• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
ahoj holky
Tetes tak to je fajn že jste na rehabce dopadli dobře, brzy to bude dobré a nebude potřeba ni cvičení.A že je rehabka příjemná je taky důležité, já mám taky hrozně fajn a pořád nás chválí
Včera taky a říkala, že Vojta je vlastně už v pořádku a nebýt těch špatných prstů tak bysme už cvičit nemuseli, ale že je lepší cvičit aby se uvolňovali dlaně a ty špatné prsty. V říjnu s těma prstama jdeme na orotpedii tak uvidím co mi řeknou, hlavně snad co to vlastně je a co s tím půjde dělat, jinak je nepoužívá, má je ohlé a bere třeba prstama hračky a tak,ale napsaní by to bylo důležité
Pajdi to je fajn že se babička tak zlepšila a může jít domů, moc vám to přeji. A s tím žehlením fakt domluv tetu, já jsem to měla taky zakázané. Jinak s tím čípkem, je to blbé, ale já měla taky čípek krátný už od toho 26 tt, zaváděli mi i pesar a Vojta vydržel do 38 tt a museli ho vyvolávat, ale jasný že dvojčata jsou větší zápřah tak opatrně
Jani bříško pěkný, Kubík krásně roste
Puzzi fotky úžasný, Honzík je moc hezký a vypadá na fotkách spokojeně, aspoň tam že?
tek Olík je úžasný, strašně ráda bych ho viděla naživo, fakt takový roztomilý skříteček
Dnes jdeme na to očkování tak držte pěsti, aby reakce byla aspoň normální a hlavně se zase nezvětšila tak uzlina - stejně ji tam pořád má. No snda to nějak zvládneme
4. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
Jé Mílo, snad se to s babí spraví.
Pajdi, myslím, že babičce domácí péče prospěje.
Jani, teda Kubík Ti dělá s bříškem ale divy.
Gucci, "máš štěstí", že je prohlídka bytu až ve čtvrtek.
Jinak moment, nesouhlasím. Jako ano Olík je prostě boží a k sežrání, ale kdo mi pomůže chovat toho mého teroristu? :grinning: :sweat_smile:
4. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
Rio- držím na dnešek pěstičky :wink: . A taky jsi musela ležet nebo jsi normoš chodila? A kolik jsi ten čípek měla?
Mel- jaký terorista, chudášek Lukynek, takové zlatíčko.
4. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
Pajdi, sorry,ale tak to H. prostě bude muset! zvládnout vyžehlit anebo prostě volánky počkají. Nebuď jak malá, bo tě dojedu zmlátit.
Rio:tak snad na orotpedii dopadnete dobře, tyhle pokroky co udělal V. jsou fakt super. :dizzy_face:
4. zář 2009 v 10:21  • Odpověz
Rio tak at dopadnete dobre.
Marti at je dneska Martinek zlaticko a uz nema reakci na ocko.

Tak ja vyrazim, mejte se vsechny moooc krasne a v pondeli papa...
4. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
Ups, já už mlčím nebo mě Teteska přijede zmlátit:sweat_smile:. I když vidět Tetesku i s dvojkama není vůbec špatný nápad!! Asi budu ještě chvíli pokračovat :grinning: .
Jani- držím pěstičky a opatrně!
4. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
Jani: dobře dojedte :wink:
4. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
autor
Čau holky, dnes v noci nic, v šest ráno se šel P. podívat, jestli Honzík žije :sweat_smile: Vstával po půl sedmý, takže krása, prospaná noc :slight_smile: Až na to, že já se kolem druhé třetí často budím a pak nemůžu zabrat nebo P. pochrupuje atd. Ale super :slight_smile: Dostali jsme od sousedů cukety, tak vařím polívku, peču cuketovou buchtu (Honzík ráno asistoval v kuchyni, ani moc neřval, jen fňukal a kňoural a lezl za mnou, ale zlepšuje se to asi trošku tréninkem :sweat_smile:). Taky ho baví u něčeho stát a mlátit o to hračkama, tak byl ráno v obýváku 10 minut u stolu, pak na schodech atd., ale musim ho trochu hlídat.
Dík všem za komentáře k fotkám :slight_smile: Jojo, je to náš modrookej blonďáček, Němčourům se líbil :grinning:
Kay, super s kyčlema :slight_smile: Sluníčko a Honzík - na hraní atd. vždy ve stínu, v kočáru snaha o stín (H. nesnáší slunce do očí), ale ono to asi opaluje i ve stínu a ve vodě a při přenášení a tak. Mazali jsme ho 50kou.
Milu, přidávám se k holkám, dobrá seš, zvládlas nový auto po Praze ;.-) S tím plynem se úplně vidim :sweat_smile:
Steffi, si pamatuju, jaks hlásila konec 1. trimestru a šup a konec 2., gratuluju a šťastnou cestu do OVA!
Gucci, to je hezký, jak je hG živá. Uvidíš, že po porodu se to otočí a bude spící andílek :slight_smile:
Tek, taky dobrá noc :wink:
Steffi, ty břichatko, se tě na srazu leknu, ty těhule, tyjo, fakt je to pokrok, jak vám ty břicha rostou víc a víc :grinning:
Pajdi, na žehlení popros tetu. Babička chudák, ale doma jí bude líp a určitě se dá mnohem rychleji do pořádku než v nemocnici! Taky si myslim, že by H. zvládl i volánky :wink:
Rehos, není to firma Kavka? S nima jsem jezdila za P. do Mostu a ty autobusy byly už tenkrát strašný!
Tetes, :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dobrou chuť medovou, bude ti vonět klávesnice ještě dlouhý čas, vždy si na mě vzpomeň s milou vzpomínkou :grinning:
Marti, to mohlo bejt po tý hexe, snad už dnes bude noc lepší!
