• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
kay, já teda na něj při kojení nemluvim, naopak když mluvim, tak se začnerozhlížet a nepije. Při tom si čtu a nebo jen koukám do zdi, dřív jsem kontrolovala jestli dobře pije.
Hurááááááááá, Pajda jde domů.
Tetes, krásně rostou, teda hlavně Michal, to bude chlapík, a Kačka ho brzy dožene až vylezou ven.
26. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz
Campi pocasi na sukynky super, ale to teplo mi nedela dobre, uz se tesim na dnesni ochlazeni...
26. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz
Holky od zítra má být kosa..tak spíš být váma zkouším kalhoty, do kterých se vlezete :sweat_smile:
26. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz
Lada spi venku, musim hodit hygienu a dat to tu do pořádku, dneskapo obědě hlídá silnej tandem: tchy a můj táta. Já si jdu nechat odblokovat záda. Ještě minulej týden Ladun brečela u jiných lidí než u nás dvou, o víkendu se to snad zlomilo, dcery od známých ji tahaly jako kotě a nic neříkala. Včera snesla jednu známou, kdyz jsme byly na výletě, tak doufám, že nebude řvát u nejbližších příbuzných.
26. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz
Campi, vše u Mel v pořádku. Zítra jdou k paní doktorce do poradny. jinak už hodně zhubla, je hubenější jak před porodem. Takže je ráda :slight_smile: .A Luky je hodnej a někdy taky zlobivej..asi jako každý mimino :grinning: .
26. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz
jj zítra má být fakt kosa a celý víkend chnuš
ted mi volal pG, že zrušili ty kola co měli jet a přesunuli to na červen
26. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz
tjo tak to má Mel dobrý s tím hubnutím
26. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz
Holky, tak už se mi to blíží..cca za hodinu snad budu vědět jak jsem na tom... :confused:
26. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz
Mili já ani nemůžu psát jak držím palce :sunglasses:
26. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz
Milu neboj, vse bude OK. A zase udelate dalsi krok. A taky drzim vse co mam :wink:
26. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz
Tak holky pa..pomaličku se zbalím a vyrazím..ufuf
26. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz
fááááá :dizzy_face:
26. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz
Milo, fuj tfuj tfuj,hodně štěstí..........
26. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz
Evi, moc vám s Majdou sluší. Martínek je taky skoro plešatej. Ptala ses na tu manduku te rebilitační Dr?
Campi, moc ráda bych se s vámi a i s Teksas někdy sešla. Furt jsem doma nebo se sousedkou vozím kočár a asi mi brzy hrábne. Vůbec ten den neutíká.
26. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
tak co, Mili ještě nic?
26. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
Gucci nene jeste nic..dam hned vedet, neboj....
26. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
ahoj tak kycle mame ok....jupiiii dalsi kontrola ve 3m
dnesni noc strasna nespal bolelo ho bricho..takze jsem jak zombie...
campi diky...budu mu drzet prdku...
tak xse sejdem..muzem naplanovat neco ne pristi tyden...muzete klido prijet k nam
campi a kddyz jdes pryc tak odstrikavas bo jak-??,
miluuu dsrzim npalce
jeee pajda jde dom super
26. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz
26. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz
Ahoj Teksas, gratulace ke zdravym kyclim.
Noc blba, ale treba se ti povede si zdrimnout pres den...
26. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
Milu pise: Vse ok, az na prolaktin. Mam ho tak vysokej, ze mam zadanku na magnetickou rezonanci. Nechapu :frowning2:
26. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
ty jo fakt jo? a co se zmeni magnetickou rezonanci? v tom gestu jsou fakt kreteni
26. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
dobré dopoledne...

tak dnešní noc Stelinka skoro nespala a já taky ne.. chuděra furt jen tlačí, supí, plače, ani skoro nemůže spát, vůbec jsem nevěděla jak jí pomoct, nepomáhaly žádné masáže, nahřívání, cvičení, přebalování, krmení... už jsem zoufalá. Jen doufám, že to nebude nic horšího.. teď teda uspala, ale vždycky se v chůvičce ještě ozve jak začne tlačit a supí.. Na míči jsem ji uspat nezkoušela.. na sobě mi vždycky usla a jak jsem ji přendávala, tak se vzbudila a začla plakat.. Jenže já už byla ráno tak hotová že jsem měla strach že usnu taky a ona mi spadne z postele nebo ji zalehnu..

teď mi ještě kamoška říkala, že ten sba se může dávat jen 3x denně 15 kapek, a já jí ho dávám před každým kojením, tak jestli jsem to neposrala já tady tím.. nebo jídlem, jím jenom rohlíky asýry a šunku, teplý jídlo nestíhám.. nic musím jít žehlit.. :frowning2: jsme grogy, moc se omlouvám, za svůj výlev tady..

pajdi super že jdete domů, hlavně fakt jenom lež a nic nedělej..

gucci, buřtík už je úplně dobrej, dostal pak ještě jednu dávku atb a už lítá po zahradě i doma jak ďábel :slight_smile:
26. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz
tjo Jani co to znamená? já to nechápu? z čeho je to tak vysoký? a to brání IVF?
26. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz
pristi tyden mozno streda, ctvrtek, do Radotina ok

tek: jak dokrmuju umelou z lahve, tak tpo je jednoduchy, dostane z lahve. Ale myslim, ze se stihnu vratit za 3 hodiny. Nechci kojeni vynechavat, sice uz nebojkotuje a ted saje dobre, ale musi vedet, ze nejdriv prso a az pak lahev
26. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
Gucci vysoky prolaktin vadi pro IVF. On zastavuje ovulku a kdyz mas vysoky prolaktin, tak pri stimulce spatne reagujes. A k tomu neroste sliznice...
26. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
Kay koukam, ze taky noc naprd. Holky doufam, ze dnesni bude lepsi, at si vsichni odpocinete...
26. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
Milu pise: Rezonance proto, pze mam hodnotu 74, to jsem nikdy nemela. Tak aby se vyloucil prolaktinom. Objednaci lhuta 3 mesice :frowning2:
26. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
ku.va to jako fakt jooo? neee ja myslela ze to stihne do prazdnin a bude dalsi rok dubnatko..chjoooo to me stve..ale aspon pak bude velka sance ...
a kolik bejva normos hodnota....aspon se da do kupy i s tou bulkou..a ja myslim ze to pujde snad driv..nemate nekdo nakyho znamyho???
26. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz
Teksas horni limit je 25 tusim..
Bohuzel na MR nikoho neznam...
26. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz
steff díky no hlavně aby to přešlo ji, já to nevyspání vydržím, jen je mi jí hrozně líto..

milu, teda to je blbý, to mě mrzí.. 3 měsíce se jako nebude nic dít kvůli tomu?
26. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.