• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
Jj, Tetes, jídlo neřeš :slight_smile: Já nepotřebuju nic zvláštního, má být teplo, takže Honzík může lézt, sedět chodit klíďo i na trávě, ale ta matrace se bude hodit, to zas jo, zamlouvám si místečko, může se o něj Honzík s někým střídat :sweat_smile:. Doufám, že to počasí vyjde, hlásí na úterý sluníčko a něco přes 20.
5. zář 2009 v 19:45  • Odpověz
Právě přemýšlím zda ještě pořídit Lukymu probiotické kapičky a objevila jsem http://www.docsimon.cz/zbozi/probioticke-kapky-pro-deti-5ml Dobré pro pražandy, mají asi 5 míst v Praze na odběr objednaného zboží (vyzkoušeno při kupování tekutého Nutrilonu).
5. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
Krasny vecer devcatka,
tak jsem vas docetla :wink:
Kontroly vcera dopadly dobre, jak uz psala Pajdulka. Pochvaly me potesily :wink: Kontrolu mam az za 4 tydny, jelikoz za 3 tydny nejsem v Praze, jedeme na 5 dni do Bonnu. No Darebny nadseny nebyl, prej by me rad videl driv, tak jsem mu s usmevem rekla, ze ja taky, cimz jsem ho odrovnala a uz neprotestoval :slight_smile:
Dneska rano jsme byli v Polsku, nakoupili jsme oblecky a zavinku pro Kubajze. Postylky jsme videli, ale byly jen o trochu levnejsi nez v CR, tak jsme to nechali a ja vse objednam pres net a dovezou mi to az domu a nemusime to komplikovane vezt z OVA.
Jo a koupila jsem si tehu dziny a ty se vyplatily, jelikoz byly za 600,- a perfektne sedi :wink:

Tetesko nic s jidlem neres a piti taky bohate staci, vzdyt se tam nejedeme nadlabnout :wink: Hlavne ze se uvidime a ponuchame si deticky :wink:
Gucci velka gratulace k negativni cukrovce, pekne mlsej i za me :wink:
Pajdi rozumna rec, ze uz tu domacnost nechas a budes odpocivat...
Rio doufam, ze jste ockovani zvladli.
Ani teda zuby, angina..to je kombinace, hlavne se z toho rychle dostan
Tek velikanska gratulace k otaceni Oliho :slight_smile: Jo a jak je velkej Kubajs nevim, ale na 100 pro vim, ze je to kluk, v patek to vystavoval, proste k neprehlednuti :slight_smile:
5. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
Holky, co sraz časově? Kdy kdo jedete, kdy tam u Tetes?
5. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
Steffi, těhotná a ještě flirtuje s gynekologem, že se nestydíš :grinning: No ale super, že vše ok, to stojí za delší pauzu v kontrolách. Lepší než kdyby něco, chodila bys sice často, ale na prd by to bylo, žejo.
Gratuluju k nákupům!
5. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz
Puzzi Teteska rikala, ze na 12tou. My budeme nekdy kolem desate vyrazet z Phy.
Puzzi ja s nim neflirtovala, ja se pred nim strasne stydim. Ale co mu mam rict na to, kdyz mi 2x rekne, jestli je mi jasne, ze by me videl rad driv :wink: A myslim si, ze uz neni takovy rozdil, jestli 3 nebo 4 tydny :wink:
5. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz
autor
Steffi, já vím, to si pamatuju to stydění před Darebou, sice ho neznám, ale umim si to představit :sweat_smile:
Dík za info, že na 12tou, super :slight_smile:
5. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz
Puzzi neni zac :wink:
No ja ani nevim, proc se tak stydim :slight_smile:
5. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz
Dobry vecer,
ja myslela, ze bychom dorazily s teksas v 11. Tak radsi az ve 12? Ja bych pak nejpozdeji ve 4 potrebovala vyjet zase směr Praha.

m.e.l.: diky za odkaz na docsimon, oni tam berou poukázky, ktery dostava F. misto odmen, a my nevime, kde je utracet, tak za ne nakupujeme v lekarne a zrovna tady kupuju hodně věcí., ale probiokapky mi vozej ze Slovenska, takže jsem po nich nepátrala u docsimon. Probiokapky davam stale, je to pak dobry, kdyz se detem podávají příkrmy, ze mají líp osídlený střeva, pokud měly někdy s trávicím systémem potíže a líp je snášej.

rehos: cuketovej recept pošlu, omlouvám se moc, že jsem to pustila z hlavy.

