• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
ženy já to taky balím
zítra teda, už se těšám
fáááááááááááá
7. zář 2009 v 15:46  • Odpověz
Pajdi dneska je ultra spaci pocasi, ja usinala i na joze :slight_smile:
Ted si jdu hajnout, musim byt zitra fit a mam namozeny brisko, mrne se tam mrcasi takovym zpusobem, ze to pekne boli :angry:
Tetesko se nedivim, ze Misu nechtel slanou kozu, ja bych ji taky odmitla :wink:
Milu si delas srandu, ze vam dali zkazene brambory..to je do nebes volajici!!!
7. zář 2009 v 15:46  • Odpověz
Holky pá a užijte si to zítra, já budu jen závidět :frowning2: .
Tady jsem hodila kombinézy a šatičky co jsme koupili :slight_smile: : http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3249855&vReferer=
Jo a mám dotaz- prali by jste ty zimní kombinézy na poprvé nebo ne? A není tam štítek, jak to prát, myslíte, že to můžu šupnout na šetřící program na 30 do pračky?
7. zář 2009 v 15:51  • Odpověz
Jani- no to teda je a fest, taky půjdu asi zase spát. Kubík tam dneska tak řádí? Tak holky jsou dneska nějaké extrémně hodné.
7. zář 2009 v 15:53  • Odpověz
autor
Tak na gyndě je záznamník, že v září ordinují út a čt, tak dneska nic, zejtra taky nic (sraz a jazykovka), tak kdyžtak ve čtvrtek. Ale už jsem to asi vyléčila, no uvidim, pro jistotu tam ve čtvrtek zavolám, byla jsem naposledy v lednu, tak bych mohla jít na prevenci trochu dřív než po roce.
Jo a sakra taky zubař, tam taky musim "někdy" zavolat a objednat se.
Milu, ten tvůj kolega určitě není z PLzně, jinak by ze z Plzně neříkal :grinning:
Pajdi, ty už máš 30tt, krása :slight_smile: Světle meruňková bude super! Jé, už vidím foto, krásný moc, určitě bych je vyprala, bych to riskla klidně i na 40-60 :sweat_smile:, ale radši na 30, ať mi pak nenadáváš :sweat_smile: Šatičky parádózní :wink:
Tetes sportuje za nás všechny, jak to tak vidim :sweat_smile: No vlastně já byla minulej tejden 2x v posilovně.
7. zář 2009 v 15:56  • Odpověz
Puzzi- tak tam zavolej zítra ráno, aspoň pro jistotu :wink: . A dala by jsi ždímání nebo ne? Když to dám jen na nízké otáčky, tak se bojím, že to shnije, páč je to strašně hrubé a když dám vyšší otáčky, tak mám zase strach, aby se ty chlupy nepolámaly. Není to taková ta klasická chlupatka, ale spíš samet chlupy, tak nevím.
7. zář 2009 v 16:07  • Odpověz
autor
Pajdi, oni jsou tam až odpo ve 4 :slight_smile: Jo, to bych mohla tam zavolat zejtra a že příp. mohu přijít až ve čtvrtek.
Ždímání bych dala, všechno bych dala :sweat_smile: To posuď sama ten matroš, ale podle mě by to mělo vydržet.
7. zář 2009 v 16:10  • Odpověz
Puzzi- já bych tam fakt zavolala a když tak tam seběhneš ve čtvrtek.
Asi by to vydržet fakt mělo, když mi to poblijou, tak to stejně budu muset vyprat. No nic, asi to risknu a půjdu to hodit do pračky. Max. to převrátím naruby.
7. zář 2009 v 16:21  • Odpověz
autor
Pajdi, držím palce na praní, ale věř mi, já jsem zkušená, já peru skoro vše na 60 a skoro vždycky dobrý :grinning: :sweat_smile:
7. zář 2009 v 16:57  • Odpověz
Ahojky, tak zítra se taky těším, dorazím na tu devátou, to bude teda projížďka mhd, snad to zvládnem :sweat_smile:
7. zář 2009 v 18:27  • Odpověz
povedená fotka z Rakouska z Alp, byly jsme na výletě u Dorfersee asi 1900m, Mariánka vynesena v Manduce.
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3250689&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
7. zář 2009 v 19:36  • Odpověz
autor
Terky, tak ta fotka bomba, super obleček a úsměv :slight_smile: A i ostatní dobrý, krmení :sweat_smile:
7. zář 2009 v 19:42  • Odpověz
Terkytko, ty fotky jsou uzasny!!! :slight_smile: Tjoo Marianka je modelka...
