• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
pudly pokličku jo :grinning: tak takovou malinkou nemáme, já dávala třešnový polštářek a nechávala jsem mu ho v zavince i po čas spánku, vydržel krásně hřát celou doubu.A ted v zimě mu ho budu strkat do fusaku :wink:
2. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz
ten jsem nesehnala
2. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz
z DMka, jen máme růžovej, tehdá jinej neměli :angry:
2. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz
Ahoj holky, dostávám se sem až teď.... no kolaps
Noc šílená, budil se po 15ti minutách, tak jsem pořád jen chlácholila... Teplota furt kolem 39, v noci dostal ještě Panadol-vůbec horečku nesrazil, tak jsme dávali v pět ráno ještě čípek-za 3 minuty ho vykadil, tak jsem nevěděla, zda mu můžu ještě něco dát... Tak radši nic nedostal a dělali jsme mu studené zábaly.... Po sedmé jsme valili k Dr., ta mu vyšetřila moč, krev, žádnou bakterii neobjevila, říkala, že by to mohlo být od zubů... Tak mám nějaký gel na dásně a Nurofen sirup, který máme střídat s Panadolem....
Víteček furt pláče-je mi ho strašně líto, když mu neumím pomoct :frowning2: Su pěkně na nervy....
Pokud se mi ho podaří uspat, dočtu
2. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
jé to je dneska prekerka, chuďák Víteček :frowning2:
2. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
Jo, Adélce vše nej k svátku!!! :dizzy_face:
2. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz
Marti jojo porad chodim k pani Bezvodove, ja ji taky bezmezne verim, ona je fakt machr.
Tetesko ona dela i postgradualni skoleni pro rehabky, v Praze je fakt hodne znama a ma neuveritelnou praxi, takze se vubec nebojim...
No a Kubajs je dneska nejakej hodnej :wink: Ale on ma klidnejsi a neklidnejsi dny a vcera kopal jak vzteklej, nevim, co se mu libilo ci nelibilo :wink:
Pudly teda ty si uzivas :frowning2: Tak at vysetreni zitra dopadne OK.
Lao chude Vitecek, tak hlavne ze to neni infekce. Pokud jsou to zuby, tak to budete bojovat takhle jeste nekolikrat :frowning2:
2. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz
tjo chudák Vojtík :unamused: a chudák Pudly :frowning2:
2. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz
Holky, tak si dneska jedeme po autí :dizzy_face: .
2. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz
mili: tak supeeer, jakou máte vůbec barvu?
2. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz
červená tango
2. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz
http://www.fordchar.cz/osobni-vozy/c-max

přímo ta červená jak je tady, teda spíš vínová
2. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz
krásná
to jste jak naši, ti maj asi 4 auto a pořád červené :grinning:
2. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz
Mili, tím pojedeme do Plzně, jo? To si užijem :slight_smile: je krásný
2. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz
Marti, jojo tím pojedeme do Plzně. :slight_smile:
My máme teď taky tu octavii červenou.
2. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz
No červená je i bezpečná.
2. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz
Milu no kraaasa. Ja mam taky rada cervenou na aute :wink:

No nic jdu udelat salat a pak vyrazim na cvico, jeste predtim jdu vymenit L. eura, at ma do toho Rakouska, jsem to ale hodna zenuska :wink:
2. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz
ahojte, omlouvám s eneodčítám..

tetes jen k tomu kadění, Stela jednou nekadila 9 dní a doktor že v poho.. že dáme ještě dva dny čas a kdyby ne, tak že jí mám dát kousíček glycerinového čípku..

