• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Pudly, chudák Edi, :unamused: nemůže to mít z větru? Tady včera docela foukalo.
Gucci, takže to za chvíli budou vědět všichni :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
no ne holky, my to chtěli vědět, at jí už můžem říkat jménem (i když zrovna to jméno ještě jisté není :grinning:) a nakupovat, ale když pořád od okolí slyšíš, že to bude na 100% kluk a fakt skoro od všech, tak ti to nedá a chceš udělat překvápko, takový byl náš úmysl
31. srp 2009 v 08:54  • Odpověz
marti: no my už se o víku domluvili, že to normálně říkat budem, že to nemá cenu, když to už někdo ví a někdo ne a navíc dárečky v barvě nejsou k zahození :grinning:
31. srp 2009 v 08:54  • Odpověz
navíc jsme už dostali od pár známých výhružnou sms, takže nám jde i o zdraví :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 08:55  • Odpověz
jé Jani, já jsem si ted uvědomila, že jsem ti ve čt nevysvětlila to parkování v Polsku...víš kde je tam ten Kaufland?
31. srp 2009 v 09:01  • Odpověz
Uvažovala jsem nad tím, ale snažím se doma to udržet v pohodě, ale pokud jdu za barák, tak to asi moc v poho nebude co???
Gucci tak to není zase tak rychlé :grinning:
31. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
Gucci to je na míru nebo jsou podle jejich předlohy
31. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
No jdu vytřít v patře tak zatím
31. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
pudly: myslíš ten byt? no je to novostavba, funguje to tak, že oni ti předloží návrh půdorysu a ty se můžeš vymyslet změny, ale nesmíš hýbat nosnou zdí, nebo některé věci jsou dané jako odpady, voda apod., ale jinak si můžeš vybrat co chceš, podlahy, dveře všecnno
31. srp 2009 v 09:11  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face: , teda holky vy jste mi udělaly radost, děkuji moc :dizzy_face: . Jsem se tady normálně rozbrečela, když jsem viděla tolik krásných přání- hormony se mnou burcují :sweat_smile: .
Tak jsem vás rychle prolítla.
Tetesko- teda Ty to zvládáš všechno levou zadní, to je dobře, že jste si užili takový krásný víkend :wink: .
Puzzi- nic si z toho nedělej, že je Honzík hyperaktivec, hold některé děti takové jsou. :frowning2: Synovec je to samé a švagrovka je už chvílema bezradná. Ale neboj, časem se to zlepší a Ty jsi určitě dobrá mamina a vůbec neuvažuj nad tím, že děláš všechno špatně! :wink:
Terkytko- upřímnou soustrast :cry: .
Guci- teda tak rychle? Tak to už budete za chvíli přestěhovaní, co? No máš toho teď teda hodně, tak hlavně opatrně, šetři se. A té holčině by jsi mohla říct, ať nastoupí co nejdřív, ať už můžeš odpočívat.
Pudly- nemá ucpané slzné kanálky? :confused:
Jinak my jsme v sobotu ráno byli u strejdy, tak mi natočil EKG a udělal to sono srdce- tak jsem naprosto v pořádku, až na ten drobný šelest :wink:. A pak jsme hezky oslavili H. narozeniny, přišel ještě i strejda, tak bylo moc fajn :slight_smile: . A musím se pochlubit, už máme krásně uklizeno v dětském pokoji, složené postýlky, jen chybí natřít topení a až kámoš konečně dodá to dřevo, tak dodělat skříň a komodu a je to :slight_smile: . Už si tam chodím několikrát denně posedět v křesílku a kochám se a vykládám holkám, že musí být pak hodné a žádné kreslení po zdech :grinning: :grinning: .
31. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
Ještě doufám, že tento týden už dorazí povlečení do postýlek, ať si ho můžu vyprat a už krásně nazdobit do postýlek. Už na něj čekáme tři týdny.
31. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
Gucci netusim, kde je v Tesine Kaufland. Ti rikam, jsem tam naposled byla pred 10ti lety, mozna dyl :wink:
Pajdi super, ze uz mas tak krasne vse pripraveno, ja dneska prosla seznam veci a zjistila jsem, ze krome sametovych overalku mi vsechno chybi :slight_smile:
Nemelas dneska mit poradnu?
31. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
Jani- však už máš toho více nakoupeno, ne? To stihneš, neboj :wink: .
Jj dneska mám poradnu, ale až v 17h, aby mě tam mohl H. odvézt a nemusel si zase brát dovču. Jsem hrozně zvědavá, kolik budou mít holky. Doufám, že aspoň 800 a 900. To by mi udělaly obrovskou radost k svátku. Ale spíš 700 a 800. No uvidíme.
31. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
31. srp 2009 v 09:50  • Odpověz
Pajdi aha datum si dobre pamatuju, ale nevedela jsem, ze mas poradnu az takhle pozde odpoledne. No drzim palecky, aby holky byly co nejvetsi. Ja odhaduju, ze Kubik ma neco pod kilo, jsem zvedava za 14 dni na kontrolni UTZ.
31. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
Pajdi mam par hadriku a objednany kocar a jedno povleceni do postylky, tot vse :slight_smile: Ale snad v Polsku porodome dalsi veci a pokud ne, tak hned prisi tyden objednavam postylku a prebalovak a dalsi veci, jako deky do kocarku apod :wink:
31. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
ahoj pajdi :slight_smile: , ty už máš tak všechno zařízeno, to seš dobrá :wink: , my o víku koupili akorát tu druhou chlupatou kombinézku na zimu a nějaké ponojdy, body a punčošky

