• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
tak jsem to proletěla
gratuluju tet a anip ke kontrolám zvířat :wink:
Mili: chtěla jsem se domluvit na tom autě, mám se zeptat pG na Šemíka? možná by to šlo...
Leni: moc držím palec na KET :wink:
pudly: :frowning2:
rehos: tjo neke, tak to by byl fakt pešek :frowning2:
Jani: Gratulace k poslednímu dni druhého trimestru :wink: :wink: :wink:

jdu ještě mrknout na Olika a Honzika
4. zář 2009 v 08:11  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3235572&vReferer=

tak aktualni bruch a fotka co mi Kubik dela s brichem :wink:
4. zář 2009 v 08:12  • Odpověz
Jani :grinning: :grinning: tak to je dobrý ta boule
Tek: Olík stráááášně vyrostl, už je to velký kluk :wink: náš večerníčkový
tjo a Honzík PUzziovic jaké má bílé vlásky, to je super :slight_smile:
4. zář 2009 v 08:17  • Odpověz
Gucci jo je to dobry, ale boli to jak svin, kdyz to udela :grinning:
4. zář 2009 v 08:23  • Odpověz
Gucci Kubajs mel vecer taky radivou :wink: L. mel ruku na brise a strasne se smal, jak mu do ni kopal a kroutil se v brise, ale neuhnul, mu se to libi :slight_smile:
4. zář 2009 v 08:34  • Odpověz
Jani: njn, pG je cíťa :grinning:
jinak se musím pochlubit, že už mám v PCE zamluveného gynekologa, zubáka, dětského i endokrinoložku, všechno prej super doktoři, tak jsem moc ráda....ještě toho praktického a mám to z krku
4. zář 2009 v 08:37  • Odpověz
Gucci ty jsi neuveritelna sikulka :wink:
4. zář 2009 v 08:39  • Odpověz
jani: už jsi byla na tom těhu vyšetření u praktického?
4. zář 2009 v 08:53  • Odpověz
Gucci nene, chystam se tam az na pocatku rijna. Nekde jsem cetla, ze je lepsi kdyz delaji EKG az po 30tt
4. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
aha, já se na to zeptám za týden v poradně mojí dr., jestli mi to teda můžou udělat u nich
4. zář 2009 v 09:04  • Odpověz
Gucci urco muzou...
4. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
Jsem stihla prohlidnout Honzikvy fotky. No nadhera, jak ma bile vlasky a modre oci :slight_smile: A Puzzi je nadherne opalena :wink:
4. zář 2009 v 09:06  • Odpověz
no právě, ty bílé vlásky a modré očiska jsou fakt super...pG to měl taky tak, když byl malý, takový albínek a přitom byl snědý :slight_smile:
4. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
Ahojky :wink: .
Kay- neboj, od pondělka jen ležím a vstávám pouze na záchod a připravit si něco k jídlu.
Puzzi- krásné fotky. Ty jsi jako černoch a Honzík má úžasné ty bílé vlásky k tomu opálení. :dizzy_face:
Teri- teda Ty jsi taková pohodová mamča, Ty fotky jsou úžasné! Oli je pěkný koketník, jak pózuje na fotkách :wink:.
Mili- šikula, já jsem si taky hrála na žábu v novém autí, ale za dva dny to bude v poho :wink:. Jde jen o zvyk.
Jani- Ty prosím Tě dneska opatrně!!! Máš toho na můj vkus až moc. Tak se zkus aspoň po cestě do Ova v autě nějak trochu natáhnout a odpočiň si! A krásně si to užijte. A doufám, že mi pošleš sms, jak jsi dopadla u dr. a kolik Kubík váží :wink:. Od zítřka už budeš 7. měsíc, to je krása :dizzy_face:.
Guci- ten pG je vtipálek :grinning:.
Jani- super bříško- konečně hezky roste :wink: . A přesně tohle mi dělají holky taky, jen jsem to ještě nikdy nestihla vyfotit. Včera večer jsem měla vpravo přesně tohle a vlevo špičatý hrb- asi rameno :grinning: . No bolest jako sv... a H. myslel, že se počůrá smíchy. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ha koukám, že všechny dětičky včera večer v bříšku měly řádivou- jsem myslela, že mi holky vylezou skrz břicho :grinning: .
Guci- Ty jsi šikula, že už to máš všechno zajištěné.
Jani- mě na gyn. řekli přesný týden, kdy chtějí to EKG- 29tt.
Jinak já to včera zvládla všechno vyprat- 6 praček, večer to H. posbíral, ale netuším, kdo to bude žehlit. Tohle si už teď nelajznu. Asi zkusím poprosit tetu, jestli by neměla o víkendu na hodinu čas. v pondělí nám možná pustí babi domů, tak pak už teta nebude mít čas. Bere si devět dní volno- ošetř. člena rodiny a pak babi půjde asi na měsíc buď do domovinky nebo na respitní péči. Ještě nezvládá chodit a musí mít pleny, protože to necítí :confounded:. Ale strašně špatně to v nemocnici zvládá, tak si jí raději teta bere domů. To bude mnohem lepší. Snad to už brzy bude lepší.
4. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
Gucci, kdyby si se pG zeptala a šemíka ti půjčil, tak bych byla ráda a to jako na rovinu :sweat_smile: .
Tak se prosím zeptej :wink: .Kujuuuu. Sice teda nebudu u Tetesky za milouška, ale já se pokusím si to vylepšit jinak :grinning:.
Jani, téééda to je břuch, mě přijde, že ti za tak krátký čas strašně bříško vyrostlo :slight_smile: .
Gucci, téda ty si šikulka, takhle si to pěkně zařídit :slight_smile: .
Tý jo, já ty fotky nestíhám, musím doma přes víkend, budu pořád sama,tak to snad nějak zvládnu a pokochám se :slight_smile: .
4. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
Mili: já se zeptám, musela bych ho pak v úterý ráno hodit do práce, ale v poho :wink: , a to bysme se pak sešly teda u Vás jo a jeli společně
4. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
Pajdi nastesti do OVA nebudu ridit, tak to bude v pohode.
Jinak v poradne Kubika merit nebudou, jen kontrola cipku, tlaku, vaha atd. Mereni by melo byt tak za 14 dni :wink:
SMS poslu, to vis, ze jo. Ja uz pak na koni nebudu, tak poslu SMSku tobe a Milu a jedna z vas to tady hodi :wink:
Jezis to je krasa, ze babicku berete z nemocnice domu. Ono ji to hodne pomuze a urcite se rychleji zotavi, mam z toho strasnou radost.
Milu no L. rika, ze mi to bricho roste pred ocima :slight_smile:
4. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
Pajdi super, tak to jsi ja jeste tech 14 dni pockam a pak se domluvim s obvodackou na EKG a odberech. Diky :wink:
4. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
Ahoj holky,tak včera manža jel z Prahy linku do Žatce a stavěli ho policajti,normálně si na ten autobus počkali kvůli těm problémům co ta firma má a sami manžovi řekli ať ihned odejde že ta firma děs a hrůza,autobusy mají v nepořádku a tak.Teď mi manža volal že mu to normálně odstaví až přijede do Loun a jede domů páč se bojí že ho zase budou policajti kontrolovat...
4. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
Tek:fotky Olíka jsou parádní. To je tak hezkej klučina a má krásný oči. :dizzy_face:
Lao:větrníky během dopoledne ještě jdou,prase jsem já, páč já je dám klidně v devět večer :angry: :angry:
Kay, no já právě taky lezu nahoru....Ani:jako nutelu pivem, hm tak to asi vyhraješ na prasátko roku.
Ale jsem neskutečně ráda,že v tom nejsem sama. Jupíííííí. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Gucci:p.G je tak romantickej.Prý vetřelec. :grinning:
Steff:tak to máš dneska fakt náročnej den. Ty jo, 3.trimestr.
Puzzi, ty jsi mi teď pěkně nasrala, snídám ten med a zapatlala jsem si klávesnici :angry: a potřebuju to na někoho svést.
Teda Jani,né že by to bylo mega břicho,ale už tam fakt je Kubík vidět
:dizzy_face:
Pajdi,prosím tě žehlit fakt nežehli,to je činnost kterou mi výslovně zakázali kvůli předčasnému porodu....
Miluško,ty budeš za milouška vždycky a hlavně,když budeš celou dobu chovat přísavku Myše :grinning:
Se z nich zblázním, v půl osmé už nechtějí zabrat a můžu se snažit sebevíc a když se proberu,cvičím s nima,chovám, vyčistím si zuby apod., tak oba usnou a chrní a mě už přijde líto si jít zase lehnout. :confounded:
4. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
rehos: tjooo
pajdi: já bych taky nežehlila

jinak ženy, prohlídka bytu je ve čtvrtek :wink:
4. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
Rehos teda to je pech, ale radeji utect driv nez se neco vys....
Tetesko ty ses ale prasatko, ty nevis, ze klavesnice s medem neni k jidlu :grinning:
Gucci jupiiiiii :slight_smile:
4. zář 2009 v 09:46  • Odpověz
to bude bezva týden

pondělí mini sraz po práci s prosincovkama
úterý big sran v Plzni
středa 3D UTZ
čtvrtek byt
pátek poradna

