• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Tady u nás venku je pěkně hnusně. :unamused: To jsem teď chtěla jít s pejsánama ven a vono nic :unamused: .
3. zář 2009 v 15:50  • Odpověz
Milu jsem koukala, jestli nejste venku. Jsem sla kolem vas :wink:
3. zář 2009 v 15:52  • Odpověz
No tak tady proběhla právě průtrž, prádlo z balkonu právě ždímu v pračce, pomalu abych ho přeprala protože je plný omítky. Se na to můžu vys*. A jak jsem v rychlosti zavírala všude okna, tak mi to málem vyrvalo okna z pantů, furt mi to lezlo zároveň na ventilačku a zároveň na plné otevření. :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 v 15:54  • Odpověz
Jani škoda, že jsme se nedomluvili, mohli jsme jít dneska spolu..achjoooo, to mě mrzí :frowning2: .
3. zář 2009 v 15:58  • Odpověz
To jsme mohly, ja myslela, ze jste jeli nekam prodavat to auto...tak priste :wink:
Mel tak to nes*re prepirat vyprane pradlo :frowning2:
3. zář 2009 v 16:08  • Odpověz
Jani nasere, hlavně, kdybych debil nečekala nejdříve na to až se Lukýno vzbudí a šla to sundat. No a kdyby to přišlo o deset minut později, tak byl nakrmenej a prádlo dole. No už se stalo, jsem to jen v pračce vyždímala a hodila na malej sušák domů, protože venku chčije. A jako potřebuju aby to uschlo, mám tam 34 plen z 50ti. Takže za chvíli bych musela vytáhnout papírovky.
3. zář 2009 v 16:16  • Odpověz
Zdary baby,
Puzzi:italština se zamítá, letos už jí nebudeš potřebovat :grinning:
Mílo, to je fakt paráda to auto. :dizzy_face:
No, Gucci některé jsme ti právě na základě foto tipovaly holku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Endo teda fakt potěší,když pochválí :dizzy_face:
Steff, ty jo to zní, poslední návštěva před porodem :slight_smile:
Milu, stejně před tebou smekám,když nejsi moc zvyklá řídit a nové auto a vydáš se do Plzně, mám z tebe obrovskou radost miloušku. :dizzy_face:
Mel:anglina super,taky mám v plánu,ale později. A ještě jsi v těhu říkala,že zkusít kondiční jízdy v autoškole??? Tě musím trochu porýpnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
Takže K. kyčle ok., a rehábka dobrý, prý odpovídají věku,když odečte tu nedonošenost, viditelně tam není ani žádné postižení přes ten Kačky začátek a ukázala nám chování a pohyby apod,., zatím nic násilného ani pro Míšu spíš jak přirozeně zaujmout a donutit,aby koukal na druhou stranu.Rehábka moc příjemná.
3. zář 2009 v 16:18  • Odpověz
Tetes, nejdříve pochválím zvířátka ja je máš šikovný.
No a pak rejpni si nó, ale s tou autoškolou furt nevím jako jak. Už takhle mám na 4 dny v týdnu něco, plus ještě vaničky. . . Jako asi spíše to vidím na jaře. :unamused:
3. zář 2009 v 16:24  • Odpověz
Mel, tak ať tě v řízení zaškolí manžel, ale to by byl asi mazec, že jo? To by byla zkouška vašich nervů asi :grinning: :grinning: :grinning: Tak to bylo u nás, několikrát jsem chtěla z auta vystoupit :grinning:
Tetes, no paráda, on se Míša začne na druhou stranu koukat, M. mi taky dlouho koukal jen na jednu stranu a pak když víc vnímal, tak už to šlo, že jsem ho dávala tak aby koukal na něco zajímavýho (třeba ne mě :grinning: )
Milu, doufám, že tu cestu do Plzně zvládneme, budu tě navigovat a kecat ti do toho, chceš? :wink:
3. zář 2009 v 16:30  • Odpověz
Marti, když já už se ani nerozjedu. :angry: Takže bojím, že bych mohla spálit spokjku. :angry: :confounded:
3. zář 2009 v 16:34  • Odpověz
čau holky, tak máme za sebou druhou hexu+prevenar Alex v číslech 9320g /74cm...jsem si oddechla s tou váhou :sweat_smile: u píchance brečel, ale v náručí hned přestal