Oliver je fakt miláček, krásně se otočil. Nejdřív se jenom děsně usilovně snažil a nic a najednou šup sem a šup tam, teď bude čumákovat na břiše pořád. A je fakt děsně roztomilej, ňuňáček jeden. Vyznával Ladě lásku, pořád jí něco povídal. Slušelo jim to spolu, Lada se vždycky připlazila a vyškubla mu dudlík z pusy nebo ho zaškubala za vlasy. Jsem zvědavá, kterého frajera si vybere na matraci u tetes.:slight_smile:
Teksas mi vysvětlla manducu, poprvé jsme zvládly delší pochůzku, Lada v ní dokonce usnula, tak snad to půjde. Přes celý léto se mi nepodařilo tento způsob přepravy rozchodit..

Ja prekladam něco pro soud, oj oj.

A dnes poprvé Ladunka začala říkat mamama. A taky nenenene. Dneska se připlazila k vysavači, ocucávala hadici a když jsem na ni vykřikla: "Laduško, ne" a zahrozila prstem, tak jsem ji tím rozesmála, až se za břicho popadala. Hadici máme teda ožužlanou pořádně, páč jsem musela výkřik opakovat, abychom tu situaci nahráli na video. Praštění stárnoucí rodiče, no..
5. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
Campi, já klidně taky v 11, ve 4 taky budu muset odjet.
To se na Ladunku teda moc těším, to jsou změny za tu dobu, co jsme se neviděly. U všech dětí určitě, jsem moooc zvědavá!
Gratuluju k mamama, Honzík stále jen tátuje a dáduje a děduje a novinkou je něco jako kuke, ale máma nic. Když já na něj máma, tak se tváří kulišácky a na prázdno otvírá pusu a nebo řekne táta :sweat_smile:
5. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz
Tak uvidime co tetes, jestli ji lip nevyhovuje ta dvanacta..
Honzík tam bude nejvetsi mazak, snad prťata něco naučí:slight_smile:.

Mamama proběhla vždy bez mé přítomnosti, ale vypadá to, že tatata už skončil :dizzy_face:
5. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
Campi, super nová fotka :wink:
No hele nevim nevim, ladunka šikulka by mohla naučit něco Honzuláka, např. lásku ke zkoumání vysavače apod. :sweat_smile:
5. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz
Campi, klidně doražte na 11-tou já už tam budu a alespoň se to tam nenahrne všechno najednou,vždyť by to byl blázinec. :wink:
Campi:jéééé,mamama :dizzy_face:
Tak to jsem teda zvědavá kdo si na té matraci koho zmermomocní. :grinning: Hlavně se těším pak na hromadné foto dětiček.
A to ve všech sídlech té lékárny mají ty probiotické za 330 Kč?
5. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz
autor
Tetes, tak já dorazím taky někdy mezi 11 a 12, jak to vyjde, jo?
Jsem zvědavá, kdo komu vypíchne oči, kdo koho zalehne a tak :sweat_smile:
5. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz
Bré ranko,
Tetes v těch lékárnách co mají vypsané na stránkách, ale jsou to jen lékárny pro vyzvednutí elektronické objednávky. Né že tam přijdeš a chceš je - jako jsem tam já vyslala bráchu pro ten nutrilon. :wink:
6. zář 2009 v 05:32  • Odpověz
Campi, myslíš teda, že mám probio kapičky dávat i nadále? S příkrmama budeme začít za cca 2-3 týdny podle doktorky.
6. zář 2009 v 05:35  • Odpověz
hoj hoj ...se tesim na jedenactou super mame povoleni :slight_smile:))
mel jo je to dobry davat ja je vysadila a mel ty problemy s hovinkama ted je ma a super parada :slight_smile:))
takze jaych s nima urcite pokracovala
ty jo to je docela fofr ze takhle rychle i kdyz olous uz taky cca za 4 tydny zacne jupiii se tesim budu moct do kina :slight_smile:)
taky jsem zvedava kdo koho zalehne a na hromadne foto tech malejjch smradat....
6. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
Ja chci pokracovat s probiokapkama do 9. mesice, to dozraje travici system a pak to necham na prirode. I kdyz u nas teda uvidime, jak bude snášet jogurt, máme to vyzkoušet, i když pořád baští to speciální UM bez kravské bílkoviny, ale zakysanej výrobek by mohl být ok.

puzzi, tohle mi prislo v e-mailu od jedny klientky s dítětem narozeným začátkem prosince. Ty deti jsou fakt kouzelný - haha:

V posledni dobe na nas zkousi, ze si nechce hrat
# sama, protoze jsme se s ni cely leto valeli nekde na zahrade, tak si na to tak
# nenapadne zvykla ated, kdyz tatinek zacal konecne neco delat :slight_smile: ja litam jako
# hadr na holi a dite na me rve, kdyz jsem se k ni dneska priblizila, jako ze ji
# uklidnim svou pritomnosti, pohlazenim a milym slovm, zaryla mi nehticky do
# prepazky u nosu a natrhla mi ji. Tak jsem se naucila(behem chvilky) vypnout usi
# a nechat ji at zuri..vzdycky ji to prejde, kdyz ji zaujme neco jinyho. Jak me
# uvidi, rovzpomene se, ze je vlastne chudinka kdesi odlozena a jeci:slight_smile: . Buccy uz
# se musela naucit novy povel: Mazej k adelce! Honem!
6. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
autor
Campi, super, to je přesný, hlavně to, že si hraje hraje, najednou si vzpomene "Nojo, kde je máma, musim okamžitě za ní." a je po hraní :sweat_smile: Vypnout uši :grinning: Na prosincovkách to teď dělá čím dál víc dětí tohleto stíhání mámy :sweat_smile: Já ¨třeba i často sedím u Honzíkä, 20 cm mezi námi, hraje si, já mu něco říkám, najednou šup hračka nic a nakloní se a sápe se po mě a konečná!
Honzík je dnes s mou mámou, my byli v KIKA koupit garnýže, objednat záclony, teď rychle oběd a v půl jedný jdeme do kina na Harryho Pottera.
6. zář 2009 v 11:41  • Odpověz
autor
Tak jsme vykoupili KIKA, Harry Potter byl super, Honzík u našich spokojenost, tak hurá zpět do všedního dne :slight_smile:
Musím vám napsat naše nočníkové úspěchy, posazuju Honzíka na nočník asi 8 dní a kadění už jen do nočníku (za ten týden 1x do pleny, když jsme ho celý odpo na nočník neposadili) a dnes začal i čůrat hodně do nočníku a pleny má skoro suchý Fakt super, sundám plenu, posadím a už čůrá a tu a tam kákne, ráno pravidelnej hovňous. Máma ho dneska nočníkovala cca jednou za hodinu a prej skoro všechny pleny suchý, večer po cestě dom taky suchá a pak se vyčůral do nočníku. Prej nejvíc čůral a kadil u jídla, máma totiž dělala to, co s náma kdysi, krmení dítěte sedícího na nočníku a před ním židlička ala stoleček. Budu to tak dělat a naši jídelní židličku rozložím na malej stoleček a židličku a bude mít na hraní vestoje, obývací stolek máme totiž moc vysoko.
6. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
Budeme mít na sraz krásný počasí: http://www.chmi.cz/meteo/om/cr/pre_oo_cr.html
6. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz
Bré ranko, :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo počasí sleduju pořád. Vypadá to, že nám vyjde. :dizzy_face:
Puzz, teda Honzík je šikulka, že už hezky používá nočník. :wink:
7. zář 2009 ve 04:57  • Odpověz
Ahoj holky,

zpětně dočíst nejde, to bych tady místo práce jen koníkovala :grinning: . Ale co jsem zaregistrovala a neodpověděla :
Gucci, paráda super, že cukrovka oukej :dizzy_face: .
Jani,no co ti napsat :sweat_smile: , já ti psala, že Darebný tě bude chválit pokaždé a myslím si, že kdyby to jen trošku šlo, tak tě chce vidět každý týden :sweat_smile: . Ale holky..já ho viděla jo, a řeknu vám jako jo, že já bych tedy před ním nahou ratolest nevystavila, pže já bych se tak strááášně styděla :sweat_smile: . On je prostě kus chlapa a strašnej sympaťák :wink: .
Campi tak to je Ladunka šikula, když už Mamamama. :slight_smile:
Puzzi, týý jo teda ten Honzula je šikula, on už takhle chodí na nočník, to je teda rychlík, to klobouk dolů :slight_smile: .
No a u mě..manža má nějaké sexuální harašení, pže by mě pořád znásilňoval :sweat_smile: . Tak jsem si včera pro jistotu, abych jako mohla jít v klidu spát, dala na obličej masku, která má zelenou barvu a udělala jsem si po déržce takový fleky, abych jako byla maskovaná. Přišla jsem do obýváku a manža jen zíral a já mu říkam " to je maskování, aby si mě v posteli nenašel, takže se ani nesnaž " :grinning: , a bylo vymalováno :grinning: .
Jo a včera jsme byli na Čerňáku v Globusu a když přijdeme k Maxíkovi, tak k nám jde takovej mladej kluk a říká nám, že nám do toho nacouvala nějaká ženská s felicií. :astonished: No naštěstí nám odřela jen značku, ale i tak nás to nasralo, pže jsem parkovala tak, kde bylo málo aut, taky kvůli sobě že jo :sweat_smile: a ona couvá jak kdyby měla kamion :angry: .Kráva :angry: .

