• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Je a nešlo by, že bych na vás počkala na Zličíně? Na Prahu 4 to mám dost z ruky. Stejně se přes Zličín pojede, ne?
29. srp 2009 v 16:43  • Odpověz
Terkytko, myslím, že by to šlo. Domluv se s Jančou a Mílou, to jsou majitelky aut a pravděpodobné řidičky. :wink:
29. srp 2009 v 19:11  • Odpověz
autor
Čau holky, tak lezení na plovoučce už celkem zvládnuto, Honzík si na to zvykne, to půjde. PUzzle a koberec někde samozřejmě super, ale chci, aby si tu lezl všude, tak ať trénuje. Díky tomu, že se naučil v chorvatsku lézt, tak už na plazení asi nepřejde, to nedělal nikdy.
Dnes jsem začala s metodou "nechat vyřvat vztekače", ale fakt natvrdo, prostě to nejde být furt a furt s ním a měnit činnosti. Je to drsný, řval x-krát za dnes a hodně, ale díky tomu se rozlezl na tý plovoučce, lezl za mnou se soplem u nosu a s řevem, já byla, aby mě viděl, vesele nebo klidně na něj mluvím, ale brát ho a nosit fakt furt nemůžu, snad se naučí i trochu zabavit sám, jsem rozhodnutá vydržet! Asi ne vždy a furt, je to síla, ale když nebude unavenej, hladovej apod., tak ho nechám vždy chvíli řvát, musim tu jeho povahu trochu zlomit, mám totiž pocit, že na něj jdou už ty vzteky vynucovací, je to hrozný :frowning2:
U spaní dnes taky řev, asi 20-30 minut přerušovaně, byli jsme tam min. 10x, je mi ho líto, ale taky to jinak nejde, holky, fakt krize, držte mi prosím palce!
Tek, Pudly, Mel, noci na ho..., snad bude dnes líp, držím vám palce!
Terky, úmrtí v rodině je mi líto :frowning2: Držím palce na lžičku!
29. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
Puzz, náš protiváček už hodinu protestuje v postýlce, jako takhle dlouho už delší dobu "nezlobil". Pak se ke všemu ještě posrajdil, asi si myslel, že když bude mít v plínce, tak mu odpustím čas spánku či co. No už to vypadá, že bude klid. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dudlík ani nepočítám kolikrát jsem šla nahodit. Tobě držím palce ať se Honzík umoudří, a jééééééééééé už se to zase ozývá, doufám, že bude spát aspoň do pěti bez nahazování dudlíku.
29. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
Mel, hodně štěstí! Když je to u usínání, tak to ještě beru jakože se potřebují uřvat do spánku, ale u hraní atd. je to hrůza :frowning2:
29. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
Jojo u hraní je to hrůza, jeden by myslel, že by se mohli dítka na chvíli zabavit. Jsem si na Lukyho stěžovala mý mamce a ona na to, že jsem byla stejná, brácha vydržel u jednoho autíčka hodiny, ale já furt musela mít nové "podněty". Takže fakt super unuděnec po mě a vztekloun po tatínkovi, to to v tý laborce fakt dobře "zamíchaly". :grinning:
29. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
Máma taky furt říkala, že je Honzík po mě, ale koukali jsme na dovolený na video, jak jsem byla malá a máma zažila Honzíka 24 hodin denně a oba s tátou říkali, že je teda ještě mnohem těžší kalibr. Já byla hodně nošená a hýčkaná, ale víceméně jsem byla klidná, u jídla jsem jedla, nekopala, v kočáru jsem seděla a koukala spokojeně ven a tak.
29. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
Puzzi, to je teda boj, Tě obdivuju, doufám, že to vydržíš a nějak to v Honzíkovi zlomíš. Koukám, že dost dětí je dneska takhle nezabavitelnejch. Ten můj se sice dost směje, ale to musím pořád dělat opičky, jinak je to taky furt hekání a pořvávání každou chvilku. Musím se smát když čtu, že Honzulák u jídla kope, to Martík dělá taky, už 2x mi vykopl misku s obědem z ruky, nebo mi jí vyrve z ruky svojí rukou a nestačím ani ucuknout.
29. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
Marti, dík, myslim, že vydržím, jsem odhodlaná a nechci už dál jako dřív, nosit, vyhovovat okamžitě ve všem. Honzík umí taky být spokojenej a umí se smát, když s ním blbnu a je akce, je spokojenec největší, ale je třeba, aby uměl být spokojený i sám od sebe, snad to půjde, snad to jde naučit, věřím žejo, týden dva tři určitě vytrvám.
Martík mi přišel vždy jako spokojenec a on taky hekač, když nemá pozornost? Honzík je někdy bohužel hekač i při pozornosti a to už je fakt moc!
29. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz
Týden dva tři, to teda držím palce! Martík heká často nebo nespokojeně vydává zvuky jako kdyby tlačil, ale umí být i spokojenej, když se nenudí. Pro něj je nejhorší nuda, připadá mi, že už od malička má kolem sebe spoustu barev a věcí a vyžaduje to pak pořád, pořád nové a zajímavější věci. Můj dědeček se nedávno zamyslel, když viděl, že má Marťas na zemi asi 10hraček a říkal: "ani nevím jestli jsem měl v dětsví nějakou hračku-asi jedno polínko a pak jednoho koníka dřevěnýho" :slight_smile:
29. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
Bré ranko,
historie se nudně opakuje, takže stejná noc jako ta minulá. Takže otázka zní - spala jsem já vůbec před pátou hodinou? :angry:
Marti, tvůj dědeček. :grinning:
30. srp 2009 v 07:45  • Odpověz
ahojte,