Rio, bezva, že je Vojtík ok a ty prstíky se snad spraví, to určitě raději cvičit atd. Zajímavý, že to tenkrát poznali už v těhu ty prstíky, co oni všechno nepoznaj.
4. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

CUKROVKA JE OK :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
Puzzi- no super, třeba se to už obrací k lepšímu :wink: . Ty děláš cuketovou polívku? :confused: To mě nikdy nenapadlo a je dobrá?
4. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
No supééééér, vidíš, já Ti to říkala. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Chudáček Jani už to vybrala :frowning2: .
4. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
a zrovna donesl šéf dortíky :grinning:
4. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
Puzzi:ty tvoje komentáře k fotkám jsou fakt boží :grinning:
4. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
Jé mňam!!! Já už si asi půjdu přihřát oběd :sweat_smile: . Mám hlad jako vlk. Včera měla tetka ve škole švestkové knedlíky a kuchařka jí pro mě dala 6 obrovských- prý pro každou holku dva :grinning: . Tak si je půjdu asi přihřát. Jsem zvědavá, co bude dneska, teda spíš zítra. H. mi je vždycky vyzvedává u tety, jak jede večer z práce a mám ho na další den. Aspoň nemusím vařit a ty obědy tam mají celkem dobré.
4. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
Tak to Gucci blahopřeji,super.
4. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
Ahoj
tak teplota vyhoupla nejvíc na 37.7, ale řev od půl druhé do tří šílenej k neutišení :frowning2: mě do toho chytl zub a byla jsem unavená,bolí mě pořád hlava(to určitě po AP :angry:) a myslím že na mě leze podzimní angína :frowning2: tak to zvládl P. sám, já byla nepoužitelná.Snad už to bude dneska dobrý.
4. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
autor
Gucci, super, dej si zákuseček :slight_smile:
Pajdi, cuketová polívka výborná, i P. chutnala :slight_smile: Na másle cibulku, na to nastrouhanou cuketu, povařit, přidat bujón, příp. dosolit. A potom nakonec rozmíchat zakysanou smetanu. Je to takovej krém, dělala jsem to poprvé, fakt dobrý!
Pajdi, obědy ze školní jídelny super a to překvápko :sweat_smile:
Tetes, ty komentáře pácháme společně s P., se vždycky vyřádíme :sweat_smile:
4. zář 2009 v 11:08  • Odpověz
autor
Anippe :unamused:
4. zář 2009 v 11:09  • Odpověz
Puzzi není to firma Kavka :wink: ale firma Busmat :angry:
Dneska volal manža do ČSAD někde za Prahou a vypadá to že ho vezmou tak tam v pondělí jedem s ním,uděláme si výlet
4. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
Anip- :frowning2: to je blbé.
Puzzi- to zní fakt dobře, to zkusím. Mám tady jednu obr cuketu :wink: .
Obědy jsou fakt super, aspoň nemusím denně vařit a můžu ležet. Třeba my jsme neměli nikdy v jídelně obědy dobré, ale tyhle jsou fakt super! Vždycky se z toho trochu nají i H. a stojí 40,-. Takže se to dá. A hlavně mi to pak i s dvojkama hodně pomůže. Jen to hodím do mikrovlnky a mám oběd hotový :slight_smile: .
4. zář 2009 v 11:22  • Odpověz
koukám nový recept na cuketu,puzzi polívku musím zkusit,určitě je dobrá :slight_smile:
4. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
Holky, zkuste, je to rychlovka polívka (strouhala jsem v robotu) a mňam, taková pizzeriovská. Určitě by šla vylepšit opečeným chlebem atd.
A v tý jídelně mají každej den jen jedno jídlo, výběr není?
Rehos, snad to vyjde ta Praha! Takže pondělí výlet do Phy, v úterý přijeďte do PLzně na sraz, hm? :wink:
4. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
Puzzi doufám že manžel bude v úterý už v práci :wink:
4. zář 2009 v 11:42  • Odpověz
Tak jsem skoukla fotky a musím říct že dětičky fakt krásnýýý a Jani bříško super :slight_smile:
Polívku zkusím ještě dnes a buchtu jsem dlouho nedělala ale dnes se chystám páč mám několik cuket tak je musím zpracovat :wink: Jinak jsem dělala zapečenou na dva způsoby a moc dobré obě :slight_smile:
4. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
puzzi buchtu děláš z jaké mouky?Já mám recept zhrubé ale všude jinde dávají polomouku tak přemýšlím že udělám z té polo :unamused:
4. zář 2009 v 11:58  • Odpověz
Puzzi- nee, dvě. Teta mi vždycky něco vybere, co mám ráda, takže pro mě je to překvápko. :wink:
Rehos- já dělám z polohr. mouky. A to by bylo super, kdyby dostal tu práci :slight_smile:.
4. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
Pajdi děkuji,už ji tam mám :wink:
Puzzi prosím tě do té polívky si dala nastrouhanou na hrubo?
4. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz
autor
Rehos, na hrubo nastrouháno, mouka hrubá.
4. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
tak Vojta je naočkovaný a ani moc nebrečel, jen chviličku když ho pichla. Reakci teprve můžeme čekat asi v noci co? Teď spí, kéž by to bylo bez reakce nebo jen s mírnou. Ale doktorka je fakt moc fajn, říkala že můžu kdykoliv zavolat, večer i o víkendu a že by se na něho přišla podívat kdyby ta reakce byla moc velká, tak jsem klidnější
Já dnes dělám švestkový koláč, tchýně přivezla hodně švestek
Puzzi napiš mi prosím do IP recept na tu cuketovou buchtu, díky :slight_smile:
4. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
tak já dnes opět totálně nestíhám
Janča ještě nepsala?
4. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.