• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Mel:je mi to jasný a navíc raději všechno ostatní než to obávané,co? Znám to,taky oddaluju co můžu,když se mi do něčeho nechce... :sweat_smile:
Anipe:Alex v číslech mi teda pobavil :slight_smile: A je to statečnej kluk :dizzy_face:
Mílo, tak to sorááááč. Hele, moje nejhorší jízda byla když jsem vezla kámošce 2 děti vzadu, jsem byla úplně posraná strachy ani se svýma se tak nebojím, tohle byl masakr všech masakrů,celou cestu jsem měla zatnuté i zuby...takže naprosto chápu.Já tě jen chtěla pochválit za odvahu a blbě jsem to asi napsala....
Já si to vůbec bez auta nedokážu představit,ale vůbec a taky bez adaptéru na autosedačky,to bych byla hrozně uvězněná a to bych nevydejchala.
Zítra třeba jedu na návštěvu k dvojčatovce a budem na zahradě,tak to bude fajn, pořádně podrbeme....
Jo,holky nepojedete přímo do Plzně,ale sjezd z dálnice EJPOVICE a pak na STARÝ PLZENEC!
Jsem koukala do tabulky a zjistila,že M. nárůst od narození do 6n. je teda dost značnej i K. měla stejně jako Stelinka a váží víc....do prdele práce proč zrovna oni,když se s nima tahám do výtahu apod....
Puzzi::grinning: tvůj popis cesty... :grinning:
3. zář 2009 v 18:08  • Odpověz
Puzzi- nee, povlíkat ještě nebudu, jen to vyžehlím a schovám do komody, ať je to připravené. H. by to nenměl ani vyprat, natož vyžehlit :sweat_smile: .Pak to případně jen povlíkne. :wink:
Mel- můžeš mi prosím v tabulce opravit kontrolu? Další bude 14.9.- měření čípku a váha holek a 5.10. celá poradna s UZ a vypsáním MD. Děkuji :wink:
3. zář 2009 v 18:16  • Odpověz
Mel-můžeš mi tam taky v tabulce napsat,KET -konec října-listopadu :wink: dííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííky,to negativní smaž,to se tam vůbec nehodí :grinning:
3. zář 2009 v 18:19  • Odpověz
Marti oddychla jsem si proto, že někteří odhadovali k 10kg, ale jinak je to děs, tahat tak těžký dítě a výhledově mě to děsí, vždyt on bude chodit nejdřív za půl roku !!!

pudly a co máš za problém? to je hrozný, někdo to při porodu odflákl?

tetes prosím tě bud ráda, že nemáte problémy s váhou, sice se pronesou, ale když by nepřibívali tak jsou to hrozný nervy
3. zář 2009 v 18:27  • Odpověz
Anippe jak víš že bude chodit nejdřív za půl roku???

Holky v odpoledních zprávách byla na Nově ta firma co tam manža nastoupil,mají nějaké problémy a zřejmě přijdou o licenci,se poseru..
3. zář 2009 v 18:30  • Odpověz
Pudly- to je mi líto :cry: .
Rehos- nestraš!! :astonished: To snad není možný!
3. zář 2009 v 18:38  • Odpověz
Pudly teda to jsou zpravy :frowning2: Ale vsechna vysetreni zvladnes, vsak ses sikovna holka..
Leni to je super, ze ti takhle prace pomohla. Mi taky vzdycky prace pomohla, clovek prijde na uplne jiny myslenky...
Rehos to snad ne! Vy z tech pruseru taky nevyjdete!!!
Jinak Mel souhlasim s Teteskou, cim vic budes odkladat kondicni jizdy, tak uz se k rizeni nevratis. Moje mama takhle nejezdi uz 20 let :frowning2: Ja si zase zivot bez auta nedovedu predstavit...
3. zář 2009 v 18:45  • Odpověz
rehor samozdřejmě to jen odhaduju, vzhledem k tomu, že si se vším dává na čas a navíc k vůli nožkám by to bylo nejlepší, nebudu ho v tom podporovat, zatím si fakt myslí, že nohy jsou na žužlání :wink:

