• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Puzzi,fakt? My ve čtyři obědvali v té restauraci pod zámkem a zhruba ve 16,15 hod jsem kojila u mostu přes řeku opřená o strom... :sweat_smile:
A ano!!! pochopila jsi to dobře s tím spánkem. :angry:
Puzzi:neblázni,určitě bude brzo lépe,prostě má Honzík asi nějaké megablbé období... :frowning2:
30. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
autor
Tetes, my byli tam nahoře u parkoviště a u tý venkovní zahradní restaurace tam poblíž :sweat_smile: Jsme se mohly skoro vidět, tyjo!
Snad bude lépe, ale teď jde o to, jestli to zlepší to vyřvání, mám strach, aby se to nezhoršilo - i když to snad ani už moc nejde. Asi si i potřebuje zvyknout zase doma. Ale stejně mě to se.e a už dlouho a se-u sama sebe, že mě to se.e :sweat_smile:
30. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz
odpovídá vel. 80 9-12měsíců? já mám snad takhle číslem značený jen bodýčka a to mu jsou teda ted už malý.Jinak v pohodě jsou v téhle vel. jen věci od Nextu, ty snad ještě i 2měs. vydrží.Ostatní vel. 9-12m. už na něj zase rvu násilím :grinning:

...nevím, už by se tohle vytahování mělo zpomalit, jsou věci co měl 2x na sobě
V týdnu jdeme na očkování, tak nechám převážit a snad i přeměřit, trochu se bojím, můj odhad něco málo přes 9kg, dofám že se nepletu a nebude to k 10kg!

tetes paráda jak vyrážíte s dětma :wink: když si budou zvykat takhle odmalinkata, tím spíš s tím budou v pohodě, aspon myslím

puzzi tím jak je to jen pár minut, tak nebolí.No uvidíme, kam s tímhle dojdem, ale většinou uspává tatínek, takže mě to zase až tak netrápí.A třeba už se mu to brzo bude dát vysvětlit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak né no dobře, zase tak inteligentní není :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz
autor
Anippe, 9-12 je 80ka, tyjo, tak to je Alex velkej skoro jako Honzík, Honzík teda už 80ky neobleče, tak je trošku napřed.
Tak jestli je Alex i velkej, jakože je, tak těch 10kg není zas tak hrůza, ale pronese se a divím se, že tě po 5 min. na míči nebrní ruka :sweat_smile:
30. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz
Hmmmm tak já vám něco řeknu, já jsem to Edijino ječení v noci začla ignorovat, ono to najednou jde, popláče chvili pak zase v klídku usne. Pokud ne tak je to hlad. :slight_smile: Tak že je to snad ok no to se uvidí :sweat_smile: jestli se to nezhorší.
Jo a budeme dělat ten dětský pokoj konečně se k tomu dostáváme. :grinning: A Edi spí konečně sama v pokojíčku a já mám volné pole působnosti v ložnici :grinning: :grinning: :grinning:
Dneska byl moc dobrý den,byli jsme na Hartě a objednali si tam chatu pro deset lidí je tam nádherně samá roubenka no překrásné tak v září tam pojedeme. Už se nemůžu dočkat, pak dám nějaké fotky je tam vyhřívaný bazén,krb,kuchyně,no jako doma.A co víc budeme tam jenom rodina, žádní cizí lidé.Jáááááááááá se těěěěěěěěěěěšššššššššššíííííííííííííííííímmmmmmmmmmmmmmm.
30. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz
Edi má taky 80velikost.a to si říkám sakryš ta roste včera jsem vzala nějaké nové věci a zkoušela co už obleče no a zjistila,že polovinu můžu dát už do pytle a na půdu opravdu velikosti neodpovídají ani za nic. :sweat_smile: Škoda věcí ani je neunosila :frowning2:
30. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz
dvě nové z včerejšího výletu
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3217025&vReferer=%2Fphotos%2Fanippe

