• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Pajdi díky,zatím to teda nevypadá dobře no...
3. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz
rehos: tak malá bude kuřačka jo :grinning: :wink: ....doufám, že to manžovi s tou prací vyjde :wink:
3. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
Rehos, super s prací. Hele a na které to garáži? Já jen, že jestli mu pak třeba nebude dělat mzdářku moje mamka, kdyby ho vzali. :grinning:
3. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
Pajdi, ještě nevím zda se mi bude chtít, těším se na to - zatím a hlavně chci se ji trochu více naučit, kdo ví co bude až budu chtít jít za pár let do práce a dneska jazyky chtějí skoro všude.
Dělá mi to ten terorista schválně nebo co? Sotva dovařím a říkám si fajn, hodím chrupku, tak terorista řev a oči hore. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
3. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz
mel: mělas spát v noci neee :grinning:
3. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
Kurňa kde je PPL s tím povlečením, chce se mi spát a on nikde :angry: . Ráno říkal mezi 13 a 15h. No mají ještě hoďku a pak na ně prdím a jdu spát!
3. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
gucci, za 4 měsíce si o tom s Tebou ráda popovídám. :grinning:
3. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz
mel: za 4 měsíce bude hG bud ještě v břiše, nebo budem v porodce, takže klído :sunglasses: :grinning:
3. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz
Mel manža jedil na garáži Řepy ale nikdo mu to tam neber takže zatím neví a jinde mají plno :unamused:
3. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz
Gucci tak fajn, ze mas oGTT za sebou. Ono to neni tak hrozny, me jen z toho strasne skrabalo v krku, jak to bylo citronovy :wink: A ja si teda hned po oGTT dala v bufaci v Podoli chlebicek, maji je tam mooooc dobry :slight_smile:
Jo a Kubajs po tom radil jak pominutej, takze mala Gucciova je naspidovana cukrem :slight_smile:
Pajdi pamatujes s to dobre, zitra hned po poradne vyrazime smer OVA. Ale ja tam jeste nekdy prijedu, nejspis v rijnu, tak ti ho privezu, jak navrhuje Puzzi. A nebo bude u nas a H. se pro nej stavi, bydlime na P4, coz je smerem na dalnici :wink:
Puzzi tak gratulace u uspesnemu ocku a at je teda bez reakci, kdyz to pani dr. rikala :wink:
Rehos to je fajn, ze manza ma aspon nejakou praci a uvidite treba brzy sezene lepsi...
3. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz
Puzzi jako urážka, že si o mě myslíš takove vjeci :grinning: .
Pajdi, jojo to je kus plastu vevnitř, takže to v servisu vyndají a dají novej, dnes to rovnou objednali a stráášně se omlouvali, že nemají náhradní, že tam budeme muset znova. :wink:
Rehos, tak držím manžovi palce, aby se na něj konečně usmálo štěstí a našel si práci, která se mu bude líbit. :slight_smile:
Ooo Gucci je Miss těhule 2009, služebníček, služebníček madam :sweat_smile: .
3. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz
Gucci, no nemysli si, že se v té porodce vyspíš. :grinning:
3. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz
Milu gratulace k pohodovemu vyrizeni na urade :wink: Jsem na toho vaseho krasavce zvedava :wink:
3. zář 2009 ve 14:48  • Odpověz
Jani díky, no já se samozřejmě s autí předvedu, ale jestli to dopadne jako dneska, že jsme stírali zadní okno celou cestu než jsme zjistili jak se to vypíná, tak to bude pérdel :grinning: .
3. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz
Mili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz
Jani- tak jo, já se ještě domluvím s paní Puzziovou, že by jsi mi prosím prosím dva nebo tři- podle toho, jak jsou velké vzala na srazu a buď je přibere H., jestli tam ještě pojede nebo že by jsi mi je vzala, až přijedeš v říjnu. Děkujíííííí mooooc :wink: .
Tak PPL už to přivezlo :slight_smile: a první várka je už v pračce. Je toho nějak moc. Dostali jsme k tomu jako dárek dvě zavinovačky, dvě jsme objednali, takže přivezli čtyři :sweat_smile: . No tak aspoň nebudu muset tak často prát. Ale dneska to bude tak šest praček. 4 zavinky, 2 polštáře a 2 peřinky, 4x povlečení do postýlek, 2x nebesa, 2 kapsáře, 2 volány pod postýlku a 4 prostěradla. Asi to budu muset rozdělit na půl a zbytek zítra, jinak to nebudu mít kam pověsit :sweat_smile: . Ale vypadá to nádherně :dizzy_face: .
3. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz
Pajdi no vidíš, už budeš mí za chvíli komplet výbavu.
Mílo: :grinning: Něco podobného jsme tvořili my u našeho Punti, ale už přesně nevím co, jen vím, že jsme kvůli tomu spotřebovali dost vody do ostřikovačů. :grinning:
3. zář 2009 v 15:00  • Odpověz
Milu to je na novem aute nejhorsi, zjistit co a jak :slight_smile:
Pajdi v pohode, dej mi vedet kolik medu mam vzit, ja je vezmu a mas je u me :wink:
Tjooo takova obr vybavicka do posrylky, to je parada. Jen per, zitra bude i v OVA prset...
3. zář 2009 v 15:02  • Odpověz
Mel- no už chybí jen ty kombinézy, které by měly přijít v pondělí, lehátka, chůvičky a cestovní postýlka. Ale to snad ještě chvíli počká, až něco málo ještě přišetříme.
3. zář 2009 v 15:04  • Odpověz
Ty jo cestovní postýlku my nemáme dodnes, furt jako že jo, pak jsme to nějak zavrhli a teď radši zamluvili hotel na Moravě, kde nám postýlku půjčí. :grinning:
3. zář 2009 v 15:06  • Odpověz
No dneska je tady právě ještě krásně, tak chci aby to uschlo. Jen nevím, jestli se mi to vleze na sušák. Na šňůry venku se nemůžu natahovat :unamused: . A doufám, že nezavařím pračku :sweat_smile: .
3. zář 2009 v 15:07  • Odpověz
Jani- tak já se domluvím ještě s Puzzi a pak Ti dám vědět. Děkuji moc
Mel- tak já ji chci z důvodu, abych měla holky kam dát, když budu v obýváků nebo v kuchyni. Takže ta cestovní postýlka bude trvale složená v obýváku.
3. zář 2009 v 15:09  • Odpověz
Pajdi tady chvili prselo rano, ale ted je docela teplo a fouka, takze mi krasne schne to pradlo co jsem dopoledne vyprala. Ale koukala jsem na radar a vecer by melo prset a zitra celej den, to bude cesta :frowning2:
3. zář 2009 v 15:09  • Odpověz
Jasne Pajdi.
No nic, jdu na prochajdu nez zacne prset :wink: Zatim papa
3. zář 2009 v 15:10  • Odpověz
No tady to začíná funět šíleně, ale aspoň mi uschnou plíny, za chvíli bych neměla mladýho do čeho přebalit.
Pajdi, aha tak to jo. Luky je v obýváku na hrací dece a od října bude ve "vězení", dostane k svátku ohrádku. :grinning:
3. zář 2009 v 15:11  • Odpověz
Mel- tak já nemůžu nechat holky na dece kvůli čičinám. Na dece budou moct být jen v dětském a v ložnici, tam bude ohrádka ve dveřích, takže se tam čičiny nedostanou.
Jani- hezkou prochajdu :wink: . Jedete zítra autem nebo vlakem? A jedeš i s L., že? A jak dlouho tady budete?
3. zář 2009 v 15:14  • Odpověz
Pajdi, no jo, já vždycky na tohle zapomenu, že kvůli číčám, respektive jejich chlupům nemůžou být jen tak na zemi. :wink:
3. zář 2009 v 15:22  • Odpověz
já se pro dnešek loučím
mám hafo práce
fááááááááááááááááááá
3. zář 2009 v 15:23  • Odpověz
No nejen kvůli chlupům, půjdou oba ostříhat na 1cm po porodu,ale měla bych strach, že by je třeba mohli zalehnout. Oni jsou totiž oba děsní mazlivci a rádi se tulí, takže by se mohli takhle k holkám přitulit a nechtěně je zalehnout.
Guci- páááá
3. zář 2009 v 15:43  • Odpověz
Tak jsem tu prochajdu stihla tak tak, uz jsem dochazela za deste :wink: A funi teda neskutecne, vsude lita listi, no podzim je tu :slight_smile:
Pajdi jedeme zitra s L. autem a budeme jen do nedele, L. musi v pondeli do prace. Ale v tom rijnu bych chtela prijet na dyl, jelikoz to bude asi posledni navsteva OVA pred porodem :slight_smile:
3. zář 2009 v 15:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.