• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
jsem dodělala polivku pro Eduli, hovězí jsem zvědavá, jak jí poleze přes krček. :grinning:
31. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
já taky uklízím, jako pako, krom toho, jak jsem byla ve městě :frowning2:
31. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
Pudly, to teda držím palce na mastičku a brýle, si to teda nedovedu představit, že si je nebude sundavat.
Tek, mám kočár Patron Apollon, je skvělej, že je z něj vidět ven, když leží na břiše, protože má nízkej okraj. V leže na zádech už mi M. nevydrží pokud vyjímečně chvilku nespí.
31. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
autor
Pajdi, Pavlínko, všechno nejlepší k svátku :wink: Hodně štěstí tobě i holčičkám :slight_smile:
Holky dík za podporu s hyperaktivcem, asi je fakt činorodej a za druhý vyžaduje neustále pozornost, holt mu jí musím věnovat, dnes řval snad jen 1-2x chvilku, nemám na to náladu, byli jsme dlouho venku, na dvoře lezl po trávě a nevadilo mu, že jsem dva metry od něj, hurá. Pak lezl na schod před barákem, to vydržel dlouho, jo, to ho baví do stoje a vidět na mě nebo se mnou. Teď po spaní řval u hraček, P. s ním je na zahradě a řve a řve a řve a řve, když přijdu a vezmu ho do náruče, tak přestane, nic jinýho, jinak řve, i když sedím a mám ho v náručí, řve, musí se s ním chodit. Síla, co? Jestli se to nějak nezlepší, tak se asi psychicky sesypu, tohle se fakt nedá! A to to snáším v klidu, na Honzíka mluvím, koukám v klidu, ale dere mě to hrozně ho vidět, jak jen řve, jsem z toho večer nemohla usnout.
Gucci, no vidíš, tak prď na práci a za 14 dní hurá zařizovat nové bydlení :wink: Maily z rodiny jsou často dost mimo :sweat_smile:
Kay, telka nezájem, jeho nezajímá skoro nic :frowning2:
Tek, co se děje u vás, achjo... Já se taky pozejtří chci u doktorky zmínit o těch honzíkovo vztekách, ale myslim, že mi taky těžko pomůže a řekne, že to je u některých dětí normální.
Mimochodem, dost mě sere, když mi někdo dává najevo, že to je normální, že si dítě samo nehraje atd. Jako včera moje teta, ta jak má 2letýho bratrance. vždyť co chci, jejich malej si taky sám nehrál, furt s něčím bouchal, něco házel, no a o tom to je, to já teda považuju za hraní, nejsem zas taková kráva, že si myslim, že by měl sedět na místě a hrát si s hračkama půl hodiny, ale sakra nějak se zabavit nikoli se nějak uřvat! A že řve, i když sedím vedle, to už je fakt masakr, jo, podle nějakých lidí je to normální a děti takový jsou a já jsem hysterka, co měla naivní představy.
Pudly, zánět spojivek mě mrzí, snad to poleví, tak fakt radši něchoď na slunce.
31. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
Puzzi musí to být náročné, je to prostě pořád blbé období kdy si neumí hrát sám ani s někým a potřebuje pořád pozornost, je mi to líto,že se to nelepší, snad fakt až povyroste, ale s dětma si nebude hrát dřív než po 3 roce ale třeba ho zaujmou jiné věci. Vojta když je vzhůru tak taky vyžaduje pozornost pořád, třeba pár minut si hraje na břiše a taky začně brečet a nadávat.Poslední dobou se chce pořád nosit - jako Honzík, ne sedět na klíně, ale nosit a i když neváží tolik, i těch jeho cca 7 kg se už pronese. Naštěstí docela dost spává, tak cca 1-2 hodinu dopoledne a většinou kolem 2 hodin odpoledne, takže se mám čas nasjít a něco udělat. Ale už začínám dělat i to, že když je vzhůru a vzteká se a já jí, nechám ho, dokud je to vztekání, tak to musí vydržet. Když to přejde pak do většího pláče tak už to nevydržím, ale chtěla bych aby věděl že nevyskočím hned jak se vztekne. Ale jinak Vojtík je asi proti Honzíkovi pohodář, o to víc Tě chápu
Zítra jsem pozvala tchýni, má dneska narozeniny a Vojtu měsíce neviděla, tak si vzal i m. dovolenou a vezmeme ji k nám - máme ještě ráno ortopedii na kyčle a rehabku
Pajdi všechno nejlepší k svátku, hlavně ať se s holčičkama co nejdýl držíte :wink:
Pudly to mě mrzí,Vojta měl taky pořád červené oči a i mu z nich teklo, propláchly mu kanálky, ale teď to mívá večer zas, si říkám jestli nemá alergii, i venku pořád kýchá a já i m. máme alergie tak to asi chudák zdědil. S těma brýlema je to blbé, zkus tam přidělat gumu kolem hlavy aby to nemohla sundávat . ale asi se bude vztekat
Teksas s Olíkem je mi to taky líto, snad to je jen blbé období
31. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz
pudly: tjo, tak držím palce at to zvládnete holky, hlavně s těma brejličkama teda