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Fphotos%2Fanippe&vImageID=3217024#navigator

já to vyřvání prostě nedávám
Pudly, jo mít ložnici jen pro sebe,to je bájo :dizzy_face:

puzzi, tak tělo mám položený na nohách, podpírám jen hlavu, tu má sice taky velkou :grinning: ale dá se to
30. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz
Puzzi: videa moc krásný, Honzík tam vypadá jako roční dítě, jak už i pochoduje. V kruhu ve vodě paráda. V pátek na pohřbu jsem po delší době viděla syna od sestřenice a je to něco podobnýho jak Honzík, hyperaktivita, chvilku neposedí a pořád se musí něco dělat. Některý děti holt takový jsou, to se nedá nic dělat, v Americe prej každý desátý, možná to souvisí i s technikou a vyspělou dobou, pořád to vědci zkoumaj. Ale není na tom nic špatnýho, akorát si rodiče užïjou, sestřenice nám dala ohrádku, že prý jí vůbec nevyužili, že Kryštůfka tam dali a on hned křičel, pořád se mu museli věnovat. Mariánka sï tam na dece vyhrála na zahradě docela sama, oni na to koukali vyjeveně a pořád říkali, jak je hodná, to, že by si sám hrál, neznaj. Ale oni už to berou tak jak to je, s úsměvem, hodně teda využívaj obě babičky a teď už školku a ono to nějak, jde.
Zase si to vybereš na dalším dítěti, uvidíš, to už bude určitě klidnější. lepší mít to v takovým pořadí, než opačně. Já třeba druhý dítě budu mít jako Honzík a to bude teprve mazec.
30. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz
Edi nikdy dlouho nepláče vždycky tak tři minutky a spí je už je naprosto v pohodě jsem k ní letěla vždycky jen co bekla a to byla asi chyba ona si zvykla a pak to bylo.
30. srp 2009 ve 22:32  • Odpověz
nic jdu spát kdyby náhodou něco :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Pááááááááááááááááá pááááááááááááááááá
30. srp 2009 ve 22:48  • Odpověz
Dobré ranko,
Tetes super víkend, hlavně že sis ho užila a někdy to dospíš neboj, tak za deset let.
U nás se už třetí noc historie opět nudně opakovala, teď po jídle jsem ho dala do postýlky a začal pást koníčky, když jsem mu "násilím" vysvětlila, že tohle teda ne, tak se pokusil o řev týraného dítěte, ale to na mě neplatí.
Pudly, Editka je koukám pěkný vyčůránek.
Anipe, Alex vypadá fakt jak dvouletý dítko. :astonished:
31. srp 2009 ve 04:54  • Odpověz
Ahoj holky,

to se nedá za ten víkend dočíst, tak jen ve zkratce.
Puzzi ahooooj, vítej doma :slight_smile: .
Tetes, tak to byl náročnej víkend, ale věřím, že ti bylo dobře i přes to nevyspání :slight_smile: .
Terkyt, je mi to líto,upřímnou soustrast.
Pudly, tak to bude parádní dovča :wink: .
31. srp 2009 v 07:26  • Odpověz
Dobre ranko,
jsem vas sice docetla, ale prd si pamatuju :wink:
Puzzi nepropadej panice, myslim, ze Honzik je jen aktivnejsi ditko. Bud rada, i kdyz verim, ze to je narocny. A klidne ho nech i nekdy vyrvat, ono mu to neuskodi :wink:
Tetesko tak tos mela super vikend, je super, ze to s dvojkama tak nadherne zvladate :slight_smile:

Pajdi vse NEEEEEJ k dnesnimu svatku. A co ti prat, to nejdulezitejsi, at to jeste krasne nejmene 8 tydnu zvladas jako doted a holky se narodi krasne dopecene :slight_smile:
31. srp 2009 v 07:38  • Odpověz
Jé Pajda má svátek. :astonished: Takže taky vše nej nej, ještě dlouho vydrž 3v1 a pak hodně radosti z holčiček.
31. srp 2009 v 07:40  • Odpověz
Jééé Pajdinko, vše nejlepšíííííííííííííííííí k svátku a co přát? Snad to co psala Jani a co si přejeme všechny, aby holčičky byly u maminky v bříšku ještě nejméně 8. týdnů a byly pak krásné a moc hodné :dizzy_face: .
31. srp 2009 v 08:26  • Odpověz
brééé rááánko