jdeme na kontrolu na to kožní, jsme zvědavá, ale asi nic nového nebude.. jen jí to zase trochu povyrostlo..
2. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz
Ahoj holky,ještě jednou všem moc děkuju za gratulace,prťavka mi teď usnula tak mám chvilku čas,ale dočítat bych fakt nestíhala.Můžete mi prosím někdo udělat nějakej souhrn co je tu novýho?? Já zatim zkusim sesmolit jak probíhal porod
2. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz
jo naše babičky dávaly kousek mýdla do dupky :slight_smile:
2. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz
tak smol jsem napnutá
2. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz
Večer jsem si šla normálně lehnout s tim že mi nebylo moc dobře a navíc jsem byla dost utahaná,ještě jsem si dělala srandu že tudle noc fakt rodit nebudu protože bych to nedala :sweat_smile:
Ve 3.00 jsem se vzbudila a ucítila a i slyšela nějaký lupnutí,ale jinak se nic nedělo tak mě jenom překvapilo že todle ještě neznám a co by to mohlo bejt,ale nějak jsem to neřešila a že si rovnou skočim na wc.Slezla jsem z postele a začla týct voda.Zavřela jsem manželovi do ložnice že ho ještě nechám chvilku spát a šla se vysprchovat,namalovat a uvařit kafe.Pak jsem šla vzbudit manžela co chce udělat k snídani že pojedeme rodit.
Ten se podíval na hodiny a s prosebnym výrazem se zeptal jestli jsem se jenom nepočůrala :sweat_smile: Neukecal mě,odvedl psy k mym rodičům a jelo se.
Do porodnice jsme přijeli okolo 5.30 PA mi vypustila zbytek vody a že jsem otevřená na 4cm že to vypadá dobře.To už jsem měla docela bolestivý kontrakce co 5min.V 7.00 se na mě přišel kouknout doktor a že už jsem otevřená na 5-6cm a když to půjde dobře tak ve 12.00 že bude malá venku,tak jsem poslala manžela do kantýny ať přinese něco k jídlu,to už jsem měla kontrakce po 3minutách takže bylo docela náročný se v klidu najíst :confounded:
Pak mi dr. řek že musim ležet na boku že je mimčo špatně otočený,jenže ležet se fakt nedalo,ta poloha byla tak špatná že se mi nedařilo prodýchávat kontrakce tak jsem nakonec po půl hodině dostala povolený se zvadnout a jít do sprchy která jediná trochu pomáhala.
V 10.00 už jsem měla bolesti snad nonstop a některý už bolely tak že jsem doslova lezla po zdi,dr. řek že mě nebude už tahat na vyšetřovnu - byla poměrně dál,a že půjdem na porodní sál a tam se na mě koukne.Prý to postupuje překvapivě rychle,branka byla skoro zašlá ale zase jsem musela na bok a zvednout nohu aby se malá natočila,to už jsem měla tlaky na konečník a zároveň mezi kontrakcema usínala(do teď nechápu jak je to možný)
Pak už jen vim že jsem dostala svolení tlačit,dr. PA i manžel mě celou dobu povzbuzovali ale mě už pak hučelo v hlavě že ani nevim co řikali....Pak mě dr. nastřihnul,pocejtila jsem úlevu,při dalšim zatlačení se podívala sobě mezi nohy a uviděla malou oslizlou bleděmodrou hlavičku,ještě jsem párkrát zatlačila v 11.04 byla Adélka na světě,byla jsem maximálně vyčerpaná ale šťastná že už to mám za sebou.Následoval porod placenty - to už byla pohodička,vůbec jsem to necítila.Nakonec mě dr. zašil,přinesli mi Adélku,oteklou,vybledlou ale naší :dizzy_face: :dizzy_face: Měla 1x omotanou šňůru kolem krčku,šla jednou ručičkou napřed,takže se divim že mě ani moc nepotrhala.
Manžel byl celou dobu porodu se mnou ač z toho měl strach a celou dobu nevěděl jestli k porodu vůbec půjde(byly jsme domluvený že ho nebudu nutit),moc mi pomohlo že byl se mnou,sama bych tam byla asi dost nešťastná.
Když to zpětně schrnu tak jsem měla porod rychlej - 9hod.,nekomplikovanej a už jsem i upustila od původního rozhodnutí(který jsem udělala na porodnim sále) že Aduš bude jedináček,a časem do toho půjdu znovu :slight_smile:
2. zář 2009 v 15:27  • Odpověz
Mysky teda porod stál taky za to ale zvládla jsi to krásně a Adélka sotjí za to, co? Jinak to rozhodnutí jsem na sále udělala taky ale mě trvalo aspoň měsíc než jsem připustila, že teda půjdu i do druhého mimča :slight_smile:
2. zář 2009 v 15:44  • Odpověz
holky já to balím
mysky si dočtu zítra
fáááá
2. zář 2009 v 15:55  • Odpověz
joo zítra budu až kolem o, tak neplačte :grinning:
2. zář 2009 v 15:56  • Odpověz
mysky no pěkný, já si úplně vzpomněl ana ten svůj porod.. a mě to rozhodnutíé ještě neopustilo :grinning:

jinak na ko jsme dopadli tak, že jsme s enic nového nedozvěděli, doktorka to jen změřila pravítkem, narostlo to o 3mm, a řekla že to ještě poroste ale už ne tak rychle a pak se to bude pár let pomalu ztrácet.. no to jsem taky už věděla.. zbytečná návštěva :frowning2: navíc jsem zapomněla doma dudel, takže cestou zpět mi S. umrtvovala malíček :grinning:
2. zář 2009 v 16:39  • Odpověz
Mysky: :dizzy_face: :dizzy_face:
Kay:ty???já myslela,že jsi měla jeden z nejednoduších a nejrychlejších porodů tady? Já si vůbec nevybavuji nějakou komplikaci u tebe? :confused: Nebo to fakt bylo tak strašný? :frowning2:
Kay, a to nejde Stelince nějak odstranit?? To je jako znaménko?
Já vím,že plně kojené dítě nemusí jít až 10 dní na velkou,ale já jsem z toho hrozně nervozní a jak se do toho kroutí......
Zítra jdu s K. na tu kontrolu kyčlí,tak snad se to bude ok. A kluci budou spolu doma a pak razíme na výlet celá rodinka a to na rehabilitaci.... :confounded:
2. zář 2009 v 16:54  • Odpověz
jo,Mílo to auto je jako dost božíííí,nechtěli by jste koupit ještě jedno rodině tetesojc???
2. zář 2009 v 17:03  • Odpověz
Tetes já jem si neuvědomila že Míša není na Nutrilonu, tak to mu samozřejmě nedávej, ale pár lžiček před kojením klidně zkus - i ten heřmánek můžeš
Na rehabku jdu zítra taky, to zvládnete, je to boj ale sotjí to za to zabojovat a děti jsou ještě malincí, to půjde dobře a hlavně budou rychle v pořádku, čím dřív se začne tím líp, držím pěsti :wink:
2. zář 2009 v 18:47  • Odpověz
Mysky no paradni porod, jsi moc sikovna, zes to takhle zvladla :slight_smile:
Kay no takove kontroly mam rada :-/
Cvico super, dneska jsme se ucily tlacit, no jsem zvedava, jestli s na to vzpomenu pri kontrakcich :slight_smile:
2. zář 2009 v 18:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.