• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
Rehos, Honzík taky už spí víceméně jen po o, dnes teda ještě chvilka pak v kočáru, ale tak mě to zajímalo, jestli je to u dětí pod rok normální, že spí jen kolem oběda. V noci spí Honzík dobře, líp, než když spal 3x denně.
Zoo muselo být super, taky zas někdy na podzim chci jít, jestli to Honzíka zaujme trochu.
Anippe, tak lambáda s Alexem, to zas jako ne, že kdo to má lepší než já, tak musí bejt automaticky vysmátej :sweat_smile: Kňučení je taky na prd, Honzík taky někdy neřve, ale "jen kňučí" :sweat_smile:
Taky budu mít na zimu pro Honzíka 2x kalhoty+bunda, už ne kombinéza, ale pro mimi na první zimu je kombinéza super.
tek, výčitky neměj, ty jsi s Olim i celý dny atd. a pak když je toho už moc, tak je toho moc, chlap je v práci a po dítěti se mu stýská, tak to třeba pak někdy berou víc s nadhledem.
Jsem si vzpomněla na jednu noc v Chorvatsku, kdy Honzík nemohl zabrat ve 3 v noci po mlíku, po hodině šššš a otáčení atd. jsem na něj potichu zařvala "Spi sakra už" a von fakt usnul :grinning:
31. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz
Rehos, hezké fotky.
Puzz, tak včera náš Lukýno spal 1x 1,5 hodiny, pak asi půl hoďku. Myslíš, že v noci pořádně spal? Ani omylem. :angry: Se vždycky tak namlsám tím, když je první nahození dudlíku před třetí hodinou a pak to rozčarování, když se to další noci nekoná. :unamused:
31. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
autor
Mel, když byl Honzík menší, tak jsme taky nahazovali spousta krát za noc, nahouby no, zvlášť když pak je Luky v pět vyspanej. Počkej, až si kolem půl roka začne nahazovat sám. I když pak zas začnou otočky a na čtyři.
Rehos, Maru je na fotkách miláček, krásně dlouhý vlásky už má a krása jak stojí!
31. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
Puzzi, otočiy ať klidně provádí, ale až se bude umět ze zad zase otočit zpátky na pupe, dříve ne. :grinning: Protože záda a spaní to u něj nejde dohromady. Nic, jdu se umýt a v tichosti umřít do postele. :grinning: :dizzy_face:
31. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
31. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
joo to je super ..koukala jsem na to :slight_smile:
31. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
Taky si asi budu stěžovat na noci,dneksa jenom pět hodin spánku a jsem K.O. i když k tomu jsem zvládla ráno jít plavat a dát 1300m, pak vystát frontu na dvou úřadech (jedeme zítra na pár dní do Rakouska, tak jsem si nechala M. zapsat do pasu + pojištění) pak absolvovat plavání s M. a ukldit byt a zabalit se. Jedeme brzo ráno, tak to fakt už asi nevstanu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tek: koukej se pořádně vyspat ty, když máš takovou nabídku, paráda.
Mel: ty jseš pravej opak mě, vstávat v pět a chodit spát v devět :wink:

Tak se tu mějte, ozvu se asi až po víkendu, ale na sraz určitě dorazím, moc se těším!
31. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
Terky, užijte si to v rakousku! Bože, ty seš akční s plaváním po takový noci :wink:
Bych řekla, že Mel není opak tebe, ale že Luky je opak Mariánky, spaní organizují děti :sweat_smile:
31. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
tek, no to se fakt vůbec nediv, že už pak je člověk někdy hnusnej.. já už jsem taky párkrát byla :pensive: ale prostě když dítě ve 4 hod celou hodinu jen kňučí a brečí a plive dudel atp.. myslím, že se to stalo/stane každé.. teda doufám :grinning: ne že byhc to někomu přála..

