• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
ty voe evino ty jsi koooca....a madlenka mi taky prijde vic do |D.
no to si kazdej zalozi sam a akorat si napiseme kontakty...
ale stve me treba to proc tady\ nelze udelat zamceny forum ...nebo jen disk..
campi teda takhle me vyfotit tak te prastim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prej blahobytna...
a prej my s evinou tloustici..ladunka byla mrne:slight_smile:)))
25. kvě 2009 v 17:22  • Odpověz
toz to jsem nefotila jááá! já jsem to jenom zveřejnila na Internetu :wink: . Jdu mrknout na ten Facebook, jestli by to melo smysl a pak se muzeme obeslat kontaktama. Jestli to teda neni nejaky pracný... A jestli v nás nezvítězí síla zvyku a nebudeme furt chodit sem, páč 2 diskuze jsou blbost, že jo..

tek: a dáš mi v sobotu tu muší váhu pochovat? :dizzy_face:
25. kvě 2009 v 17:33  • Odpověz
jo annip ..pac jsem vedela ze A papa tvoji mliko...ale zarazilo me ze jsi rikala ze neumis kojit...
campi to jste sikulky ...uz se taky tesim
25. kvě 2009 v 17:41  • Odpověz
campi jasna paka.....se tesim jako malaaa...:slight_smile:)))
koukni jdu se taky kouknout
25. kvě 2009 v 17:47  • Odpověz
nevim co je nova stranka...jestli to jde ze napisem konik?
by sme mohly pockat na puzziovou a jrjiho IT
25. kvě 2009 v 17:56  • Odpověz
tek: taky jsem se zasekla.. jsem se zaregistrovala pod svym jmenem, ale pod tim me tady nikdo nezna???
Pry se maji lidi zaregistrovat a pak se vzájemně vyhledat a cim vic lidi tam je a cim vic je tam napsano a cim vic je tam fotek atd., tim vic je to strukturovany a zajimavy..
25. kvě 2009 v 18:04  • Odpověz
teda tak koukám že chcete jít jinam, abych to pak vůbec našla a uměla se tam dostat :confused:
Evi moc vám to oběma sluší, jsi fakt kóča a Madlenka je jak panenka :dizzy_face:
campi Ladunka je taky moc hezounká
Vojta měl teda v 6 týdnech 4000 ale teď v 10 jsme ho doma vážili a má asi 4650
tetes ty brďo už za 7 týdnů, to uteče rychle, přijde mi že nedávno jsi měla // fakt to hrozně letí - no vidím to i natom kolik je tady už dětí
ve středu zamnou asi přijede Anippe s Alexem tak se taky moc těším
jinak sm. dobrý, v sobotu celé dopoledne byl s Vojtou venku a pak ještě hlídal po obědě do 14 tak jsem stihla dost věcí uklidit a dokonce v noci jednou krmil, dnes přišel z práce a vzal Vojtu taky ven a souhlasil i s tím, že o víkendu bud spát jednu noc v obyváku a on se o Vojtu postará, tak jsem zvědavá - spát celou noc je pro mě nepředstavitelná rozkoš :grinning:
25. kvě 2009 v 18:13  • Odpověz
tak jsm esnad konečně uspali Stelu, teda já.. cca od půl třetí nespala a jen jedla, mrskala se, koukala a pak ji začlo bolet břicho, tak jsem nahřála měďoška, ten s ejí nelíbil, masírovala břicho a cvičila s nohama.. paj zase pila, tentokrát se sabíkem, a teď snad fakt usla.. ježiš já se tak těším, až tohle nebudu muset řešit.. :slight_smile: je mi jí hrozně líto..

Evi, teda fakt vám to kruciš seklo.. teda sekne :slight_smile: madlenka je fakt krásná.. a Ty teda.. no comment

campi, s tím facebookem, no já tomu moc nerozumím taky, mám tam sice profil, ale že bych v tom uměla chodit to ne :frowning2: ale máš pravdu, že by to bylo fajn, kdyby to nečetl nikdo cizí.. taky mě to občas dost štve a moji zkušenost s krávou z práce jsem už vykládala několikrát že.. :frowning2:

meliku teda nové fotečky super.. na jednu stranu se máš že aspoň manža nakrmí, ale stejně máš teda honičku co..

