• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
jo a víte co Vojta dělá u jídla? strká si nohy do pusinky takže má ponožky od kaše a od všeho, fakt šikulka :grinning:
2. zář 2009 v 19:08  • Odpověz
tetes, no já :grinning: jsem to asi nějak nerozdýchala.. j byl to pood úplně v pohodě a rychle.. asi až moc. byl to pro mě hrozný šok, ani ne tak ta bolest, ikdyž to bolelo taky dost, spíš ta psychika..

no odstranit to nejde, jsou to zakončení malinkatých cévek.. není to vlastněútvar jako takový, ale je to spusta malinkých céviček, které končí těsně pod kůží.. odstraňují se pak jen nějaké zbytky kdyby to nezmizelo úplně..

stef, no kontrola fakt na prd.. neboj na ty rady si většinou nevzpomeneš, ale oni ti všechno řeknou až to přijde, a budeš prostě dělat jen to so ti někdo bude předříkávat nebo předdýchávat.. já to teda tak měla..
2. zář 2009 v 19:16  • Odpověz
ty jo Mysky nechápu jak jsi zvládla při kontrakcích jíst :sweat_smile: a že jsi se do porodky namalovala :grinning: a zvládla se kouknout mezi nohy v průběhu porodu :astonished: ale paráda, jak jsi to zvládla :wink:
2. zář 2009 v 19:23  • Odpověz
Mysky, super popis porodu :dizzy_face: Já si taky vždycky vzpomenu, jak to bylo super, když vykoukl Víťula :dizzy_face: :dizzy_face:
To tak strašně letí...
Jo a malování a jídlo teda taky nechňápu :grinning:
2. zář 2009 v 19:29  • Odpověz
autor
Jsem zpět od kadeřnice, mám melír do světla a trochu sestříhaný, ale zůstalo mi to delší, líbí se mi to :slight_smile: Nějaká foto časem bude, mohla bych si změnit foto v pase.
Honzík spal od tří až do pěti, to měl MM radost :sweat_smile: Pak si hráli, pak řval a lezl za P. a tak podobně, já přijela v 18,50 a Honzík zrovna usínal. Dneska přes den spal dvakrát dlouho, tak snad bude noc ok.
Leni, šéf by ti mohl vyjít vstříc s taháním těžkých věcí, aspoň by tě měl v práci. Ale záleží,¨jak bys mu to vysvětlila, pravdu?
Tetes, cvičení super :wink:
Steffi, úleva vazů určitě super, ty mi daly v těhu taky občas zabrat.
Tetes, si vzpomínám, jaks jako těhule se nám tady smála, jaký jsme fekálisti, ale poslední dobou seš mnohem lepší fekálistka než já :grinning: Honzík už se-e do nočníku, tak zas to není takový vzrůšo no. :sweat_smile:
Anippe, to křesílko houpe samo nebo je Alex takovej šikula, že se houpe sám? :sweat_smile:
Pudly, jak ti je?
Já jsem ujetá na modrý auta.
Mysky, já jako přirozená nerodička to neumim tak prožít jako holky rodičky přirozeně, mně to zní jako bolestivej porod, ale to je asi vždycky :sweat_smile: A co Aduš, co doma, spinká hodně, budí se v noci, dobře pije atd.?
Kay, zapomenout dudel, uf, moje noční můra :sweat_smile:
Rio, nohy do pusy u jídla :grinning: Honzík si strká nohy do pusy výjimečně v kočáru, ale jinak moc ne.
2. zář 2009 v 19:33  • Odpověz
cau holky nestoham byla jsem dneska celej den u nasich :slight_smile:
jinak noc nic moc vstaval po trech hodinach ale nastesti posledni etapa byla po 4hod..takze to celkem slo..ale ani M. nezabral fakt hysterak
zkusim vams docist ale nevim
2. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
Mysky to me taky dostalo, ze ses jeste namalovala :wink: Ale ja malovani nejak nechapu obecne, ja se maluju minimalne a do porodky se teda rozhodne malovat nebudu :wink:
Kay no to doufam, ze mi nekdo bude pripominat co mam delat :wink:
2. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
Já jsem se letos asi ještě nemalovala :sweat_smile: :grinning:
Tek, noc průměr, snad bude zas lepší dneska :wink:
2. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
puzzi nehoupe se samo, Alex si ho umí rozhoupat sám, kmitá nožkama a ono se mu houpe :grinning:
Taky bych potřebovala zásah kadeřnice, nebo spíš vizážisty :confounded:
2. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
mysky to si jako delas prdel nee..prej sem se namalovala a abych nevzbudila manzela cha chaaaaa
ale jste s adus sikulky a vsechno adu nejlepcejsi k svatku
jee puzziova koukej hodit foto i kdyz ja te vlastne uz pristi tejden uvidim..koukej mi pripomenout tu termosku
no puzzi nevim cece....jo jo jinak noc prumer i kdyz pro me podprumer
jo a nepochvalila jsem ti ty uzasny fotky je fakt hezci a hezci uz se na nej tesam :.))
ja bych potrebovala kosmetiku vysazistu a kadernika...jestli se nedokopu k trhani oboci tak nepoznam kde jedno konci a druhy zacina :slight_smile:)
2. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz
Bré ranko,
tak dneska zase nahazování dudlíku každou chvíli a hlad už před čtvrtou, pak se tam furt šmrdolil a vyhazoval si dudlík, nakonec asi usnul bez něj, protože další vstávání jsem odmítla. :sweat_smile: :dizzy_face:
3. zář 2009 v 06:53  • Odpověz
Dobre ranko,
Puzzi jsem si ted vzpomnela na ten med, tak ja se jeden hlasim :wink: Ted ho sice nejim, ale jen co porodim, tak vyzeru pulku sklenice :grinning:
Guccik ma dneska oGTT, tak hlavne at nema cukrovku :wink:
Joo a kdepak mame Pajdulku, ani se tady vcera neukazala...
3. zář 2009 v 07:29  • Odpověz
Šmankote to dítě se v té postýlce ale navzdychá. :grinning:
3. zář 2009 v 07:37  • Odpověz
dobrý, tak balím a pomalu se odsunu do OV,bojim, bojim je mi hůř než včera. Ráno jsem obejmula WC.Ty jo se mnou to cvičí jak blázen tak držte palce zatím pá. :sweat_smile:
3. zář 2009 v 08:00  • Odpověz
Pudly tak at to dobre dopadne!
3. zář 2009 v 08:02  • Odpověz
Pudly, tak držím palečky ať dobře dopadneš.
My půjdeme asi s teroristou ven, otázka zda nezmokneme. :angry:
3. zář 2009 v 08:17  • Odpověz
Mel tak u nas uz prsi...
3. zář 2009 v 08:21  • Odpověz
autor
Ahoj holky, Honzík včera usnul v 18:50, v noci někdy čaj (nevim kdy), v 6 ráno mlíko a pak hned usnul a vstával v 7:45, wau, doooost dobrýýýý! Pak se vykadil do nočníku a teď tu pohekává a leze, dokázal si sám stoupnout u otevřený myčky :sweat_smile: Už se těším na to objednaný chodítko, dnes nebo zítra by mohlo přijít, včera to posílali.
Ve 12 máme očkování proti žloutence, takže prekérka se spaním, asi ho teď unavim a zkusim ho dát spát v deset, páč kdyby dopo nespal, tak ve 12 na očkování se uřve. Doufám, že nebude mít po tom očku nějakou velkou reakci. Mohl by být třeba spavý, jo, to by šlo :sweat_smile: Kvečeru k nám přijdou na návštěvu sousedi (starší lidi, moc milý, mají zahradu vedle nás, tak jsme je pozvali, ať někdy přijdou), tak doufám, že pokecáme.
Mel, při čtení mý noci máš asi chuť mě zabít, co? tak nezáviď, třeba si Luky přes den trochu vyhraje narozdíl od Honzuláka.
Steffi, jj, medy dovezu!
Pudly, dej pak vědět, co je s tebou, držím palce!
3. zář 2009 v 08:53  • Odpověz
jeeeee med taky si jedem pikam
dnesni noc celkem ok prvni kojo po peti hod ..a dalsi dve po trech takze celkem ok
joooo jinak kay to s tou slinou nam se oliver takhle asi petkrat dusil v sedacce je to hnusny ale jen ji obrat na ruce na bricho a proste ji bouchni do zad...M. z toho mel vzdycky deprese ze ho musi mlatit ale uz se to neje..asi to bylo tim jak na ty sliny nebyl zvyklej
gucii drzim palce na test
pudly jeziiis vy mate prekny lapalie
ja bych chtela dneska upect buchtu ale nevim nevim a pak do mesta se segrou
teda puzzi zavidim to je paradaaaa :slight_smile:))
3. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
puzzi i ja mam chut te zabit ale ne ja ti to preju je to jedna z mala noci ..ja si to uziola na zacatku a ted si to asi musim vyzrat bleeeeeeeeeeeee
3. zář 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahoj holky,

