• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
zdar dívky ,
Tetes tak jak to dopadlo? jsi pokakaná???? teda ty ne ale ruce :grinning: :grinning: :grinning:
Mili ty si to moc bereš jsi trumpetka taková ta malinká nejmenší prostě pidi :grinning:
Mel dobře jsi to pochopila :wink: jsem ti nechtěla dát ránu :grinning:
Noc: dneska až na ten start byla oka. Zase jen mlíko v půl druhé a spaní do rána super naskočil nějaký nový režim hurá.
Puzzi, fotky jsou hezké. Honzulák je celej táta, taky přes kopírák? taky, taky?
Tak jdu jí dát antibiotika tak zatím .
2. zář 2009 v 07:43  • Odpověz
bré ránko

lao, pudly: doufám, že dětičky jsou na tom dnes už líp a teploty klesly
téda, vy se tu všechny kadeřnicujete :sunglasses:
MYSKY: jéééééééééééééé Adééélka je náááááááááádherná, fkat se vám povedla :dizzy_face: :dizzy_face: a VŠE NEJ K JEJÍMU DNEŠNÍMU PRVNÍMU SVÁTKU (jo a změn si pas :grinning: )
tet: no to samo jsme v pozici kupujících, ale když čekáš na novej byt 2,5 roku, tak už tam chceš co nejdřív bydlet a ne si ještě vybírat jinej termín prohlídky :wink: .... ty lasagne vypadaj super :wink:
tak jsem si pročetla pokec mamin a souhlas s tetes i kay, já doufám, že to taky tak budu dělat, spíš se bojím o pG, aby mi hG moc nerozmazloval a nechtěl jí chovat při každém béknutí
jinak s tou Grej je to fakt mazec, psaly jsme si včera, můžu jí vzít sebou na sraz, jestli chcete, abyste si vážili svých miminek :slight_smile:
Jinak mě děsíte s těma velikostma, my nakoupili zimní kombinézky velikost 62 a vaše dětičky maj 62 ted až ve 4 měsících
2. zář 2009 v 07:51  • Odpověz
Pudly díky :grinning: .
2. zář 2009 v 07:52  • Odpověz
Dobre ranko devcatka,

teda jako vy za vecer nakecate 3 stranky, kdo to ma jako docitat :wink:
Mysky Adu je nadherna a tech svetlejch vlasku, je videt, ze se dopekala do krasy :wink: Jeste jednou velka gratulace a jelikoz ma dneska beruska svatek, tak preji hned VSE NEEEJ, at vam dela jen a jen radost.
LAo tak doufam, ze Vitulovi bylo v noci lip a nemoc rychle prekonate.
Kay teda to bych mazala k dr., jestli je normalni, ze se Stelinka takhle dusi, brrr me uplne mrazi :-/
Pudly tak ATB zaberou a Edi ma brzy klid, ted uz snad toho slunicka tolik nebude...
Tetesko myslim, ze to delas vyborne. Souhlasim, ze kazde ditko je jine a je problem vychovu pausalizovat. Jak uz jsem nekolikrat psala, tak ja byla prej extremne hodne a spave dite, zato muj drahy braska to mame vratil i s uroky. Pul roku prochozeny noci v naruci, jelikoz ten se napil a v tu chvili ho zacaly trapit prdiky a on rval jako by ho nekdo mucil...tady asi s vychovou nic neudelas!
2. zář 2009 v 07:52  • Odpověz
holky tak je to o něco lepší nemá tak červené oči no super lepší než mast hurá dneska budu kupovat brejle nějaké dobré jsem zvědavá kolik se plácnu přes kapsu ale co co bych pro ní neudělala :grinning:
jo a moje oči asi si taky kápnu :frowning2:
A Áda má svátek tak malá a už slaví takže mámo nějakej huhu koktejl by nebyl?