teda terkyt, to je smutné s těmě pohřbama.. snad už tomu bude konec.

holky se máte, že budete mít sraz.. fakt hodně foťte, ať se máme čím pokochat :slight_smile:

puzzi, tak super, že jste doma.. Honzík si snad zvykne brzo.. a asi je fakt teď dobrá chvíle na to s tou jeho nespokojeností něco udělat, když je to pro něj teď takový přelom, že si zvakne doma na něco jiného než třeba v chorvatsku.. a vyfoťte se, jak jste opálení :grinning:
Stela je teda občas taky protivná, že se nic neděje a tak,ale jí zatím stačí hrazdička a na ní houpající se hračky.. začla se teď trochu i přetáčet, ale to spíš hlavně na přebalováku.. a když už nic nezabere, tak televize zabere vždy.. asi bych neměla, ale jsou to pro ni zatím jen obrázky, a nenechávám ji koukat na nějaký hnusárny- a ona to taky vydrží s hlavou nahoře třeba tak 5 - 10 min max, takže dobrý..

Marti, martínek vypadá jako spokojený chlapík.. ono asi každé dítě chce pozornost.

mel, teda no taky se Ti divím, že vytíráš :grinning: já ikdybych s eměla jen převalovat, tak budu raději v betli.. nebo si číst nebo tak něco.. ale mě to nehrozí, já bych ráno spala až bych brečela. v noci mi to vsávání už tak nevadí, pravda pokud spím aspoň 5 hodin v kuse..
30. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
Ahoj holky, noc ok, dvě otočky, mlíko v půl čtvrtý a před 7 se Honzík vzbudil - půl hodiny si povídal, pak jsme pro něj šli, tzn. noc super.
Dny jsou horší. Před dvanáctou usnul v postýlce, absolutně bez řvaní, neboť byl hotovson vyřvánek z dopoledne. Nevim, asi fakt má tu krizi 8M (v 9M) neboli chci se nosit u mámy. Nebo je to vyprovokovaný tím, že ho nechám chvíli napospas, tak má o mě strach, snad se to nějak zlomí, překoná to, zjistí, že i když nejsem centimetr vedle něj, že nezmizím. Např. dopo jsem mu vařila oběd, takže nakrájet zeleninu apod., chvilka. Honzíkovi jsem dala na zem nějaký vařečky a tak, bavilo ho to asi minutu, pak začal kňourat a sápat se ke mně, pak brečel víc a víc, občas míň, pak zas víc. Řve a přitom leze k hračce, ale v půlce změní směr a leze ke mně a přitom furt řve a řve a řve. Já nad ním a kolem něj vařila, občas jsem na něj mluvila (i když většinou to nemělo cenu přes ten řev). Tohle fakt není normální, přece když mě má na dohled a dosah, tak proč řve a nehraje si trochu, dala jsem mu celkem zajímavý věci na bouchání atd. No a takových situací bylo dopoledne víc, tak nějak podobně.
Úspěch v kočáru, byli jsme venku snad 45 minut a koukal, ukazovala jsem mu věci a tak. Kočár je tady v čr lepší než v chorvatsku, možná mu vadilo i to horko a slunce, no aspoň něco tady dobrý.
Mám z toho teď hroznej pocit, to řvaní je strašný, ale nedokážu poznat, je-li to smutek, vzdor, vztek. Když ho vezmu a dám třeba do houpačky a houpu, tak se směje na celý kolo, tváře mokrý od slz, rudej, je to strašný, fakt strašný, u druhýho dítěte to celý musim dělat od začátku nějak jinak asi.
