz
autor
Dobré ráno :slight_smile: Naše noc super, ve tři jsem se vzbudila, jakto že Honzík nic celou noc, jsem přemýšlela, že se na něj zajdu podívat do děcáku, jestli žije, nemohla jsem spát, v půl čtvrtý nezklamal a vzbudil se, na 4, pohoda, mlíko a hned usnul zas. Pak v šest si asi nahodil sám, páč než jsem tam došla, tak bylo ticho a vzbudil se někdy před 7 a povídal si, nebál se tam, takže super, teď si tady hraje vsedě a občas se snaží k něčemu dolézt, ale nějak mu to tady na naší plovoučce podkluzuje a jede dozadu, takže se rozčiluje, až se z toho rozeřve, já se picnu. Přemýšlím o homeopatovi, říkal P. jeden známý, že nějakýmu nespokojenýmu dítěti v jeho okolí pomohly nějaký homeopatika.
Evi, to je mi líto, že Madlence příkrmy nesedí na trávení, snad se to usadí, to jsem zvědavá, co ti na to dr. poradí.
Kam jedete na dovču?
Mel, mít v 6 ráno vytřeno atd., to mi hlava nebere, kdyby mi dítě umožnilo vytírat, tak se místo toho radši válím na gauči a jedním okem spím. :sweat_smile:
Pudly, Mel, prostě vražte manželům do ruky foťák, naaranžujte se s dětma a je to, ne? :grinning:
Pudly, mamamama super, gratuluju, Honzík neustále jen tátuje a dáduje, prokládá to ajajajajem. A máma prdlačky.
Milu, to je krása s MS a bez těch hnusných bolestí :slight_smile:
Steffi, gratuluju k zubákovi, achjo, moje zuby a dásně asi nejsou zcela na jedničku, hlavně dásně, musim se objednat.
Tetes, chudák Kačenka, to zvládnete, snad jí to železo sedne, achjo. A třeba pak až se jí ty hodnoty daj do pořádku, bude Kačka klidnější a spokojenější. Míša a úsměv super, to zahřeje.
Pajdi, taky se sama doma večer bojím, jako ty.
Rio, chválím fotky, resp. Vojtíška, je krásnej a je ti podobnej dle fotek tebe a jeho :slight_smile:
Rehos, gratuluju k chození Maru :slight_smile:
Tek, pozdravuj moc Mysky s Adélkou :slight_smile:
29. srp 2009 v 08:09  • Odpověz
Puzz, když to já se akorát v tý posteli převaluju a jsem akorát nasr*, takže jdu radši něco dělat. :wink:
Přemýšlím zda jsem vůbec spala, nahazování dudlíku začalo už ve třičtvrtě na jedenáct. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2009 v 08:13  • Odpověz
nazdar navrátile puzzi :grinning: to jsi ráda že jsi doma co :grinning: ?
29. srp 2009 v 08:44  • Odpověz
dnešní noc byla katastrofa zase co půl hodina řev / no lezu po zdi/ :frowning2:
29. srp 2009 v 08:45  • Odpověz
cusky fusky
tak cekam na zpravu od mysky kdy muzem dorazit)
tetesko kacenka je nejstatecnejsi holcicka na svete ....a urcite se diky tobe z toho vylize ....
evi ty jo to je na rit ty prikrmy
juu puzzi takze by to zase fungovalo?
ja teda dneska noc na hovno...tcha pracoval ve vedlejsim pokoji asi do dvou a kreten zacal tisknout na tiskarne takze oliver budicek a pak mu jeste asi v pet zacal zvonit tel takze zase po pracnem uspani oliver vstavacka jsem myslela ze ho zabiju debil!!!!
pudly koukam taky jsi vyspinkana do ruzova :slight_smile:))
29. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
Tek, moc Myskyvu pozdravuj a vyfoť nám Adélku!
Rehos, to teď asi bude s Maruškou docela honička, je to šikulka samostatná :grinning:
Puzzi, vítej doma! Na plovoučce to lezení fakt dětem nejde, kvůli tomu jsem taky pořídila pěnové skládací puzzle a máme ho přes půl obýváku. Hlavně, že noc dobrá, snad to vydrží.
29. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz
Puzzi vítej doma! Já jsem dneska taky konečně jednou v bytě v Praze, chystám se na žehlení, V. je v práci. S tím klouzáním na plovoučce má Martina pravdu, doktorka mi říkala, že nejlepší je koberec, bay se děti naučily lézt a ne plazit se.
Včera absolvovala M. už druhej pohřeb, dokonce v Pardubicích ve známěm krematoriu, které figurovalo ve Spalovači mrtvol. Akorát teda neměla moc náladu, po 20 minutách jsem musela odejít, ale pak už to bylo asi jen 5 minut. Sem tam kníkla i tak, ale snad to příbuzenstvo moc nekomentovalo. Umřel tátův brácha. Doufám, že už máme zase na dlouhou dobu vybráno v naší rodině. Po obědě jsme byli až do večera na zahradě
u tety a sestřenic, maj už taky dvě děti, tak tam měli i bazének, kterej M. nadšeně vyzkoušela.

Já jsem zase válčila s příkrmama v podání lžičkou, dávám jí to smíchaný s MM v láhvi, ale už dva dny to docela jde i lžičkou, tak to vypadá úspěšně. Ale co se týče stolice, tak to má M. spíš opačnej problém, dávám jí naředěnou švestkovou šťávu a už se to docela ustálilo.

S tím srazem, odkud se bude vůbec vyjíždět z Prahy? Já teda řidičák mám, ale sama nejezdím, jen s V., takže to opravdu budou muset odřídit těhule :sweat_smile:
29. srp 2009 v 16:01  • Odpověz
Terkytko, upřímnou soustrast. A Mariánka je šikovná holčička, že zvládá i takovéhle situace. Bude se vyjíždět z Prahy 4, kousek od IKEMu bydlí Míla a Janča.
29. srp 2009 v 16:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.