• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Jani, krásná zavinka i deka. Vezmu zítra nějaké klučičí věci, jak Tetes chtěla, tak uvidíš, kdyby se ti něco líbilo.
7. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
Marti, jasně necháš u nás před barákem. A kočár? To musíš na Gucci nebo Jani. Nevím jak se to vejde.
7. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
no já budu mít kufr volný, tak nevím co kdo poveze
7. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
Vezmu kočár a uvidíme jestli se tam vejde, ráda bych kdyby jo, aby měl Marťas přes den kde pospat. Kdyby se nevešel, tak ho nechám v autě a pojedu bez něj. Myslím bez kočáru-ne bez Marťase :grinning:
7. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
marti :grinning:
7. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
Marti :grinning: .
Holky, mě se dělá novej notebook :dizzy_face: .
7. zář 2009 v 09:26  • Odpověz
Mili: jéé se máš, my to ted budem taky řešit, můžeš mi doporučit nějakou značku? nebo spíš manža :slight_smile:
7. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
No řeknu spíš manžovi, já tomu až tak nerozumím, ale vím co ti navrhne, pže tu značku maj IT rádi..DELL :wink: .
Jinak ten starej co mám je IBM a je taky dobrej. Záleží kolik za něj chcete dát a co všechno tam chcete mít. Pak ti něco vybere a můžeš si to přes manžu i koupit. :wink:
7. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
Mílo:ty jsi kus vola :grinning: :grinning: :grinning: jsem se po ránu fakt pobavila. Prý maskovaná.
Gucci:pěkné bříško, takové viditelné
:grinning:
Puzzi:to je super s nočníkem. Akorát já nevím myslíš,že jíst na nočníku.....nebo se to u dětí neřeší? Já vůbec netuším za normálních okolností je to prasárna,že jo. :sweat_smile:
Rio:tak to je fajn,že nebyla žádná velká reakce, taky jednou u vás může něco probíhat v pohodě,že jo. :slight_smile:
Gucci:je mi líto,ale vážně specielně kvůli tobě vařit nebudu. Není už tam pořádně ani nádobí a já tam přijedu hodinu před váma a z domova už toho tam povezu hafo,Petr to tam dnes večer poveze,páč já zítra nic s dětma nepoberu. A během dneška uvařit nestihnu, páč odpo jdu na tenis a dopo s dětma ven. Takže si opravdu buď vezmi svačinu nebo je cca. 50 metrů od baráku restaurace a pizzerie, to už záleží na tobě. :wink: Aha, tak cestu dopošlu,já jí poslala jenom Míle.
Tak Míla přeposlala,tak ok.
Tenisákům je zatím jedno jestli se koupou v 19 nebo 19,38 anebo jeden den vůbec.
Jani, no právě ono oblečení se tam až tak nevyplatí. A odpočinkovej víkend jsi teda vážně neměla.
:slight_smile: S tím Darebákem je to jasný od začátku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Marti,když se nevejde, může pospat v kočáru u dvojek. :slight_smile: Míla bude chovat Míšu a ten je děvka prodejná,takže za chování kočár pustí bez problémů a to i se ségrou. :grinning:
Ty počkej Mílo,myslím že téma Milin novej noťas už tady bylo,né? :grinning: Nebo že by tentokrát doopravdy? Žádná maketa?
7. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
Tetesko prej devka prodejna :grinning: :grinning: teda chudak Misu :wink:
Marti kocar vem a uvidime, snad to tam nejak natlacime :wink:
7. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
jéé tetes, já to nemyslela, abys kvůli mě vařila :grinning:
7. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
Tetes, teda ty tak hezky mluvíš o Míšovi. :wink: No já furt nevím komu dám na chování toho našeho vzteklouna, těhule by z toho mohly porodit a ostatní mají svých dost. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Jsi měla říct, že nádobí není, bych koupila v Globusu bufeťácký. :grinning:
7. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
No,jako kdyby jste viděly co teď Míšánek předvádí za hysteráky,když třeba krmím kačku nebo si jí všímám, ten má na to snad detektor. Ale dneska v noci mi udělal radost, po kóju jsem ho šoupla do postýlky a zase začal brečet,páč u mamky v posteli je lépe,tak proč by spal u sebe,že jo. A nevyndala jsem ho a nechal se jenom uhladit a usnul.Sice je to pro mě delší,páč třeba 10 minut stojím nad postýlkou a hladím a konejším do spánku,když bych ho vzala k sobě tak je v tu ránu tuhej,ale já ho nechci brát pořád do postele až ráno mají nárok.
Gucci:no v nejhorším by se tady nějaká kostička od nedělního kuřte našla :grinning:
Tak a jdu ven jen co se raraši vzbudí a musím se zastavit u dr.,páč Kačce se strašně zhoršila vyrážka na pusině a na krev s ní jdu až ve středu a měla bych strašněj strach,že je vše ok.
7. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
Jé Kačenka je osypaná? Choudě malý. :pensive: Koukám, že u vás to bude mít na povel Míša co? To bude pěknej mazílek. :sweat_smile:
7. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
tet: hele fakt v poho, já jen, že se furt mluvilo o špagínách, tak jsem se chtěla zeptat jak se to plánuje :wink: , já se nějak zařídím
7. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
Tetesko koukam, ze Miska je uz peknej vycuranej. Ale dobre to s nim umis :wink:
Chudak Kacenka, tak at je vse OK...venku je nadherne, ja v poledne vyrazim na jogu a pak se proflaknu centrem, co tam maji noveho :wink:
7. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
gucciová, bude ti stačit plech Míša řezů a dva slaný dorty? :grinning: Teda vlastně jen jeden, protože jeden bude dělaný pro těhotný a kojící a druhý pro netěhotný a nekojící. :grinning:
Šmankote, já se na ten sraz tak těším, že snad ani nedospím. Hlavně musím zvířeti dát najíst v noci kolem třetí, aby jsme ráno nejpozději v osm mohli vypadnout z bytu a nezdržovala jsem "provoz".
7. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
jééžiši ted tady budu vypadat jako totální nenažranec bééézva :grinning:
7. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
gucci, no ty jsi začala o jídle, jestli si máš vzít svačinu. Když tě tak čtu, tak přemýšlím zda neudělat ty dorty tři, ale krabice mám koupený jenom tři a to je jaksi akorát na ty dva dorty a míša řezy. :sweat_smile:
7. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
tak já nevím Mel, jestli ty normálně celý den nejíš...tak to seš dobrá :grinning:
7. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
Gucci ja se s nenazrancem pridam :wink: Jednak musim jist 6x denne a jednak mam porad hlad :slight_smile:
7. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
jani: díky, když tak zajdem na pizzu :wink:
7. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
GUcci jasne :wink:
7. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
hele,tak mám teda něco udělat? já o špagetách mlunila,ale vy jste říkaly,že je to zbytečné,tak jsem to pustila z hlavy,ale je fakt,že ty by xchůdné byly,kastrol uvezu,talíře tam jsou a sýr nastrouhám doma.Tak jak teda????
7. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
Holky, já dělám ty kuřecí bagety, takže já taky něco vezu :wink: .
Tentokrát fakt notebook bude, pže je služební :grinning: .
7. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
tet: nééé v poho, to mě zas něco uteklo o víku :wink:
Tetesko klidek, to jsou jen srandicky. Nic nevar, myslim, ze jidla tam bude vic nez dost :wink:
Misa rezy, bagetky, slane kolace atd.
do prdele práce to je zase domluva mezi babama :grinning: o hladu bedete max.si můžete posbírat jablka ze stromu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
:grinning: chichi
7. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
No vidis Tetesko, jabka jsou super :grinning:
7. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.