• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Tak jsem prvně dala polohrubou mouku do té buchty a nějak se mi nezdá,no uvidíme až schladne :confounded: jsem zvědavá na tu polívku :wink:
4. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
Tak na chuť je dobrá,jen ten povrch je takový víc upečený než když dělám z hrubé mouky :wink:
4. zář 2009 ve 14:32  • Odpověz
holky já to balím
mám dost a příští vík nebude lepší
doufám, že se o víku aspon vyspím
tak hezký víkend a v pondělí fáááááááááááááá
4. zář 2009 v 15:50  • Odpověz
Holky já spala. Tady je info od Jani: ahojky, tak jsem dostala pochvalu na diabetol. za krásné profily. Od Darebného jsem taky dostala pochvalu, že je moc pokojený.Mám měkčí čípek, ale nic drastického. Kubík je OK, kopal Darebnému do sondy a Darebný říkal, že je to dareba :wink: . Další kontrola 2.10. i s UZ.pa
4. zář 2009 v 15:54  • Odpověz
Pajdi já jsem pak měla čípek jen taky kolem 2 cm a i když jsem měla nařízené jen ležení tak jsem to úplně nedodržovala, v nemocnici mi říkali, že na to ležení nemá zas takový vliv, tak jsem se chovala podle toho jak jsem se cítila, polehávala, občas jsem šla na procházku, ale rozhodně jsem nedělala žádné práce jako žehlení a podobně
4. zář 2009 v 16:04  • Odpověz
Rio- děkuji :wink: . Takže definitivně s domácností končím. H. se bude muset začít o vše starat sám. Už doteď jsem jen vařila, prala a žehlila, ale končím i s tím. Žehlení mi slíbila už teta, obědy už jsou zase ve škole a praní a úklid zvládne H. Pro holky je skoro všechno už připravené. Nemíním nic riskovat, když už jsme došli takhle daleko, takže fakt ležím a nechám se obskakovat :wink: !!
4. zář 2009 v 16:21  • Odpověz
hoj tak jsme byli plavat rano a pak u campi a super nejpsi zazitek
Oliver se sam otocil na obe strany jupiiiii jupiii a fakt krasne :slight_smile:)) sice mu to chvilku trvalo ale dokazal to jupiiii :slight_smile:))
tak a snad vas vecer doctu
4. zář 2009 v 18:52  • Odpověz
autor
My jsme byli v posilovně s Honzíkem, docela to šlo, když jsme na něj byli tři, ale prostoje ve cvičení byly :sweat_smile: Pak jsme jeli s našima nakoupit - Honzík seděl ve vozíku a jedl rohlík a pak jsme mu ještě jeli koupit boty. Super šněrovací trochu větší, 800 stovek stály :confused: V půl sedmý v autě cestou domů Honzík vytuhnul, tak jsme dneska ani nekoupali. Zejtra ráno v devět jdeme s našima a Honzíkem do bazénu a v neděli si prej máma Honzíka vezme, jupí :wink:
Tek, gratuluju k přetáčení.
Steffi, kontrola i dia super!
4. zář 2009 v 19:12  • Odpověz
Teksas to je fajn že sis to užila, taky bych campi zase ráda viděla
Puzzi díky za recept určitě vyzkouším
Vojta zatím reakce dobrý, měl teď 37.3 ale nepláče a je v pohodě, teď ho šel m. uspávat
4. zář 2009 v 19:40  • Odpověz
teda nevim jestli vas stihnu jste strasne ukecany :slight_smile:)
gucciku gratuluju k super testu cukrajdy
jani a kolik vazi a meri to se vi be no...ale super ze e to velkej darebak :slight_smile:)))
puzzi je super tak jste si to hezky uzili a honzulaka nevzbudi premisteni do postylky?
dekuju za chvalu Olouse :slight_smile:))
rio snad to bude s co nejmensi reakcivypada to ze to bude s malou ..hele olous mel fakt jen malou teplotu druhej den a byl trochu verlej tak snad to budes mit ok........kdyby ji mel hodne tak uz je to podle me poznat
a dekuju taky doufam ze se dostanem do brna moc bych te taky chtela poznat a a vojtiska
ty voe botky za 800? ale tak to chce asi dyt von vlastne chodi uz skoro :slight_smile:))
holky ja mam takovou radost ze se tak krasne otocil :slight_smile:)) je to nunik a uz chrni z cehoz ma taky radost
je tady jeste neco dulezityho co jsem prehledla?
4. zář 2009 v 19:49  • Odpověz
jo a taky blahopřeji k otočení, to je super že je tak šikovný :wink:
4. zář 2009 v 19:54  • Odpověz
autor
Tek, Honzuláka přemístění z auta do postýlky vzbudilo, stejně ale dostal mlíko, pokud ovšem spí jen chvíli, tak po přemístění zas rychle usne, to je v pohodě. Nespal od 12.
