• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
je to na posrání, fakt jo, už mně to zase všechno SERE :angry:
1. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
jééééééééé Edi umí krásně paci paci už jí to plácá :grinning:
1. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
a jaká je nadšená, že jí to jde, se culí jako jelítko
1. zář 2009 v 09:15  • Odpověz
Puzzi Edi spí taky tak jenom po obídku a to 2 hodinky a někdy se mi povede jí položit ještě kolem čtyř a spí třeba hodinku, ale to ji zase dávám později spát, tak kolem osmé deváté spíš deváté.
1. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
autor
Dobré ráno, u nás je to lepší a lepší. :slight_smile: Složila jsem s honzíkem prádlo, dodělala si pracovnu, Honzík to celkem zvládá blízko mě vsedě u hraček, asi to byla nějaká krize dva tři dny nebo si musel zvyknout doma. Jako ne že by za mnou po chvíli nelezl a že by ho něco dlouho bavilo, ale je to lepší.
Noc super, o půlnoci sice mlíko a pak asi půl hodiny brekot atd., ale nakonec usnul. V pět brečel, ale P. měl službu a než se vykopal, tak Honzík brečet přestal. V 7:15 jsem se vzbudila a šla jsem kontrolovat, zda H. žije, žil a v půl osmý se vzbudil, zázrak krása :slight_smile:
A nejvíc ho zajímá notebook, no tak nic no, dočtu později :sweat_smile:
1. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
pudly: Edi je šikula :slight_smile:

holky to naši kámoši maj teda mega spící dítě...je to klučík, má 1,5 roku...od 3 měsíců spí ve svém pokoji...a ted, když je už větší tak spí stylem, že oni ho ve 20,00 daj do postýlky, daj mu flašku mlíka, řeknou dobrou noc a jdou pryč, on mléko vypije, lehne si a spí až do rána...oni mu mezitím v noci vemou tu flašku a daj mu tam na ráno zase nové mlíko, aby když vstane mohl hned pít...on ráno vstane, vypije mlíko a pak začne volat, že je už vzhůru...a po obědě jim spí tak3-4 hodiny :fearful:
1. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
to maji bezvadne a vi nekdy o nem nebo ho chodi kontrolovat jestli dycha :grinning:
1. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
Kay:to víš,že můžeš. To víš každá občas koukneme po tom co nemáme. :slight_smile:
Puzzi:chtěla jsem ti pochválit ten med, je fakt moc dobrý.
Mel: to si děláš prdku,né? :grinning: Ty už jsi teď rozhodila co mají koupit L. k Vánocům?
Pajdi a víš,že jsem na to,že budou mít holky 1 kg myslela,ale nechtěla jsem to psát,kdyby ne,tak aby jsi nebyla zklamaná.Takže blahopřeji k tomu nejkrásnějšímu dárku k svátku :dizzy_face:
Kay:tahle gps s Liškou se P. taky líbí,pokaždé se u toho tlemí jako blbej.. :sweat_smile:
Milo,urazit na zdi se mohla,ale koneckonců za to můžou voni dva,že mám místo mozku mlíko.
:angry:
Tek,no paráda spánek.
Kačenka dneska na první zátah po koupání spala 7 hodin,ale ona je miluška,takže to není až tak divné, ale Míša spal po koupání 5 hodin!!!!!!!!!!!!!!!,což je učiněný zázrak, v jednu ještě usnul u sebe v postýlce,ale pak v půl páté už jsem si ho musela vzít k sobě změťoura mazlivého,ale jakmile lehne ke mě,tak hned usne....Je to prostě vyčůránek. :dizzy_face: :dizzy_face:
Steff:Evina učila na střední,tak si asi taky užila.
A před chvílí mi volala máti,letos chytla ve školce ty nejmladší tj. 2-3 roky a prý jich z 28 dorazilo 26 a průběžně tam řvou jako kráva,že se jim stýská apod.,takže je půl desáté a máti je na prášky a úplně vyřízená. :zipper_mouth:
Gucci:jj, ty fronty na to bylo těhotenství dobrá věc :wink:
Steff:já si nemyslím, že jsem nějak zvlášť akční,ale co s dětma doma,že jo....a na mojí psychiku by to bylo strašný....Jako Terkytka to je jiná, to je fakt smršť :dizzy_face:
gucci:to není dítě to je tamagoči
:grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
tet: tjo, tak to máme nezávidím teda, to musí být na palici :rolling_eyes: a gratulace k super spaní :slight_smile:
1. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
Tetes teda to jsou spáči :grinning:
Tak odpolko jedeme na oční. Jsem tam volala, že to má horší, tak že mám přijet možná něco přehlídli :frowning2:
1. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face: .
