• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Jj, to mi taky dr. říkala, že ho budu brát zase od 34.tt. Teď mi ho na chvíli vysadila.
Neboj, výsledky budou určo dobré :wink: .
Já už jsem nějaká oleželá zase od pondělka a vůbec mě to nebaví :unamused: , ale mám hrozný strach z toho čípku, je strašně zkrácený, takže fakt ležím a vstávám akorát na wc. Volala jsem kámošce na gyndu a ta mi říkala, že by měl být aspoň 3cm a já ho mám 2,2 :frowning2: .
3. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
Pajdi: a nemohlo to být něčím způsobené? jako, žes třeba rychle šla nebo něco? já tomu teda nerozumím, jen mě to tak napadlo
3. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz
teda holčička Gučiová dneska řádí od rána, asi je vyspídovaná z toho cukru :grinning:
3. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
Tak je Honzík naočkovanej, jeli jsme tam nakonec už dřív a od 12ti už spí. Prý to očko proti žloutence bývá bez reakce, tak snad.
Tek, Oli se dusil slinou? A nekuckal? Honzíkovi často slina zaskočí, ale vždy to vykuckne v pohodě.
Milu jezdí po Praze v novým autě poprvé, tak holky Pražačky, pozor pozor, radši nikam nechodit :grinning:
Marti, u nás je to vždy období, kdy jsou noci cca dobrý, pak zas se to třeba na čas zhorší, že každej den a noc jiný ani ne, dny jsou buď hodně blbý nebo blbý - to kecám trošku :sweat_smile:
Pajdi, to je dobrá služba s kočárkem a oranžový kombinézky budou moc hezký. Jste se s H. bavili na Mysky účet, jo? :grinning:
Gucci, cukrovka i endo super, endodoktorka mazala med kolem pusy, jo? :wink:
Gucci, jj, domácí med, táta je včelař, vezmu i menší vzorky zadara a kdo si nebudete jistej, tak dostanete vzorek a můžete nakoupit příště.
Pajdi, ten čípek ti dr. měřila přesně tím vnitřním UTZ? Ono to dost kolísá.
3. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
Pajdi, já myslím, že čípek bude v pohodě. Nezapomeň, že nosíš dvojčátka, takže se může tou tíhou zkrátit trošku víc. :wink:
3. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
To určitě ne, spíš je způsobené tím, že mám operovaný ten čípek a tlak dvojek začíná být čím dál větší a já hodně chodila a furt jsem něco dělala. H. narozky, chystání oslavy, shánění věcí pro holky, atd. Takže holky na něj prostě hodně tlačí a on se zkracuje. No hold mi teď všechno minimálně do další kontroly skončilo. Musím fakt ležet a doufat, že se zase zvedne.
3. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
puzzi: jéé tak to je super, to já bych teda prosila taky, my s pG med milujem :wink:
3. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
autor
Holky, přivezu kufr plnej medů a budu obchodovat, kdo budete chtít, vezmu jich hodně :wink:
Pajdi, když budeš ležet, tak se určitě zase zvedne. Věřím, že je to pruda, já taky po 20tt měla hodně ležet a už mě všechno z toho bolelo, zadek přesezenej, záda přeležený :unamused:
3. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz
Guci- jj, to má z toho cukru. Holky taky potom řádily jako o život :grinning: .
Puzzi- super, žloutenka by měla být fakt bez reakcí, tak snad to bude ok. Nee, my se nebavili, spíš jsme v šoku zírali, jak byla Mysky v pohodě. V tomhle jsme asi oba nerváci :sweat_smile:.
Jj, tím vnitřním UZ. Ona mě v těhu vůbec nevyšetřuje. Vždycky jen změří čípek vnitřním UZ a pak udělá UZ přes břicho.
No snad se fakt ještě zvedne. Holky musí vydržet aspoň do toho 35tt!!!
3. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz
no musí to být pěkný vopruz takhle furt ležet :unamused:
3. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz
No to teda je :confounded: , ještě jsem furt sama. H. je celý týden někde na služebkách a vrací se večer. Dneska je zase v Praze a přijede v 23h. Takže si tady akorát povídám s čičinama :unamused: .
Puzzi- já chci taky med!!
3. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
mmt Puzziová, ty myslíš, že nejsem krásná a pohodová těhulka :fearful: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
Ještě ke srazu, budu vás muset ve 4 odpo opustit, ale snad neva a bude sraz od brzo a užijeme se. Přihlásila jsem se totiž s mámou do jazykovky na italštinu a v úterý v 5 je první hodina.
3. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
Zdar holky,

tak jsem tu, šlo to hladce až sem se divila,teda když prominu tu k_avu na tom registru, ta byla nepříjemná jak prase, taky jsem jí to hned řekla, čuměla jak puk :sweat_smile: .
Jen co jsem přišli na registr, tak už tam skočilo moje i H.číslo a bylo vyřízeno :wink: .
Povinné ručení odhlášeno za 5 minut, takže jen teď prodat auto, což bude dneska odpoledne a je to.
Pak jsem si skočila na Budějárně na obídek a teď už hačám doma :slight_smile: .