mel díky za navigaci :wink:
3. zář 2009 v 16:34  • Odpověz
Tetes děkuju,ale já jsem zvyklá řídit, za 2 roky jsem najela 60 000km :wink: .Jen mám obavy z toho, že povezu takový mrňata a taky že to auto až tak znát nebudu. Ale to jde spíš o to všechno zařízení tam, než o řízení :wink: .
Jani, pro auto si přijede ten kluk sem, dělá totiž z H. v práci.
Marti, navigovat beru, ale to kecání ne :grinning: .
3. zář 2009 v 16:35  • Odpověz
Ani, není zač. :wink:
3. zář 2009 v 16:35  • Odpověz
Mel prdlajs, spojku nespálíš, maximálně ti to při rozjedu chcípne :wink: .Hele čím déle to budeš oddalovat, tím hůř se ti bude chtít ty kondiční jízdy dělat. :wink:
3. zář 2009 v 16:36  • Odpověz
Jani- aha, takže jedete jen na skok, doufám, že až přijedeš v říjnu, tak budu ještě v celku, abych Tě ještě viděla před porodem :wink: .
Mel- teda to nas...!! Já právě dopírám třetí pračku, tak doufám, že mi nezačne taky lít! Než bych to všechno z balkonu sundala, tak bych se z toho asi pos...! Už mám plné dva sušáky.
Teri- super, že rehabka v poho.
Marti- asi bych Tě zabila, kdyby jsi mi kecala do řízení!! :grinning:To mi občas dělá H. a mám sto chutí ho vždycky někde vysadit!!
3. zář 2009 v 16:38  • Odpověz
Mílo jo, a průser pak bude větší auto a už nikdy nebudu řídit. Chjo, asi prubnu autoškolu, jestli by to šlo s přítomností mláděte vzadu. :wink:
3. zář 2009 v 16:39  • Odpověz
Milu, tak to seš dobrej řidič, si určitě na tak pěkný auto rychle zvykneš. Než dojedem na Zličín, tak to máš zmáklý.
My byli dnes na 6-ti měsíční prohlídce + 3.hexa. Váha 7,570 kg a 68cm k tomu. Dr. ho chválila, že je akční, že brzy bude běhat.
3. zář 2009 v 16:40  • Odpověz
Anippe, a proč sis oddechla s tou váhou?
3. zář 2009 v 16:40  • Odpověz
3. zář 2009 v 16:44  • Odpověz
Marti, jde jen o to, že prostě s vámi pojedu opatrněji, tak abyste nečekali nějakou rychlojízdu, to si prostě s někým v autě netroufnu nikdy.Jinak cesta je ok, je to jednoduchý a hlavně pojedu za Jani :wink: .
Mel, neříkej, že by ti Lukyho někdo na tu hoďku týdně nepohlídal? Jako Lukyho ti v autoškole nepovolí, to je jasný, to si na triko nevezmou :wink: .
Marti, teda Martínek je už velkej chlap a jsem zvědavá jak začně chodit, jaký to bude éro :wink: :slight_smile: .
3. zář 2009 v 16:54  • Odpověz
autor
Honzík spí od 4 zas, dobrý dobrý, to mě baví ty jeho spánky :sweat_smile:
Rehos, tak ať se manžovi líbí!
Pajdi, to musí být krása ty nový věci do postýlky, už budeš povlíkat? Nenapráší se na to? My povlíkali narychlo večer před porodem, výhoda plánovaného :sweat_smile:
Milu, prej služebníček, já padám smíchy :grinning:
Tetes, rehábka super, že nebudeš muset zvířátka "trápit" :slight_smile: Italština se zamítá? Asi budu plakat :frowning2: :grinning:
Holky, cestu do Plzně zmáknete, dálnice na Plzeň je fajn, 10x lepší než D1, žádný strachy, hlavně pozor na Passaty, pokud pojedete rychlostí 180 a víc :sweat_smile:
Honzík taky dřív preferoval jednu stranu i v otáčení i na spaní, ale už to celkem střídá.
Anippe, ty bláho, Alex má jen 2cm do Honzíka, dobrý no :sweat_smile: Aspoň že v tý váze vyhrává Honzík, i když :sweat_smile:
Marti, taky krásný míry, i když váha muší :wink: To si piš, že je Marťas akční!
3. zář 2009 v 16:56  • Odpověz
Puzzi, víc jak 180 určo nepojedu :grinning: .To bych nemohla holkám řece udělat, si musí vychutnat jízdu naším novým autem, takhle bysme byli v Plzni mrk frk, takže proto. Jinak jako bežně jezdím 180 :grinning: .
3. zář 2009 v 16:58  • Odpověz
autor
Milu, takže vyhlídková jízda ala Hrušínký? Umíš recitovat? A uvědomuješ si, jak je dálnice na Plzeň nudná? Tu a tam les, tu a tam pole, tu a tam billboard :sweat_smile:
3. zář 2009 v 17:03  • Odpověz
Puzzi :grinning:
3. zář 2009 v 17:04  • Odpověz
Tetesko tak to je parada, ze je vse OK a nemusis zviratka trapit cvicenim :slight_smile:
Pajdi no ja taky doufam, ze budes jeste v celku a uzijem si srazik, taky te chci jeste videt 3v1 :wink:
Puzzi tak 180 rozhodne nepojedem, to nase fabka fakt nejede :grinning:
Marti, Ani gratulace ke krasnym vaham, kluci rostou jako z vody a to je dobre...
3. zář 2009 v 17:21  • Odpověz
Pajdi, ani nevím, neměřila jsem se... Před hoďkou jsem zobla paralen, bolely mě klouby a celkově mi bylo divně-je to trochu lepší.