puzzi, no M. prostě neumí moc komunikovat s lidma, natože s miminama :grinning: a taky mi přijde že s ejí prostě bojí chytit a tak, ještě donedávna ji bral jako by se měla každou chvíli rozpadnout, teď jsem ho naučila ji chytit a dát si ji jako na rameno aby mohla koukat, ale i tak se ji bojí chytit pevněji a tak mu klouže :grinning: navíc má nějaký delší ruce či co, tak mu ani normální úchopy nejdou.. ale třeba na dece nebo tak už si povídají pěkně.. a taky už ho Stelinka pozná.. byli jsme u našich a kromě mě a m. tam byla i babička (moje) a ona u stolu hledala očima jen M. :slight_smile: to bylo zase mylsím i pro něho moc pěkný.. ale že by se o ni postaral to ne.. dneska jsme se ho ptala, jestli jí nechce umějt hlavu (už nám pomáhá u koupání, když řeknu) a že se jen podívá a příště to zkusí.. no snaží se, ale prostě nemá ty geny.

chodítko zajímavé, ale nebude to nějak podkluzovat nebo ujíždět?

rehos fotky pěkné :slight_smile:

tak já zkusím asi zajít do chicca a uvidíme co ta budou mít za oblečky.. koukala jsme že už mají zimní věci, tak snad něco vyberu.. ale přijde mi to teda hrozně složité :grinning:
31. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
Kay, psala mi Campi na mail, že to chodítko má pro děti i nějaká její sousedka a spokojenost, no snad to nebude ujíždět na plovoučce. Kdyžtak se to dá složit a je to hrací plocha se zvukama a hudbičkama, to bude taky dobrý.
Hlavně že se M. snaží, dřív v generaci našich prarodičů a možná i rodičů bylo takových chlapů spousty, některý mají ten strach asi nějak blbě zakódovanej.
31. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz
puzzi my to chodítko máme taky, dostali jsme ho ale nepoužíváme samozřejmě ještě :grinning:
31. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
Tek:neblázni,podle mě patříš mezi nejpohodovější matky,které znám a je úplně vidět jak Olíka miluješ.
Hele,já si taky říkám jak je P. lepší, že když je s nima, tak jim pořád při manipulaci povídá,ale fakt pořád. A já za chvilku nevím co a někdy prostě jenom přebaluju a skoro mlčím,páč už mám prostě dost.A měla jsem z toho výčitky. Jenže ono je to logické, prostě ty 3 hodiny denně,co jsou s dětma chlapi se nemůže srovnávat s hodinama co jsme s nima my,tak proto jseou i trpělivější.
Jo,jsem se vám zapoměla pochlubit,jak jsem blbá. :grinning: Vždycky když děti spí nachystám si na přebalovák oblečení,co jim dám na prochajdu,abych to prostě pak urychlila. No, a dneska oblékám Kačku a v tu chvílku začal řvát v obýváku Myš,páč se vzbudíl a já jsem si dovolila ho okamžitě nejít pomazlit, takže já v hlavě toho Míšu a Kačenku oblékám pěkně bodýčko,ještě jí povídám:vzbudil se ti brácha a hned na nás musí řvát,co.....a pak jí bodýčko zapnu a a čtu co má napsáno na hrudi a říkám: no,vidíš to jaká jsi naše krásná cute little man!! a až v tu chvilku my došlo,že Kačenku oblékám do modrého Míšovo...... :grinning:
Ve středu se jdu podívat cca. 200m od baráku je škola a v ní pořádají kurzy pro miminka a ve středu mají ukázku toho co v těch kurzech dělají,tak vezmu dvojky a půjdem to omrknout. www.lesyco.cz/cedr
Docela se děsím zimy,to fakt netuším,co budu s dětma dělat.Já bych nevydržela celý den doma ani omylem vůbec bych nevěděla co s dětma dělat....
Kay:ale i snaha se u M. cení.Je moc dobře,že dělá alespoň pokroky. Jo, a k dotazu ke kojení Kačky,ano ještě stále se jí snažím kojit,ale víc je na UM a minimálně dvě až tři plné dávky má ode mě, buď kójem nebo odstříkané v lahvičce.....
31. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
Rio, máte, jo? a ty hudby atd. dobrý?
Tetes, u přebalování miminčího Honzíka jsem taky moc nevěděla co furt povídat, to je ale lepší a lepší, jak děti porostou, tak tě víc napadne. Já si to ulehčuju zpíváním, tzn. nemlčím a nemusím vymejšlet sáhodlouhý monology :sweat_smile:
A převlíklas Kačenku z Cute little mana nebo šel na oplátku Míša v růžovém? Zimy se neděs, nebude to sice na deku na louku, ale v kočáru proč ne. Já hodlám být s Honzíkem hodně venku i v zimě, Honzík teda už bude snad chodit, bude to horší to oblíkání a x vrstev, ale třeba budeme stavět sněhuláka nebo se plácat ve sněhu, v kočárku nevim, jestli bude chtít být, možná chvíli jo, on teď vydrží jak kdy, ale půl hodiny se dá skoro vždy.
31. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
jo holky, já jsme ráda, že se M. takhle snaží to je jasné.. :grinning: :dizzy_face: jen občas zaslintám po těch vašich P. a M. ajim podobných :grinning: to můžu ne? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: M. má momnentálně novou "hračku" pořídil si gps.. právě si tam nastavil Pavla lišku jako toho co říká kam máš jet :grinning:

tetes, seš dobrá, s tím kojením.. vydrž.

puzzi, to není možný že by Ladunka už skoro chodila? já furt ty "naše" děti vidím jako malinký miminka.. :sweat_smile:
31. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz
autor
Kay, to jsem asi blbě napsala, ty děti Campiny sousedky jsou s chodítkem spokojené, Ladunka ještě chodítko nemá, ale leze, šikulka :slight_smile:
Ajéje, GPS - to bude hračka na několik večerů :grinning:
31. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz
puzzi, ne napsalas to dobře, jen mi to mozek neudržel až do odpovědi :grinning: ale i tak to hrozně letí.. hlavně u těch ostatních" dětí :grinning: no gps ho drží už cca od 18h.. a to jsem chtěla dneska romantiku :angry: ani na grilování jsme ho neutáhla a to už je co říct :grinning: :grinning:
31. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz
Bré ranko,
Terkytko - ohledně toho opaku já a ty - odpověděla Ti Puzzi za mě. Prostě já jít spát třeba v jedenáct a za 45 minut nahazovat dudlíka poprvé a bejt vzhůru od půl páté, to bych pak prostě nedala.
No Luky dostane k vánocům od strejdy http://matysek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=323301 a od babičky s dědou http://www.babypark.cz/fisher-price-mluvici-snek takže to by ho mohlo denně na 5 minut zabavit a mě bude drnčet hlava. :grinning: Mimochodem brácha jak pejsek došel poštou tak ho ukazoval babičce a když ho uklízel, tak pejsek na něj "obejmi mě". :grinning:
Tetes, hele já taky nevím co na Lukyho kecat ještě dneska, takže většinou je to - proboha neřvi, vždyť víš, že tě máma jen přebalí a hned Ti dá najíst. Šmankote kde máš tu ručičku, takhle tě neobleču. . . Levá ručka, pravá ručka, levá nožka, pravá nožka . . . Jé ty jsi tu levou mezitím vyndal. . . . :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tetes takže jsi Kachnu převlíkala a nebo nechala v modrém a řvoucí Myš za trest v růžovém? :grinning:
Jé GPS po těch P. kouká, ale naštěstí snad nepořídí, protože bych se s tím musela klasicky naučit zacházet já - technické věci nechává zásadně totiž mě. :angry:
1. zář 2009 v 05:44  • Odpověz
Ahoj holky.

