• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
ahoj holky :slight_smile: tak jsem vám tu předevčírem,tuším,že to bylo předevčírem :confused: nechávala vzkazík,ale už jste na mě asi zapoměly :frowning2:
jak se všichni máte?co tady nového?
2. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
Ahoj Leni, jak se ti daří? jedete s manžou někam na dovču?
2. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
Gucci bylo to super, teda strašnej kravál, ale zážitek neskutečnej. Fakt to bylo parádní, my měli VIP lísty, tak byl u toho i raut, takže jsem celou tu show chlastala víno :grinning: .
leni za mě...u mě nic, 17.9. jdu na další konzultaci do CARu a hlavně se dozvím jestli mi klesnul ten můj prolaktin.
A co ty? Nebyla si včera v Pronatalu?
2. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
Mili: a maso si nejedla? :grinning:
2. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
ahoj Gucíku :slight_smile: co dělá šmudlinka v bříšku?
daří se mi celkem dobře,z nejhoršího jsem venku :wink: ,víkend jsem strávila v Praze u ségry a užívala jsem si neteře,zašla jsem s ní do človíčkova,tak jsem se tam vyblbla taky :grinning:
na dovču nikam nejedem,jsem ještě pořád na neschopence,včera jsem musela k dr,bolelo mě po MS hodně břicho,až jsem musela chodit v předklonu,tak mám zas cystu jak blázen,pokud nezmizí s další MS,tak jdu na operaci,ale prý snad zmizí a já taky doufám :slight_smile: ,ale v pondělí už jdu do práce
no a na konec října-listopadu plánujeme KET
ale jak říkám,jsem v pohodě :wink: ,řekla jsem si,že to byl 1.pokus IVF a máme hodně mrazáčků,tak určitě výjde KET
:slight_smile:
od pondělí jsem si vygruntila baráček,věnovala zahrádce,od pondělí se chystám na spinning a aerobik,takže budu jinak myšlenkově zaměstnaná :slight_smile:
a kooooooooonečně po dlouhé době jsme si s manželem udělali v týdnu grilovačku s lahvinkou vínečka,včera jsem si vychutnávala burčáček :grinning: ,prostě žiju :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
Milu,tak doufám a držím palečky,ať je prolaktin OK :wink:
v pronatalu jsem nebyla,byla jsem u svého dr.v Boleslavi
do pronatalu bych jela až 8.9.kdybych byla těhu,tak na UTZ,ale to se nekonáááááááááááááááááááááááááááá
tak pojedu až na KET :wink:
2. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
noo vidíš, tak super, ta cysta se určo vstřebá :wink: a je fajn, že si s manžou tak užíváte :wink:
2. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
autor
Ahoj holky, v noci jsem Honzíka 2x ošálila čajem a mlíko až po půl sedmý, když vstával, kéž by to tak šlo i dál bez mlíka v noci.
Ráno měl Honzík dobrou náladu, tak si tu chvíli lezl i sám, pak jsme šli do poradny, chodil po čekárně a ordinaci, aby byl ticho, i když furt jel dedededetetetetete dokola. Tak doktorka, že je pěknej atd., 11,1 kg, 76 cm, příští kontrola v roce. O tom nehraní si sám jsem jí trochu říkala, ale já mám vždycky v ordinaci vygumováno a nevim, jak přesně co říct, no každopádně v 10M už je velkej, aby s náma cvičil, takže chvíle breku klidně a tak, no prostě nic zvláštního novýho. uvidim, jak se to vyvine. Po návratu od dr. jsem chtěla poslat překlad, co jsem večer včera dělala, tak jsem asi 10 minut si to četla a tvořila mail, Honzík začal brečet po minutě, ale zázrak, asi za 3 minuty přestal, chvíli si hrál (on si jakoby trochu hrál i u toho breku), pak s hračkama zase prásknul a brečel, viděl, že já nic, tak zas přestal, pak zas brečel (ale ne hysteráky), pak jsem to dodělala a šla si s ním hrát. Akorát že pak byl čas na sváču, tak musel opět dvě minuty vydržet v kuchyni a pofňukat si. Každopádně to, že přestával brečet, mi dodalo odvahu, že třeba pochopil, že má smůlu :sweat_smile:
Přeju taky vše nej Adélce k svátku, souhlasím s Milu, že pár dní po narozkách je to zajímavý, ale tak aspoň že ty vánoce budou až za dýl :sweat_smile:
Pudly, noc dobrý, atb pomáhaj, to je dobře. Honzulák celej táta byl, teď možná jde zas trochu do mě, je to mixáž.