2. zář 2009 v 08:07  • Odpověz
Pudly no pokud i ty mas zanet, tak taky kapej, abys to pak Edi zase nevratila :frowning2:
2. zář 2009 v 08:15  • Odpověz
Jani, já jdu zítra ráno na tu cukrovku, mohla bys mi pls popsat jak to probíhá? prej si mám vzít sebou ranní moč, půlku citronu a hořký čaj
2. zář 2009 v 08:25  • Odpověz
Dobré ránko,
Pudly, nepokakali jsme se :grinning: , rourka nezabrala. Noc docela v poho,ale ráno zase trpí, už proběhlo teplíčko,masáž,sapík.....volala jsem teď dr. a ta mi poradila,strčit rourku 2cm!!! prý stačí a stříkačkou přes tu rourku stříknout do prdelky 10 ml mm a rourku podržet a dráždit a mačkat bříško......
Ptala jsem se na fenyklový čaj,ale ten prý pomůže jenom na prdíky, dávala jste někdy některá a od jakého věku?
Pudly,ty voe to je něco s těma očima.
2. zář 2009 v 08:29  • Odpověz
Gucci u nas to bylo jine. JA tam prisla, odebrali mi krev z prstu, pak jsem vypila hrnek toho sladkeho sajrajtu s citronovou prichuti a za hodinu mi odebrali zase krev z prstu a dala jsem moc a za 2 hodny totez. Mohla jsem mezitim pit cistou vodu, tu si urco vem, protoze je treba zapit ten blivajz.
2. zář 2009 v 08:30  • Odpověz
aha, tak to je asi všude fakt jinak....ženské z prosince často psaly, že mezitím nemohly pít
no tak uvidíme, prej tam budu 2,5 hodiny mi říkala sestra, to bude bájo teda, ještě že zítra vyjde Reflex
2. zář 2009 v 08:31  • Odpověz
Jeee Tetesko to jsou operace, to bych z toho byla uplne vynervena...preju at to hlavne pomuze...
2. zář 2009 v 08:31  • Odpověz
Gucci jojo je to tak na 2,5 hodky. Nas tam bylo 7 tehuli, tak nez vsechny odebrala, tak to chvili trvalo...ja precetla pulku knizky :wink:
2. zář 2009 v 08:32  • Odpověz
Ještě jsem zapoměla Tetes někdy děti nejdou na velkou i deset dní a je to tím že všechno spotřebují a to by tak na stáří Míši a Kačky odpovídalo na spurty tím i spotřeba jídla .Tak nevím jestli to má cenu ho dráždit.Jen hlídat aby bříško nebylo tvrdé protože pak je to atuální.
2. zář 2009 v 08:37  • Odpověz
jsem taky nemohla pít vůbec ani čistou vodu :slight_smile:
2. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
Tetes mě poradil doktor udělat normálně dávku heřmánkového čaje do Nutrilonu - uděláš prostě čaj kolik dáváš mlíka a do toho dáš Nutrilon, nám to taky pomohlo. Jinak já roruku používala dost a rozhodně si na to Vojta nezvykl, z toho bych takový strach neměla. Pomohlo když jsem ji hodně namazala - mastičkou kterou mažeš zadeček a trochu s ní hýbala sem a tam, neboj je to dělané tak že tam nic neporaníš.