Pajdi velká gratulace k holčičkám, týý jo to už jsou velký holčičky :dizzy_face: .
Tetes, ty si oblékla Kačku do modrého joo :sweat_smile: , to musela být peo ní urážka na zdi, že sis je spletla :grinning: .
Jinak k dudlíkům a tak, se nemůžu nijak vyjadřovat, takže všem maminám přeju, aby dítka byla hodná a nechala je vyspat :slight_smile: .
Gucci a jaká byla grilovačka?
Jo jinak GPS je dobrá věc. :wink:
1. zář 2009 v 06:24  • Odpověz
Krasne zarijove rano devcatka :wink:
Taaaak vsichni ti parchanti ze sidliste jdou do skoly, jupiii to bude aspon pres den klid :slight_smile: Ale kdyz jsem je ted posledni tyden sledovala, tak uprimne lituju vsechny ucitelky, ja bych je asi prvni tyden zabila, jak jsou rozjiveny. Jsem si hned vzpomnela na Evcu, ze je urcite mega rada, ze nemusi do prace :wink:
Terkytko vy jste tak akcni a Teteska taky. Beru si z vas priklad, doufam, ze taky takova budu :wink:
Jinak ja se pridam k noci, pred patou me Kubajs zacal neskutecne kopat, tak mu rano rikam, jestli jako chce jit do skoly a L. mi na to rekl, ale neee on zacal 3. svetovou valku, bude to nas maly Hita :grinning:
1. zář 2009 v 07:34  • Odpověz
Jani, on tě Kubík trénuje až bude z bříška venku, tak aby to pro Tebe nebyl takový šok. :wink:
1. zář 2009 v 07:57  • Odpověz
tak dneska super noc ..nevim jestli omohlo vyhrozovani ze M. k nemu nebude vstavat na kazdy knournuti
usnul 7.45 prvni kojo v 0.30 unsul 0.45....a spal az do 6.00...a pak usnul v jeste v 7.00 a spi doted :slight_smile:)
kez by tohle bylo kazdy den
1. zář 2009 v 08:14  • Odpověz
bréé ráánko

tak si představte, jdu ráno na odběry krve na Karlák kvůli štítné žláze, přijdu tam, řada jako prase, tak se tam postavím, stojím tam asi půl minuty a šla kolem sestra a vyzvedla mě z té řady a že tam přece nebudu stát, odvedla mě dopředu, dali mi to spešl číslo pro těhule, šla jsem pak hned na řadu a za tři minuty jsem byla hotová :grinning:
paráda :dizzy_face:

jdu vás dočíst...
1. zář 2009 v 08:25  • Odpověz
Tek no tak to je parada, ze Olik se umoudril. Doufejme, ze nejen na jednu noc :wink:
Gucci krasa, ale tak by to melo byt :wink:
1. zář 2009 v 08:28  • Odpověz
super zpráva od Pajdy, mooooc gratuluju :dizzy_face:
tek: tééda, manža se předved :wink: , je to fajn taková pomoc
puzzi: njn, ty budeš mít ale druhé mimi určo mega hodné :wink:
zateplené komplety jsou taky fajn, ale pro pidi mimi mi příjde lepší kombinéza, páč mu netáhne na záda ani nikam
tetes: tak modrá Kačenka ještě v poho, ale růžový Myšák :grinning:
Mili: grilování super, řekli jsme jim i pohlaví, tak všichni čučeli jak puci, páč to měl být přece kluk žeeee :grinning:
1. zář 2009 v 08:32  • Odpověz
Jani: malý Hita jo? :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 08:36  • Odpověz
tak jsem si ted volala jedné suprové dětské do PCE a mám si přijít tak dva měsíce před porodem pro razítko do průkajdy a vemou nás :dizzy_face:
1. zář 2009 v 08:54  • Odpověz
Nazdarec dívky,
Tak Edule má oko zalepené totálně mám sto chutí jet znova k doktorce aby s tím něco udělala. jsem na nervy dávala jsem jí mast a to byl boj na život a na smrt držela jsem jí ruce a ona zase mně takže mast všude kolem tak tam asi pojedu aby dala taky něco jiného nechci edi vypíchnout oko že?
Navíc jí začlo hnisat ouško tak další věc no jde vidět že nekojím ./Po nastřelení naušnic/
A já jdu na vyšetření s těma problémy po porodu, možná zjistí proč krvácím, že by jsem si konečně zašla bez bolesti na WC????
Takže jak je vidět je to v preli celé :grinning:
1. zář 2009 v 08:56  • Odpověz
Gucci takze pohlavi bylo prekvapko pro vsechny :wink:
No L. rikal, ze to bude malej Hita, evidentne uz vidi, jak nas bude terorizovat :wink:
Pudly teda jedno lepsi nez druhe :frowning2:
1. zář 2009 v 08:59  • Odpověz
Teda holky pajduškové, jsou pořádné roby. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 09:03  • Odpověz
Pudly: tjoooo se ti to teda nahromadilo :unamused:
1. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.