• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Lao, jé chudáček Vítek, snad to nebude nic vážného.
Mílo, Gucci - vy jste ale prdloňky obecné!!!
Jsem myslela že řvoun bude spát - spal cca 30 minut, jen co jsem vyndala perník z trouby tak měl oči hore. A já tady tiše odpadám na nedostatek spánku.
1. zář 2009 v 16:06  • Odpověz
Tak jsem vas docetla :wink: Impulzivne jsem dosla ke kadernici, tak mi udelala pekny preliv a zarovnala konecky.Uuuuzasny pocit :wink:

Teda Lao, copak Vitulka chytnul. At je brzy lip, bobek takove horecky v tomhle vedru :frowning2:
Pudly tak co u dr.?
1. zář 2009 v 16:59  • Odpověz
Milu jdi do haje, cestu zvladnes v pohode, je to jednoduche a Gucci urco pojede, si to preci nenecha ujit :wink:
Jo a s tim, ze se nechytas, tak ja se klidne s tebou budu bavit o novem aute :slight_smile: Nebo o tom, jake krasne veci jsou v obchodech a ja na ne jen koukam, protoze na vorvane nic nemaj :grinning:

Aaa Campi tak to jo, cizi bricho lepsi nez vlastni, chapu :wink: Tak to si muzes sahnout i vickrat :grinning:
1. zář 2009 v 17:01  • Odpověz
Jani, ty ale budeš kočka. :wink: Já jdu ke kadeřnici v pondělí, abych v úterý nevypadala na srazu jak bezdomáč. :sweat_smile: Jo a Míla určo cestu zvládne, jezdí normálně po paměti do práce, tak teď pojede opačným směrem a holt né se zavázanýma očima. :wink:
1. zář 2009 v 17:10  • Odpověz
zdarec tak jsme doma,výměna za kapky a co náhodou nemám no spojivky už taky takže jsem hromada šrotu :frowning2:
máme zakázáno chodit ven na slunce, hlavně mezi děti to je samo sebou, že nejsu blbá co?
Lao tak to se máte skoro jako my doma s Editkou. No 39 je už dost co dáváš na horečku?A víš že se čípky dávají do dupy jo? že mu to nemáš cpát do krku :slight_smile: Ty děti jsou takoví chudáčci malincí .
Bych taky chtěla učesat, ostříhat, namasírovat, namelírovat,no nejlíp všechno. :grinning:
1. zář 2009 v 17:21  • Odpověz
jo kapky dávat co dvě hodiny to je dost na antibiotika :astonished:
1. zář 2009 v 17:24  • Odpověz
Edi se nám rozlízá po celém pokoji už asi začne lézt se těším už mám nachystané gumky na šuplíky :grinning:
1. zář 2009 v 17:28  • Odpověz
ty voe, Pudly, tak s čípkama jsi mě dostala :grinning: Jasně že jsem mu ho rvala do zadku :grinning: Ale on ho vytlačil.... Tak dostal panadol sirup a už mu to trošku kleslo
1. zář 2009 v 17:58  • Odpověz
no co trocha humoru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 17:59  • Odpověz
Lao - sevřít půlky, nezapoměla jsi na to? Teda jeho né svoje. :grinning:
1. zář 2009 v 18:06  • Odpověz
vy jste trubky :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 19:18  • Odpověz
lao - díky za poklonu. :grinning: :dizzy_face:
1. zář 2009 v 19:19  • Odpověz
Mel, rádo se stalo :dizzy_face:
1. zář 2009 v 19:20  • Odpověz
ahojte
Od včera jsem doma z porodky ale zatim vůbec nestíhám tak jsem hodila do alba jednu fotku naší Adélky a snad během pár dní se trošku sehrajem,odbydu si lítání po úřadech a budu mít čas se tu ukázat a zjistit co je tu novýho popř. přidat popis porodu.....
zatim se tu mějte,páááá :slight_smile: :slight_smile:
1. zář 2009 v 19:48  • Odpověz
ještě jsem přečetla něco ze 27.8 a moc děkuju za gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: když to tak zpětně čtu tak jsem zase celá naměkko :sweat_smile: :sweat_smile: fakt moc dík že jste na mě myslely a drželi palce :slight_smile:
1. zář 2009 v 19:52  • Odpověz
pane jo ta je krásná a vlasatá :grinning:
1. zář 2009 v 19:54  • Odpověz
autor
Čau holky, posilovna super, odpočinek, babi s Honzíkem méně super, prý půlhodiny přerušovaně řval, přestával jen, kyž jel okolo trolejbus, nebo když se babi hodně snažila :slight_smile: Pak usnul na druhou půlhodinu, aspoň něco. Nojono, to se dalo čekat, už je bohužel ve věku, kdy pozná dost dobře svý známý lidi a cizí, ale uvidíme, ještě jednou to s babi zkusíme. Když to nepůjde, nebo až bude blbý počasí, tak bude chodit H. do posilovny s náma, jsme tam skoro vždy sami a budeme na něj tři, vezmeme hračky a bude.
Pudly, Anippe, to jako vážně máte depky, že nekojíte? Jsem hodně divná, když jsem z toho v 7 týdnech vůbec depky neměla, že nekojím? Já měla depky z toho kojení :sweat_smile:
Anippe, super, já mám taky jednu fleecovou kombinézu a vypadá obří, ale ono se to zdá, mně vždy něco připadá obří, ale tak jako to honzíkovi zkusím a ono akorát :sweat_smile:
Gucci, to se modlím hodně, nešla by ta prohlídka kdyžtak přehodit z úterka?
Milu, co budeš dělat? Budeš na tom líp než těhule, ty budeš moct ty naše porozené děti nosit :sweat_smile: A hlavně nás budeš bavit, páč jsi děsně vtipná a chytrá, víš?
Lao, chudák Víťula s teplotou a hlavně rýma je hnus. Proč nemůžeš nechat chvíli Vítka brečet v posteli? Holky, já si docela myslim, že u toho usínání to stojí za to, že to trvá jen pár dní a dítě umí usínat samo a vám to hrozně moc uleví. Ta známá na dovolený (cca 60 let) mi říkala v dobrým, že pořád skákat, aby dítě nemuselo brečet, je na nic, že brek je jejich skoro jedinej komunikační prostředek a že dítě si občas pobrečet nebo pofňukat prostě potřebuje. Nic se nemá přehánět, ale něco na tom je. Chudák moje druhý dítě, ale mám v plánu na něj být trochu drsnější než na Honzíka, krátce pobrečet ho nechám už od malička.
Já jdu zejtra neplánovaně ke kadeřnici, máma je objednaná a nestíhá.
Mysky, gratulace veliká ke krásné vlasaté Adélce, přeju, ať je hodná, hodně spí a ty máš na nás tu a tam čas :wink:
1. zář 2009 v 19:55  • Odpověz
