• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
jj gor když k nim bude nějaký koláč :grinning:
7. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
Tetes, klídek. Hlady neumřeme. :wink:
7. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
čau holky, jsme zpět z cvičení. Musím říct, že cvičení super, ostatní mámy a děti taky fajn, Honzík to zvládl dle mých lepších očekávání, tak snad to půjde :slight_smile: Ze začátku před cvičením tam lezl s dětma a tak, pak ve cvičení po chvíli už ho organizované hraní nebavilo, takže se prokňoural do závěru, ale snažila jsem se ho upoutávat a tak 50% se účastnil. Rozhodně dobrá akce a náplň dopoledne, pak v autě usnul a spí. Už byl taky unavenej, tak i proto nic moc nálada, ale to je těžký, to se nedá naplánovat.
Tetes, prasárna jíst na nočníku? To mi nepřijde, přijde mi to u malých dětí v pohodě, já mám ze svýho dětství tolik fotek, jak sedím na nočníku, přes nohy židlička a vesele jím nebo si hraju. Do nočníku si rozhodně nesahá a ani by to nešlo.
Koukám, že sraz s plány s jízdou, už se těším :slight_smile: Mám upéct chleba v pekárně? Jakej? Můžete se zrníčkama atd.?
Milu, večerní maska dost dobrý :sweat_smile:
Já asi dneska kvečeru budu muset na gyndu, mám od víkendu nějaké pálení, vůbec nevim, jestli je to mykóza či co. Dneska už je to celkem ok, myslíte, že to mám nechat vyšumět nebo je dobrý si s tím zajít? Nemám s tím moc zkušenost, nikdy jsem na to netrpěla.
Míša super mazel a doufám, že Kačka bude ok s tou vyrážkou.
7. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
puzzi: to bude určo mykoza, to si zajdi jen do lékárny a nech si něco poradit od lékárnice, já na to dost trpím a řeším to dycky takhle
7. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
Puzzi Honzík a cvíčo super, hlavně že se mu to líbilo :slight_smile: .Mě se líbí když takhle maminy od mala chodí s dětma mezi ostatní maminy a tak. Moje ségra to taky tak dělá a teď Fanouš už chodí do předškoličky a nemá s ním žádnej problém, jako že by řval a tak. :slight_smile:
Jinak na gyndu jdi, já to nechala jednou vyšumět a pak jsem měla tablety na zavádění 14 dní :confounded: .Humus..od té doby nic a hlavně to taky způsobuje hodně srůsty, takže být tebou raději tam skočím :slight_smile: .
7. zář 2009 v 11:20  • Odpověz
no to mě v lékárně dali taky tbl na zavádění
7. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
Puzzi a teď si vyber :grinning: .
Hele záleží jak moc to máš, pokud je to zatím jen svědění, tak zkus tu lékárnu, pokud už máš nějaký výtok nebo tak, tak bych raději došla k doktorovi.Jde o to, ž v lékarně dají tablety,ale nejsou tak účiné jako ty předepsané od DR.
Ale třeba Canesten je dobrej. Když jsem dělala v lékárně, tak mi vždycky pomohl :wink: .
7. zář 2009 v 11:27  • Odpověz
ono taky záleží na koho v té lékárně narazíš
mě jednou i gynekoložka řekla, že na mykozu stačí zajít do lékárny
a kupovala jsem si tenkrát toto

Gynopevaryl combipack - mast na léčbu sebe i partnera + 3 čípky na zavádění
Fermalac vaginal - čípky na zavádění, preventivně
Laktobacily - tabletky na polykání, preventivně

a tohle mi fakt pomohlo a od té doby jsem to snad neměla
7. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
Puzzi prej na tohle je nejlepsi na noc zavest tampon namoceny v bilem jogurtu :wink: nejlepe Hollandia :wink:
No nic jdu cvicit, tak krasny zbytek dne devcatka, kouknu jeste odpolko, jestli jsou nejake dalsi organizacni pokyny na zitrek :wink:
autor
Výtok právě vůbec, jen to pálení svědění, Canesten doma mám a asi už za ty dva dny zabral, páč je to lepší. Asi odpo brnknu na gyndu a zeptám se, jestli ok nebo mám dojít.
Dík za rady, chci to vyléčit, aby se mi to nevracelo.
puzii:na mykozu gynopevaryl na tři dny čípky+mastička a super,pro mě canesten hadr. a já se ptala a psala,že za norm.okolnosí tj.u dospělých!
7. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
jani : fáááá
tet: jj mě canesten teda taky nezabírá, jen na chvilku zmírňuje
7. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
autor
jo, dík, gynopevaryl jsem taky jednou v životě zkoušela a asi pomohl, už nevim. Ve 4 volám na gyndu a poradím se, když tam dnes jsou a P. by pohlídal, tak uvidíme. A jinak poběžím pro ten Gynopevaryl.
