• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
nic jdu pobalit věci a až se vzbudí tak pojedeme tak zatím padáme :slight_smile:
1. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
Pudly no za nas asi jo, ale tyhle krasky uz sly ze skoly a evidentne v pohode..fakt lituju kantory, ja bych to mlatila hlava nehlava :wink:
1. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
Pudly tak at dobre poridite a Edi netrpi...
1. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
nemají žádnou ator.děcka na ně můžou dneska šlapat jak se jim zlíbí. :sweat_smile:
Jsem dostávala rákoskou a dneska je to na soud.
1. zář 2009 v 11:08  • Odpověz
pudly: tys dostávala rákoskou?
1. zář 2009 v 11:12  • Odpověz
Pudly to jednou moje nejlepsi kamoska chytla normalne pres hubu od kantora. Zjistil, ze sproste nadavala dalsi spoluzacce a tak ji dostala! A nikdo o tom doma ani neceknul, jelikoz bychom schytli jeste od nasich.
1. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
Muj bracha byl takovej grazlik b=ve skole a mama na tridnich schuzkach normalne uce rekla, at mu da jednu pres tlamu, ze ma od ni svoleni :slight_smile: Bracha cumel :wink:
1. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
tak mě jednou na ZŠ dějepisářka zakudlila za vlasy, páč jsem se bavila v hodině a taky jsem to doma neřekla, ale jen proto, že můj táta by letěl do školy a milou dějepisářku by asi seřval :grinning: , tak jsem si řekla, že jí dám ještě jednu šanci a jestli se mě ještě dotkne, tak jí doma napráskám :grinning:
1. zář 2009 v 11:20  • Odpověz
Steffi a pak byl brácha už hodnej? Nebo jí schytal?
Když M. přijde z práce tak se ho někdy ptám-tak co v práci, co studenti? A on vždycky odpoví- myslíš ty parchanty? :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 11:22  • Odpověz
Ale jinak má děti rád. :grinning: Hlavně Martínka :grinning:
1. zář 2009 v 11:24  • Odpověz
Marti no od uce ji nikdy neschytal, ale od taty nekolikrat za poznamku :wink: Ona si to ta uca netroufla :wink:
No jo Marek je kantor, tak vis o cem mluvim :wink:

Gucci tak to ja kdybych doma rekla, ze jsem se bavila v hodine, tak me teda nikdo nepolituje a fakt bych ji asi jeste chytla a to nas tata i mama moc nebili :wink:
1. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
Ahoj ženský,
Lada byla vcera na první hexe, měla potom horečku, tak máme dneska klidovej režim a trčíme doma. Dneska teda dobrý, teď spí a já se snažím pracovat, ale mooc se mi nechce, tak dělám milion jinejch věcí, třeba vás dočítám :grinning: .

Uvidíme se u tetesojc, tak tam si všechno řekneme:slight_smile:.

Akorát mi napište, jestli mám vzít nějaký Ladino "starý" oblečení, mám i klučičí modrý věci pro Kubíka a gucci se taky něco líbilo... Kromě toho budu mít seznam věcí od "značkové" sousedky, který prodává po roční holčičce (hračky, vaničku apod.). To by mohlo bejt pro těhule zajímavý, jsou to fakt dobrý věci ve výborným stavu.
Tetes: mám vzít oblečení s dlouhým rukávem 3-6 měsíců? Budeš chtít něco pro Kačenku? Zkoušely jste to carry baby od eviny? Nechceš půjčit i to moje, že byste měli dva a mohli nosit oba prcky?

Pajdi: konečně jsem to nejmenší oblečení nafotila, mám ti to poslat, nebo už mají berušky výbavičku kompletní?

Akorát je teda fakt skoro vsechno ruzovy, pze sehnat neco v jiny barve je docela narocny a treba v modrejch vecech vypada Lada jako kluk, tak ty skoro vubec nemela na sobe.