Pajdi: vše nej k svátku :dizzy_face: :dizzy_face:
Rehos: gratulace k prvním krůčkům Marušky :wink:
Puzzi: víííítej doma ženo :slight_smile: , snad si Honzík zase brzy na nějaký režim zvykne a držím palce, snad ho ty blbý nálady přejdou
tek: tchán fakt mazec s tou tiskárnou v noci :angry: chudák OliOli
tetes: to jste si teda užili super víkend :slight_smile: ...jé já bych si tááák zahrála beach volej
terkyt: s tím pohřbem je mi to líto :unamused:
31. srp 2009 v 08:27  • Odpověz
Ahoj tak se Ed vzbudila a má zalepené oko už zase to už je několikáté v tomto roce tak že asi pojedeme zase k očnímu já to nechápu vždycky když tam dojedem tak řeknou to chce jenom Ophtalmo-septonex a jede se dál.Dyť to musí mít nějaký důvod nebo se pletu???
Pajdi vše nej :grinning:
31. srp 2009 v 08:28  • Odpověz
jinak my vík v pohodě, pG v pátek dorazil, sice ne zdráv, ale dorazil :grinning:
v so a ne jsme více méně lítali po krámech a sháněli osvětlení do bytu
a ted jsem volala developerovi a prej máme asi ve čtvrtek druhou prohlídku bytu a pak do dvou týdnů klíče, což mě jako dostali, že je to tak brzy a hlavně na čt mám kontrolu na endkrinologii a těhu cukrovku, tak to budu muset asi přeložit nebo co
dneska mi přijde podepsat smlouvu ta nová asistentka za mě, tak ani nevím, co já mám říct, kdy má nastoupit, už mě to sere
31. srp 2009 v 08:35  • Odpověz
Ahoj Gucci,
zacinas to mit nejake hekticke, ale ty to zvladnes :wink: Tjoo ty se nam behem mesice odstehujes :cry:
31. srp 2009 v 08:38  • Odpověz
Jo a s tou nahradou za tebe bych to domluvila co nejdriv. Moje tehu kolegynka, co porad pracovala, sla minuly tyden (30tt) na PN, protoze rikala, ze uz fakt nezvlada to v praci jen odsedet, ze je desne unavena, vsechn ji boli, jak ma brisko vetsi a vetsi :wink:
31. srp 2009 v 08:40  • Odpověz
jani: no já jsem to říkala, že ty první dva týdny v září budou masakr, ale že až tak...

z čeho mám teda mega radost je ten náš nový foták, je fakt perfektní, o víku jsme studovali návod a máme z něj fakt radost

jo a pohlaví našeho mimi už asi tak tajné nebude, páč pG se překecává kde může :grinning: , na to, že nejvíc bojoval, abysme to nikomu neříkali, tak dobrý :grinning: ....mluvil včera se svojí mámou a ona se ptala, co jsme v sobotu dělali a on jí řekl, že jsme mimo jiné nakupovali věci pro malou :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 08:41  • Odpověz
pane jo ona má z toho očka moře jí normálně teče voda jak z kohoutku chudinka :frowning2:
Gucci kam se to stěhujete??? a to je docela rychlovka
31. srp 2009 v 08:42  • Odpověz
pudly: teda až tak? to asi fakt moc normální není...chudinka majá
stěhujem se do Pardubic a za tak rychlý to není, na byt čekáme už dva roky až se postaví :grinning: :wink:
31. srp 2009 v 08:43  • Odpověz
jani: no to já už na nic nečekám, mě jde jen o to, že ted ty první dva týdny v září budu často mimo práci, navíc v úterý dovolená, tak nechci aby jeden den nastoupila a druhý tady byla hned sama víš
31. srp 2009 v 08:44  • Odpověz
Pan G je tajnustkář jako víno :grinning:
31. srp 2009 v 08:44  • Odpověz
pudly: jj, už se překec i před našima :grinning: , on to prostě nedává, ale já mu to říkala :grinning:
31. srp 2009 v 08:45  • Odpověz
Gucci, teda pan G co neví to nepoví, ale můj choť je taky slepičí prdelka jestli tě to potěší. :grinning:
Pudly a nemá Editka na něco alergii, chuděrka malá.
31. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
Pudly teda chudera mala. Myslis, ze ma zanety z toho, ze se u vas tak stavi a mate vsude vic prachu?
Gucci pG je vtipnej. Ale ono se to neda tajit, kdyz vis :wink:
Gucci to chapu s tou asistentkou, ale tak ona se snad zauci rychle a ty se budes moci venovat doktorum a stehovani.
31. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
jani: no právě, když víš co to je a mluvíš na ní jako na naši holčičku Gučiovou tak se pak překecneš lehko
31. srp 2009 v 08:49  • Odpověz
Gucci ja bych to neresila, aspon vsichni vi, ze to bude holka a budou vam kupovat vecicky pro holku. Ja nikdy moc nepochopila si to nenechat rict nebo to nerict. Vzdyt je to pekne, ze uz v brichu tomu rikas jmenem :wink:
31. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.