Jo, já vím s tím nočníkem, jsem to musela líp osvětlit :slight_smile: Při jídle děti hodně čůraj a kadí, tak proto to tak chci teď zkoušet :slight_smile:
7. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
Tak jsem holky po obědě a řeknu vám to byl hnus :angry: .Normálně nám dali zkažený brambory :angry: .jsem jednu vzala do pusy a už jsem letěla na wecko :angry: .
To by je človek zabil za tohle :angry: .
7. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
autor
Milu, blé :confounded: Máte nějakej bufet, že si můžeš koupit něco jinýho k jídlu?
Já dělala kupovaný lasagne, máma mi to dala, 20 minut do trouby. P. to chutnalo, mně moc ne, ale bylo to rychlý :grinning:
7. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz
Nemáme Puzzi, my máme firmu mezi polema :frowning2: .Tak to vydržím a nadlábnu se pořádně doma :grinning: .
7. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz
tjo Mili, to si nikdo nestěžoval?
7. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
Všichni jsme si stěžovali :angry: . My ty obědy vždycky známkujeme, pže jeden týden vaří kuchař a to je dobrota a druhý týden vaří ten blbej, no a to je tuten týden :angry: .
7. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz
autor
Milu, tuten týden? Trénuješ na plzeňskej zítřejší sraz, tůto se v Pze neříká, ne? :grinning:
7. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz
Puzzi nene neříká, ale já jsem to pochytila už kdysi od svého kolegy, který je ze z Plzně :grinning: a mě se to strašně líbilo :sweat_smile: .
7. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
jsem jako udělala 14 000 příspěvek :wink:
7. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
Milu, promiň, máš tam chybu, zdvojení předložky "ze z PLzně", to je nějakej omyl, ne? Co to na nás zkoušíš? Se s tebou my Plzeňačky nebudeme bavit za úražku na zdi, jak vždy hezky píšeš :grinning:
A já mám příspěvek 14003, heč :grinning:
7. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz
Puzzi já nevím, ale takhle to náš kolega říká, že je ze z Plzně :grinning: .
Omlouvám se omlouvám se, já myslela, že si šplhnu jak válím a vono h*vno, h*vno slavný soude :grinning: .
7. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
7. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz
Ahojky.
Milu- no to by mě teda pěkně nasr..., kdyby mi někdo hned do nového autí nacouval :angry: .
Guci- měla by sis raději skočit k dr., ať něco nezanedbáš. Na stahy máš ještě spoustu času! Ale bříško hezké :wink: .
Jani- krásné věcičky :dizzy_face:.
Hm sraz- tak to se nechytám :frowning2: .
Puzzi- raději na tu gyndu aspoň zavolej!
Dneska dorazily kombinézky. Jsou skvělé, ale mám pocit, že do nich holky zabalím 4x :sweat_smile:. Vypadají strašně velké. A ta barva je nakonec fakt pěkná- je úplně světle oranžová, spíš taková meruňková. Až se dokopu vstát z postele, tak je možná vyfotím :wink:. Dneska jsem nějaká k.o. Furt bych spala a nic se mi nechce. H. je zase na služebce v Praze a vrátí se až v noci. Takže jsem tu zase sama :frowning2:.
7. zář 2009 ve 14:59  • Odpověz
Pajdi: to byly asi (jestli vůbec) falešné stahy, psali to i v knížce, že je to od 5 měsíce normál :wink: , ale v pátek se na to dr. zeptám
dneska je děsně spací počasí
7. zář 2009 v 15:05  • Odpověz
Holky, tak já se lúčám a zítra se těšííííímmmmmmmmm :dizzy_face: .
Marti, počkám na tebe doma a až přijedeš, tak zavolej a já k tobě seběhnu a půjdeme společně k Jani, kde se všechny sejdeme. Jupíííííííííí to bude akce :dizzy_face: . Jo beru foťák :wink: .
7. zář 2009 v 15:13  • Odpověz
já beru určo taky foták
tak zítra v 9 u Janči :wink:
7. zář 2009 v 15:14  • Odpověz
Žádnej normální plzeňááák neříká ze z Plzně :angry: :angry: Milu, neser. :grinning:
Jo,Gucci chceš naštvat? Včera jsem byla hrát beach volejbal a dneska jdu na tenis. Jo,no to jsem vám nenapsala. Normálně od 11 hodin beach jeli jsme i s dětma P. hlídal já hrála, malej se měl budit tak 11,15 hod a ono pořád nic,ON spal až do 13,30hodin,takže jsem si parádně zahrála a nakojila až doma. Asi měl Míšánek strach ze slané kozy,tak raději spal a počkal až se umyju. :grinning:
7. zář 2009 v 15:33  • Odpověz
tet: to mám za ty špagíny co :grinning: .... no já si to příští léto vynahradím, už se fakt těším
7. zář 2009 v 15:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.