Čaj feniklový jsem používala po lžičkách dřív, vždycky před jídlem pár lžiček
2. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
ale pak jestli to jsou prdíky tak jak říká Rio. já močila do olejíčku a to pak šlo jako po másle jako papiňák psssssssssssss.Jen nesmí být rourka ucpaná tím krémem nebo olejíčkem jak jsem zjistila po čase :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no asi den. :sweat_smile:
2. zář 2009 v 08:42  • Odpověz
tetes: to mě mrzí s těma prdíkama...proč na to trpí víc kluci jak holky? to neumí tlačit nebo co :grinning:
jani: já se spíš bojím, abych tam vydržela tak dlouho sedět
2. zář 2009 v 08:44  • Odpověz
ale zase jestli Míšu bříško bolí, tak je podle mě lepší pomoct, Vojtovi se vždycky hrozně ulevilo a fakt si na to nezvykl
jinak včera návštěva tchýně v pohodě, mě fakt nevadí ji vidět občas, dokonce jsem se na ni i docela těšila. Je to prostě jiné, přijela, pobyla pár hodin, užila s Vojtu a odjela. Dala nám i nějaké peníze pro něho tak jsem je uvalila za papání pro něho :grinning: Jo a tchán prý dokonce věděl že jede k nám a nic neříkal, to se divím. Ale já tam stejně nesmím pořád. Jinak jsme jí popřáli k narozeninám a byla celá dojatá, nejvíc z fotek Vojtíška :dizzy_face:
Včera jsme byli na kyčlích, tak už naposledy, jen ho ještě chtějí radši vidět tak 2 měsíce po tom co začne chodit, protože ty jadérka rostly dost dlouho
Očkování zatím neproběhlo, protože mě přišlo že je Vojta nachlazený - furt pokašlává, tak jsme šli k té nové doktorce, ale nic na něm nenašla, každopádně počkáme do pátku jestli se něco nerozjede. Tak by mě zajímalo, co to pokašlávání znamená, ale možná tím chce na sebe upoutat - dělá to i o měsíc starší chlapeček od kamarádky, taky se to prý naučil a teď to dělá furt
Tetes myslím že to děláš správně, my jsme třeba Vojtu dřív taky uspívat nemuseli, balon fungoval když měl prdíky a je fakt, že jsme skákali i v noci, ale byla to jediná možnost jak mu pomoct a uspat ho když ho bolelo bříško. Teď usne někdy v postýlce, ale často ho uspáváme v kočárku na chodbě v bytě kde spá i přes den, usne během prá minut a pak ho přenesu do postýlky. Ale nevadí nám to, mohla bych ho dát hned do postýlky, ale teď jak se otáčí sám na bříško tak se v postýlce točí a pase a brečí protože se mu chce spát, v kočárku se na otočí. Jezdit s ním ale v noci venku by mě teda nenapadlo
2. zář 2009 v 08:47  • Odpověz
My jsme taky používali rourku hojně a na nic si nezvykla kadí normoš sama takže použít kdy chceš
2. zář 2009 v 08:50  • Odpověz
jdeme pod slunečník zatím pá
2. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
Rio tak to mam radost, ze navsteva tchyne probehla takhle pekne. Ja si myslim, ze se casem vase vztahy hodne zlepsi. Souhlasim s tebou, ze je nutne mit od nich odstup. Ja bych s tchanovic bydlet nemohla, me nekdy dostane i vikendova navsteva :wink:
2. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
Vcera jsem si rikala, ze je nejake holcici obdobi, obe moje tehu kolegyne cekaji holky, taky Gucci, Pajda..si bude mit z ceho Kubik vybirat :wink:
2. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
Jen ať holčičky přibývají, my jsme vždycky měli ve školce ve třídách převahu chalepčků a bojovali jsme o každou holčičku :grinning:
2. zář 2009 v 08:59  • Odpověz
Rio tak ted se to urco zlepsi, tady je vylozene preholkovano :wink:
2. zář 2009 v 09:03  • Odpověz
Tý jo, teď mě napadlo, že malá Adélka 1.9. narozky a 2.9. svátek...se jí rodiče trošku pomstily :grinning: .
Rio, tak super, že s tchýně dobrej pocit a třeba časem pochopí i tchán :slight_smile: .
No jo Kubajs bude mít na výběr takovejch holek, ten se ale bude mít :wink: .
2. zář 2009 v 09:03  • Odpověz
Jo a Adélce všechno nejlepší k svátku, aby hezky papala a rostla :dizzy_face:
2. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
Milu ale Adu se narodila v patek :wink:
2. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
Ja mazu za svou fyzioterapeutkou, se tesim jak mala, az me zase srovna a uvolni, jee to bude zuzo :wink:
2. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
No jo já sem debil :grinning: . No ale i tak, to má hned za sebou :grinning: .Holky se mnou je to špatný, mě už se všechno slejvá dohromady, já už vidím jak na srazu popletu jména všech těch dětí tam a bude vymalováno :grinning: .
2. zář 2009 v 09:35  • Odpověz
jo Mili, jaké to bylo na té laser show?
2. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.