• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Pajdi, snad to bude dobré, teda spíš si myslím,že určitě, čípek v pohodě a to tvrdnutí bude asi čím dál častější. Je to nápor,no.
Doufám, že jste všechny dobře dojely.
Chtěla jsem moc poděkovat za dárky pro dvojky všechny jsou naprosto úžasný. :dizzy_face: A ty soupravičky, takový heboučký,prostě nádhera. FAkt moc děkuju.
Byl to správnej blázinec, tohle by fakt žádná restaurace nemohla pojmout. :grinning:
Jo, a nějak mi dneska Campi inspirovala svým dotazem, takže jsem doma a to podotýkám,že sama kojila oba najednou na kójo polštáři a šlo to.Akorát na záda nic moc,protože to už se musí člověk přizpůsobit dětem a ohnout se k nim.
Jinak bych řekla,že Lukáš i Honzík byli hodný, tak nevím jestli se chtěli pánové předvést v tom lepším světle,ale byli moc fajn.
Tek, a Steffi mám hroznou radost z toho babyvaku moc se v něm líbí i Kačence, tak to jsem hrozně ráda, to jsem nečekala.
Ten Martínek je opravdu šikovnej. :slight_smile:
Jo a vy co jste odjížeděly dřív jste přišly o moc. Teksas a Campi předváděly závěrečné číslo,co se naučily včera v yamaha školičce. :grinning: :grinning: Vypadaly jako blázenky, ale dětem se to strašně líbilo, tak to bylo úplně bomba. Děsně se těším až se budou dvojky taky takhle smát a reagovat. :dizzy_face:
8. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
pajdi drzim palce uz jsem te sprdla po skypu tak to staci :slight_smile:))
8. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz
tet a ve fotbalove poloze?
jee tak to mam radost i ja ...a snad se jim tam bude libit dlouho ....ti pak muzu na kachnu pujcit i ten satek na tu kolibku je to fakt bomba..a nektere deti kolibku milujou dlouho ...jooo ?
tetes ty slepici prdelko :slight_smile:)))))
8. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz
Teksas pošli prosím kde najdu ty fotky
8. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ty fotky jsou super :dizzy_face: , pěkně závidím, musely jste se mít skvěle!
Teri- snad jo, asi musí zabrat to magnesko a pak snad bude zase fajn.
8. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz
kuju ale nemam vse :slight_smile:)) jeste bych chtela manducove a ty ma myslim tetes
8. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz
Ahojky, tak uz jsem vyzvedla i L. u jeho kolegy. Dostala jsem za to vyborne grilovane masicko a ted uz sebou jen placnout do postele :wink: Vam reknu tolik deti pohromade, to je narez :wink:
Ale bylo to naprosto super, videt vsechny. No a ponunat si Misu a Kacenkou, jsem v sedmem nebi :wink:
Cesta domu dobra, snad i Terkytka dojela dobre ze Stodulek :wink:
8. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz
Pajdi mam velkou radost, ze se ti zase prodlouzil cipek, to je parada. A ty stahy asi holt budou castejsi. To vis, uz jsi ve 30tt, to uz se tve telicko pripravuje na vylodeni princezen :wink:
Mam pro tebe ty 2 mediky, tak az budu v OVA, tak se domluvime, jak ti je predam...
8. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
Čau holky, sraz se mi moc moc líbil, Honzík na začátku celkem dobrý, pak byl unavenej už, v kočáru se super vyspal a pak byl fakt výbornej, usmíval se apod., jsem měla radost, navrhuji sraz minimálně obden, my si u hraní s dětma zábavně pokecáme a děti budou taky spokojenější. Kdo jste pro? U koho příště? Dobrá dobrá, tak pozejtří u nás, kdo chcete? :sweat_smile: :grinning:
Všechny děti, co už jsem znala, vyrostly a zšikovněly, Ladunku si z dneška pamatuju s vystrčeným zadkem a v ruce nějakou hračku, Madlenku trochu trápilo bříško, ale v mezičase se moc hezky usmívala a super jedla ze lžičky, vyrostla taky. Oli se změnil, vyrostl, pohodář, furt se někde odněkud tlemil. Marianka pořád moc hodná, v lehátku vydržela takovou dobu, andílek. Luky na mě působil dobrým dojmem, myslim, že bude zabavitelnější než Honzík v jeho věku, no a je to teda spáč velkej spáč, prospal půlku srazu :slight_smile: Martínka jsem viděla poprvý, je fakt moc hezkej a šikovnej asi jako Honzík, postavuje se, plazoleze, prostě syn tělocvikáře :slight_smile: No a dvojky úžasný, to jsem zírala, jak jsou hodný, jo, takhle nějak to píšou v těch chytrých knížkách, že miminka většinu dne prospí a pak se nají a zase usnou, jsou moc hezký a jak jsou dva a díkybohu páreček :grinning:, tak je to nádhera.