puzzi: Grej když řekla dr. že jí Kačenka spí 3 hodiny denně, tak jí taky řekla, že je to normál, že některé děti prostě nespí ... je mi to s Honzíkem moc líto a fakt tě obdivuju, já bych na to nervy asi neměla :unamused: , musí to být hrozně těžký... a to měl takhle od mala?
31. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz
tak jsem to asi včera zakřikla :grinning: od rána je Alex protivnej, sice neřve, ale nadává, nechávam ho, mám práci.Ale za chvíli pojedem pryč, tak se přestane nudit.

U nás je neskutečnej bordel :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nějak se mi to nedaří poklidit, když tak jen na chvilku, nechápu to :grinning:
Jo a jak se ochladilo, tak je mi pořád zima.To horko mi nedělalo dobře a ted mi je snad ještě hůř.

Tek co může být Olíkovi?

puzzi kamarádka má holčičku, sama si vyhraje, u jídla sedí slušně v židličce, žádný kopaní, prskání a u přebalování hezky leží, nemotá se dokola jak káča, nekope a nestrká si ruce do sraček....je to fajn, ale není nějaká divná :confused: :sweat_smile: jo a po obědě chodí spát a vydrží klído 3 hodiny v kuse

...zvláštní, jenom se uklidím z pokoje tak je po nadávání a čte si knížku
31. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz
anipp: u vás je chladněji? tak to fakt závidím teda
31. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz
gucci, ted zrovna je teplo :grinning: ale po ránu byla kosa a večer taky, vždycky si musím dát horkou sprchu, abych se prokrvila
31. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz
tak jsme zpět.. cítím s eo mnoho líp :grinning:

tetes a P. bude hlídat nebo jedeš k holičce i s prckama?

tek, teda a co Olíkovi je? prďolka malej taky nní v pohodě..

rio, no tak jsme zvědavá co bude tchýně říkat a jaks ebude chovat :slight_smile:

gucci, jj to znám, taky jsem řešila všechno ohledně bytu a pak baráku .. ale mě to docela štvalo, že je to jen na mě.. :angry: protože m. do toho kecal, jen když s emu chtělo :grinning:

anip, no S. měla včera nějakou rýmu či co, jak se ochladilo. a dneska jsme ji navlékla a je zase vedro.. já už se z toho picnu :rolling_eyes:

jo holky, já nějak tak asi musím začít řešit zimní výhbavu, ale vůbec nevím, do čeho se jako mimčo v zimě dává a tak :grinning: holky těhulky, nemáte to naštudovaný? nebo maminky, co máte větší děti..? díky díky.. :slight_smile: :dizzy_face:
31. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz
kay: tak není to zase všechno na mě, já jsem spíš ten prostředník a pak to s pG doma řešíme společně, sama nic nerozhoduju, o všem se radíme, ale já mám na to víc času :wink: .... jinak v zimě budem oblíkat body s dlouhým rukávem, overal, zimní kombinézu a fusak :wink:
31. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz
aha, no tak to jo, my na mě právě bylo skoro všechno akorát když jsem rozhodovali, tak M. do toho kecal :grinning: ale jo domlouvali jsme se taky společně..

aha, já ten overal právě používám jen na spaní.. ale S. bude asi zase větší než vaše malá, tak možná už by měla nosit i nějaké jako kalhoty nebo tak :sweat_smile: včera jsem teda koupila punčocháče a malé manžestráky (fakt kouzelné :slight_smile:) ale takové ty fusaky a tak jsem zatím neřešila.. a budeš jí dávat nějaké ty ťapáčky? nebo botky na nohy?
31. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz
kay: jj v HM maj zrovna super takové tepláčky tenší i tlustší, i manžestráky
obě ty naše kombinézy maj už dole nožky i rukavičky, takže tohle neřeším
31. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz
Pudly teda chudak Edi. S brejlickama to bude asi tezke, rikas, ze si prejes, aby uz nesvitilo slunicko...
Puzzi ja se nedivim, ze to obcas nezvladas, musi to byt strasne narocny!!!
Tek tak snad se Oli brzy srovna, ono se ty deti hodne meni, jak rostou...
Kay rikas, ze od kadernice jako nova :wink: Ono to hlavne psychicky pomuze, vid? :wink:
31. srp 2009 ve 14:56  • Odpověz
Mílo,strašně moc ti držím palce a moc se těším, že už to konečně rozjedeš a až budeš hlásit //.
Tek:Marti má ten samý kočár co já. Patron Bohemia.
Jsem asi mimo,ale co je špatnýho na tom dát brýle na hraní????? Já fakt netuším mě by to fakt nenapalo,že to je blbý :sweat_smile:
Kay,k holiči jdu po jedné,takže bude hlídat máma. Ale P. hlídá třeba pondělí večer páč to chodím na tu "skleničku".
Skoro se stydím,ale dneska musím zvířátka pochválit,dneska jsou abnormálně hodný,šla jsem s nima se rozvalit na louku,udělala si čas a asi hodinu kojila jenom Kačenku,četla si knížku.... :dizzy_face:
A teď přijde máti a jdeme s P. od pěti na tenis. :dizzy_face: Mám odstříkáno,abych neměla nervy,že bude hlad....
31. srp 2009 v 16:23  • Odpověz
tetes: ten sport ti fakt závidím