Mysky teda super porod a i přes to, že já se maluju každý den, tak tě obdivuju, že si se stihla namalovat, ale žena má být krásná v každém případě, takže klobouk dolů. :slight_smile:
Tetes, čéče Tetesovic můžu koupit tak možná atrapu, na tu se ještě zmůžeme :grinning: .
Jinak holky dnes moc nebudu, jedu odhlásit auto a pak ho musíme prodat a hlavně se s tím novým musím naučit jezdit, když s tím zítra už pojedu do práce. Ale je to náádhera :dizzy_face: .
Jo Kay, to co má na tváři Stelinka má můj synovec taky na tváři a je pravda, že pak se ten růst zastaví a pomalu to začně blednout. Tak vydrž, hlavně dávat pozor, aby se do toho neškrábla, pak to krvácí jako blázen.
3. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
Ahojky, teda vy jste toho zase nakafraly :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Já tu měla včera skoro celý den kámošku a pak už jsem byla k.o. Všechno dočíst nedám, ale musím reagovat na Mysky. To jsme včera večer četli s H. společně a ten málem lehl :sweat_smile: . Nejdřív, nechtěla jsem budit manžela, že rodíme, pak jsem mu udělala kafe a šla se namalovat, odvézt psy a třešnička- vzbudila jsem manžela a zeptala se ho, co chce připravit k snídani :sweat_smile: . Teda Mysky Ty jsi fakt éro :grinning: , já bych začala splašeně dloubat do H., že se něco děje a na nějakou snídani, malování apod. bych si teda ani nevzpomněla :sweat_smile: . A jídlo mezi kontrakcemi a to jak ses koukala mezi své nohy, že leze hlavička, to už jsem šla do kolen a nechápala, jak jsi se tam mohla podívat :grinning: a H. se jen chlamal, že Ti tam zřejmě neclonilo to co mě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Ale super, že jsi to tak v klidu zvládla a užila si to, máš můj obdiv :dizzy_face: .
Jinak už nám dorazil kočárek do Kolína, takže stačí po porodu zavolat a druhý den ho máme doma :slight_smile:, dneska ráno volali z PPL, že v jednu dovezou povlečení a zavinovačky a včera se mi podařilo přes net sehnat kombinézu mých snů :slight_smile:. Sice barva není podle mých představ- světle oranžová, ale jinou neměli a H. se taky moc líbila. Jen nám paní doporučila koupit 62, že 56 by měli na měsíc, tak doufám, že nám z toho holky nevypadnou. :sweat_smile: Ale nebyla zrovna levná, tak jsem fakt vzala raději větší.
Gucíku- držím pěstičky na dnešní oGTT, hlavně ať je to ok a můžeš se dlabat sladkým o sto šest :wink:.
Mili- tak krásnou první jízdu, úplně závidím.
Pudly taky moc držím pěstičky, ať to dneska zvládneš :wink:.
3. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
Puzzi, tak ta dnešní noc je opravdu záviděníhodná. Koukám, že ty naše děti jsou každej den a každou noc jiný. Vždycky když je dobrá noc, tak si říkám-to by mohlo vydržet a další noc je zas jiná. A ve dne to samý, jednou je Marťas hodnej a další den je to ďábel.
Mysky, ale stálo to za to,ne? Aďuš je moc krásná a zas jedna vlasatá holčička!
3. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahoj holky,