Gucci, jestli chce Grej na sraz, vezmi jí, ráda s ní pokecám. S nespaním to má fakt mazec a i jinak je malá náročná? To musí bejt šílený, člověk se snaží pro dítě co nejvíc, ale ne vždy to jde a pak depka, že to nejde a furt dokola...
Gucci, větší zimní kombinézka neva, Honzík ze začátku ani neměl nohy v nohavicích, jak to bylo velký, ale aspoň se mu dobře oblíkala.
Tetes, no vida, jen 2 cm rourku, já fakt jsem si ale skoro jistá, že na pohotovosti strkala ta doktorka hodně, tak promiň :sweat_smile: Nekadění týden apod. fakt neva, ale když je Míša nespokojenej a očividně ho bolí bříško, tak to asi va :frowning2:
Rio, pokašlávání dělal Honzík taky a z nachlazení to není, oni tím komunikujou, upoutávaj pozornost, simulujou :grinning: Bezva vztahy s tchýní na dálku :wink:
Leni, čau, to je bezva, že je ti líp a užíváš si neteř a burčáček atd. :slight_smile: Říjen-listopad je tu cobydup!
2. zář 2009 v 11:13  • Odpověz
ahoj Puzzi,tak vítej zpátky v ČR :slight_smile:
jak bylo v Chorvatsku?
je to zvláštní být najednou po tak dlouhé době doma,viď?

jasný,do Ket to uteče jak nic,kor,když začnu zas pracovat a věnovat se zálibám,tak se ani nenaděju a ponesu do práce další neschopenku :grinning:
2. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
Leni, v Chorvatsku super, teplo, voda, ale s Honzíkem i makačka a už jsem se těšila domů na P. a tak, jo, je to zvláštní doma po takový době :sweat_smile:
Sis dala zase novou fotku ke jménu, dobrý, nojo, to bych si taky měla vyměnit, tu mám předpotopní fotku a už vypadám úplně jinak :sweat_smile:
2. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
Ahoj, Alex si po dlouhých dvou dnech vystačil celé dopoledne sám, uf příjemná změna.Odpoledne bude ta dvojčatová návštěva, tak bude mít pozornosti plno.

sem nechtěla provokovat, ale jak píše Rio, na prdíky nejvíc zabíralo klubíčkování a balon s teplem na bříšku.Feniklový čaj jsem zkoušela od 2 týdnů a poté i heřmánkový.Pokaždé před jídlem, ale myslím že trochu zabral až Baby calm, sabík nic moc.Ale Míša se asi spíš nemůže vysrajdit, ne? tak s tím nemám zkušenost.Alex měl skoro v každé plíně naděláno a stejně bolení jako blázen

Lao co Vítula? je to lepší?

Gucci, tak do té 62 mimčo zapneš jak do fusaku :grinning: to neva že je větší,určitě je to i pohodlnější, horší když je menší.Já jsem právě měla pocit že je Alex v té kombinéze moc narvanej, už když jsem jela z porodky a to je kombinéza do 4,5kg :sweat_smile: ....ale tenhle pocit mívám často :grinning:
2. zář 2009 v 11:47  • Odpověz
autor
Anippe, celý dopoledne? To je technicky možné? Honzík si ráno po dlouhé době vystačil 10 minut sám :grinning:
Já čaj začala dávat Honzíkovi až někdy později v pár měsících a stejně ho moc nechtěl, až teď poslední dva měsíce se rozpil, myslim, že je to díky tomu, že od 6M jsou ovocný čaje, ty bylinkový nechce ani teď.
2. zář 2009 v 11:58  • Odpověz
Gucci, já nevěděla, že tam je raut, tak jsem se doma nažrala jako to prase, abych vydržela a vono totok :grinning: .
Leni díky moc. Do konce října to uteče jako voda. Ty chceš být při KETu zase doma na neschopence? Neměla by si lepší už jen kvůli tomu, aby si na to pořád nemyslela jít třeba po 3-4 dnech do práce? Já si teda teď neuvědomuju co přesně děláš a jestli je to vůbec možné..