rehor to je špatná zpráva, ale na druhou stranu, kdo dneska nemá problémy a stejně firmy fungují i přes to, zaměstnancům platí...nevím ovšem o co jde přesně
3. zář 2009 v 18:47  • Odpověz
Anippe aby tě nepřekvapil,nemyslím že bys ho měla podporovat ale někdy nic nic a pak šup a choděj :wink:
3. zář 2009 v 18:48  • Odpověz
Teda Pudly to je síla, chjo chuděro naše. :frowning2:
3. zář 2009 v 18:51  • Odpověz
autor
Měli jsme tu na návštěvě sousedy, bylo to fajn, aspoň nám utekl podvečer s Honzíkem :slight_smile:
Pudly, to je mi líto, chápu to dobře, že dírka někde ve střevě?
Leni, to je fajn, že šéf o všem ví a vychází vstříc, to je lepší než mlžit a vymýšlet :slight_smile: A jak to dělá šéf teď, když seš na PN?
Tetes, to jsou paradoxy, v těhu jsi jásala, jak dvojky hezky přibejvaj a teď najednou otáčíš? Co máš proti rychlému přibírání dětí? :grinning:
Anippe, jj, je to děs tahat tak těžký dítě a já už právě ani moc netahám, různě si ho postavuju k lecčemu a posazuju leckde. Když je zdravej a nic ho nebolí, dá se to, ale když si představím třeba nějakou nemoc a že by se chtěl celej den nosit, to bych nedala :confounded:
Rehos, ty bláho, to je smůla!
3. zář 2009 v 19:47  • Odpověz
cau holky zejtra moc nebudu jedu na plavco a pak za campi ..moc se tesim :slight_smile:)
a pak v utery uz sraziiik jupiiii jouuu :slight_smile:))
teda pudly ako kde dirka v deloze? ty jo a z ceho ..ale neboj se vlka nic to zvladnes
anip dobra vaha gratuluju sis oddychla co???
hele puzzi no to bylo jiny dvojky museli v brichu rychle kvuli narozeni a ted je musi tahat v rukou vid :slight_smile:)) plus jeste sedacky :slight_smile:) hihihi
jee puzzi to jste si oddachli cooo :slight_smile:)
3. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
rehos to si delas prcu neee ...hele treba vyjde ta praha uvidis..blby je to ze ted je blbej trh s praci ale to bude asi furt
3. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz
Anip:no,já jsem ráda,že jo,ale zase nemusí tolik :sweat_smile:
Puzzi:no,otočila. :grinning: Si na sebe vzpomeň,když táhneš H. v autosedajdě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz
Jo, chtěla jsem se zeptat. Měly jste při kojení daleko větší chuť na sladké? Já úplně neskutečnou a nejsem schopná to korigovat... :angry:
3. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz
jooooooo Puzzi,šéf už je na mašli,nestíhá vůbec nic,je tam každý den od rána od 7 do večera do 7-8 a to i o víkendech,má doma 2,5 letou dceru,těhotnou manželku,takže z něho taky radost nemá,ale koneckonců,je to jeho firma,tak se o to musí postarat,ale tak teď tam budu ty 2-2,5 měsíce pořád,tak tam taky hodně práce udělám,ale je to na jednoho člověka záhul :stuck_out_tongue_closed_eyes: Se ani nedivím,že toho je na něj už moc!!!!!!!!!!!!
kolega nám odešel,tak jsem to převzala za něj já a teď to všechno přešlo na šéfa,ale tak zvládá to,i když už po něm zákazníci dupou,ale musej to pochopit,že tam byl na celou firmu sám

no a holky,Steffi,Pajdi,co dělají miminka?doufám,že všechno v pořádku :slight_smile:

Mel: co Lukýn?

Tetesko: co Kačenka a Míša :slight_smile: doufám,že dělají jen a jen radost :wink: a už se spolu škádlí?