Pajdule Ty se drž, velká vizita je stejně o ničem, teda aspoň u nás tomu tak bylo. přišel primář a všichni doktoři, prim. se zeptal jak se máš, a pak šli.. :unamused: a tohle všechno třikrát týdně a ještě Tě kvůli tomu honili s obědem :grinning:

steffi, gucci, mili, puzzi a všechny ostatní vás moc zdravím a omlouvám se že nereaguju. ale děkuju za pochvaly Stleinky a váhy.. :slight_smile: taky jsme byla moc ráda a docela překvapená.. doufám, že pak nebude buřtík jako já..

jinak ve středu jdeme k pediatrovi, tak už si píšu otázky :grinning:

ale můžu se zeptat i vás? v chytré knize jsem četla, že se má dítě učit rozlišovat noc a den, jako kvůli kojení a vstávání a tak.. tak jsem to začla dělat tak, že jsem ji na noc začla balit do toho trojcípího šátku, líp spí a já taky.. :sweat_smile: a přes den ji nechávám spát v zavince.. je to podle vás ok? nebo jak ji to mám naučit? nekoupeme ji teda každý den, takže tenhle faktor zařadit do rituálu uspávání na noc nemůžu..
díky za reakce.. jdu se konečně za celý den skoro najíst.. párek s rohlíkem a bez hořčice.. .-( tu asi nesmím..
25. kvě 2009 v 18:14  • Odpověz
rio, gratuluju k volné noci :grinning: Ty už nekojíš?
25. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz
hele dotaz je normalni kdyz jsem ho dala na paseni koniku ze se mi sam prekuli na zada? umi to na obe strany
25. kvě 2009 v 18:25  • Odpověz
kay nekojím, sice ještě by Vojta něco možná vytáhl, ale hned to vyblinká a odsát už nic nejde, tak dostává jen ten Nutrilon
ale včera teda blinkal pokaždé i po něm, přes den trochu a večer docela dost, dnes už zase ne tak nevím...snad to bude dobré, nevím co jiného by mohl jíst
Stelinka krásně přibírá a je super, že můžete už nějaké návštěvy
já přes den dávám Vojtu spát jen volně že ho zabalím třeba a na noc jsem dávala zavinovačku, ale už je v ní fakt horko tak dávám spacáček letní a udělala jsem mu v koši takové hnízděčko aby se nemohl nijak stočit
25. kvě 2009 v 18:25  • Odpověz
jeee rio to jsem zvedava jestli to probehne ta noc teda
a super ze se uvidis s annip:slight_smile:))
kay ja myslim ze ok.....ja ho mam pres den rozbalenyho a v n oci zavinkA....ale podle me uz vnima pres den svetlo a v noci ...bo mi totak prijde
25. kvě 2009 v 18:45  • Odpověz
Teksas to jsem taky zvědavá :slight_smile:
Vojta se teda na záda nepřekulí, jen na pravý bok - a to myslím že je špatně
25. kvě 2009 v 18:47  • Odpověz
jo no já ji dávám do zavinky i přes den, bo když ji zakryju jen tak plínkou tak sebou mele a neusne.. :frowning2: ale zavinku ji dávám jen jako na nohy a má jen bodyčko a ponožky.. a v noci to stejně jen má věší zavinovačku a ještě ji právě pevně zamotám do té plíny..

jo a ještě jsem se chtěla zeptat, co mám vykládat sajícímu dítěti třeba hodinu? psali tam, že na dítě máš mluvit, ale já teda po minutě nevím už co říkat.. ani když jen tak kouká tak nevím co jí furt vykládat.. :sweat_smile: jsme asi blbá..
25. kvě 2009 v 18:59  • Odpověz
tady je to videt doufam ze ten odkaz facha
http://www.youtube.com/watch?v=cwzCBDl8nvg
25. kvě 2009 v 19:02  • Odpověz
hele ja nic nerikam docitam vetsinou konika :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
a nebo jsem vyrizena a nebo si ctu ..a nebo se s nim dohaduju at nedela kraviny :slight_smile:))
25. kvě 2009 v 19:03  • Odpověz
tek no díky .-) se mi docela ulevilo..

jo odkazy od Tebe mi nejedou, se to chce po mě furt nějak hlásit, já tam nejsem zaregistrovaná nebo nevím co s tím.. :rolling_eyes: Stelik s eopět budí, tak jdu asi zas po hodině krmit.. za chvíli mě asi sní.. :grinning:
25. kvě 2009 v 19:12  • Odpověz
aha furt nee?
25. kvě 2009 v 19:16  • Odpověz
Holky, jen abyste věděly, na Facebooku ukradli mé tchýni taky fotky jejich výtvorů...A při tom si tam můžeš zvolit koho k sobě do skupiny pustíš nebo ne..Řeknu manžovi ať mi k tomu něco víc řekne a jendnoduše, abych to pochopila :grinning: .

Tet..tak coooo? Už byl UTZ??? :confused:

Jani, dneska jsme šli skoro prosti sobě a ty si mě neviděla..ani Montyho ani H. :grinning: .Šli jste s manžou a asi tatínkem směrem k hostinci. Jo a bříško máš už pěkně vidět.. :dizzy_face: .