Marti, Honzík má taky kolem sebe x hraček, ale většinou nezájem, asi je možná i zahlcujeme a oni touží po něčem extra spešl s přidanou hodnotou?
Mel, ty to máš taky zajímavý, noci i dny, aspoň jestli je Luky ráno aspoň dobře naladěn.
Kay, kdyby Honzíka bavila telka, nechám ho snad i půl hodiny koukat :sweat_smile:
30. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
30. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz
autor
Rehos, koukám na youtube na Maru, jak chodí, no super, je to šikula, fakt krása :slight_smile:
30. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
Tak jsem právě shlédla první video - ten konec super, jak mezi každou lžičkou si Honzík nahodil dudlíka. :grinning:
30. srp 2009 v 16:31  • Odpověz
Tak Lukýno dneska zatím spal od rána jen hodinu a půl v kočáře, teď jsem ho obrátila na břicho, protože pořvával, tak jsem myslela, že bude spát a on místo toho pase koníčky. :dizzy_face:
30. srp 2009 v 16:40  • Odpověz
Ahoj holky,
užívám si plný byt,je to super ikdyž teda první noc přím o příšerná,někdo na mě hodil nějaký bacil který tu řádí :angry: bylo mi na zvracení,bolelo celý tělo že sem nezvedla ani ruku a pak to nejhorší,průjem ale to bylo to nejhorší co mohlo bejt,chudák manža s eo mě staral místo aby odpočíval po dost dlouhé cestě.Byl to fakt děs,pak se přidala horečka ale naštěstí dnes už jsme jak rybička :wink:
Puzzi na tom videu jsou první pokusy o krůčky ale teď už chodí krásně,později natočím,přejde už celý byt a poradí si i s prahem,občas spadne ale to ji neodradí anebo když začne ztrácet rovnováhu tak jde do dřepu a pak vstane a pokračuje,je to krásný jí pozorovat :slight_smile:
No a co se týká manžovi práce tak je momentálně bez zaměstnání takže musí hledat a doufám že co nejdřív sežene,prosím držte palce.Šéf mu řekla když přijel že bu´d bude jezdit jak on chce anebo může jít,tak šel protože on prostě nebude jezdit proti aetru...
30. srp 2009 v 17:45  • Odpověz
Puzzi videa krásný,užívali jste si :slight_smile:
30. srp 2009 v 18:00  • Odpověz
Rehos, no hlavně, že už byl manžel doma a mohl se o Tebe postarat. A držím palečky ať brzy práci najde. :wink:
30. srp 2009 v 18:13  • Odpověz
Ahoj děvčata,
puzzi Honzula je teda neposeda....ale sladkej když spinká! a jak tak koukám, jsem ráda že Alex není na dudle,úplně se sám odstavil, asi to potom u vás nebude jednoduchý.Ale zase, asi ted jsi ráda, že ho to uklidní !Ještě před měsícem jsem koupila dva nový a jen jsem ho tím vždycky rozčílila, tak už vůbec nenabízím.

Se teda přiznám, že na Alexe tv zabírá, nějak se nám z toho stává i rituál :pensive: po ránu mu pustím Bebe tv a oba u toho ještě usnem.Je to děsná pakárna, po obrazovce skáčou postavičky a zvířátka a je to podkreslený jen hudbou.

