• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
pudly: blázníš? jasně, že jo, já byla i s malou v břichu v červnu na koncertě :wink:
1. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
Asi se budí tak pojedeme zatím páááááááááá :wink:
1. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
Pudly, tak držím palce ať dobře dopadnete - ty i malá. :wink:
Gucci - učitel fááááááákt dobrý. :sweat_smile:
Puzz, šneka jinak vybrala sama mamka, protože se ji líbil a brácha pejska na můj popud, protože furt přemýšlel co malýmu k vánocům. Jo a pravda když ho to zabaví, tak klidně budu poslouchat furt dokola. Teď pomalu začíná ovládat ručičky, takže světluška bude mít za chvíli ožužlaná a urvaná křidýlka. :grinning:
1. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz
holky, volal mi developer ohledně bytu, někdy příští týden bude druhá prohlídka, tak se modlete at to není v úterý :unamused:
1. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
ahoj, tak mi přišla fl.souprava vel 86 a je to teda dost velký a hodně teplý, určitě vydrží celou zimu! délka nohavic je akorát, dá se ještě narovnat ohrnutý lem, jen je to takové širší, ale to se zase za dva měsíce poddá.Takže už mám kompletek na podzim i na zimu, ted ještě nějaké punčocháče, teplé botičky a ty vůbec nevím jak koupit

pudly já už taky nekojím a taky mám z toho depky, takže bud v klidu :grinning:

tady je toho za dnešek nakecaný, nebudu dočítat :stuck_out_tongue_closed_eyes: zítra máme mít vzácnou návštěvu, kamarádku co čeká dvojky (díkybohu je to aspon páreček :grinning: ) musím poklidit, ale vůbec nevím kde začít, je to tady fakt hustý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz
No Gucci to se modlím, páč jak nejedeš ty jako zástup za mě, tak nejedu ani já :confused: .
1. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz
Mili: no neblázni...jako uvidím, mě by se to nejvíc hodilo ve čtvrtek, páč ve středu mi nastoupí ta nová, akorát si asi nebudem moct vybírat..boooože to zase bude týden
1. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz
Gucci neblázním, to tak prostě je :sweat_smile: .
1. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
no já to ted bohužel neovlivním, musím čekat až zavolaj
1. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz
Gucci v poho, já bych to nějak zvládla :wink: .
1. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz
já si myslím :wink: seš borec :wink: , ale zatím to nebudem řešit, at si to nepřivolám
1. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz
no to já sem borec teda :grinning: .
1. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz
a né snad :grinning:
1. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz
no sem... :grinning:
jen nevím co tam budu dělat, pže já se teda jako nechytám.. :sweat_smile: , dítě nemám, břicho taky ne... :grinning:
1. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz
hele nemyslíš snad na to, že bys nejela :angry:
dyt je to kolaudace tenisáků ne sraz mamin a těhulí :wink:
1. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz
no já pojedu, to já prostě jedu i kdybyste nechtěly, jen nevím jestli si tam se mnou mimo tenisáků někdo bude povídat :grinning:
Páč já mám pocit, že už se ani tady na koňovi nechytám :sweat_smile: .
1. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz
hele jestli ti jde jen o to, tak já se tě klidně ujmu :grinning: :wink: páč já budu stejně mimo jako ty :grinning:
1. zář 2009 ve 14:49  • Odpověz
tak jo, já tě beru za slovo :grinning:
1. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz
oka, tak budeme dva mimoňové :grinning:
mám si oblíct něco spešl mimoňovského, abysme se poznaly :grinning:
1. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz
no to snad ani ne, aby nás tam zasejc pustily :grinning:
bysme taky mohly stát třeba jen za plotem :grinning:
1. zář 2009 v 15:03  • Odpověz
tak zas když bez nás neodjedou, tak by se k nám měly ňák chovat ne :grinning: , aspon kus žvance hodit přes plot :grinning:
1. zář 2009 v 15:06  • Odpověz
no to je pravda, holka ty si hlava :grinning:
ale jinak si tady pěkně spolu povídáme :sweat_smile:
1. zář 2009 v 15:20  • Odpověz
jj taková duchaplná konverzace :grinning:
1. zář 2009 v 15:22  • Odpověz
Holky vy jste dupy :grinning: :grinning: :grinning: . Obě :grinning: .
1. zář 2009 v 15:23  • Odpověz
Ahoj holky,

dostala jsem se sem až teď... Vstávala jsem cca o půl sedmé, malej furt nevrloň, tak už jsem byla vzteklá, že řve a nic mu není... No a už mu je... J :rolling_eyes: ak jsmr došli z pošty, začal kýchat a spustila se mu rýma. Teplotu měl 37,7 před odečtem-tak zatím čekám a přip. mu šoupnu čípek nebo kapky... Teď mi asi hodinu spí na rukách. No chuďátko moje... Snad ho to brzy přejde!
Jinak včera večer usínací rekord, ještě v devět nespal No moje nervy!!! Tak jsem říkala, že budu tvrdá a vrazím ho do postýlky a třeba nechám i chvilku brečet, ale copak můžu?!

Pudly, ty seš prdlá s tím kojením! Proč bys měla být hnusná máma? :angry:
Já teda zatím kojím, ale as už mi to končí, buď je malej lenoch, nebo už tam toho moc není... Takže třeba večer mu dávám sunar...

Jo, Puzzi, chudák Honzík s krví z nosu :confused: :frowning2: by mě vomejvali....
1. zář 2009 v 15:25  • Odpověz
Jééé, vy se zase budete srážet, jo? :wink:
No pozor, lesbické přítelkyně se budou ujímat jedna druhé, no to bude čoromoro :grinning:
1. zář 2009 v 15:27  • Odpověz
Lao- tak Vítek je bobek nemocný? No snad ho to brzy přejde.
1. zář 2009 v 15:31  • Odpověz
lao: chudášek, no už to začíná, chladné rána a noci :unamused:
1. zář 2009 v 15:32  • Odpověz
no nic holky, já se pomalu balím
mám dneska nějaký velký hlad
a jdeme s pG na pivko, tak se těšám
tak fááááááááááááááááááááááááááá
1. zář 2009 v 15:58  • Odpověz
Tak už má skoro 39 :frowning2: :frowning2:
Čekám, až MM doveze nějaký sirup a snad to bude lepší.... Paralen čípky do něj nemůžu dostat..
1. zář 2009 v 15:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.