Teksas:Oliverek má za chvíli 5 měsíců,viď? :slight_smile:
3. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz
autor
Tak konečně fotky na netu z Chorvatska: www.dubisar.cz
Tek, pozdravuj Campi! Na úterý se těším hrozně moc!
Tetes, já už bych H. v autosedačce asi neunesla :sweat_smile: Teď už jezdí v tý autosedačce 9-18 a ta už zůstává v autě, tak už zapomínám ty muka :sweat_smile:
Chuť na sladké asi jo, já jí měla vždycky, hlavně nejhorší je to po o, to prostě musim něco sežrat.
3. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz
autor
Leni, tak když to šéf zvládá sám, tak by zvládal i odtahat ty balíky za tebe atd., ne? No ale asi kdybys tam byla, tak on by tam třeba nebyl.
3. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz
pridala jsem konecne par fotek :slight_smile:
3. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz
autor
Tek, Oli je úplně jinej, dospělejší, okatej, vlasatej, ty bláho, ten vyrostl kluk jeden hezkej :slight_smile: Super fotky, se vám povedly bezva záběry :slight_smile:
3. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz
Tetes, jj, na sladký jsem byla úplně strašně!!! Jsem sežrala klidně tři maxikremrole nebo tři větrníky behem odpoledne... fakt prase... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 ve 22:29  • Odpověz
ahojte,

Stelinka dneska docela hodná byli jsme na kyčlích a dopadli dobře, už nemusíme :slight_smile:

milu, jo děkuju, a kolik synovci je? a jak to má velké? s tím škrábnutím je to moje noční můra, furt chuděře stříhám nehty, někdy až moc :rolling_eyes:

lao, teda doufám, že se Ti udělá brzo líp..

tek, no tak s tou slinou je to fakt hrozný, já ji taky nemůžu mlátit moc do zad :frowning2: ale snad už se to nestane.. ono se jí o stalo, jak spala a cucala dudel, tak víc slintá a pak asi zívala aotočila hlavu a bylo to.. :frowning2:

pajdi rosím Tě přestaň tak chodit, hoď nohy nahoru a odpočívej.. :angry:

rehos, tak to je fajn, ž emá manža aspoň něco a uvidíte jak se to vyvine.. Mařenka je fakt šikulka.. vajgly jsou určitě nejzajímavější :grinning:

tetes, fajn že je rehabka a kyčle dobrý :slight_smile:

gucci, gratulace k tomu cukrovýmu testu :slight_smile:

pudly prosím Tě co to je? jaká dírka? to je děs.. :confounded:

tetes s tím sladkým to mám teda taky.. moje nekorigování je, že už mám asi 5 kilo navrch :frowning2: ale nemůžu si pomoct a navíc to tam skáče snad po kile za týden.. :slight_smile:

tek, super fotky :slight_smile: olik s kloboučkem je kouzelnej.. a je celej Ty :slight_smile: aspoň podle fotek :slight_smile:

puzzi, fotečky taky super.. to bude mít Honzík "krásné vzpomínky" :slight_smile: hele a jak sjte to řešili se sluníčkem, koukám že je docela opálenej.. :sweat_smile:
3. zář 2009 ve 22:40  • Odpověz
puzzi fotky super, já se z těch tvých komentářů poto :grinning:

tek super ksichtíky, jak vyděšeně kouká na boty :grinning: Olí má strašně dospěláckej výraz