Děkujeme moc za gratulace k váze :dizzy_face: . Holky mi včera fakt udělaly radost. Čekala jsem tak 700g a 800g, takže mile překvapily. Jen aby takhle hezky rostly dál. Jinak kontrola ok, Majda zůstala zatím hlavou nahoře, takže teď je aktuální 100% sekce. Dr. říkala, že odmítá dělat vnitřní obrat, že by ji mohla polámat ruce nebo nohy. Takže jsem říkala, že v žádném případě, že raději sekci. A na otočení už nemám moc spoléhat, páč se ji tam prý takhle určitě více líbí, protože tam mají takhle mnohem více místa, než když měly nacpané obě hlavy dole. Jen mě vyděsil čípek, dr. sice říkala, že je dobrý, ale mám ho jen 2,2cm :confounded: . Předminule jsem ho měla 3,1cm, pak se mi zvedl na 3,8cm a říkala, že je šťastná, že se zvedl, že měla hrozný strach, že už budu rodit. A teď je jen 2,2! Takže dneska jen ležím a ani nevystrkuju nos z postele. Doufám, že se zase zvedne. Další kontrolu máme za 14dní- 14.9. zase v 17h, ale jen měření čípku a váhy holek. Poradna, odběry na krevní obraz a protilátky a vypsání mateřské až 5.9. v 17h. Jo a dr. mi řekla, že mám nádherné obrovské bříško :stuck_out_tongue_closed_eyes:. A říkala jsem jí o tom, že mě nemá kdo odvézt do porodky, když bude manža na služebce a že sanitka mě odveze do Havířova, tak říkala, že pro mě přijede domů ona a aspoň už na mě dá po cestě pozor. No byla jsem totálně v šoku :sweat_smile:.
Tek- to je dobře, že ses vyspala aspoň jednu noc. Snad se Oli umoudřil :wink: .
Tes- teda Ty jsi ale macecha :grinning: , normálně z Kačky uděláš kluka, jak si to jako představuješ? :grinning: :grinning:
Guci- to je super takové předbíhání. Však na to máš 100% nárok, tak toho hezky využívej :wink: .
Jani- teda co to Kubajs dneska předváděl, cvičil si maminku na pozdějc? :grinning:
Pudly- teda Edi si bobeček užívá :frowning2:, možná tam raději opravdu zajeď. Jé paci paci- to je super :dizzy_face: .
Puzi- to je fajn, že už je Honzík trošku lepší :wink: , moc Ti to přeju, aby to vydrželo.
Teri- Ty jsi věděla, že holky budou takhle šikovné? To jsi jim věřila víc než já, měla bych se stydět! :sweat_smile: Ale jsem moc ráda. Hele jak to děláš, že máš ty děti tak hodné? To je asi odměna za tu nemocnici :slight_smile:.
Jinak jsme toho včera moc nekoupili. V sam baby už byly všechny dupačky v akci pryč, takže jsme místo toho koupili přebalovací podložku do koupelny a velkou na komodu v dětském a klíny do postýlek. V CA a ani v HM zase neměli nic :angry:. Jsem zvědavá, kde ty zimní kombinézy koupíme :unamused:.
1. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
ahoj Pajdi, je to fakt super s těma váhama holčiček :dizzy_face:
a v HM neměli ani tu hnědou chlupatici?
1. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
Guci měli, ale H. se nelíbí :unamused: , že prý pro kluka jo, ale na holku chce něco jiného. A navíc ji měli jen v 62 a to by bylo na nás velké. Potřebuju 56.
1. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
no jo, vy jste na ty růžovky :wink: , my tu hnědou brali hned
1. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
Guci- růžovou zase nechci moc já, takže bychom chtěli nejlépe smetanovou nebo bílou.
1. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
já na růžovou nejsem vůbec teda, jako je mi jasné, že se tomu s holčičkou nevyhnu, ale když už, tak půjdu radši do fialové
1. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
Hm, tak s fialovou bych letěla oknem :grinning: , H. ji přímo nesnáší! Mě se moc líbí, ale on má na ni averzi. Doufám, že seženeme nějakou tu smetanovou.
1. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
no právě v HM maj ted takovou fialovou kolekci, fkat moc pěkný věci
já třeba snesu tmavě růžovou, jako sytou barvu - to je spíš už taková malinová
1. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
hahaha,jsem zvědavá kolik toho bve fialové seženeš,já bych brala třeba červenou,ale vonity pitomci dělají všechno pořád v růžové :angry:
M. se vzbudil atrápí hoprdy,tak ho tu mám v klubíčku v jedné ruce a jím mu nad hlavičkou opečený toust má podrobenou celou hlavu :sweat_smile:
1. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
Pajdi, moc gratuluju!
Chudák Editka, radši Pudly doktorce zavolej, třeba exstujou nějaký kapičky, lepší než mazat mastí.
Steffi, Kubík bude asi pěkný číslo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:, já to říkám furt, že kluci víc zlobí.
Tek, řekla bych, že jsi pohodová máma jako žádná jiná, mě občas taky už tečou nervy, je rozdíl být s malým 24hodin anebo hodinku či dvě večer jako naši chlapi.
Tetes, to šel Myšák v růžovým a Kačka v modrým? teda to si Myšák nezasloužil za trochu řevu nakovouhle potupu.

Martínek je dneska zlatíčko, v noci 2x buzení a dnes má nějakou dobrou náladu, krom toho, že šplhá po nábytku je jinak hodnej a směje se. Ani jsem vám nenapsala, že mi v pátek spadl na hranu skříně a šíleně mu to nateklo, radši jsem ho šla nechat prohlídnout, protože nebyl k utišení a dr. mu udělala rentgen, vše bylo v pořádku, lebka celá, ale měl to nateklý ještě 2dny. Teď mám trochu výčitky z těch paprsků rentgenu, ale aspoň mám klid, že má hlavu celou a ne nakřáplou. Musím ho furt hlídat, šplhá na židli nebo na gauč a pak zrachotí dolů na zem. Kdyby radši lezl po zemi, ale to ho nějak nebaví-pořádně mu to nejde, je to horolezec-spíš nábytkolezec :wink:
1. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
Holky vy me s tema klukama fakt tesite :grinning: Jak v pet vstavat, at zapomene, v pet se proste spi :slight_smile: Ted jsem jela autobusem z Budejarny a on mi tak neskutecne kopal do vazu, ze jsem myslela, ze vystoupim a pujdu pesky! :wink:
Jinak jsem zazila kulturni sok, jsem netusila v cem dnesni devcata chodi do skoly :astonished: Vyjit tak moje dcera, tak jednu chytne jeste mezi dverma :slight_smile:
1. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
Marti teda koukam, ze u vas uz to zacina byt taky zivotu nebezpecny :astonished:
1. zář 2009 v 10:44  • Odpověz
jani :grinning: taky jsem čučela jak puk v metru dneska :grinning:
1. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
No ale fakt to byly modely, ze jsem obcas premyslela, co to vlasne maji na sobe :wink:
Ale sly dve krasky, odhaduju tak 13-14 let. Zmalovane jak ... jedna mela sukni tesne pod prdel, sitovane puncochy, top pod prsa a na to sacko a druka mela taky sukni pod zadek a nejake prusvitne triko s takovym vystrihem, ze ji z toho lezla krajkova podprda :astonished:
1. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
a k tomu měly skejtácké tenisky ne :grinning:
1. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
presne tak :slight_smile:
1. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
Pajdi ty jo tak to je super, ze pro tebe dr. prijede, kdybys nahodou zacala rodit a H. byl nekde na sluzebce. To je fakt moc pekny pristup. S cipkem si starosti nedelej, pokud se to zda dr. dobry, tak to neres a nestresuj se :wink:
1. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
jj :grinning: tak ta moje "fešanda" měla aspon páskové botičky na 15 cm podpatku :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
Gucci no tak aspon neco, i kdyz ja bych si na takovych podpatcich na 100% zlomila nohu :grinning:
1. zář 2009 v 11:00  • Odpověz
pane jo takhle chodí jo ?Zmalované to by mně určitě nějaká P.U. poslala k umyvadlu to jsem si jistá a domů převlíct že vypadám jako šl...
1. zář 2009 v 11:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.