• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
campi:tak to abych se vážně nenechala zahambit a psala vám i při porodu,né? :grinning:
evi:sluší ti to na té fotce, ty šaty jsou moc hezké...
Kay:u jídla se přeci nemluví, to se učí děti,né? :grinning: Tak si s tím nelam hlavu.
Ty jo,takže vy si všechny u kojení čtete nebo dočítáte koně, ale co budu dělat já,když nebudu mít volnou ruku :sweat_smile:
Hele,holky a daly jste to některá vědět všem? Mysky, Mel.......
Tak na utz super, všechno v pořádku a byla docela sranda,jak jinak,když mi ho dělal "můj" pan doktor.
Pěkně rostou, Káča je sice trochu pozadu,ale v poodě asi jenom o týden a váží 1340g, ale bodeť by taky ne, ona je fakt naňahňaná v boku a to druhý smrádě se rozvaluje skore přes celé břicho :sweat_smile: Michal váží 1690g. Mám radost,že hezky přibírají. Pan doktro mi chtěl ukázat kde mají oba nohy, jsem mu říkiala, že ani nemusí, že mu schválně ukážu a jestli se trefím, trefila jsem se přesně, tak se pan dr. smál, jakože mi to asi dost bolí,co? Což mi teda nepřišlo, vůbec ale vůbec vtipné :angry: :grinning:
25. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz
Tetes, super! Hele, to ji chudáka teda Michal pěkně vykořisťuje. :sweat_smile: Ty jo, už aby bylo za 6 týdnů, co?!
25. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz
Jee Milu to se omlouva, ze jsem vas nevidela..se stydim :fearful: Ty jo a tos videla moje bricho :astonished:
Tetesko gratulace k uspesnemu UTZ, rostou jako z vody. Jsem dneska tipovala, ze budou mit tak plus minus kilo a pul, takze kdyz to zprumeruju, tak jsem presne :grinning:
25. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
Evi ta ofina ti fakt vic slusi. No na vitani obcanku jsi rozhodne byla nejvetsi kocka a Madlenka je holt po tobe :wink:
25. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz
Evi, jojo vypadá to, že to bude grázl neskutečnej a ona taková hodná....jsem vážně zvědavá jaký bude reál :grinning: No, to jo už aby to bylo, už se necítím moc dobře, už je to vážně fyzicky dost náročné a to nemluvím o tom, že je to tady dlouhé. Ale hodně mi vadí to dýchání a jak je to břicho těžké,už se prostě pronese aje i takové tvrdčí jak se natahuje......
25. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
tetes to je pravda, díky :slight_smile:

holky jsme zdrblá, malá vůbec nechce spát, tak sem ji zamotala do té plíny, včera to tak uper fungovalo, dneska se vztekala o to víc, tak jsemjí dala dudlíka, chuděra tak dudlala, jenže on je na ni velkej a bouchá ji do nosu.. :frowning2: je mi do breku.. ach jo.. jdu za ní, třeba se zklidní, když tam budu ležet taky..
25. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz
Steffi, díky! Já už se fakt stydím, jak mě tu chválíte... :sweat_smile:
Tetes, a myslíš, že by Ti třeba udělali CŘ i dřív - když budou dvojky dost velký a Tobě zle?
25. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz
Kay, a nezkoušelas třeba ji uspat na míči? To nám funguje nejlíp.
25. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz
tetes, teda M. už je velikej :confused: se není čemu divit, že se cítíš mizerně, to jsem zvědavá jaké dětičky budou

Evi no my spokojení jsme.Několikrát teda A. protestoval, ale čekám , že jakmile nebude mít podepřenou hlavičku a uvidí pořádně ven, tak se mu nošení bude líbit mnohem víc.
Evi a manžel bude takovou manduku nosit? s tím by mě asi P. poslal někam, on chtěl černou, ale na to by pražilo slunko, tak jsme vzali béžovou, stála 2200,-
25. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz
Anip, díky za info... Toho se právě dost bojím, že tam M. nebude chtít být - a to bych ji asi musela zabít. :sweat_smile:
Jj, on ji právě vybral. :wink:
25. kvě 2009 ve 21:58  • Odpověz
kay a kroutí se? to bude možná tím, že jí bolí to bříško, snaž se najít polohu kde jí bude dobře, uklidni ji, uspi a potom ulož

..nám sedí komár v ložnici na stropě :angry:
25. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz
Evi: tak se taky přidávám, slušelo vám to moc! Taky moc hezky sladěný. Aspoň budeš mít hezký fotky na památku, ne? My jsme si nechali udělat společnou s V., zejtra su jdu na ně do Fotolabu podívat, jestli to stojí za to.
Já teda profil na FCB už mám, ale není mi moc jasný, jak se tam dá komunikovat. A zase tam mám asi 60 kamarádů z oddílu, z práce, z vejšky, gymplu a tak, který by debaty o prdících a příkrmech nebavily, ale asi by je neviděli ??? Tomu taky nerozumím. Zatím když tam něco napíšu nebo vložím fotky, tak je všech 60 lidí co mám v kamarádech vidí.

