• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Gucci, fakt budeš mít Šemíka, takže já nebudu muset řídit jooooo? :sweat_smile:
No ty si zlatá holka moje, já ti snad zítra políbím i nohy :grinning: .
Ty Gucci hele neměla by si raději ležet doma a odpočívat, než být v práci ? :confused:

Jani tak tlak je krááásnej, jsi šikula :wink: .Jani ty se divíš, že je z tebe vyplesklej? Vždyt jsi krásná ženská a i přes to, že ho neznám osobně, tak mi přijde, že byste se k sobě hodili, co se teda vzhledu týče. :wink:

Holky já nevědět, že nejsem těhu tak si myslím, že těhu jsem :sweat_smile: .Je mi už měsíc tak nějak divně, pořád mi je ráno a večer na blití a vůbec mi nechutná kafe a jsem nafouklá :sweat_smile: , tak nevím co se mnou je, asi si myslím, že ten Dostinex. :sweat_smile: Takže to mám přípravu na případné těhu :grinning: .
7. zář 2009 v 07:52  • Odpověz
Gucci popis cesty ti zašlu, když teda budeš řidič ty :wink: a klidně s tebou pojedu ve 4, aby si to stihla. :slight_smile:
7. zář 2009 v 07:53  • Odpověz
Mili, jj, už jsem to hlásila pG, že ho na zítra potřebuju, takže s ním zítra ráno pojedu do práce a Šemíka si vemu, pG zůstane služební, takže všichni budem spokojení :wink:

a jak teda zítra? v kolik kde je sraz? kdo s kým jede? jak zpátky?
7. zář 2009 v 07:54  • Odpověz
Mili: tak já vidím podle situace...já to plaváním musím rušit den dopředu, takže tam dneska zavolám, že jedu zítra na služební cestu a že nevím ještě přesně návrat, ale že bych to snad měla stihnout a uvidíme...mám to od 18,30...
jinak počasí by mělo vyjít, takže super :slight_smile:

kdy testuješ? :slight_smile: :wink:
7. zář 2009 v 07:56  • Odpověz
Gucci v IP máš popis cesty. A si zlatá, že vezmeš Šemíka :wink: .
Sraz jsme dali u Jani, tam to znáš a všechny holky tam přijedou cca na 9:00 hod. A kdo s kým pojede se domluvíme na místě. Ale jak říkám, já s tebou nazpátek ve 4 pojedu.
Jinak jedeme :
jani+ty = řidič

Já, Mel, Martuše a Terkytka.
7. zář 2009 v 07:57  • Odpověz
jj cestu už si tisknu, nastuduju do ještě večer doma s navigací, díky za poslání :wink:
takže na 9,00 jsem zítra u Janči u baráku :wink:
7. zář 2009 v 07:58  • Odpověz
Gucci ty si prdlá :grinning: .
7. zář 2009 v 07:58  • Odpověz
jo a co mám teda vzít? kromě auta teda :grinning:
7. zář 2009 v 07:59  • Odpověz
Gucci sebe :slight_smile:
Se stahama neblbni, na to mas jeste casu dost :wink: Ale vic odpocivej, mi Darebny taky rikal, at kvuli tomu cipku odpocivam a dopadlo to tak, ze jsem hned jela do OVA, do 23 hodiny oslava, v 7 rano jsme vyrazeli do Polska, pak navsteva obou baicek a vcera zpet do Prahy. Jsem se navecerela a usnula :slight_smile: A tento tyden se asi taky moc setrit nebudu :wink:
Jinak na tu kontrolu jdu za mesic, jelikoz od 23.-28. jsme v Bonnu, jinak bych sla na kontrolu uz za 3 tydny, taky mi to dostatecne zduraznoval :wink:
7. zář 2009 v 08:04  • Odpověz
Gucci ja bych neplanovala kdo s kym jede, to ukaze situace, jak se nerveme do aut :slight_smile:
7. zář 2009 v 08:04  • Odpověz
Gucci brisko krasne, taky se pekne kulatis :wink:
7. zář 2009 v 08:06  • Odpověz
jani: no já se čučla do chytré těhu knížky :grinning: a tam psali, že 50% žen má od 5 měsíce falešné stahy, že je to opakovaná bolest v podbřišku