Pajdi moc pekny overalky. Taky bych je klidne vyprala. Ja bych je prala na 40 a normos vyzdimala :wink:
7. zář 2009 v 19:52  • Odpověz
ted jsem dodelala buchtu doufam zebude dobra poprve jsem ji delala jinym postupem ..kurna tak snad to bude k zradlu ..budu se vas snazit docist ale moc tomu nedavam ...jsem total
jinak Oliver 5mesicu vaha 6165g a 64cm :slight_smile:))
7. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
jeee jani a pjadi uzasny nakupy gratuluju ..hja kurna taky budu muset nekam do teho polska pro pliny..nebo se zitra domluvim s tetesojc
puzuzi super cviiceni
my dneska byly s campi v yamaha skolicce a hezky ....libilo se nam to ..akorat ja pipina debilni jsem vysypala olouse z autosedacky..chudera moje mala spadl na drzticku ..no dr. rikala ze OK ...tak snad dobry ...fuj jeste ted se mi chec brecet jak to vidim
terky to je nadherna fotka....kurna taky bych nekam vyrazila
proc prdele nemuze bejt aspon benzin zadara ...kuwa drat :.-)))
7. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
Tek, z toho si nic nedělej, úrazů ještě bude, teď Honzík snad každej den něco, včera ze stoje spadl na záda včetně hlavy, dneska mi na zahradě přepadl ze stoje dopředu na břicho, přímej zásah obličeje naštěstí do trávy, ale vždy zatím do 20ti sekund po pláči a jedeme dál :sweat_smile:
Pěkné míry Oliho :slight_smile:
7. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
ja vim puzzi kdyz to bylo fakt hnusny a to nespad z vejsky ale uplne z ty autosedajdy vypadl jak zabicka rozplaclej a hysterak jako svine..jsem strasna matka ..a to me vcera M. chvalil jak jsem skvela ..no to jo kdyz prizabiju vlastni dite
chjoooo
jeziis chudera honzulak..ale prece jen uz ma tu hlavinu o neco tvrdsi
7. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz
autor
Tek, za to nemůžeš, neudělalas to schválně. Manipulujeme s nima hodně hodin denně, já už kolikrát měla takový štěstí, že mi někde nespadl. A kolikrát taky ne, naštěstí nic vážnýho, z postele apod. mi ještě nespadl, aspoň že tak. Už na to nemysli, je to dobrý, příště se ti to už nestane, ale zas se stane něco jinýho, dokud jsou to banality, tak se v tom nepitvat. Děti a šrámy patří k sobě.
7. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
Bré ranko,
Tek, já myslím, že ho to třeba ani nebolelo spíše se více lekl. Hele jak píše Puzz, takových pádů a různých uhození bude.
Dneska je srááááááááááááz, akorát, teď to Lukymu na jídlo vychází přesně tak nějak co přijedu k babí a samo se mi tam i posrajdí, doufám, že né stylem jako u našich, kdy to měl i na zádech a mamka musela vyndat kalhotky, které měl dostat k vánocům. Jsem neměla sebou náhradní. :angry: :grinning:
8. zář 2009 v 05:39  • Odpověz
Dobré ráno,na Mel teda nemám ale jsem vzhůru už od 3.30 a nemůžu spát :angry: Vstávala jsem s manžou do práce a byla mu pomoct s věcma do auta,dnes nastupuje do nové práce a bude tam na nocležně :wink: Víc jak po dvou letech je z něj zase autobusák tak je šťastnej :slight_smile:
Pajdi a Steffi pěkný věcičky :wink:
Gucci bříško super :dizzy_face:
Terkytko fotky naprosto úžasnýýýýýýýýý :dizzy_face: a k dnešnímu svátku Marjánce přeju vše nej :wink:
Puzzi nočník perfektní,Maru začla chodit někdy po 7 měsíci ale poslední dobou to nějak fláká,když sedí tak nic a pak vstane a po bytě dělá loužičky :grinning: Pořád by někde lítala,je čím dál rychlejší a už vůbec neleze :stuck_out_tongue_closed_eyes: Začla dělat pořádek v šuplíkách a všude kam se dostane,no je to sranda.
Teksas nic si z toho nedělej,nevysypalas ho schválně,holkÿ mají recht úrazů bude habaděj a horších až začne OLík chodit.Já jsem si nedávno prožila muka když se Filipovi podařilo vzít Maru na ruku ale ten BLB měl brusle takže mu samo podjeli a už s ní ležel na zemi :angry: Hrozně brečela a na hlavě krev tak jsem šílela ale bylo to jen povrchové a Maru byla za chvíli v pohodě,já ji ještě celou noc kontrolovala a dobrý...

Jinak vám přeju na dnešní sraz krásné počasí,hodné dětičky a užijte si to tam moc :wink: :slight_smile: Těším se na fotky a doufám že vás na nich uvidím všechny i s dětma
8. zář 2009 v 06:52  • Odpověz
Tak já pomalu balím a vyrážím, budu mít Lukyho v autosedačce, takže mi cestou k babí upadnou ruce. :grinning: Jenže v manduce se Lukymu najednou nelíbí a nechápu proč :cry: , asi mi to někdy někdo bude muset ukázat. Tak pááááááááá (foťák mám).