Jo a počásko by mohlo vyjít, vypadá to nadějně. :slight_smile:
7. zář 2009 v 06:27  • Odpověz
Mílo, tak to by mě teda nas*, nové auto a hned něco - naštěstí teda jen ta značka, ale stejnak. :angry:
7. zář 2009 v 07:16  • Odpověz
Mel to mi povídej :angry: .No stejně raději zavoláme do Fordu do servisu, kdyby náhodou...Takhle to může vypadat a třeba ten plast někde prasknul, ale snad ne..Jo a taky si říkáme, že jsme si to tímhle snad vybrali a už se nám nic nestane :sweat_smile:.

Gucci, pěkné bříško, už jsem tě zkoukla :wink: .
7. zář 2009 v 07:37  • Odpověz
brééé ránko

aktuální foto pupku zde http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3247212&vReferer=

hlásím, že zítra budu moct mít Šemíka, páč pG dostal v pátek nové služební auto :grinning: , dneska už by měl mít SPZ, takže to teda vyšlo akorát

jinak včera večer jsem měla asi falešné stahy nebo co, páč měl asi od pěti večer bolelo břicho jako při silné MS a probíhalo to v takových pravidelných intervalech, ale večer jsem normálně usla a ted mě ještě trochu podbřišek bolí, ale už ne tak moc jako včera....hG ale normálně kopala, tak snad je vše ok, v pátek to nahlásím dr. na poradně

pokusím se vás dočíst...
7. zář 2009 v 07:38  • Odpověz
Dobre ranko,

Puzzi no teda Honzula je super sikovnej, takhle brzo na nocnik, super!
Milu k aut uz jsem ti rikala vcera, ze to je na nasrani, takova pipina!!!
Joo a jeste jsem vam zapomnela z kontroly rict, ze jsem mela tlak 100/70 a Darebak mi rika, co vy s tim tlakem delate? A ja, nic jen uz neni vedro :grinning: On je ze me nejakej vyplesklej :wink:
7. zář 2009 v 07:43  • Odpověz
Gucci krásné břiško, prcek nádherně roste a Tobě to sluší :slight_smile: snad to stahy nebyly, ještě máš dost času, myslím že dostaneš magnézium - pokud nebreš a bude to dobré
Mili teda to by mě nasr... taky, snad to bude v pořádku a s tím jak jsi dostala m. :grinning: :grinning: :grinning:
Vojta zvládl očkování dobře, měl dva dny trošku zvýšenou teplotu do 37.5 ale neplakal, spal normálně a včera už neměl ani teplotu tak jsem moc ráda. Teď ještě aby se za uzlina znovu nezvětšilato může teprve nastat
Sraz vám teda fakt závidím,škoda že jsme tak daleko :frowning2:
7. zář 2009 v 07:46  • Odpověz
tak super zprávy o Janči, snad to s tím čípkem nebude tak vážné, když jde na kontrolu až za měsíc
Tek: téda jehněčí na grilu zní fakt mistrovsky :dizzy_face:
tetes: díky za info, prosím aby mi někdo jako řidiči poslal popis cesty :grinning: , ale budu mít navigaci kdyby něco
jinak s tím jídlem...mám si teda zabalit sváču? páč já od 10 do večera bez jídla nevydržím :grinning: :grinning:
zítra večer mám ten těhu aquaaerobik, takže kdyby chtěl někdo vyrazit už kolem 4 z Plzně, tak by to bylo fajn, nerada bych o to kvůli těm zádům přišla, ale pokud ne, tak se přizpůsobím a zrušim to
Campi: Lada je teda šikovnáááá s tím mluvením
Puzzi: téééda Honzík je nočníkový král :wink:
Mili: ježiši to je voser s tím autem, to by mě fakt maximálně nasralo :angry:
rio: já magnesko právě beru
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.