Gucc, Grej klidně vezmi strašně ráda jí uvidím, ale nevím jak se vlezem.. :confused: .
2. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
autor
Ve 4 jdu neplánovaně k holiči, máma byla objednaná a nemá čas :slight_smile: Tak si to asi nechám trochu sestříhat, uvidíme, jestli kadeřnice něco vymyslí zajímavého.
2. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz
Holky,díky moc za rady.
Anipproč provokovat,ty bláho já jsem vděčná za každou radu.Si připadám jak Alenka v říši divů. Když já si myslím,že to spolu souvisí,že nekadil a z toho ho bolí bříško.Jak poznám,že je to to anebo to????
A toho fenyklového před jídle vždy jen třeba 6 lžiček??? Rio, no ale M. vůbec nutrilon nemá a K.má pro nutrilonu daleko tužší stolici,tak bych mu tím ještě přitížila,nebo ne??
Gucci:K.taky děsně prdí,ale přijde mi to jako chlapi a rýmička už od narození....
Jo,dneska mi monitor spustil falešný alarm u M., fakt paráda jsem se pak bála usnout..... :angry:
Byli jsme se podívat na to cvíčo, vede to moc příjemná paní, půjčila jsem jí M. bylo vidět,jak krásně s těma dětma zachází,že je v tom spousty citu :dizzy_face: Je to různé protahování, masáže miminek,cvičení na balonu a k tomu básničky a písničky a když nebude moct P.,tak si paní jedno mimčo vezme a bude s ním cvičit.Ale P. snad bude moct skoro vždycky. Začíná to 9.9.,ale to jim ještě nebudou 3měsíce,takže nastoupíme až v řijnu a paní nám to prý odečte.
rio:to je fajn s tchýní, přeci jen se všechno dá lépe tolerovat,když spolu nežijete.
Mílo:ty jsi mi pobavila s Adélkou,jakože Mysky se objevila sotva jí porodila. :grinning:
2. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz
Mílo,kámoši na té laser schow také byli a prý super paráda,ale ty až VIP,jó? To hold nějaký lepší oddíl... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz
Milu,ač dělám administrativu,tak i přesto tam dělám vše okolo a zahrnuje se do toho právě i těžká práce,kolega odešel,takže tam jsem jenom já se šéfem a on většinou jezdí po zákazníkách a já dělám na firmě ten zbytek,takže i připravuju zboží a to je kolikrát tahání 20kg pytlů a i na výrobu to připravuju a to fakt obnáší samé těžké věcif :frowning2:
jezdívala jsem i pro sklo a to jsem si třeba do auta nakládala tunu,to se fakt nedá
ale uvidíme,pokud se se šéfem dohodnu,že bych nic těžkého nedělala a dělal by to on a já bych se věnovala té lehčí práci,tak bych to asi zvážila,protože pak zas člověk bude sedět nad netem a to je stresák :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
Mili: no to já myslela, že by Grej vzala auto víš :grinning: , ale né, to jsem napsala jen tak :wink:
puzzi, anip: ok, tak tu 62 nechám :wink:
tetes: a co máš za značku monitoru dechu?
2. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
Tak jsem zpet. Ja jsem jak znovuzrozena, fyzioterapeutka mi uvolnila ty delozni vazy, to je takova uleva :slight_smile: Krasne me srovnala, no parada :wink:
Leni to je super, ze uz jsi z nejhorsi depky venku. Pekne se venuj konickum a uvidis, bude ti lip a lip a budes se o to vic tesit na KET :wink:
Milu v pohode, ja si treba vubec nepamatuju, kdy se ktery mrne narodilo :wink: Vzdycky koukam, jak si holky prejou :slight_smile:
Puzzi H. je sikovnej chlap, krasna mira a vaha a vidis, jak je chytrej a zkousi to na tebe :wink: Se nesmis dat, on se za chvili zabavi..
Tetesko super takove cviceni, ja uz taky v okoli obhlizim, co kde je, abych to pak vyuzila :wink:
Ani teda Alex je frajer, cele dopoledne vlastni zabava, no super :slight_smile:
2. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz
jeden je Nany a jeden Babysense a spustil ten Nany (ten je u nás v porodce),ale on M. po postýlce dost cestuje,asi se mu líbí být zamotanej ve špryclích.
2. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz
kačenka nasadila hódně těžkej kalibr, v tu ránu to zaplnilo místnost, od patiček po prsíčka, dobyteček jeden. Kalhoty,body prostě komplet všechno, tohle se mi stát venku,tak vážně nevím jak bych to z ní dostala. :grinning:
Jani, to je fajn, že tě takhle uvolnila, teď ještě, aby to Kubík chápal, že tě má chvilku nechat uvolněnou. To musí být dobrá fyzio,když si troufne manipulovat s těhulí, to klobouk dolů. :dizzy_face:
Gucci:M. má 56-62 teď, je mu 62 trochu větší,ale 56 zase našponovaná a to mu nejsou dva měsíce :confounded:
Tak já mám holiče na 13,30 hod, tak čekám na máti až si vezme sviště. :slight_smile:
Puzzi:co takhle nějakej jemnej melír? Hlavně si nechej ty dlouhý,ty ti moc sluší.
2. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz
Leni aha, tak to jo, to je jiná.
Gucci aha :grinning: .
tetes, říkám debil :grinning: ..to víš VIP :grinning:
Jani kdy se které mrně narodilo nevím vůbec :grinning: .Super, že se ti tak ulevilo :slight_smile: .
2. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz
tet: já právě slyšela, že ty Nanny celkem často falešně spustí :confused: ...užij si kadeřníka :wink:
2. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz
Tetes, tak Kačenka se asi rozhodla, že bude kadit i za Myšáka, ne? Je to hodná ségra. Všechny věci po Martínkovi jsem zdědila, takže jsou po 2dětech už dost jetý, ale zkusím něco pěknýho vybrat. Martík má teď už velikost 74 a pyžamo má dokonce už kabátek a kalhoty zvlášť jako velkej kluk :grinning:
Jani, to byla p.B. ke které jsem taky chodila? Té já stoprocentně věřím, že to umí i s těhulí. Možná ti to pomůže i při porodu, když budeš takhle od ní uvolněná.
Puzzi, koukám, že tvoje metoda se pomalu a jistě začíná vyplácet, přeju pevný nervy ať vytrváš.
Martík je nějakej hodnej, dnes dopoledne spal 1.5hodiny to se už dlouho nestalo, uvidíme jestli usne i po obědě.
2. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz
část dopoledne se prohoupal v křesílku ( je to prostě houpací maniak :grinning: ) a část si hrál sám na dece, ale to jsem na něj vždycky koukla nenápadně, jinak by byl řev...ted spí po obědě :wink: ale bude to tak púlhodinovej spánek, počítám

Tetes já jednoduše nechci dávat rady, které vedou ke zlozvykům a to houpání na baloně určitě je.I když jak píše campi i Rio jim to nezůstalo, ale jak vidíš náš Alex na tom závislej zůstal.To co měl Alex byla klasická 3.m kolika, začalo to cca týden od příjezdu z porodnice a konec byl kolem 3měsíce. Většinou do půl hodiny po jídle spustil šílenej řev, kroutil se jak žížala, když se dal do vodorovné polohy, bylo to ještě horší.Takže pomáhalo teplo, klubíčkování a houpání.Taky jsme hodně jezdili autem, to mu dělá dobře dodnes.V podstatě jakákoli vibrace ho uklidněje dodnes:sweat_smile:
Myslím že jsem tehdy zkusili všechno možný i nemožný, bylo to šílený období :frowning2: do toho mi odmítal prso, já musela odsávat a kolikrát se mi z nervů zastavila ve 4 ráno laktace

...jo a mimochodem to křesílko ve kterým se houpe je jen do 9kg, takže už pod nej dávám raději peřinu, kdyby nevydrželo a ruplo, aby žuchl do měkýho :pensive:
2. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz
Tak je mi špatně od žaludku skoro na zvracení,zítra jdu do OV na to vyšetření. Jsem tak nervní, že nevím z čeho víc, jestli z toho, že se ve mně bude někdo šťourat, nebo ta cesta hnusná samá objížďka
2. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz
Jo ještě mně napadá, že jsem nahřívala pokličku a dávala to Edi na bříško. :grinning: a pak namasírovala pupíkem a bylo po bolení to celkem zabíralo.
2. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
téda to jsou fintičky
2. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz
pomož jak umíš
2. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz
tak jsem vyzkoušela se najíst a nebere bojí se :frowning2:
2. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.