Bráně pekelné jsem se na konec vyhla úplně, Bambínky mají totiž i v Chiccu :sweat_smile: tak jsem tam skákla při klasickém nákupu.Jsem moc spokojená, krásně sedí.

Alex je poslední dobou zlatej.Např. včera jsme byli přes den na Bouzově,na večer jsme ještě absolvovali sezení v restauračce a byl fakt úžasnej, dokonce spal v kočáru :grinning: .
Dneska už podruhé spí, sice usínání s řevem, ale zato rychle.Samo se umí i rozčilovat, hlavně když mu něco zakážu, jako žvejkání mobilu, tahání záclony...
Ale často vydrží i sám,povídá si, nebo něco šroubuje, rozvazuje, rozkládá.... za to jsem fakt ráda

Evi to je teda situace s tím jídlem u Majdalenky :frowning2: snad mudr něco vymyslí !

Marti, nestačím zírat jak je Martínek šikovnej :wink: ...no a Maru samo taky!

tak jsem objednala zateplený oblečení vel. 86 a asi budu v září přivolávat zimu, aby to Alex stačil unosit! Takže příští nákup dám ve vel. 92 ovšem kamarádka do 92 oblíká 2letou dceru, tak nevím nevím.
Puzzi u jaké jseš ted velikosti?
30. srp 2009 v 18:59  • Odpověz
ahoj holky přidala jsem ještě jednu fotku
puzzi vítej doma, snad to Honzík ten přechod zvládne co nelíp.Je šikulka že leze, třeba se pak víc zabaví a bude zase o kousek spokojenější
30. srp 2009 v 19:41  • Odpověz
autor
Díky za reakce k videím :slight_smile:
Mel, to víš, správný dudlíkový závislák si musí mezi sousty asi dvakrát dudnout :grinning: Ale teda ne že by byl s dudlíkem imrvére, hraje si často i bez něj a ochutnává hračky a tak. Ovšem nejlepší je ráno v postýlce, dobrá nálada, přijdu, Honzík jednoho dudlíka v puse, další dva v rukou a práská s nima o sebe :grinning:
Honzík dnes taky spal jen hodinu a půl kolem oběda, pak už jsem ho nedala, aby v sedm mohl jít spát. Asi už má na to věk spát jen po o.
Rehos, jak spí Maru přes den?
rehos, ježiš, nějaká rychlá střevní chřipka, hlavně že už jsi fit!
To mě mrzí s manžovou prací, držím palce!
Anippe, Honzík má momentálně velikost 86, Alex má teď 80? Na zimu nevim, dvě zimní kombinézy mám dost hezký po bratranci, jsou myslim na 1 nebo 1,5, vypadají velký, snad budou ok, na jaře a v létě už je Honzík neunosí. Jinak nevim, jestli v zimě už bude mít Honzík 92 nebo ještě 86, neměl by se ten růst taky jednou trochu zpomalit? :sweat_smile:
Bebe TV neznám, zní to dost napínavě a zajímavě :grinning:
Užívej si hravýho Alexe, bože, snad se taky jednou dočkám...
30. srp 2009 v 19:45  • Odpověz
autor
Rio, super s palečkem, takovou fotku máme taky, moc pěkný to zastihnout a vyfotit :slight_smile:
No nevim, Honzík leze a poslední dva dny prořval :frowning2:
30. srp 2009 v 19:46  • Odpověz
Ahoj kočeny,
Puzzi, vítej v ČR.
Držím palce ať ti to s Honzíkem vyjde.Možná až taky budeš chodit s H. na to cvičení,tak to bude lepší,že bude víc zabavenej. Napadlo mi jestli třeba nemůže být "nevyužitej", víš jakože vlastně ten den pro něj musí být dlouhej a on si nějakou hodinku schrupne,ale jinak je to pro něj stereotyp,jakože hračky,kočár,spánek. Že když bude mít to cvíčo,bazén nebo tak něco,tak to pro něj bude podnětné a pro tebe taky,že vám ten den rychleji uteče.Každopádně fakt držím palce musí to být peklo.