jasan, zítra ráno u baráku se domluvíme :wink:
7. zář 2009 v 08:07  • Odpověz
jani: už moc špičatý nejni co :grinning: , von to byl asi kluk a pak si to na poslední chvíli rozmyslel a je to holka :grinning:
7. zář 2009 v 08:10  • Odpověz
Tak to me taky obcas boli, ale neni to vuuubec pravidelne a horcik na to perfektne zabira. Ja beru od patku 3x1 tabletu, ale to kvuli krecim v lytkach.
7. zář 2009 v 08:11  • Odpověz
Gucci nic neber, já budu dělat ty bagety a Mel už od rána peče :grinning: .
Gucci ty si prdlá, prej kluk a pak si to na poslední chvíli rozmyslel. :grinning:
7. zář 2009 v 08:16  • Odpověz
no já to magnesko začnu brát asi taky víc, ted beru jen jednu denně, aby se neřeklo
7. zář 2009 v 08:17  • Odpověz
já teda včera taky pekla, ale pochybuju, že do zítra něco zbyde :grinning:
kdyžtak nakoupím něco slaného
7. zář 2009 v 08:21  • Odpověz
Jani: krásný věci :wink:
Gucci :grinning: prej si to kluk rozmyslel, ja se z tebe picnu :slight_smile:
Magnesko ti neublzi, takze ho klidne ber vic...
7. zář 2009 v 08:22  • Odpověz
Jani, moc hezké věci :dizzy_face: .
7. zář 2009 v 08:23  • Odpověz
Gucci neboj, jídlo bude - míša řezy jsou už v lednici a slané dorty se budou připravovat odpoledne. :grinning: A se stahama neblbni.
Mám pocit, že asi všeobecně se bude sraz ukončovat kolem čtvrté, campi taky něco o tom mluvila, že nějak tak chce jet. :wink:
7. zář 2009 v 08:25  • Odpověz
Jo Jani, hezky jste nakoupili. :wink:
Nic jdu sundat prádlo a nasadit Lukymu světlušku - nevím jak, ale sundal ji z hrazdičky. :confused: :grinning:
7. zář 2009 v 08:26  • Odpověz
mel: tak campi jede separé s Teksas, tak to se nám ani moc netýká
7. zář 2009 v 08:27  • Odpověz
ahoj holky, se máte, se zase srazíte. To je fajn, když jste tak blízko sebe :frowning2: I to Brno je dost daleko :frowning2: to mně točí vesmírně . :sunglasses: :sweat_smile:
Stefi tam mají hezké věci že ? My tam pojedeme koupit houpačku, stojí tam jen 800 oproti našich 1300 1500 kč a to už se vyplatí si tam zajet.
7. zář 2009 v 08:28  • Odpověz
Pudly jojo maji tam moc pekne veci a zjistila jsem, ze se vyplati tam jet pro drazsi veci. Ze treba ty bodycka a tak nejsou o tolik levnejsi...
7. zář 2009 v 08:31  • Odpověz
gucci, to sice netýká, ale když ty chceš na aerobik, Teksas s Campi pojedou kolem čtvrté. . . . Tak ono tam pak už moc lidí nezbyde, pokud ti co pojedou s Tebou v autě nechtějí jít pěšky. :grinning:
7. zář 2009 v 08:33  • Odpověz
mel: tak já psala, že se přizpůsobím :wink:
7. zář 2009 v 08:33  • Odpověz
gucci, uvidíme jak to dopadne. Zase ono jsme jinak říkali snad do pěti? Tenisáci se koupou kolem sedmé a takový náš Lukýno má taky trošinku svůj režim - teda mám pocit, že zítra odpadne, takže jeho režim bude spočívat v tom, že ho vyndám z autosedačky a nechám pokračovat spánkem spravedlivých v postýlce. :grinning:
7. zář 2009 v 08:36  • Odpověz
Ahoj, takže v 9 je sraz? Snad to najdu, když tak zavolám, nechala bych u vás Milo před barákem auto. Chtěla bych vzít i kočár, myslíte, že můžu? že se nějak vejdem?
7. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.