Tetes, ještě jednou děkuji za azyl pro sraz, bylo to super!
Já jela na otočku domů a do jazykovky. Italština bude super, myslim, že ty začátky mi půjdou, je to všechno docela logický a podobný francouzštině. Byla jsem tam já, moje máma a ještě jedna paní a učitelka je moje nejlepší kamarádka ze ZŠ 3.-5. třída, fakt dobrý! Pak mě máma pozvala do cukrárny, neboť od zítřka za rok mi bude 30, tak jsme vzaly s sebou i učitelku mojí kámošku, fakt hezkej den dneska! Doma jsem se teda trochu vytočila, páč bordel jak v tanku, hračky, flaška od mlíka, no přeháním, během 5ti minut jsme to společně uklidili :sweat_smile: A teď chlastáme :sweat_smile:
8. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
autor
Jo, Tetes, blahopřeju k dvojitému kojení, teda jestli tě gratulace neurazí, no díkybohu že aspoň kojíš páreček :grinning:
Jé, jsem neviděla Campi a tek a jejich vystoupení Yamaha, škoda!
Pajdi, to bude ok, prostě dvojky a břicho se roztahuje, hlavně že čípek se prodloužil, to je bezva :slight_smile:
8. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
Jo a Honzík na srazu v pleně prd hovínkovej, přijela jsem domů, další jen prd a na nočník vykadil haldu, je fakt dobrej! Ráno byla taky v nočníku haldička, sama to moc nechápu, že mu to tak jde :sweat_smile:
8. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
Jo a myslim, že mG (aneb manželé Gucciovi) mají zítra výročí svatby, tak přeju vše nej :slight_smile:
Gucci má bomba kulatý břicho, měla obtáhlý triko. Steffi měla volnější triko, ale moc hezký, takový jedno mám taky, rozhodně teda břicho taky má a určitě taky kulatý, s hranatým by asi byla výjimka :sweat_smile:
8. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz
juu tak vse nej zitra k narozkammm.
ja tady zase zitra nebudu ...pojedu ke kamosce a pak s tou bulkou ...modlim se at to nic neni
jinak sraz byl aprosto uzasnej ..nemohlo ty byt lepsi vse vyslo :slight_smile:)))
ty voe puzzi ty docela jako provokujes..se u vedom z tet neni od tebe takovou dalku :slight_smile:))
puzzi moooc gratuluju k nocniku a je fakt videt ze honzulka udelal desny pokroky...je fakt krasnej :slight_smile:)
8. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz
Tek, jj na fotbalistu. :slight_smile:
Puzzi,ale oni takhle spějí jenom venku, doma už né, to taky umí raubířit.
Jsem si taky říkala, že je Honzulák milouš.
Jé,Puzzi tak to jsi měla fakt príma den. Koukám ty jsi nějakej expert na jazyky,né?
Ty jo,to je úplně super s tím nočníkem.
:dizzy_face:
Za azyl není zač děkovat. Já jsem byla ráda a zároveň překvapená,že jsme se fakt všechny sešly. A chtěla jsem poděkovat některé z vás za umytí talířů a za pomoc při úklidu Míle,Gucci,Tek.....To jste mi pomohly moc.
Ráno jdu s Kačenkou na tu krev,tak snad nebude chuděrka moc trpět a vyrážím s babyvakem,máme dokynu takřka před barákem,tak nemusím tahat sedajdu.
Jsem zvědavá jaký to bude za rok,to přibudou další dvě mimča + Míly čerstvoň starý jak naše dvojky.
P. říkal, že to byl pěknej hukot,ale že je fajn, že jsme si to užily. :slight_smile:
8. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
Tek, tetes, tak dobře pořiďte zítra u doktorů!
tetes, se omluvám, že jsem nepomohla s úklidem, jsem mohla aspoň, když Honzík spal, tak díky díky holkám, co ti pomohly i za mě! :wink:
Sejdeme se takhle všechny zas za rok, že? Nebo třeba i dřív a jinde samozřejmě :slight_smile: Ale bylo to super takhle všechny děti a za rok přibudou další a ty naše, co se tam dnes už plazily a lezly, ty už budou mluvit a chytračit na ty, co se budou plazit a lézt :slight_smile:
Tetes, to je jasný, to věřím, že i zaraubířit si umí, to každý dítě, ale jsou to hodňoušové a miláčkové :slight_smile:
8. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz
autor
Tetes, nebylo by lepší kojit na tenistu? To vy radši, ne? :grinning:
8. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz
Si blbá :grinning: :grinning:
8. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz
Taky jsem dojela v pohodě domů, i ze Stodůlek :slight_smile:
Sraz byl naprosto skvělej, lepší počasí nemohlo bejt, úplně mě to odpoledne s dětma na zahradě nabudilo :dizzy_face: Lepší než v Človíčkově, musíme to někdy zopakovat. Za rok budem rádi, že můžem děti někde na zahradě vypustit, v restrauraci už to asi nepůjde, leda zmaluvit rovnou celej dětskej koutek.