já už to pro dnešek balím
jedeme grilovat s lidma z práce k jednomu kolegovi na zahradu v Bohnicích :grinning:
fáááááááááááááááááááááááááááááá
31. srp 2009 v 16:51  • Odpověz
gucci, no my byli v Hmku :grinning: máme hnědé, ale vzala jsme raději velikost 68.. :slight_smile:

tetes teda to je super, to jste si udělali pěknou válendu.. A Kačenku teda ještě dokrmuješ nebo jenom kojíš?
stelouch spí už od 3h, tak ji jdu vzbudit, bereme šátek a jdeme do lesa..

steffi, no jo, to jo. já to musím vždycky ještě trochu dodělat ale jinak je to super pocit :grinning:
31. srp 2009 v 17:07  • Odpověz
autor
Holky, jsem nabitá pozitivní energií, 2 hodiny procházka, z toho půl hodiny spal, předtím jedl jednu křupku za druhou, ale co už :sweat_smile:, no a po spaní hodinu povídal a hrál si a prostě fakt super, jsem nadšená :slight_smile: Teď jsem ho posadila na dvůr ke kanálu a zatím ho to baví :sweat_smile: Tak snad to nezakřiknu, ale jsou i světlé chvíle u nás.
Rio, Honzík taky ještě donedávna spal 3 hodiny denně, to je fakt aspoň výhoda, že má člověk čas něco udělat a dáchnout si. Ale jak to píšeš, že Vojtík nechce sám, ono je takových dětí asi dost a možná že to sama v sobě trochu přeháním.
I když třeba Anippe píše o hekání a nevrlosti celý den, přitom Anippe pracuje a Alex neřve jako maniak, to vidím jako velké plus, toho si važ, Anippe :sweat_smile: :wink:
Gucci, Honzík je takhle od mala, ale myslela jsem si, že až ubde sedět a pak lézt, že se zabaví víc. No a nic moc :sweat_smile: Jsem to u malýho tak nějak brala, ale bylo to taky hrozný celý dny ho někde poponášet atd. Ale asi jsem měla chvíli vydržet hekání, třeba jak byl miminko nesnášel na břiše a pást začal snad až po 3. měsíci, já ho dala na břicho, on nespokojený, tak nic, u dalšího dítěte bych to dělala trochu jinak, že třeba 5 minut na břiše vydrží, ať si třeba pobrečí, ale ať trénuje hlavičku atd. a třeba by si trochu zvykl na nepohodlí.
Kay, v zimě bude Stelince půl roku až 9M, viď, takže asi klidně ještě kombinézu s nohama. No a do ní jsem dávala Honzíka jen v body a dupačkách, ale měl teplej fusak, sedící dítě asi už po krk ve fusaku není, to nevim, tak teplejší svetřík do kombinézy. No a body s dlouhým na doma a tepláčky a punčocháčky a tak. Overaly taky dávám jen na noc.
Tetes užívá na tenise, super :wink:
31. srp 2009 v 18:01  • Odpověz
Zprava od Pajdy: Mame obe 1000g :slight_smile:! a maminka ma solenou radost!!

A nejen maminka, ja taky, holky krasne rostou :wink:
31. srp 2009 v 19:11  • Odpověz
Kay to chapu, ja to doma vetsinou taky precesu :wink: Ale ted nechavam vlasy narust, ale laka me to jit ke kadernici, to zboznuju :wink:
Puzzi no vidis, Honzik ma lepsi a horsi dny :wink:
31. srp 2009 v 19:14  • Odpověz
autor
Pajda má nejhezčí dárek k svátku a v břiše má celkem dvě kila miminek, no, to už se pronese :sweat_smile:
31. srp 2009 v 19:24  • Odpověz
holky ja toho myho chlapa miluju prisel domu a nenecha me na Olouse sahnout prej mam odpocivat a dnesk rekl at jdu spat na gauc ze k nemu bude vstavat on...ja totiz neumim v noci olivera nechat v postylce vyrvat....
to jsem teda zvedava jak to dopadne
puzzi vidis ze honzik umi bejt i hodna prdelka :slight_smile:))
juu pajdi to je super holky ti daly krasnej darek k svatku
ja se zimou taky vubec nevim
ty voe tetes fakt si to uzivas to je super ...a jsi skvela mamina jak to zvladas s dvojkama...
my byli na kratke prochazce v lese a to jsem skoro nedala ....chjoo jsem lemro
jo a predstavte si M. prisel dom a Olik je andilek chapete to?????
31. srp 2009 v 19:25  • Odpověz
pajdi to je super, to už je pěkná váha :slight_smile:

tek, no tak to máš doma fakt zlato.. to by M. ani nikdy nenapadlo.. hele a on Tvůj M. se jako s O. normálně baví, chová ho, hraje si s ním atp. prostě s eho jako nebojí? :grinning:

puzzi, no tak to je super, doufejme že to Honzíkovi chvilku vydrží a nebo taky furt :grinning:

takže mám koupit takovou tu tlustou kombinezku? no v kočáře nevím jestli bude sedět nebo ležet.. ona už chce koukat všude.. :unamused: to léto bylo v něčem dobrý :grinning:steff, no já to musím většinou ještě vzadu dopižlat žiletkou :grinning: :grinning: a samozřejmě taky umýt a učesat normálně :slight_smile: to jo.. no tak i sdlouhýma vlasama se dají dělat u kadeřnice hokusy pokusy, jestli to dobře chápu.. :slight_smile:
31. srp 2009 v 19:43  • Odpověz
Jé super zpráva od Pajdy, no to už je kus ženských. :dizzy_face:
31. srp 2009 v 19:48  • Odpověz
autor
Tek, to je jasný, že je Oli andílek, chlapi drží při sobě, já to furt tvrdím! Akorát Honzík občas nedrží při nikom :sweat_smile:
To je super, že se dnes vyspíš, tak se fakt dobře vyspi, špunty do uší a nezájem, jo? Se vsaď, že bude dobrá noc zrovna.
Kay, tvůj M. se Stelinky trochu bojí? Je to možný, jsou chlapi, co maj z mimin asi strach nebo maj ostych, tyjo, to zkus nějak prolomit!
Kay, kup tlustou zimní kombinézku, v tý se dá ležet i sedět. a pak uvidíš co pod to, to člověk vychytá, budeš zkoušet a buď vyndáš stelinku zpocenou nebo naopak studený nohy, tak příště přidáš nebo ubereš. Jsem se tohohle taky bála, ale nějak to šlo, ach, kde jsou ty kočárkové zimní časy - 3 hodiny v kočárku spal - no ale to je jediný, co bylo dřív lepší, jinak vrátit nic nechci :grinning:
31. srp 2009 v 19:50  • Odpověz
Ahojky,
dnes jsme byli v Zoo,šli jsme hned ráno takže nebylo takový vedro a žádný lidi,super :slight_smile: Marunce se líbily hlavně kozičky u kterých mohla být.V pavilonu slonů se pos.. tak jsem ji přebalovala na lavičce :grinning:
Pajdi všechno nej k svátku a gratuluju k váze holčiček :dizzy_face:
Puzzi nějak jsme nedočítala ale všimla si že ses ptala jak spí Maru přes den,jen po obědě,proč?
31. srp 2009 v 19:55  • Odpověz
Puzzi nejen chlapi drží při sobě,Marunka vždycky když je doma manža tak spí dýl než obvykle
31. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
tak jsem se vrátila z kola a dítě jsem převzala stejně protivné jako když jsem odcházela :angry: ach jo!aspon je vykoupanej, tak dneska nebude cvičit a povalí brzo do hajan
puzzi já vím že je to s Alexem lambáda, ale stejně mi to jeho knučení leze na nervy :sweat_smile:

já ty kombinézy nějak nepřožívám, koukám se spíš po zateplených kompletech,samostatnej vrch a spodek
31. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz
vložila jsem fotky :wink:
31. srp 2009 ve 20:06  • Odpověz
kay jo jo vsechno dela sam :slight_smile:))
a nekdy mi prijde ze je o dost lepsi nez ja..holky se vam priznam ze jsem akt byla zla uz v noci jsem rikala at uz ten posr... dudel neplive...spala jsem tak 3hodky za celou noc fakt hrozny.....a fakt jsem byla zla..no a M. uplne klidnej
takze mi navrhl at jdu spat vedle a to chodi do prave..mam vycitky ze to nezvladam ze to nechavam na nem
kay hele treba se to zlepsi dyt s ni taky nebyl nejak casto neee
puzzi jo jsou to grazlove..a zkusim se vyspat
jee rehos ty si to uzivas s klukama
jee na kolo bych sla taky ale nema s kym
31. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.