8. zář 2009 v 07:28  • Odpověz
Dobre ranko,
tak ja jdu do sprsky a pripravit se, za chvili se to tu zacne sjizdet :wink: Jizni spojka bude masakr, ale pak uz to snad pujde :wink: Ja se tesiiiiim :slight_smile:

Teksas nejsi strasna matka, tohle patri k vyvoji ditete. A je fajn, ze se vam ve skolicce libilo.
Rehos tak preju manzelovi, at je tahle prace lepsi nez ta minula, te smuly uz bylo dost!
8. zář 2009 v 07:34  • Odpověz
autor
Dobré ráno, já jsem na sraz super vyspaná, Honzík mlíko v 6 a spal do 7:45! Doufám, že den bude ok, beru kočár, doma dopo už spát nebude, tak mám v plánu ho uspat kolem oběda na srazu a užiju si vás :sweat_smile:
Mel, tak ať to vyjde s jídlem atd.! Já tohle už moc neřeším, když mi něco nevychází, tak dám Honzíkovi výjimečně klidně o hodinu dřív, dýl radši ne, nebudu riskovat blbou náladu :sweat_smile:
Rehos, tak ať se manžovi v práci daří!
Rehos, s tím počítám, že se někdy začne ten nočník kazit. Honzík teda zatím jen šikula na kadění, čůrání do nočníku jsou náhody, čůrá i do plen normálně.
8. zář 2009 v 08:52  • Odpověz
Ahojky, koukám, že jste ještě asi všechny buď na srazu nebo koupete a krmíte dětičky. Doufám, že sraz byl úžasný a bude spousta fotek :dizzy_face: . Už se na ně moc těším.
Já jsem dneska měla zase den blbec. Od noci mi strašně tvrdlo břicho a měla jsem takové divné tlaky v podbřišku a na konečník. Tak jsem v 11h volala pro jistotu dr., jestli je to normální a ta mi řekla, že mám hned přijet. Udělala mi cervikometrii- měření čípku, ten se naštěstí neotvírá a dokonce se ležením zase zvedl na 3,5cm, ale rychlým roztahováním dělohy mám zase dost časté stahy a tvrdnutí břicha. Takže mi vysadila magnosolv a nasadila 6mg magnesia- 12 tbl. denně. Se z něho asi pose...Minule jsem z něj z 6tbl. měla ty příšerné migrény, tak jsem zvědavá co bude teď :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale brát to musím, ať se zastaví ty stahy. A mám přísný klid na lůžku min. do kontroly v pondělí a pak se uvidí. :confounded: Nechtěla mě hospitalizovat, že by to bylo pro mě zbytečně stresující a jestli budu opravdu ležet doma, tak že to zkusíme takhle. Tak aspoň jedno pozitivum :dizzy_face: . Takže hezky ležíme a snad to bude ok.
8. zář 2009 v 18:52  • Odpověz
Pajdi to je mi líto, s tím tvdnutím je to blbé ale snad to holky ještě vydrží. A já jsem brala 8 tbl. magnézia a taky jsem mívala šílené migrény, to je blbé, přeji Ti aby se Ti nějak vyhly
8. zář 2009 v 19:10  • Odpověz
Tak se právě snažím uspat prďolku. Na jídlo si vzpoměl v okamžiku, kdy jsem ho doma vyndala z autosedajdy a šla vařit mlíko. Přitom to už u Berouna vypadalo, že začne řvát hlady.
Pajdi, dávej na sebe pozor, super, že se čípek zvedl. Super se držíš a určo necháš holky dopéct. Moje sestřenka je 24tt a ode dneška je v porodnici pro hrozící předčasný porod dvojčátek, zase by o ně mohla přijít jako před dvěma lety. :frowning2:
8. zář 2009 v 19:32  • Odpověz
Rio- doufám, že mě ty migrény snad obejdou.
Mel- dávám, neboj :wink: . Ležím a vstávám jen na wc a pro jídlo. S tou sestřenkou je mi to moc líto, snad to bude tentokrát dobré!
8. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz
Pajdi, snad bude, aspoň do 28tt kdyby vydržela. Je vlastně podobný termín porodu jako Gucci, jsou tak nějak na stejno. Nic jdu se umýt a asi hají. Jsem nějaká utahaná byť jsem nic nedělala. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz
ahoj holky tak jsem fotky umistila na web kde ma oliver galerku ..ne uplnou :slight_smile:))
tak jestli chcete heslo tak napiste do IP..
8. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
jooo a kdo ma tu posledni zaverecnou tak si pikam a posilejte prosim ...
8. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.