Dam do alba fotku, abyste Laduš poznaly :grinning:
1. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
Jani- my tady máme vedle ve vchodě dvojčata holky kolem 13let a taky bych je vyfackala ve dveřích, kdyby takhle chodily oblékané!!
Marti- teda Tobě už taky začínají krušné chvilky!
Jani- no snad to bude oki, ale raději ležím.
Tak já kdybych doma žalovala na kantora, tak bych ji chytla stejně jako Jani. Teta je učitelka, takže se s tím nepárala. :sweat_smile: Ona nás teda vůbec nebila, ale chytla bych dvouhodinovou přednášku, jak se chovat a to bylo vždycky horší, než jednu slíznout!! A pak zaracha!
Campi- určitě pošli, kouknu na to. Děkuji. Pošlu Ti do IP adresu na mail.
1. zář 2009 v 11:52  • Odpověz
Jo Teri děkuji, právě přišla knížka, doufám, že peníze taky brzy dorazí :wink: .
1. zář 2009 v 11:54  • Odpověz
Campi urco si rada modry veci vezmu. Do ruzovych nepujdu, preci jen kluk v ruzovem :slight_smile: Diky, pak mi pisni treba do IP kolik za to budes chtit, abych se s tebou rovnou financne vyrovnala :wink:
A at se Ladunka brzy z ockovani vzpamatuje, chuderka mala...
1. zář 2009 v 11:58  • Odpověz
ahoj campi, já bych si určo z toho mailu cos posílala něco vybrala, mám ti napsat co nebo vemeš všechno?
1. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
Jo Pajdi prednasky delal muj tata a uprimne bych ji radeji chytla nez ten psychicky teror :wink:
1. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz
Jinak Campi Ladunka je taky sikulka, koukala jsem na fotecky jak krasne leze..parada!!!
1. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz
tjo Laduš vyrostla jak blázen....toto letí
1. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz
gucci: napis do e-mailu, co se ti libi a vezmu jenom to.. Nejsou tam nafoceny letni veci 3-6, ty bych vzala vsechny a mužes si je prohlídnout naživo. Jsou často ruzovy, ale takovy celkem jednoduchý.
jani: poslu ti to vyfocený i s cenama.