Rio, 37,3 je zatím v poho, no i kdyby víc, tak dej Paralen, zejtra možná může být ještě horší den, ale pak už ok.
4. zář 2009 v 19:59  • Odpověz
ty jo tak to vydrzel docela dlouho ..oliver dneska spal pres den dve hodky.....campi mezitim stihla uvarit uplne uuuzasne jidlo ..mnaaam fakt moooc dobre...a pak se vzbudil az na skoro konec konzumace
4. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
Tek, v posilovně po 3. hodině vypadal na spaní, ale neměli jsme tam kočár a pak nákup atd. bez kočáru, ale přežil :sweat_smile: Normálně kdybychom byli doma, tak bych ho dala spát tak ve tři ještě jednou.
4. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
autor
Jo a to věřm, že Campi výborně uvařila!
4. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
vy jste se tady prožraly den koukám ale hlavně jak chutná :slight_smile:
4. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz
Teda Olík supr chlapík :wink:
4. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz
Kubík teda čilouš Jani . :grinning:
4. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz
Riuš teplotka je ok 37,3 je dobrý jen aby nestoupla :wink:
4. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz
Edi hodně vadí přemístění ve spánku to dycky ječí jako by jí na nože braly. :confounded:
4. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz
Campi co jsi vařila dobrého????
4. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz
autor
Pudly, Hontík taky brečí, když ho ve spánku přenášíme, ale lehne a zas spí dál. V chorvatsku jsme ho přenášeli večer z kočáru, jinak ale doma takový situace ani nebývaj.
4. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz
ahaa tak je super ze vyrzel i tak :slight_smile:)
jsem zvedava jaka bude noc
pudly tak co dneska uz lepsi? hele varila takovou vec ani nevim jestli se to nejak menuje se ji budu muset zeptat ..jehneci na grilu a k tomu takovou ostrou tomatovou rejzi fakt skvely
4. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz
autor
ty brďo, Campi je mistr kuchař, jehněčí na grilu zní mistrózně... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
4. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz
ne není je to stejné depka jako s...
4. zář 2009 ve 22:42  • Odpověz
hmmm to zní moc dobře bych taky dala
4. zář 2009 ve 22:43  • Odpověz
autor
Ahoj holky, byli jsme v bazénu s našima, jsme nadšený, ve vodě jsme byli hodinu určitě a Honzík si to celou dobu užíval. Tady v Plzni je novej interiér bazénu (za těch 150 let, co jsem tam nebyla ), takže brouzdaliště pro děti, kde běhal Honzík v kruhu jako na dovolený), pak trochu větší bazének pro děti, kde jsme s ním blbli + proběhlo 4x ponoření a super, v pohodě, jak Honzík vidí, že se blíží k hladině, tak asi zadrží dech, šlo mu to. Pak vířivky, divoká řeka. Honzík vstával ráno v 6, bazén od 9, H. už unavenej cestou tam, ale tam na tu hodinu ožil. Za to potom v autě do minuty tuhoš a už spí v postýlce. Fakt to bylo super, za tejden jdeme zas.
A teď jsem si uvědomila, že v pondělí dopo jdu s honzíkem na první "cvičení", je to s názvem lezení pro jeho věk. kategorii, jsem zvědavá, snad to dokáže Honzíka zaujmout, to by bylo super!
5. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
Zdary baby,
to je počasí to je hnus.
Info ke srazu: (kopíruji z dialogu v IP)
My tam zajedeme s P. v pondělí, abychom to tam trochu přizpůsobili. To už taky budeme vědět jaké bude počasí, takže jestli hodíme stoly ven a uděláme přístřešek anebo jestli to nachystáme vevnitř. Nafoukneme velikou matraci 2x1,8, aby měly dětičky na čem ležet a nenastydly (snad se tam vejdou), beru se sebou dvě ty houpací lehátka a dvě hrazdičky ať se můžou děti nějak prostřídat. Pití jsem nakoupila, jemně perlivou vodu,džus pomerančový,jablečný, pomerančovou limču,colu a barel kojenecké vody, caro a mlíko, popřípadě rozpustné kafe. K jídlu nic dělat nebudu, max. koupím nějaké tyčinky apod.Ale kdyby jste chtěly můžem tam udělat třeba ty špagety,nakoupím na to, záleží na vás.
Napište prosím jestli mám koupit ještě něco k pití? Např. víno,ledový čaj??? A jestli vzít ještě něco pro děti? Potřebujete některá ještě nafukovací míč? Mám ho vzít? Nebo cokoliv vás napadne.
Do IP zasílám řidičům přesný popis cesty (snad bude trochu pochopitelný :sweat_smile: )
5. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
Akorát Puzzi tebe se ten popis netýká,páč přijedeš odjinud a to nevím odkud,páč máš dvě možnosti,tak spolu se domluvíme telefonicky.
5. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
Tetes, klídek nejedeme se najíst a napít, ale pokecat, tak ať Ti to tam pak nezůstane na semena! :wink:
5. zář 2009 v 15:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.