Gucci, bezva žes zvládla cukrtest, určo to bude ok :wink:

Milu, copak baba na registru prováděla? :grinning:
3. zář 2009 v 17:25  • Odpověz
Jééé, Mel super tabulky!! :dizzy_face:

Anipp, Alex je teda kus chlapa :confused: :wink:
3. zář 2009 v 17:30  • Odpověz
zdarec, tak jsem bez nálady, mám tam podle všeho dírku z porodu. Takže mně čeká ještě jedno vyšetřní kterého se bojím nejvíc ze všeho, bude se zjišťovat, kde přesně to je a následně na to se bude zašívat pod narkozou.Tak, že zase moc nepojím do 15tého dieta zaručena :frowning2: Moc fajn pocit, cítím se jako spařená. :frowning2:
3. zář 2009 v 17:37  • Odpověz
zdaréééééééééééééééééééééééc všichniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :grinning:

vám něco povím jo......jsem normálně dneska byla v práci,šéf volal SOS,tak jsem od 8 do 15 byla vypomoct a musím vám říct,že mě to hooooooooodně bavilo :grinning: :grinning:
nééé,fakt,byla jsem mezi lidma,mám tam hrozný práce,tak člověk nemá čas na blbý myšlenky,akorát mě pak teda začlo po obědě hodně bolet břiško :frowning2: ,ozývá se cysta :angry: ,dr.říkal,že do MS ještě poroste,nooooooooooo,asi roste,sviňa jedna :grinning: :grinning:
ale přijela jsem domů tak hezky pracovně unavená,tak zítra jdu zas na pár hodin a pak už ofíko v pondělí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Puzzi: se šéfem jsem dnes právě mluvila,protože se mě ptal,jak to bude potom,až půjdu na další pokus,tak jsme se dohodli,že těch 14 dní po KET budu doma,že to by mě ani do práce nehnal,ale pak,kdybych byla těhu,tak bych přišla na pár dní vždycky pomoct,s jen tou lehkou prací,papíry,výplaty....atd
mluvíme spolu na rovinu,on o všem ví,takže je to v poho,akorát s tou těžkou prací je to problém,ale tak to říkal,že by se to snad nějak udělalo,ale né vždy by tam byl,on přeci jen jezdí hodně mimo,takže bych na to byla sama a to bych si neriskla,tahat sama x set kilo za den,ale uvidíme,co by bylo ,kdyby.........na to je jéééééééééééééééééště moře času........................jejda,2 měsíce :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 17:45  • Odpověz
Pudly, nedočítala jsem, co se děje? :confused: :frowning2:
3. zář 2009 v 17:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.