Já vůbec nevím co jste psaly..já to normálně zapomněla.. :cry:

Jo a jinak koupelna..tak na ten náš strop jo, se musí nejdřív objednat firma :angry: , mě z toho jebne a asi se odstěhuju :angry: . Pže do doby než budou ty pitomý poličky už víc dělat prý nemůžou..Dneska aspoň vyštukovali z venku tu koupelnu :angry: .
25. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz
Tak holky jestli chcete Facebook, tak manža nám to založí tak, aby se nám do toho nikdo nedostal a bylo to spolehlivější než tady. Udělá nám naší skupinu a zablokuje to tak, aby se k nám nikdo nedostal.
Tak se rozhodněte... :slight_smile:
25. kvě 2009 v 19:26  • Odpověz
tek ježiš to je roztomilý... :dizzy_face:

milu ty už máš z nás asi těhotensko mateřskou demenci taky.. :grinning:
25. kvě 2009 v 19:30  • Odpověz
díky z pochvalu fotky! :slight_smile:

kay to teda nevím, mluvit na dítě při jídle? taky max nadávám, když u toho dělá kraviny, ale jinak platí, že čím mín podnětů okolo, tím líp pije.U nás stačí, když kolem projde tatínek a hned je po jídle a hubu má od ucha k uchu!

nejdřív jsem nechtěla, ale ted koupeme každý den, ty faldy a že jich A.má :grinning: potřebují denní údržbu!no a taky jako přípravu na noční spánek

Evi krásný jste, obě a moc :slight_smile: .....a zase mám depku kvůli váze :angry: :grinning:

kamarádka mi dneska říkala že používala na mimi repelent pro děti, nemazala, jen dala malinko k ouškům a na čelo, tak to tak taky udělám.Dneska ho komár štípnul do obočí :angry:

mili, já bych byla pro, jen budu potřebovat podrobnej manuál!

campi to jsi mě taky pobavila s tím Ladiným tloustnutím :grinning:
25. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz
kay jako myslíš vás? :grinning:
No hele já pro vás udělám cokoliv..hlavně aby byly mamky a budoucí mamky spokojený :grinning: .
25. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz
milu ja to beru
25. kvě 2009 v 19:36  • Odpověz
Ani, manža všechno popíše a ukáže mi to..já to bez něj taky nedám..mě to hlavně neba a on to zná :sweat_smile: .
25. kvě 2009 v 19:36  • Odpověz
tek dobrá..kdo je další na holení :grinning:
25. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz
mě momentálně nejde kouknout na Olíka :frowning2: ale pokud se při pasení skulí na záda, tak asi nemá sílu v pažích a převažuje se. Řekla bych že je to v jeho věku normální, ale nevím, neviděla jsem video.Alex se začal teprve před týdnem točit na bok, máme cvičení, kterým ho jakoby naprogramujem, aby se správně otočil na bříško.Rehabka říkala že má čas.

Kay a co Bertík, už je v pořádku?
25. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz
jo ještějsem vám nenapsala, dneska mi došla ta deka co jsme měla objednanou.. jak jste se někdo ptal, jestli jdu do modré barvy.. Hm, tak deka super, a je úplně bledě fialková :grinning: ale nakonec s emi docela líbí.. a pouzdro na dudlík co mělo být hnědé došlo taky fialové :grinning: zatím dudlík nepoužíváme, tak mi to tak nevadí :grinning:
25. kvě 2009 v 19:48  • Odpověz
Holky, díky! :sunglasses: (není tu stydící se smajlík) Campi, já se nezlobím - já Ti to psala, že holky mají podobnej účes! :grinning:
Kay, já na to neumím moc odpovědět - M. to začala rozlišovat celkem rychle sama: přes den se nespí, v noci jo. :wink: Při kojení jsem nikdy na M. nemluvila. Naopak si myslím, že by se dítě nemělo rušit.
Tek, nechci Ti kazit radost, ale podle toho, jak jsem to řešila kvůli M., tak asi nepase dobře. Ukaž to dr. Ale furt pase 100x líp než M., kt. je 2x starší. :sweat_smile:
Mili, to je fakt k nasrání! :confounded: Jé, tak to by byl pan Mijušáček hodňoučkej! :wink:
Anip, kam prosím Tě furt chodíte, že je Alex pořád poštípanej? :confused:

Anip, jsi spokejená s tou Manducou?
My si chceme koupit tuhle:
http://www.nosenideti.cz/zbozi.php?volba=karta_zbozi&skupina_id=133&zbozi_id=ManducaJardin
25. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz
Evi..Mijušáček.. :grinning: to je pěknýýýýý, to mě ještě nikdy nenapadlo :grinning: :grinning: .

Holky co tak Tet? :confused: V kolik jí dělají ten UTZ? :sweat_smile:

Jo Kay, já sice matka ani zatím budoucí matka nejsem, ale jsem trojnásobná teta a ségry při kojení nikdy na kluky nijak moc nemluvili..,jen občas, ale málo, aby měli klid. Tak nevím jak je to s tím mluvením..je pravda, že pak když je třeba nosila, tak jim ukazovala stromy, kytičky v bytě, říkala co to znamená a jakou mají barvu a tak..taky co je křeselo a gauč, takže fakt blbosti :sweat_smile: . Ale tomu nejmenšímu budou 3 roky v srpnu a už od ledna mluví tak pěkně, že mu všechno rozumím..
25. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.