tak u nás noc dobrá, Vítek už je v pohodě (asi zuby), zato se to nějak rozjelo u mě (rýma, bolest v krku)...

Pajdi, super, že jste sehnali, co jste chtěli :dizzy_face:
3. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
Lao- teda sotva se z toho dostane Vítek, tak zase Ty. :frowning2: Máš i teplotu?
3. zář 2009 v 11:12  • Odpověz
Pajdi tak to je prima, ze uz mas skoro vsechny veci doma. Ja mam taky vsechny zimni veci 62 a nebojim se, ze z toho Kubik vypadne :wink:
Lao teda to je na palici, tak se z toho rychle dostan..
Ja tady ted mela tehu kolegynku, tak jsme pokecaly a ted rychle obed, uz mam hlad jak vlk :wink:
3. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
hooooooooooooj

hlásím příchod

cukrovka v poho, byla jsem tam na 7, odevzdala moč, vzali mi hned krev, za půl hodky mi dali vypít ten sajrajt (ale čekala jsem to horší, ten cukr ředili hořkým černým čajem a mohly jsme si tam nakapat i citron, takže se to v poho dalo), za hodinu další odběry a za další hodinu další, takže jsem rozpíchaná jak feták :grinning:
byla tam jedna další těhule, takže jsme celou dobu kecaly a kecaly, takže to i rychle uběhlo
nesměla jsem pít ani jíst, takže jsem se pak cestou na endokrinologii málem složila v metru z hladu, ale ustála jsem to

na endokrinologii super, dr. mi napsala závěrečnou zprávu pro endoše v PCE, říkala, že je jí hrozně líto, že příjde o tak krásnou a pohodovou těhulku :sunglasses: :grinning: , napsala mi jod at ho ob den beru, že je to prej dobrý na mozek mimi

takže táááák :wink:
3. zář 2009 v 11:52  • Odpověz
mysky: teda to vypadá na super porod, taky mě pobavilo to namalování se před odchodem do porodky, taky to tak plánuju :grinning: :grinning: , tak ještě jednou gratuluju :wink:
puzzi: jj novou fotku v pasu by to fakt chtělo :wink:
já jsem teda úchylná na tmavé barvy aut, nejlépe černé
pajdi: tak super s tou kombinézkou, mě taky říkaly prodavajdy, že 56 je tak na měsíc max
Mili: pevné nervy na úřadech
puzzi: ten váš med, to je nějaký domácí?
ostatní moc zdravím :wink:
3. zář 2009 v 11:57  • Odpověz
Guci- tak super, že jsi to tak zvládla! Teď už aby to bylo jen oki :wink: . Kdy budou výsledky? A endoška taky fajn, tak už máš aspoň klid. Já ten jód brala taky asi 4 měsíce.
3. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz
Pajdi: výsledky budou zítra, tak snad to bude ok
ten jod je prej dobrej i při kojení
3. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.