mě přišel dnes mail z rodiny, že prej by mimi mohlo UŽ vážit 310 g :grinning: :grinning: :grinning: tak to mě pobavili

Jani, tak já ti nakreslím mapku chceš?
31. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
Gucci to jsou nejak pozadu ne? :slight_smile:
Jojo nakresli mi prosim mapicku :wink:
31. srp 2009 v 09:54  • Odpověz
Jani však Ty máš ještě 13tt před sebou, to zvládnete. Já už to chtěla mít, kdyby náhodou. Ale doufám, že žádné nebude.
Guci- Ty už máš obě kombinézy? Já ještě žádnou :frowning2: , ale dneska z poradny se pojedeme podívat do shoppingu. Měli jim dorazit v jednom obchůdku do týdne, tak jsem zvědavá, jestli něco koupíme.
31. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
pajdi: no tu jednu světlou z Nextu jsme dostali od kamarádů a tu tmavou jsme koupili v HM za 350 :wink:

Jani: skenuju a posílám mapu do mailu :wink: , jinak nevím, jestli víš, ale ted se může už autem do Polského Těšína oběma přechodama
31. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
Pajdi ja vim, taky moc nespecham :wink: To je jen, ze uz bych chtela mit postylku v loznici a kochat se ji :wink:
Jo Gucci tak jsem se koukala na FF a ve 24tt by mala mela mit okolo 50g, takze na rodine jsou nejak pozadu :grinning:
31. srp 2009 v 10:06  • Odpověz
Gucci to vim :wink: Diky za mapku :wink:
31. srp 2009 v 10:06  • Odpověz
No nic, jdu pect babovku. Uz zase nemame zadnou buchtu a to ja ji skoro nejim :wink:
31. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
no Jani, ona měla v 21tt 428g, takže myslím, že ted bude mít určo víc než 500g :grinning:
31. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
Jani- jj, to chápu, já už dneska v pokojíčku seděla asi 3x :sweat_smile: .
Jsem zvědavá, co odpolko nakoupíme. Jedeme ještě do sam baby pro overálky a dupačky- mají je tam teď v akci, tak ještě něco nakoupíme.
31. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
Jani- tak jdeme péct spolu, jo? My už taky nic nemáme :sweat_smile: .
31. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
pajdi: sam baby, to je jak tam maj tu kokosovou matraci?
31. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
Guci- jj.
31. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
Ahoj kočeny,
jsem celkem vyspalá,takže to jde. Myš spí teď na balkoně a Kachna v naší posteli s plenou přes hlavu,páč prý už se na tu matku nebude dívat. Ale jinak vstávali v sedm, by to jako mohli trochu prodloužit....
Jo, těhulím jsem chtěla doporučit do základní výbavy koupit Libenar na rýmu,může se to od narození a je to super, už jsem to dětem 2x kápla při ucpaném nosánku a pomáhá to okamžitě a je to bez trápení.
Pajdi, všechno nejlepší k svátku.Mám hroznou radost z toho tvého 29.tt,ale také přeji ještě 8 týdnů a dnešní váhy holek ať jsou co největší.
:dizzy_face:
Steff:ty deky do kočárku apod. jsem vybírala na www.detskedeky.cz a musím říct,že je super užijeme a stejně tak teplý deky přímo do autosedačky,takovej vak,fakt super materiál....
Holky a to pak budete postýlky zase vyslékat a znovu prát nebo to tam necháte až do porodu?
31. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
tetes: díky za tipy...my už máme jednu tu španělskou deku, do autosedačky fusak a pak chci koupit akorát nějaké obyč deky v ikee
ten Libenar si značím :wink:
31. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.