• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
:grinning: :grinning: má rád svoje pohodlí
9. zář 2009 v 07:41  • Odpověz
Jo už od začátku viď? Sotva ho dali do dělohy tak vystrnadil druhé embryo, aby měl "svoje pohodlí". :grinning:
9. zář 2009 v 07:45  • Odpověz
Ahoj holky,

tak za včerejší sraz moc děkuju, bylo to fajn i když jsem si tam občas připadala jako Alenka v říši divů :sweat_smile: .
Ale fakt to byla paráda. Vidět takovejch dětí pohromadě, to se jen tak nepoštěstí a doufám, že příště už i já budu mít nějaké mimčo nebo budu těhu.
Pajdi, paráda že se čípek zase zvětšil, ale stejně odpočívej.
Puzzi vše néééééééééééééééééj k narozeninám, hepy berzdéj tujůůůů :grinning: .
Mysky, no holčička je kočena, moc se vám povedla :dizzy_face: .
Maminám, které jsou dnes s prckama k doktorovi držím palce, aby to proběhli v klidu a moc šmudlíky netrápili.
Gucci, nojo vy máte dnes výročí svatby, to je kjáááása, tak gratuluji :dizzy_face: .
9. zář 2009 v 07:46  • Odpověz
Dobre ranko,
sraz byl super, se mi o nem i zdalo :wink: Tetesko souhlasim s P., ze to byl teda hukot, ale moooc prijemny hukot :slight_smile:
No a do dvojek jsem se naprosto zamilovala, jsem dneska L. rikala, ze bych je chtela domu :wink: Tak mi rekl, at se zeptam, jestli je nepujcite na vikend :grinning:
Jinak holky reknu vam, ze mate vsechny strasne uzasny deti. Ani jedno se neboji cizich lidi nebo deti a to je krasa. Vsechny si zaplakaly, ale myslim, ze zadne dite neni totalni rvoun a je videt, ze kdyz se zabavi, tak se nadherne smeji :wink:
Mysky teda ty ses dobra s vahou i s tim, jak to zvladas. To ja uz mam 8kg nahore, takze do minusu to asi nepujde :wink:
No a Adelka se vam povedla moooc :slight_smile:
Puzzi VSE NEJ k dnesnim 29 narozeninam, ty nase mladice :slight_smile: Pekne to oslav!
No a manzelum Gucciovym preji spoustu spokojenych spolecnych let a at si dneska krasne uziji 4D UTZ :wink:

Jooo a jeste jsem zapomnela pochvalit vcerejsi jidlo na srazu. Milu bagetky velka mnamka, syrove dorty a Misa rezy od Mel taky moooc velka mnamka a kolac od Teksas, tak na ten mi hned pisni recept do IP, protoze ten byl bozsky :wink:
9. zář 2009 v 07:47  • Odpověz
brééééééééé rááááááááááááááááááááááánko

jééééééé kují za přání :dizzy_face: :dizzy_face: , pG ke mě hned ráno přiskočil do postýlky a gratuloval nám :grinning:
9. zář 2009 v 07:56  • Odpověz
GUcci na kolik mate ten 4D UTZ?
9. zář 2009 v 08:00  • Odpověz
pajdi: kombinézky krásný :dizzy_face:
puzzi: já poslouchám Exprex rádio a tam moderuje ranní show nějaká Koko a taky říkaj Koko ze z Plzně :grinning:
Terky: tak fotka je úžasnáááááááááááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
pajdi: 12 tbl magneska? :fearful: maso
tetes: gratulace ke dvojkoooju :slight_smile:
mysky: Adel je nááááádherná :dizzy_face: :dizzy_face:
puzzi: vše nej k narozeninám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jani: 4D máme na 17,30