Holky,víkend úúúplně úúúúžásnej,ale jsem grogy a jdu spát. Z pátka na sobotu jsme balili a všechno chystali,takže jsme šli spát v jednu ráno a v sedm jsme vstávali a v tom 2x kójo,takže spánek nic moc. V sobotu dopolko všichni najeli, hráli jsme ten beach volejbal (ze začátku fakt trága,normálně se mi podlamovala kolena.... :frowning2: ),večer grilovačka, posezení....jo dala jsem si 2dc lambruska, samozřejmě jsem to pak odstříkala.....Šla jsem spát o půlnoci a Míšánek vstával zpruzenej v 6!!! ráno a už prostě neusnul ani s námi v posteli (poprvé za celou dobu,snad naschvál či co...) no a v těch 6-ti hodiách jsem 2x kojila, 1x vstávala ke Kačence a asi 4x mě vzbudila čtyřměsíční Sabinka našich spolunocležníků....Dneska krásné počasí,hromadná snídaně na zahradě a pak jsme celá banda jeli na zámek Kozel a na minigolf.Takže fakt padám na hubu,dětičky už vyžadují víc pozornosti. Ale jsem strašně šťastná,že to s nima jde žít a viděla jsem že i se staršíma. Páč Sabince jsou 4 měsíce a jde to a Danielce 9 měsíců a pohoda,ale to je nejhodnější dítě,co jsem kdy poznala.
30. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
autor
Čau Tetes, jsem si zrovna před chvílí říkala, žes tu dlouho nebyla :slight_smile:
Sis užila super víkend, to teda bomba s dvojkama takhle vyrazit, fandím akčním lidem, fakt super! Ale chápu to dobře, že ze soboty na neděli ses trošku hůře vyspala? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sorry, to se mi vrátí :grinning:
My byli dneska na Kozlu mezi 4 a 5 odpo!
Nevyužitej Honzík a akce, no možná, snad. Ale tak když ho srovnám s dětma na Prosinci, tak jsou tam cca tři včetně Honzíka takový hůř zabavitelný a náročnější, jinak lezoucí děti zkoumaj po bytě zásuvky a jiné zakázané věci, musí se za nima běhat a hlídat je, ale jsou spokojený, objevují nové věci atd.
Achjo, mám depku, ale bude zas líp, už si vsedě docela vyhrál, teď možná než si zvykne doma, tak je to masakr, ale snad bude zas líp. Mám nutkání se mu zas věnovat a celej den u něj sedět, na druhou stranu to nic nevyřeší a mám tu práci a přece nechci tak moc, že by třeba Honzík byl se mnou v pracovně, měl by na zemi hračky a nehračky, já bych mu něco povídala a dávala různé věci a sklízela bych si do skříní atd. Ne, chci moc, on prostě za dvě minuty spustí řev, že s ním nehýbám já, že u něj přímo nesedím nalepená na něj.
Holky, jsem hnuska hnusná, ale normálně vám závidím hodné děti, mě to tak štve, proč zrovna já :frowning2: Bych měla bejt šťastná, že je zdravej a že ho mám, já jsem, ale je to hrozný s nespokojencem, asi dělám něco nebo všechno blbě.
30. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz
jejda puzzi vždyt víš, že já si některý věci jednoduše přikresluju, zase tak růžový to není, mmch. ted ještě pořvává v postýlce...za chvilku půjdu zpívat na míč

tak jdu :frowning2:
30. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
Anippe, jasný, každý dítě má horší chvilky, s tím člověk počítá. A taky člověku připadá nejdůležitější zrovna to, v čem má jeho dítě slabnu :sweat_smile:
30. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz
ale jsem dobrá co? už uspáno...a potom ho mám nechat vyřvat, když do pár minut chrupe na baloně? ale stejně se snažím tohle odbourat, no nějak se mi to nedaří :sweat_smile:
30. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
Anippe a nebolí tě ruka z toho balónu? Jestli na to fyzicky máš a je to rychlé, proč ne, jednou se to ale bude muset naučit sám a třeba to pak půjde hůř - neber to jako chytráckou radu, já sama mám deset másel na hlavě :sweat_smile:
30. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.