Puzzi všechno nejlepší, to jseš jen o čtvrt roku mladší než já, taky budu za rok slavit třícítku, docela se těším.
Musíš hledat na Honzulovi ty pozitiva, krsáně a hlavně dlouho spí a chodí na nočník :sweat_smile:
8. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz
autor
A P. by mohl sedět proti vám a koukat hlavou doprava-doleva-doprava-doleva, no prostě jak na tenise :grinning:
Jsem blbá, no a co? :grinning:
8. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz
Pridavam se - fakt super den. Moc jsem se bavila, Lada vypadala taky spokojene a co vic si prat?
Tak dekuji tetes za pozvani i misto setkani, bylo to perfektne vybrany. A pocasi nam pralo, krasny zakonceni leta.
A Mile diky za mňamkózní bagetu, mě mrzí, že jsem o nich nevěděla už na oběd.
8. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz
autor
Terky, dík :slight_smile: Čtvrt roku je strašně moc, ty starouši :grinning:
Právě že za rok ve človíčkově je vypustíme na motorčičky, hm a lékárničku s sebou a budeme hojit rány :grinning:
Jojo, Honzík má hodně pozitiv, spaní, kadění, jídlo :grinning:
8. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz
Bré ranko,
Puzz vše nej nej nej k dnešním narozeninám a brzy znovu //. :grinning:
Jinak sraz byl fakt super, jako Honzík byl naprosto hodnej, takže nechápu Puzziová na co si stěžuješ. :grinning:
Sakriš to mě mrzí, že jsem přišla o vystoupení Tek s Campi, chjo, tak snad příště. :sweat_smile:
My dneska razíme na to odsunuté očkování, tak držte palce ať je to zase bez velké reakce. :wink:
9. zář 2009 v 05:04  • Odpověz
ahojte
tak jsem přečetla jenom pár stránek zpět,rovnou se omluvuju když na někoho zapomenu.....
Puzzi všechno nejlepší k narozeninám,hooooooodně zdraví a štěstí :dizzy_face: :dizzy_face:
Pajdi paráda že čípek je o.k a ten 30tt je úžasnej :slight_smile:
steffi,gucci máte krásný bříška....až vám je závidim :sweat_smile: taky vám ty týdny krásně skáčou
mel,držim palce na očkování ať to zvládnete
puzzi Honzík už chodí na nočník???ten je šikovnej,od kdy jsi ho začínala zkoušet dávat???
Tek,jejda jakou bulku?Ty nebo Olík?Tak snad to nic nebude
Tetes,ať to má Kačka rychle odbytý u dr. a ať to moc nebolí

Jinak my už se doma docela zžily,dítě spokojený,kupodivu zvládám i uklízet a už i trochu sportovat - párkrát jsme byli už bruslit a bylo to super,teď se začnu ještě zaměřovat na svoje povolený břicho :confounded: Musim se pochlubit že z mých +5kg už mám dole -8kg takže spokojenost a prsa mám že bych s nima mohla zfleku do Plyboye :grinning:
9. zář 2009 v 07:13  • Odpověz
Ahoj Mysky,
teda zase to moc nepřeháněj s tím cvičením - nech tomu v šestinedělí trochu klid. :wink: Ale teda jako fakt dobrý že jsí s váhou v mínusu, takže propadlý lavor bych nazvala tvoje bříško. :wink:
9. zář 2009 v 07:21  • Odpověz
9. zář 2009 v 07:24  • Odpověz
Mel do propadlýho má moje břicho ještě drobet daleko.
9. zář 2009 v 07:25  • Odpověz
Mysky, povedla se vám úžasně. :wink: A koukám každým coulem dáma - nožku přes nožku. :grinning:
9. zář 2009 v 07:26  • Odpověz
děkuju,ona když vytuhne tak se sebou nechá dělat cokoliv :grinning:
9. zář 2009 v 07:35  • Odpověz
Hm, to je dobrý, tak s teroristou nešlo nikdy - jako i třeba pokus dát ho z bříška na záda znamenalo - okamžité máchání rukama a probuzení s nevrlým výrazem na tváři. :grinning:
9. zář 2009 v 07:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.