Jo a už máme první reklamaci auta. jsem si dnes všimla, že u defend locku je škráblý ten plast, tak jsme tam hned zase sjeli a oni nám ho vymění, strašně se omlouvali.

GUcci, tak fajn,že si zvládla to OGGt a kdy budou výsledky?
Pajdi,náhodou já mám oranžovou mooooc ráda. Takže holky budou fešandy a kočár super, že už je připravenej, tak ať ještě 8 týdnu vydrží a pak bude vozit nejkrásnější holčičky :dizzy_face: .
Puzzi tssss náhodou já ještě to auto neřídila, až odpoledne :sweat_smile: . Ty jo, to byla urážka na zdi totok :grinning: .
Pajdi, tak hezky polehávej ať se ten čípek zase zvedne. :slight_smile:
puzzi: já mám taky v úterý v 18,30 první těhu aqua aerobik, ale počítám, že ho nestihnu
autor
Pajdi, co kdybych ti poslala med po Steffi? Až někdy pojede do OVA. Med vydrží rok minimálně, takže není problém ho takhle poslat, to je nápad, co? :wink:
Pajdi, nejhorší na tom ležení je, no nejhorší ne, ale prostě blbý, že teď si to neužiješ, je to dlouhý a nuda a pruda, což chápu, logický, a za půl roku na to budeš vzpomínat, že sis měla pořádně ještě poležet. Já to tak mám, že zpětně to vidím růžově a lituju, kam jsem furt spěchala, ale člověk to blbý zapomene :sweat_smile:
Gucciová, no nevim nevim, když čekáš holku, ty prej berou krásu, jsem slyšela :grinning:
3. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
autor
Milu, ještě jsi to auto neřídila, tak co se urážíš? Večer mi napiš, kolik jsi sejmula aut a lidí a povíme si :grinning: Registr super! Ty bláho, my taky musíme si změnit řidičáky, jsme chtěli před rokem, ale byla fronta, no a pak ... jsme na to asi zapomněli :sweat_smile:
3. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
:grinning: puzziová: no proto mi všichni tipují kluka, páč jsem furt koooča :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
Mili- tak super, autíko už je vaše :wink: . A ten plast vám vymění na počkání?
Jinak ta oranžová je taková fakt světlounká, mírně do růžova, ale dá se.
3. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
ahoj Mili, tak to jsi zvládla super teda :wink: seš opět borec :grinning:
autor
Gucciová, seš vítěz, teďs mi to nandala s tipováním kluka :grinning: Vyhlašuji tě Miss těhule 2009! :grinning:
ooo šiši já nefim...můžu to přijmout...zamyslím se...jo můžu :grinning: , oka jsem miss těhule :grinning:
3. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz
Puzz, teda jako už v úterý vám začíná kurz jo? Mě začíná anglina až 13.října. :astonished:
3. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz
autor
No nic, práce se mi vzbudila, tak jdu makat, padla v 7 hodin večer, ajéje, škoda že aspoň není pátek :grinning:
3. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz
mel: a tu ANJ máš večer?
3. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
Puzzi- no škoda že mě to s tím medem nenapadlo dřív, Jani jede do OVA zítra, ne? Teda jestli si to nepletu! A H. je dneska v Praze, tak to mohl taky někde vyzvednout- no pozdě. :frowning2: Tak snad příště.
Mili- no nejkrásnější- děkuji, ale nevím, nevím :sweat_smile:. Ale pro maminku a tatínka budou 100% nejkrásnější celý život :dizzy_face: .
Guci- no na mě ty holky teda jdou vidět pořádně :stuck_out_tongue_closed_eyes:, i když mi v pondělí dr. říkala, že mi to těhotenství tak strašně moc sluší a že je hrozně ráda, když mě vidí takovou šťastnou a spokojenou. :slight_smile:
3. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
pajdi: tak já nefim, mě příjde, že mám ten ksicht furt stejně blbej :grinning:
3. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz
gucci, od čtyř do půl šesté, v úterý a čtvrtek.
3. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz
Ahoj holky,
tak dnes manža nastoupil do jedné firmy v Lounech,konečně jeho milovaná autobus,bude jezdit Žatec-Praha.Na začátku ale dostal trochu jiné info o ubytování a tak celkově takže až tak slavné to nebude,no zatím je ráda že něco má ale budem koukat po něčem jiném.Teď zkouší MHD v Praze,kéž by ho vzali,nabízejí slušný peníze.na té jedné garáži kde by možná místo mělo být dokonce dřív jezdil.Jinak Filda je ve škole spokojenej,v tom teda po mě není :grinning: No a Mařenka dnes pěkně chodila venku sama a já vezla kočár,dvakrát si sedla na zem jinak neustálé zkoumání všeho na zemi,nejradši vajgly :sweat_smile:
3. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz
Guci- tak já ho mám blbější a blbější :grinning: .
Rehos- to je super, že má manža novou práci a snad se dostane i do té Prahy.
Mel- teda to se Ti chce 2x týdně chodit do AJ? To Tě fakt obdivuji!!
3. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.