:grinning:
4. zář 2009 v 09:47  • Odpověz
Gucci taky dobrej tejden :slight_smile: A vikend prospis, co? :slight_smile:
4. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
a o víkendu máme společný víikend s mojimi a pG rodiči, oni se scházej každej rok, když máme výročí svatby
4. zář 2009 v 09:50  • Odpověz
Rehos, to je teda hrůza. Ještě bude mít manžel sám problémy kvůli té firmě. Radši pryč od nich.
Tek, Olík je prostě kluk z plakátu. Měla bys ho dát někam do reklamy.
Puzzi, ty komentáře k fotkám Honzíka jsou prča, jsem to musela doma ukázat :grinning: :grinning: :grinning:
Tetes, každej večer mám 2-3sladký loupáky namazaný máslem a džemem, kojící matky jsou fakt strašný prasata.
U nás hrůza noc-řev každé 2hodiny a nenechal se ošálit čajem, takže 4x kojení. Ach jo. Myslela jsem že ho nechám vyřvat, že nemůže mít za 2hodiny hlad, ale byla to taková siréna, že to budí celej barák. Možná mu nebylo nejlíp po té včerejší hexavakcíně, tak mu to pro dnešek odpuštím.
4. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
Pajdi, super, že babču pustí domů, ta naše zase dnes na týden nastupuje...hrozně chřadne.. :frowning2: .
Tetesko, já ho budu chovat pořááááááááááááádddd :dizzy_face: .
Gucci týý folééé ty máš ale nabitej týden :confused: :wink: .
Jinak : úterý big sran v Plzni - to než jsem pochopila co je ten sran
:grinning:
Rehos nojo, já to vlastně včera v telce viděla :astonished: .
4. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
Jani- aha, takže měření budeš mít ve stejném tt jako my :wink: . Jsem zvědavá, kolik bude Kubík mít, ale tipuju ho tak na 1200-1400g.
Jinak s babi jsem taky moc ráda i když nevím, jak to budeme všichni zvládat, když se sama o sebe ještě nepostará. Teta bude muset jít za devět dní do práce, já už nejsem schopná, brácha se švagrovkou teď taky nebudou moct- budou jim dělat rekonstrukci na baráku a navíc mají malého a jinak už u nás není nikdo. No babi bude muset těch 9 dní zabojovat a buď bude schopná aspoň si dojít na wc, to by pak stačilo objednat domácí péči, která by tam ráno a v poledne zašla nebo bude muset do doby než se osamostatní dojíždět na dopoledne do té domovinky nebo na respit. No uvidíme, jak to půjde. Ale hlava už je celkem dobrá, dokonce si už vzpomíná, co bylo před tou mrtvičkou, mě se ptala, jak to s holkama zvládáme a že máme ležet i když jí je po mě prý moc smutno. A dokonce si uvědomovala, že už by mě nemusela do porodu vidět. Tak jsem jí slíbila, že do 14.9. do kontroly budu jenom ležet, ale jestli to pak bude zase dobré, tak za ní budu ještě chodit. Taky je mi smutno. A mluvení je sice ještě hodně špatné, ale už tvoří i celkem pěkně věty :slight_smile: . Takže si myslím, že jí to doma určitě prospěje a půjde to rychleji než v nemocnici.
Rehos- to je mi fakt líto, to je pech.
Teri- ale tak do půl osmé je to dobré ne? Ještě že nevstávají třeba v pět. A po obědě nespinkají, že by si zalehla s nima? No s tím žehlením fakt nevím, ještě mě napadla dcera od kamarádky, že by si udělala brigádu, no uvidím. Třeba teta bude ochotná. Cichy by mohl zvládnout H., ale ty volánky pod prostěradlo, kapsáře, mantinely a hlavně nebesa by nezvládl :unamused: .
Guci- teda Ty máš super týden. Já mám taky skvělý- ležet, ležet ležet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
4. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
Mili- to je mi s babi moc líto. :frowning2: Vždyť už byla dobrá, ne?
4. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
Mili: zajímavý co, a přitom písemno N není blízko u písmenka Z :grinning:
Pajdi: s tou babi je to super, doma jí bude určo líp
4. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.