• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Gucci diky za mapku.
Pajdi ja uz mam babovku v troube :wink: Co ty? :slight_smile:
Tetesko to je super, ze ses vyspala a ze zviratka pekne chrupkaji jeste takhle dopoledne :wink:
Libenar mam v seznamu :slight_smile:
Jinak ja jeste nemam nic vypraneho, to me jeste ceka :slight_smile:
31. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
já budu taky prát až v novém a povlíkat až fakt na konci
31. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
jani: není zač a je to přes ten přechod, kterým se kdysi do Polska autem nemohlo :wink:
31. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
Gucci tak to ma mala urcite vic nez pres pul kilo :wink: To je takovy obricek :wink:
31. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
jojo to jsem pochopila :wink:
31. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
no Jani, Kubík měl ve 20tt 375g, to zas takový rozdíl není :wink: , já to beru s rezervou, Grej taky furt dr. říkali jak bude mít velké mimi a Kačka měla 2,44 kg když se narodila :grinning:
31. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
Gucci ale Grej rdla driv, ze?
Gucci ja vim, ze Kubik mel skoro stejne jako mala... no v tom 25tt mel 750, takze takovych 650g male davam :wink:
31. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
no rodila v 38tt
no dr. by jí měla vážit příští pátek tak uvidíme
31. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
Aha tak to ja myslela, ze rodila jeste driv...
Jooo tak to jsem zvedava :wink:
31. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
no termín měla 1/6 a rodila 15/5
31. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
Jani- já nakonec zjistila, že máme ještě v lednici 4 kousky tiramisu z oslavy, takže to vystačí na zítřejší snídani. Takže jsem se vrhla na žehlení a péct budu až zítra.
Teri- oblečení už mám vyprané všechno a schované v komodě, takže tomu už se nic nestane a povlečení vyperu a vyžehlím a do postýlek zatím dám jen nebesa, volánek pod matraci a kapsář. Povlečení a mantinel dám ještě do komody a povleče to až pak H. :wink:
Libenar si musím poznačit, to neznám- takže děkuji za tip :wink:.
Tetesko- děkuji moc za gratulace :dizzy_face:. To je super, že jsou zvířátka takové hodné a nechají maminku vyspinkat :wink:.
31. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
ahojte,

tak Pavlí taky přeju pěkný svátek :slight_smile: koukám, že tady už se všechno chystá na nová miminka, to je krásný :slight_smile:

gucci, teda Ty budeš mít dost na pilno.. a nemohl by tam jet pG sám a Ty v klidu si oběhnout ty doktory a tak?

tetes má pravdu, libenar je super. já vždycky ještě kapu třeba při oblíkání, Stela se pak ještě pčikne a vyletí jí ty holuby z nosu a je fakt klid .-D

jinak u nás poslední dobou docela často vstávačka v noci, nevím proč, ale jsme mrtvá. M. teda včera docela pěkně hlídal i si hrál a tak.. opět po zarýpnutí že se po festu nic nezměnilo :angry: ale jde mu to líp už. a dneska jdu ke kadeřnici, tak bude zase hlídat :slight_smile: a taky jsme začly docela používat šátek na procházky, včera Stela už ani nezabrekla.. jen pořád v něm nějak neusla.

puzzi, doufám, že se honzík třeba trochu sklidní, ikdyž teda nevím co budete dělat v zimě, kdžy bude třeba fakt hnusně abudete muset být doma :unamused: hele a ona ho telka vůbec nezajímá? Stela si může hlavu ukroutit, až mě to vadí.. :angry: ale pouštím jí jenom program kde se vaří :grinning: jednou jsem jí pustila písničky, že to bude neškodné a tam bylo v nějakém klipu miminko v postýlce a začali ho brát nějaké potvory hnusné, takjsme to hned musela přenout :grinning:

tak vás všechny zdravím..
31. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
ahoj kay: blázníš, všechno kolem bytu jde většinou přeze mě, to si nemůžu nechat ujít :wink: , navíc je potřeba tam vyřešit jednu věc a na hádání jsem lepší já než pG :grinning:
31. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
ted mě tak napadlo s tím praním.....
ty mimi věci perete v normální prášku nebo v nějakém spešl?
a spolu s vašimi věcmi, nebo mimi věci zvlášt?
a dáváte i aviváž?
31. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
Guci- já peru v lovele gel a ještě mám klubíčko- prášek, krásně voní a bez aviváže. :wink:
Kay- děkuju, to je dobře, že M. včera pomáhal.
31. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
Jo a teď jsem prala zvlášť, ale pak už to asi řešit nebudu.
31. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
Lovela,Persil sensitive nebo Batole.
Lovela je myslím nejlepší,tak jsme používali tu a aviváž taky Lovelu.
Kay:já jdu k holiči ve středu :dizzy_face:
31. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
Gucci, peru v tom samém prášku co pro nás, takže plíny v Lanze a ostatní prádlo v tekutém Persilu.
31. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
Nazdar baby :grinning: .
Nestíhám dočíst, teď jsem přijela z Podolí. Vzali mi krev na ten prolaktin, dostala jsem další Dostinex, pže jsem měla hned dostat dvě balení, ale paní doktorka to nějak špatně spočítala :sweat_smile: ,ale mám teď už poloviční dávku a 17.9. jdu na konzultaci. Dřív to nešlo, pže má Řezáčová příští týden dovču a k někomu jinému jsem nechtěla. ALe jelikož mě stejně netlačí čas, tak je to jedno. :slight_smile:
31. srp 2009 v 11:36  • Odpověz
Mili: tak super :slight_smile: a toho 17/9 jdeš už na konzultaci k IVF?
31. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
ahoj u mky jsem nebyla ale dneska ji maji poustet dom tak slibila ze co nejrychleji da foto
jinak vubec nestiham ..olik je nakej divnej porad breci a celou noc nespiasi se stavim u DR.
31. srp 2009 v 11:59  • Odpověz
Gucci, podle toho jaká bude hladina prolaktinu. Pokud klesla a bude v pohodě, tak ano. To budu cca 21DC, takže to budu mít akorát.
31. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
Mlu super, 17.9. se dovis jak dal. Moc drzim, aby byl prolaktin OK. Takze ten dostinex nemas vysazovat az do IVF co?
Tek teda copak se s Olim deje, takove trapeni. Jsem zvedava co rekne dr.
Jeee Mysky uz budou poustet z porodk, no jsem zvedava, co a jak a na fotky Adelky :wink:
31. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
ahoj holky,tak jsem se na vás přišla podívat :slight_smile: a pozdravit vás :wink:
jen tak jsem v rychlosti prolítla,kdy jsem tu byla naposledy a moc vám děkuji za útěchu a milá slova :slight_smile:
zbytek jsem vůbec nedočítala,je toho strááášně moc..........
a doufám,že je u všech vše OK :wink:

MĚJTE SE HEZKY A VŠECHNY ZDRAVÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍMM!!!!! :slight_smile: :slight_smile:
31. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
nevim jani co mu je....jeste to mozna vydrzim a kdyz se to nezlepsi tak pujdu......myslim ze mi rekne ze je to normalni ze dite spi...me se to teda normlani nezda..kdyz spal krasne od zacatku
tetes ty mas ale hona zviratka uz se na ne tesim a koukam jak si to krasne uzivas fakt super
pajdi vsechno nejlepcejsi k svatku a a hlvne at holky vydrzej co nejdyl ....to je asi ted to nejdulezitejsi
milu je za chvilku budes mit bobana/ny v brise i ty jupiii jou
vic jsem toho nestihla
jo jani ty testy fuuuj nas quinny je na tom dost bidne teda chjoooooo ..ale stejne na drazsi bychom nemeli takze neni co resit jen budu doufat ze bude vse ok
jinak nevim zda jsem vam psala mysky mela teplotu a vyrazku dost hnusnou a mala zhubla na 2900g takze proto jsem za ni ani nejela ....ale uz se tesm az tam za ni pojedu kocarkovat
31. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
hmmmm tak zánět spojivek no dobrý tak jsem zvědavá jak donutím Edi nosit ty její brýle :frowning2: A jak jí budu dávat tu mastičku to taky nevím no fááááááááááááááájn nemám slov. :cry:
31. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
pudly smarjaa chudera to ma z toho prachu?
a jaky ma brejlicky?
jo jinak jsem zapoemla pochvalit alexe je to fakt fesak a myslim annip ze je ti dooost podobnej
to same vojta rio fakt se vam moc povedl smisek jeden
a marti hele co to mate za kocar ze je tak vysoko?????
31. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
no sluneční brejličky, nesmí bez nich ven.
31. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
no já počítám, že to má od jedné osoby co tady byla na návštěvě a v době co jsem vařila kávu jí dala svoje brýle na hraní, dobrý co??? jsem doufala, že to nebude :frowning2: ale možná to bude i prach kdo ví???
31. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
chjooo no tak to nebyla moc inteligentni osoba co si budem povidat...olik na chvilku usnul jdu zkusit poklidit
31. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.