Už se Vás těším. Doufám, že mě necháte šáhnnout na břicha:slight_smile:
1. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
Cami tobe taky chybi bricho? :wink: Sahnout si samo, ze muzes :wink:
Diky pak na to kouknu a napisu ti, co beru..
1. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz
steffi: cizí břicho potěší :grinning: :wink:
1. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz
Campi, teda Ladunka to už je kus šikovný ženský, má hrozně hezkej kukuč. :wink:
Jsem nás šla přihlásit na vaničky a paní je nemocná, příští úterý je sraz, takže než se na ně dostaneme, tak Luky už bude velkej. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
Pudly,neblázni tak stará určo nejsi,že by jsi dostávala rákoskou,né? :sweat_smile:
A hele ať už koukají E. pomoct!!
:angry:
Hele,já myslím,že prostě fakt kantor si umí zjednat pořádek i bez fyzických trestů,ale je pravda,že na některé neplatí asi nic.
Třeba v zimě chodíme na volejbal s učitelema a ten jeden se 100% vsadím,že u něj v hodině musí být slyšet i spadnout špendlík z toho mám strach i já, stačí když se podívá......prostě přirozená autorita....
Campi:to carry baby jsme zkoušeli,ale my to s ním nějak neumíme a já se cítila hrozně nejistě,ale byla bych ráda,kdyby jsi ho vzala a ukázala mi to pořádně a případně bych si ho teda od tebe půjčila,když už bych s ním uměla. To by jsi byla hodná.To oblečení,kdyby jsi měla nějaké neutrál, pro Kačenku toho mám dost po švagrovkách i když pokud budeš mít něco pěkného,tak to vezmi,ale Míša je skoro naháček a budu muset jít nakupovat,takže nějaké body s dl.ruk,mikči, dupačky..... vel. 62-68 bych určitě koupila.
Pajdi,to je fofr a to jsem jí včera okolo 14 hodiny teprve posílala.
Campi, Lada ti je docela dost podobná na té jedné fotce,té první 7.měsíců, úplně děsně.
:dizzy_face:
1. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
já se dneska zastřelím, normálně nemůžu najít platební kartu. co to mám za dny :angry: doufám že jí najdu ale pochybuji :frowning2:
1. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz
tetes no nekdy to není na škodu takové spestření :grinning: :sweat_smile: :wink:
1. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
autor
Teď spí, dopo jsme byli skoro dvě hodiny venku, nutně musim pořídit botičky, nechám ho teď ťapat v trávě v ponožkách, ale až bude mokro, tak budou boty potřeba. Mám nějaký po bratranci, ale přijdou mi ty malý už malý - nedokážu mu je dostat na nohu přes nárt a na míru při přiložení je to jen tak tak - vel. 21. Anebo pak mám botičky už velký.
Taky už pár dní zkouším nočník, dnes ráno se do něj Honzík dokonce vykadil. Vždy při přebalování sundám plenu, posadím Honzíka na nočník, za chvíli ho to neba, tak dolů a často tam je načůráno. Jasně že z toho nemá rozum, ale jen takový zvykání na nočník.
Mel, mluvící pejsek a šnek krásný, to se mi taky líbí, se inspiruju, budou narozeniny, pak vánoce. Mně melodie opakující se dokola ani moc nevadí, když to zabaví, tak to budu poslouchat klíďo od nevidim do nevidim :sweat_smile:
Steffi, malej Híťa :grinning: Počkej počkej, za šest let máme rozjívence jdoucího do školy doma a uvidíš, jak ho budeme milovat :wink:
tek, bomba noc, vždyť to říkám, že děti nadržujou tatínkům! Tys byla na gauči a vyspala ses?
Gucci, těhule by měly mít u doktorů přednost, zejména v těhu poradnách, žejo :grinning:
Gucci, souhlas, pro pidimimi je kombinéza na zimu super! Já budu mít druhé megahodné? Hm, dík, ale taky můžu mít druhý jako honzíka, žejo, ono to je jak s tím, když otěhotnět poprvý moc nešlo, tak podruhý to jde samo, no jak komu, žejo :sweat_smile:
Pudlyno zdravotní okénko :sweat_smile: No né, lituju tě Pudly ať už Edi oko, ucho nebo tvoje poporodní problémy, snad se to dá dokupy. Píšeš, že nekojíš, to ani nevim. Teda ale styď se nekojit dítě do roka je trestuhodné :grinning: (doufám, že víš, že já kojila 7 týdnů, takže tak :sweat_smile:)
Gratuluju k paci paci :slight_smile: A spaní podobný jako Honzík, já už v ty 4 spánek nezkouším, teda kdyby jó hodně chtěl, tak ok, ale jinak to radši přežiju do půl sedmý, koupačka a volno v sedm!
Gucci, ty brďo, super s tím klukem samopičem mlíka, tak bych si to představovala, i když Honzík už si taky drží flašku, ne vždy celou dobu, ale skoro!
Tetes, to jsem ráda, že med chutná. Nojo, holky, kdyžtak mi někdo připomeňte, ať vezmu k Tetes na sraz medy pro případné zájemkyně.
Tetes, no vidíš, z Míši bude za chvíli taky spáč, to ti přeju :wink:
tvoje mamka a školka :sweat_smile: Nojono, to tak asi 1. školkový den ve 3 letech bývá, snad si do týdne dvou většina dětí trošku zvykne? Jsou tam dvě učitelky na ně?
Pajdi, ta tvoje dr. tě nějak moc straší, ne, jak ti říká, že měla strach, že budeš rodit. Sice je to milý, je to super, že se k tobě hezky chová, ale zbytečně tě děsí. Tak lež, radši fakt jo, 29tt je paráda, tak šup už jen chvilku a holky jsou za vodou úplnou! Super s doktorkou a nabídkou odvozu do porodky :slight_smile:
Marti, nábytkolezec Martík dobrý, ale věřím, že to je makačka hlídání pro tebe, páč v půlroce mu to určitě nedojde, že by mohl spadnout, to nedojde ani Honzíkovi v 9M,i když znaky opatrnosti už pomalinku jevit začíná. Užij si hezký den s dobrou náladou Martíka :slight_smile:
Honzíkovi včera tekla z nosu červená, lezl lezl (výjimečně u toho neřval jako tur) a buch nosem do země, takže pak řval jako dva tuři, ale jen 5-10 kapek červené a v pohodě :sweat_smile: Má dobrou srážlivost, to je fajn vědět.
Jéje, zmalované a oháklé třináctky, tak dobrý, Honzík snad sukni pod prdel nosit nebude :grinning:
Gucci, dějepisářka a nenapráskání :grinning:
Campi, ahoj, my už si včera mailovali, ale v albu koukám ještě další fotky, ta s míčem je krásná, tam je vidět, jak už je Ladunka vlasatá :slight_smile: Pro mě věci po Ladunce nevoz, Honzíkovi by možná nebyly :grinning:
Holky, nebuďte na ty puberťáky tak náročný, si vzpomneňte, co jsme nosily my, nebo vy jste byly vždy za slušný? :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz
téééda puzzi se nám rozjela, Jirásek už tu dlouho nebyl :grinning: :wink:

já teda za sebe musím říct, že jsem chodila oblíkaná tak nějak normálně, většinou v černé, jako správný depešák :grinning: a jediný můj prohřešek byl piercing v nose, který jsem si v 15 sama propíchla :grinning: , máma je zdravotní sestra, takže jehle bylo u nás dost :grinning: ... a vím, že si na mě na střední škole můj třídní na schůzce stěžoval mámě, že chodím oblíkaná skoro jen v černé barvě a máma se ho na to zeptala, jestli chodím špinavá nebo neupravená...načež on řekl, že ne...tak mu máma řekla, že teda nechápe o co mu jde a že si budu chodit v jaké barvě chcu :grinning:
1. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
puzzi nekojím jsem hnusná mámá není co dodat, ale jsem vážně musela mám ekzém, tak doktor říkal, že to bude pro mně lepší.A je no není, protože ho mám ještě víc :frowning2: to je vše ke zdravotnímu okénku :grinning: :grinning: :grinning:
Gucci a to se ti vážně líbí depešáci, nebo to bylo jenom na oko :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
A holky kdo ještě kojí????
1. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.