Jsem nadšená z počasí jako bylo včera a dneska, paráda, hodím na sebe sukni, tílko a žabky, byly jsme s M. na jejím plavání, ona pak krásně spala a jen jsme přejeli k nám na koupaliště na Prahu 6 (50m bazén vyhřívaný na 26C, když není tak hezky.) V. je sice 3dny v čudu(dneska jel sekat trávu na chalupu, zítra jde do práce + promoce kamaráda a oslava a ve středu práce + firemní večëře) ale naštěstí šel se mnou táta, prostřídali jsme se v pobytu u spící M. v kočárku a mezitím si zaplavali a dali frapé. No nádhera. Akorát nevím, proč mě nebavilo být v sekci u dětského bazénku a prolejzaček, kam vás nasměruje vchod por kočárky, táhlo mě to na druhou stranu mezi nekočárky, větší klid a víc slunce :sweat_smile:
No určitě ty prolezjačky jednou budu muset využít :sweat_smile:

Evi: klimoška v autě je fakt neocenitelná.
Kay: já si u hodinovýho kojení, který bylo dřív (teď už je to fakt rychlovka) pouštěla sobecky filmy na DVD. Jeden film vycházel na dvě kojení. Ale počítala jsem to tenkrát,že asi 6 hodin ze dne prokojím, kdybych je měla prokecat, promlčet nebo pročučet do zdi, asi by mi brzo hráblo :wink:
25. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz
Evi ale vy přece M. nosíte, tak je navyklá, ne? Pro Alexe to je úplně něco nového, ale už se nám stalo, že v tom i usnul :wink:
25. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz
Ahojky holky moje :slight_smile: .

Já dnes do půl 10 pracuju z domova a pak hurá do Podolí. Jsem zvědavá jak to dopadne... :unamused: .
Psala večer Pajda, že když bude vše dnes ok na UTZ a nebude mít bolesti, že by jí pustili domů ležet. tak kéž by.. :wink: .
Tet, ty jo to už jsou macci teda, Kačka trošku utlačovaná, ale ona až bude venku tak to Míšovi ukáže a bude :grinning: . jen když si sečtu ty dvě váhy, tak to už je vlastně jedno pořádné mimino :grinning: .
Jani to neva a bříška si všiml i Honza..měla si nějaké bílé a tmavou sukni :slight_smile: .
26. kvě 2009 v 07:08  • Odpověz
Dobre ranko,
Milu jojo mela jsem dzinovou tehu sukni a bile triko. A uz si vsiml i H., sakra :slight_smile:
Ja jsem tak zvedava s cim prijdes z Podoli, ale myslim si, ze to bude dobry, jen urco budes mit zase vyssi Prolaktin. Ale to ti da Rezacova leky a bude. Jen jsem zvedava, co rekne na tu bulku, ze cekas na CT.
Tetesko mam takovy pocit, ze real bude presne opacnej, ze Misa bude flegmous a Kacka bude divoska :grinning: No jsem zvedava. Ale rostou nadherne a ani se moc nezvysuje rozdil mezi nema, tak to je fajn. Ale verim, ze ti je uz spatne. Obzvlast v takovem teplem pocasi, ale dneska se ma ochladit, tak treba ti bude i lip.
Evi se necervenej, jsi kocka, tak proc to nepriznat :slight_smile:
26. kvě 2009 v 08:02  • Odpověz
Jee to by bylo super, kdyby Pajdulu pustili domu. Ono by ji to i uklidnilo, ze je doma ve znamem prostredi.
Kay tak co Stelinka? Byla nakonec klidna noc?
26. kvě 2009 v 08:03  • Odpověz
dobré ránko holky

dneska to vypadá na fajn den...ráno jsem ustála blinkání a mám na sobě šaty a je to božíííí jak to bříško nic netlačí :slight_smile:

jdu vás dočíst....
26. kvě 2009 v 08:09  • Odpověz
teksas: gratulace k úspěšné KO a k super hodnému synáčkovi :wink:
evi: čéče napsala bych ti super pochvalu na fotky, ale Mili má dnes důležitý den, tak jí nechci provokovat :grinning:
campi: ta poslední fotka Lady je fakt srandovní :grinning:, tam má lejtka jak nějaký vzpěrač :grinning: :wink:
Kay: jak se má pejsán?