Mysky- téda ta je krásná :dizzy_face: :dizzy_face: , gratuluji moc!!
Lao- jejda, tak snad mu ta teplotka klesne. Kde to chytil bobek?
Pudly- vy se taky držte holky, ať jste brzy obě fit.
1. zář 2009 v 19:56  • Odpověz
To bude noc. Edi má nějaké hrozné sny, pořád pláče,ale jak to je něco pro uši. :frowning2: chudáček a nejde utišit nechala jsem jí tam jak už řvala 10 minut v kuse a už to utichá :cry: tak snad
Mel: plác
1. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz
áááááááááá už zase ječí bobek můj malinkej nevím co s ní fakt né :frowning2:
1. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz
Mysky, teda úžasná vlasatice Adélka. :dizzy_face:
Pudly: ? :astonished: :confused:
Puzz, no nám se vyřvání večer taky docela vyplatilo, neříkám, že nemusíme chodit nahazovat dudlík, ale i když se Lukymu extrémně ještě nechce spát - obzvláště poté co jako dnes spal od půl páté do půl sedmé, tak v postýlce neřve jen pohekává když ztratí dudlík, dělám si z něj občas srandu, že tam leží a kouká jak odsouzenec k smrti. :grinning:
1. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
mysky juuu ta je kouzelna uz se na fesandu tesim na zivo jupiiii jou :slight_smile:)) skoda ze nam to nevyslo a hlavne ze jste ok
a na popis porodu se teda tesim ja osobne dost .....doufam ze se k vam dostanem pac tchan nas fakt nasral !!!
jdu docist a malej uz chrni a dneska ta sama taktika jestli bude rvat tak jdu vedle a M. se bude starat....
ja teda furt kojim ale uz se trochu tesim nebudu a dam si poradny chlebicek a obrovskej camembert a taky poradny nadymavy zradlo :slight_smile:))
se tesim kurna
gucci ty voe neser snad ti neni barak prednejsi :grinning: :grinning: :grinning:
puzzi tak takhle se flakas vposilovne a na chudaka syna nemas cas :slight_smile:))
milu ty taky neser...holky neblbnete neeee
ja treba ti rada od zacatku do konce fouknu olouse a muzes mi ho nosit jen na kojo :slight_smile:))
teda lao a co mu jako jee..chudera neroste zubak???
jo tak u usinani muzu potvrdit klidne nechat vyrvat
jeziis pudly to je mi lito ..to je hrozny tyhle stavy tech prciku malinnkejch
1. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
mel: no jako že si plácnem :astonished: :confused:
Tak je ticho jsem zvědavá kdy skončí to ticho nevím možná jí něco bolí
1. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
Z práce mi dali dlouhej překlad na dva měsíce, tak na tom začínám makat. Docela zábavný, účetní podklady pro doklady :grinning: Musim se s váma podělit o perličku, aneb Word je pěkný vtipálek. Slovo přeposlat mi opravuje na přepískat :grinning:
Pudly, to je hrozný, člověk neví co, snad jen blbej sen a je to pryč.
Tek, tobě přeju noc jako dnes!
Mel, tobě taky přeju dobrou!
1. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz
to je vtipáek
1. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz
Anippe:to teda díky bohu za páreček,jinak by ta tvoje kámoška byla fakt chudák. Ale i tak jí nezapomeň politovat,jaký to bude mít strašný :grinning:
Gucci:bych si myslela,že ty jako kupující jsi v pozici určování data schůzek. Tak snad to vyjde na jinej den.Sakra.
Milu:blázníš :confounded: jako neser mi.Já se na tebe hrozně těším. Vždyť jsi jako jedna z mála viděla tenisáky v břichu,tak to musíš dotáhnout do konce a navíc už jsem jim slíbila,že je budeš chovat. :slight_smile: ,
Lao:ježiši,chudák Víťula, bobánek malinkej. Snad to bude brzy dobrý a léky zaberou.To asi bude noc,co :frowning2:
Jé,Mysky Adélka je taky vlasatice a vypadá hrozně veliká. Je krásná.
:dizzy_face: :dizzy_face: Ještě jednou blahopřeji.
Tek:jak to vlastně vypadá s tím správcovstvím na horách? Copak ti tchán provedl?
Jako mé tchýni asi začalo šplouchat na maják. Dneska byla po druhé vozit a když odcházela, tak mi mezi dveřma říká:ale příště raději zavolej ty,abych přišla vozit. Já ti nechci volat,abych neměla pocit,že se ti vnucuju. Jsem na ní koukala jako tele a říkám, že by mi bylo ale blbý jí volat a vynucovat si vození,že to beru,že když se jí chce tak se ozve, že nechci nutit....Prostě to abych volala já jí mi přijde nějak opačný. Co myslíte?
Míša už druhej den nekadil, trápí ho prdy,je mi ho hrozně líto čumáka jednoho. Dneska jsem poprvé zkusila tu rektální rourku,klepala jsem se u toho strachy jako ratlík,ale dokázala jsem to a stejně nic. Tak já už nevím jak mu mám bobánkovi pomoct..... :frowning2:
Campi mi inspirovala,že mi napadlo,že kyby jste chtěla nějaká prodat věci po klukách Puzzi,Marti,Teksas tak aby jste je kdyžtak se sebou vzali, že bych možná něco koupila. Vel. 62,68 a tak nějak podzim,zima.
1. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
mysky Adélka je hezounká moc a moc
1. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz
Jo,dneska jsem poprvé v životě dělala lasaně a fakt dobrý, jsem se překvapila. Nevím jak budou chutnat P. až přijde z pivka.
1. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
ahojte, tak jsme byli na velkém nákupu :slight_smile: s šátkem.. sice Stelouch trochu padala na jednu stranu, ale spala celou dobu, až jsme byly obě spocené ale spokojené :grinning: teda pokud může mluvit za sebe :slight_smile: byli jsme i v chiccu, máme spoustu věcí na zimu, cca za 3tis :grinning: ale mám dva komplety zimní bundu a kalhoty, vše jsem koupila ve velikosti 68, tak to bude snad ok.. :slight_smile: ale nemáme ty botky k tomu, to bude ještě peklo.. :frowning2: a máme šálu, ani nevím jestli takové malé miminka nosí šálu :grinning: :sweat_smile:

teda mysky ta je náááádherná :grinning: trochu mi připomíná Stelinku, ale to těma vláskama.. je fakt krásná.. a vyfoť si taky bříško, ať víme jak máš teď obrácenej lavor :grinning:

lauš, teda to mě mrzí s Vítečkem, snad mu bude brzo líp..

Pudly, no teda Editka taky chuděra.. ty oči.. jen abyste si to nepředávaly furt dokola.. :slight_smile: jo a s tím kojením na to kašli.. to fakt není přece o tom.. (mimochodem mě to kojení tak vysává, zase se mi udělal koutek a jen se modlím, abych zas nedostala nějakou infekci :frowning2:)

koukám že místo srazu budete mít bazárek :grinning:
1. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz
jeziiis tet ja bych rada ale zrovna 62-68 mu ted je :slight_smile:)) takze to si asi pockas :slight_smile:))
no tet je to na dlouho je hrablo a zhnusil nam ten povyt na chate tak ze se tam jentak nechceme vratit :frowning2:(((
a se spravcostvim to bude trvast musi nejdriv tchy prodatu skollu co ma....akorat on je takovej vul ze do ni huci at to koupi pobliz ale tam je to na rekreaci na dve veci
jeziis boban tak to teda nevim s timhle oliver nikdy nemel problem ma spis opacnej ..teda ted po probio uz ne
1. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.