jinak sraz super, ale jsem ráda, že tam byla Mili, jinak bych se nechytala :grinning: :wink:
9. zář 2009 v 08:05  • Odpověz
jsou už někde fotky? krom té hromadné od Terkytky?
9. zář 2009 v 08:05  • Odpověz
Milu,i ty už budeš brzy těhulka. Jak vůbec teď když už máš venku tu bouličku???Už máš při MS klid??Povolilo to po tom vyndání?
Gucci i já přeju hodně dalších šťastně prožitých let :dizzy_face: :dizzy_face:
steffi na tom vůbec nesejde kolik přibereš,každej to má jinak ale ty jsi hubeňour,podle mě budeš taky hned na svym :wink:
Děkuju všem za pochvalu Adélky :slight_smile: už se mi budí tak jdu vytáhnout kozeny a po řádný snídani vyrážíme ven.Mějte se tu,zatim pááááá
9. zář 2009 v 08:06  • Odpověz
jj jídlo na srazu bylo báječný, strachovala jsem se zbytečně :grinning:
9. zář 2009 v 08:07  • Odpověz
holky tak jsem se po ránu pěkně naštvala.Přišla mi proplacená dovolená a víte kolik mi přišlo? 665 kč, za jeden den. Přitom já mám mít dovolenou za loňský i letošní rok, na rok máme 40 dní dovolené, tak ten jeden den nějak nechápu. Volala jsem tam a hospodářka slíbila že zavolá účetní a zjistí to. Doufám, že mi pošlou ostatní peníze, protože na to snda nemají právo ne mě takhle obrat???
9. zář 2009 v 08:08  • Odpověz
rio: to je asi jen nějaký omyl, to se určo vyřeší :wink:
9. zář 2009 v 08:13  • Odpověz
Gucci tak to jsem zvedava, jaky budete mit ze 4D UTZ dojmy :wink:
Rio to nekde popletli, to se vyresi...
Mysky peknou prochajdu, je zase nadherne...
9. zář 2009 v 08:16  • Odpověz
jani: no to já taky teda :wink: pak pisnu aspon sms, páč zítra budu až kolem oběda, jdeme na ten byt zase
jo a v kolik jste včera dojely?
já samo neodbočila na Barandov :grinning: páč jsem měla potichu nastavenou navigaci kvůli Martínka a zrovna jsme kecaly a já to neslyšela, tak jsme jeli přes Zličín a pak směr Anděl a tam už to holky i navigace znaly, tak jsme se nějak domotaly domů....já teda přijela domů v 18,15, zaběhla si akorát na WC a utíkala na 18,30 na ten těhu aqua aerobik a jsem totááááááááááááááááááál mtrvááááááááááááááá
9. zář 2009 v 08:18  • Odpověz
Rio a nebyla si na neschopnosti delší dobu jak v práci za ten rok? Pak se to totiž počítá jinak...
Gucci, taky jsem byla ráda, že si tam byla, pže já byla úplně mimo, já jen zírala :grinning: .
Mysky děkuju a po operaci je to super, při MS klid, jen klasické menstruační bolesti, takže paráda. A příští týden se dozvím jak jsem na tom s prolaktinem jestli mi klesnul a třeba by mohlo vyjít při další MS IVF.
9. zář 2009 v 08:19  • Odpověz
Gucci no nekdy kolem pul seste jsem vysazovala Terkytku na Stodulkach a kolem 18:15 Mel v Letnanech. Ja prijela domu kolem 18:45, vyhazela jsem veci z auta a jela jsem za L. na Tocnou k jeho kolegovi, kde me nacpali grilovanym masem :wink: Vratili jsme se v pul devaty a ja byla zrala na postel :wink:
Jo a ja samozrejme zahnula na Barandak, misto abych Terkytku zavezla na Zlicin :grinning:

Jaky byl aqua aerobik?
No rozhodne pisni SMS, jsem zvedava...
9. zář 2009 v 08:22  • Odpověz
mysky: gratuluju k Adelce, super, ze je mala takovej andilek a dás se po porodu do poradku.

puzzi: myslim, ze dvojky jsou krome Marjanky dalsi dukaz, ze deti z cisare a odlouceni od matky zadny trauma mit nemusi
m.e.l.: Honzik byl hodnej, ale uvedomila jsem si, jak to musi bejt narocny nemoct se jit treba ani vycurat. Ja dekuju vsem za obcasny hlidani Lady, jsem si odskakovala do baráčku a ani nepozorovala, ze jsu pryč. Lukas byl super, ani jsem o nem nevedela, myslim, ze pojmenovani terorista si nezaslouzi.

Lada nam rvala celou cestu z Plzne, to bylo maso. Porad si rvala neco do pusy, dokonce jsem zastavila a dala ji nurofen, kdyby zuby - taky se mi zdalo, ze ma natekly jedno misto, ale clovek prd pozna.. Dokonce i Oliver zacal plakat, jak se ji bal. Jesteze tam byla teksas a zabavovala a nakonec jsme si zase i zazpivaly, na pristi sraz nacvicime vystoupení :grinning:

mili, gucci, steffi: ja bych si jako bezdetna prisla na ty akci jako mimozemstan, muj vztah k detem byl driv hodne rezervovaný, jste dobry, ze jste to tam s nama vydrzely :dizzy_face:

Kdyz koukam na hromadny foto, tak vidim, ze tam tolik matek vlastne nebylo, i kdyz Evka na ty fotce chybi, ale zdalo se mi to jako vetsi masakr podle ty rozbordelený deky.

Dneska mi dorazí kamaradka z NY s pritelem, to bude sranda - s ni mluvim nemecky a s nim bude anglictina, do toho Lada, zejtra chozeni po Praze, uvazuju o manduce, ale nejsem si jista, porad si s ní nejsem jistá.. A dovezou nejaký hadříky, pro mě spodní prádlo. Kamarádka nechápe, že jsem chtela privést věci Calvin Klein, u nich je to normální ausšus a tady to stojí milion peněz, třeba podprda u nás 1500 a u nich 12 USD..
9. zář 2009 v 08:30  • Odpověz
Campi no musim s kamoskou souhlasit, v USA se CK prodava v normalnich hypermarketech a stoji to par babek!
Jsem si vcera uvedomila, jak je tam fakt levno. Treba tu deku, co mela Tek v modrem, tak mame v zelenem, tuhle vetsi a v USA stala 3 dolary :wink:
9. zář 2009 v 08:39  • Odpověz
Jani: tak to je taky dobrý s tím Barandákem :grinning:
aqua aerobik byl super a byl by ještě lepší, kdybych v půlce nedostala křeč do chodidla :grinning: , tak jsem se tam 10 min masírovala, ale pak jsem to rozchodila....po hodině jsme lezly z bazénu a přišlo mi, že břicho má tak 100kg jak se mi zdálo těžký :slight_smile: , no a dneska mě bolí celý člověk, ale jen tak jemně, příště jdu určo zas :wink:

campi: pro mě to bylo včera určo fajn, já jen nedávám takové ty věci a řeči co se má a nemá s mimi dělat, co může a nemůže, já to zatím nedokážu vnímat a zapamovat si to, tak to jde teda totál mimo mě
9. zář 2009 v 08:41  • Odpověz
Gucci tak to je super, ze sis to uzila :wink: A pri aqua aerobiku krasne a nenasilne posilis cele telo :wink:
9. zář 2009 v 08:43  • Odpověz
Tak už vím jak to je. Prý mě nemůžou proplatit dovolenou najednou, tohle je za poslední den v srpnu, protože mě zkončila MD 30.8 tak to je za 31.8 a zbytek mě proplatí postupně asi ve dvou měsících, za loňský rok a za letošní.Musela bych prý dát výpověď aby mi to proplatili najednou.No je to zajímavé že kamarádkám jinde to propláceli najednou i bez výpovědi. Hlavně že mě to proplatí
9. zář 2009 v 08:44  • Odpověz
jo a mám po včerejšku opálené ruce, hrud a ksicht, vypadám jak flekatý dalmatin :grinning:
9. zář 2009 v 08:45  • Odpověz
Rio no vidis, jak se to vysvetlilo :wink:
Gucci vzdyt jsi celou dobu byla ve stinu :wink: Ja na sobe opaleni nepozoruju. Jen jsem byla trochu dehydratovana, ale dneska to dopiju :wink:
9. zář 2009 v 08:56  • Odpověz
jani: no vidíš, to jsem si taky říkala :grinning: , mám normálně opálené hodinky na ruce, tričko, děs
9. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
Rio, mě budou dovolenou taky proplácet po dnech. Mám ji 43 dní, takže mi ji budou proplácet v průběhu 14.10.-15.12. Takže jako by vejplaty za říjen až prosinec. :wink:
Tak jsme zvládli očkování, malej byl protivnej už před ním, protože jsem ho kvůli tomu budila. Takže řev jak tur. Teď heká v postýlce, tak mu asi půjdu dát najíst či co. Uvidím jaká bude konstalace.
9. zář 2009 v 09:00  • Odpověz
Puzzi všechno nejlepší k narozeninám, pořádně je oslav :wink:
gucci vám všechno nejlepší k výročí a to další oslavíte už s prckem, to je krásné :dizzy_face: my máme výročí příští měsíc, první :grinning:
fotky ze srazu jsou úžasné, všem vám to moc sluší a je z nich cítit pohoda, fakz závidím, snad někdy vyjde sraz i s námi, jsem ráda že znám aspoň campi, chjo ale ostatní chci takýýýýýýýýýýý
Mysky Adélka je moc hezoučká a ta fotka kde má nožku přes nožku je úžasná, fakt dámička :grinning:
já jedu dnes ke tchýni, tchán je totiž v nemocnici tak nás pozvala, je to asi jedna z mála možností kdy tam jet tak jí to dpořeju
9. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
No já měla včera na rukou pěkný fleky z toho sluníčka.
Miláček usnul, tak asi se papu odkládá na někdy jindy. :slight_smile:
9. zář 2009 v 09:03  • Odpověz
Ahoj, sraz byl báječnej!!!!!!
Tetes, moc díky. Gucci, dík za svezení. Moc se mi to líbilo a Marťasovi taky. Večer jsem to vše doma nadšeně vyprávěla jak malý dítě když se vrátí z tábora a má spoustu zážitků.
Mel je výborná pekařka a děkujem za dárečky. Musíme to někdy zopakovat. Už se těším až se těhule přidaj s dětma a bude nás ještě víc.
Mariánka je moc hodná a trpělivá holčička, Honzulák byl odpoledne bezvadnej, Ladunka je šikulka a hodná i když umí tak zakřičet když má hlad. Vlasatec Olík je smíšek a pohodář a Madlenky oči asi dostanou každýho. Luky krásně spinkal, jsem zvědavá jak dlouho mu to vydrží. No a dvojky byly vzorný, přeju ti Tetes, aby byly takhle hodný dlouho :wink:
Martík byl odpoledne z toho mumraje asi už trochu přetaženej, ale v autě zas spinkal a doma s tátou řádil jak tajfun a chechtal se do půl 9. A noc byla výborná-jedno kojení.
Puzzi, vše nej.................ať brzy patříš mezi těhule.
Mysky, Adélka je moc roztomilá!
9. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
Marti to mi pripominas, ja vse vypravela L. a on se smal, ze me snad tolik jeste neslysel mluvit :grinning:
9. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
tak já doma neříkala nic, páč mě by nikdo nevnímal :grinning:
9. zář 2009 v 09:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.