s tim facebookem nevím jak bych to stíhala, koně, beremko, facebook, ajsik, to už bych asi nepracovala vůbec :grinning:

tetes: super zprávy z UTZ, to mám radost, chudák Káťa majinkatá
jééé to by bylo super, kdyby Pajdi pustili už dnes...bobek, doma bude ve větší pohodě
Mili: tobě dneska držím mooooooooooooooooooooooooooooooooc pěsti :dizzy_face: :dizzy_face:
26. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz
zpráááávvvvváááááá od PAJDY?
Ahojky, právě jsem se vrátila z UTZ. Drobci jsou v pořádku, placenta ok, plodové vody dost, takže můžeme domů.V 16hodin dostanu propouštěcí papíry a hurá za kočičkama. doma musím přísně ležet, ale to nevadí.V pátek kontrola u mé dr. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz
jééééééééééééé tak supeeeeeeeeeeeer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jsem to říkala, že bude dneska fajn den
26. kvě 2009 v 08:23  • Odpověz
Holky díky, já až vyjdu z Podolí, tak písnu Jani buď OK nebo KO..abyste aspoň něco věděli..a pak až se vrátím tak se rozepíšu.
Jsme také zvědavá co mi řekne na to CT..
A ten prolaktin..a taky ty chlamydie a to ureo a myko cosi :grinning: .

Gucci provokovat můžeš od 9 hodin, to už tady nebudu, se budu připravovat :grinning:
26. kvě 2009 v 08:23  • Odpověz
No Gucci..jen abych ho nezkazila já... :confounded:
26. kvě 2009 v 08:26  • Odpověz
nebooooooj, určo to bude OK, uvidíš :wink: :wink:
26. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz
to je bezvadny, ze jde pajda domu! puzzi ji poradi, jak se oblozit polstarema, aby se ji dobre psalo na notebooku, z postele překládala a mela na to nejakej vymakanej posed.

mili: tak kdyby nam manzel zalozil skupinu, bylo by to super. A bylo by to tak, ze by na nas nevidelo 60 terkyno kamaradu?

teksas: to je prepadavani, to nedela Oliver spravne. Primackni ho za prdelku, at se nemuze hodit na zada. Oni jsou to potvurky, nechteji byt na brise, tak vyuzijou tezky hlavinky a sup dolu. Lada si u toho pomahala nozickou a ja si naivne myslela, ze se vedome otáci :unamused: . Takze nepodporovat a urco ho to samotnyho prejde.

kay: ja u kojeni koukala na televizi. V unoru jsem videla vsechny reprizy Doremi na Nove! A s tim mluvenim se netrap, taky me nic nenapadalo. A jak jsem byla unavena, tak jsem mlcela jako partizan. Kdyz tu byla na vypomoc moje mama, tak porad rikala: "povidej si s ni, musis na ni mluvit..". No, na zabití, já jela jako robot a na mluveni jsem nemela kapacitu. Ted uz me Lada inspiruje k vetsimu povidani, jde to samo.

gucci: njn, kdyz ty chodis na konika i na jiny diskuze.. Ja uz bych tohle fórum opustila.

tetes: super zpravy z UTZ! V porodnici s nama byla dvojcatova maminka a menší mimčo bylo mnohem sikovnejsi na piti z prsu, sála jako drak, aby vetsi sestricku dohnala.
26. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz
Campi nebuj, Honza to vymyslí..
řekne mi večer co a jak by tam bylo a já vám to sem písnu a uvidíme
:wink:
26. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz
Jinak Mel taky píše, že jí je to jedno kde budeme.
26. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz
Supeeer Pajudlak pujde dneska domu, to mam radost :slight_smile:
Gucci ja sla vcera poprve v tehu sukni a uzasne, taky me nic neskrtilo :grinning: Jee saty, to bych mohla zkusit, do kterejch se vejdu :wink:
26. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz
Jani: já mám šaty jen jedny (moc na sukně nejsem) a zatím dobrý
26. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz
a da se v ty manduce nosit dite oblicejem dopredu (opreny zadama o muj hrudnik)? V poloze hlavou ke mně si ji muze Lada vykroutit, jak se otáčí a kouká kolem, to se mi nelíbí..

tehulky: to mate dobry tedka pocasi na šatičky a sukýnky. Jak jsem pracovala doma, tak jsem furt trapně chodila v dlouhým tričku.
26. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz
mili: a co jeste m.e.l pise? Porad stejny?
26. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.