tetes jo! dyt já jsem nutelu zapíjela pivem :grinning: ale na mlíko fajn a dobrá zpráva, co nekojím mám 2kg dole, sice 1kg dělá, že se mi z trojek opět stali jedničky, ale už to fakt cítím i ve spodních partiích :wink:
3. zář 2009 ve 23:25  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem ve zdraví dojela :grinning: . Občas si sice připadám jako žába, páč ještě neumím přesně vychytat přidání plynu, ale to se spraví :wink: .
Tetesko v pohodě, já to ani nijak nebrala, prostě jen aby si jako věděla, jak na tom jsem :grinning:, ale já si to dovedu bez auta představit, ale vzhledem k tomu, že jezdím denodenně, tak nevím jak :sweat_smile:.
Pudly, teda dírku....a kde, jestli se můžu zeptat? :confused: A teda to je na prd, to takhle dlouho po porodu zjistit, jak to že tě nechali takdlouho trápit :confounded: ?.
Leni super, práce fakt pomáhá, proto jelikož mám tu možnost po IVF jít do práce, tak už prostě vím, že to je pro mě to nejlepší. Byla jsem i po KETu a neúspěch mě tak nerozhodil. Ale v tvém případě, to chápu.
Kay, synovec to měl od narození, takže je to trošku jiné. Ale bývalý přítel to měl u své holčičky taky a cca ve dvou letech to měla světlounké a teď to snad už ani nemá. :slight_smile:
Rehos, teda vy máte holka smůlu, to snad není ani možný kurňa :confounded: .
4. zář 2009 v 06:28  • Odpověz
Bré ranko,
Mílo - brala jsi to do práce příškokem? :grinning: Ale jsi šikulka jde jen o zvyk, manža v novém autě na každé křižovatce přemýšlel, zda mu to chcíplo a nebo ne - neslyšel najednou motor. :grinning: :dizzy_face:
4. zář 2009 v 06:32  • Odpověz
Dobre ranko,
Milu jsi sikovna, zes to v poho zvladla do prace. Nove auto, to je vzdycky sranda, nez si clovek zvykne :wink:
Tek Olik ma nadherny kukadla, no proste muj milasek :wink: Uzijte si plavco a Campi.
Puzzi fotky prohlidnu nekdy pozdeji, dneska toho mam nejak moc. V 11 diabetologii, ve 12:30 poradnu a pak hned odjezd do OVA a oslava. Jsem z toho i spatne spala :-/
Ale mam dneska radost, jelikoz dneska je posledni den 6. mesice a 2. trimestru a zitra huraaa 7. mesic a 3. trimestr :grinning:
4. zář 2009 v 07:23  • Odpověz
Jani, tak gratuluju k poslednímu dní 6.tého měsíce a pak hurá do sedmého. :wink:
4. zář 2009 v 07:32  • Odpověz
Jani gratulace k poslednímu dni 2.trimestru a hurááá do 7. měsíce :slight_smile: :dizzy_face: .
4. zář 2009 v 07:42  • Odpověz
bréé rááánko

tak hG se po včerejší cukrovce uklidnila až ted...kopala a mlela se celý den i noc, vůbec jsem se nevyspala, v jednu ráno chodila po bytě a ráno zakončila "super" noc brutální křečí do lýtka :rolling_eyes:

pG včera dával ruku na břicho, prvně se tvářil, že jako zase nic nebude a pak ho hG tak kopla, že se až lekl :grinning: , kroutila se mu v ruce až to nevydržel a šel pryč, páč to je prej jak z vetřelce :grinning:

jdu dočíst...
4. zář 2009 v 08:03  • Odpověz
dneska supeeer noc vstaval jen v pul 4 na mliko apak az d rana jupiiiiiiiii...jedina nevyhoda je ze me bolej kozy :slight_smile:)))
tet ja treba sdezeru celou cokosku je to normalni pac to telo vydava desne energie na tvorbu...ja normalne davam tak max dve radky a ted ji zpucnu celou a jeste si dam susku navrch :slight_smile:)) prase hnusny
ivus fotky bomba dobrej je allah :slight_smile:))
jani gratuluju k 2.trimestru super jupijupi jou :slight_smile:)
za chvilk tehule milu a lena a je tady druhy kolo
campi vsechny pozdravy vyridim a dekuji za chvalu fotek ...sem rikala ze uz je celkem macek :slight_smile:))
jooop puzzi honzik ma uzasny blondaty vlasky :slight_smile:)
a s tou slinou proste nevim jen zcervenal a nemoh se nadechnout nevim co to bylo? ale jako nnic moc to teda fakt ..dokonce jsem zvazovala navstevu dr. ale nakonec fajn....
4. zář 2009 v 08:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.