• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Tak já mám jako opálenej degól a frňák mám úplně červenej :grinning: .
Vyprávěla jsem taky a pak když mi manža stáhnul fotky, tak jsem mu o všech z vás vyprávěla. :sweat_smile: Byl mooooc rááád.. :grinning: .
Fotky dodám dnes. :wink:
9. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
No já moc nevykládala, manža přišel z hospy ve třičtvrtě na osm a to já právě měla Lukýse na ruce, protože nemohl chudáček usnout, tak jsem ho po dlouhé době dyndala na míči.
Napadlo mě - co takhle když máme zvlášť album s tabulkou, tak dát fotky ze srazu tam? Heslo případně písnu do IP, jinak kdo ví moje příjmení, tak stačí ho zadat v mužské formě. :grinning:
9. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
Dobré ráno, tak my spaly až doteď :sweat_smile:.
Puzzi- vše nej nej k narozeninám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
Jani, Puzzi- děkuji moc za medíky :slight_smile:. Už se na ně těším.
Mysky- ta je kouzelná :dizzy_face: a teda Ty už zase sportuješ? :sweat_smile: Ty jsi blázínek.
Terce a Mel- držím pěstičky na dokyho :wink: .
Guci- vše nej :wink: a jsem zvědavá na fotky slečny Guciové, už se na ni moc těším. :dizzy_face:
Jani- já mám nahoře už 15kg, takže asi trumfnu Terku levou zadní :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Doufám, že to pak půjde dolů. Teď to nijak neřeším.
No my včera prohlíželi fotky i s H. a strašně se zajímal :sweat_smile:. A jak viděl dvojky, tak říkal, že se už nemůže dočkat :slight_smile: .
9. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
Puzzi: tak tedy hepy brzdej tů jů :dizzy_face:
Terky:ty jsi pilná, hned fotky.
Mel: ty hračky na to zápěstí jsou fajn, při tom Kačky hejbání se fakt užijou, to jsem nikde neviděla.
Tak ať je Luky statečnej chuděra malej, ho budou píchat.
Jé, Mysky Adélka je krásnej vrabčáček s těma vláskama.
A ty mi moc neser s těma mínus kilama. :angry:
Holky,tak to je vleká pochvala,když i Gucci se na srazu najedla, tak je vše v poho. :grinning:
Tak držte palce zítra budu volat Kačce pro výsledky a snad to bude dobrý,když ne tak nemocnice a transfuze a prý by tam musela být hospitalizovaná tak dva dny. Snad bych tam mohla být s ní, už jí tam samotnou nenechám ani omylem. Akorát bych musela odstříkávat pro Míšu jako divá. Ještěže mám nějaké zásoby v mrazáku...Ale ne,nebudu strašit,určitě to dobře dopadne, podle mě už má i trochu lepší barvu a není tak bledá.
Jo, a šla jsem s ní v tom baby vaku a super. Sestřička se smála, že nechápala kde malou mám, že si myslela,že je to kabelka.
Mel, tak po očkování má Lukýn určitě nárok být protivnej. Já tady Kačku taky šudlám a mazlím,když jí dneska píchali...
Gucci,ono je to úplně jedno jestli si to pamatuješ nebo né, páč pak je všechno stejně úplně jinak a i sebejistější člověk najednou pochybuje jestli je všechno správně. :zipper_mouth:
Campi, tak já bych klidně nějaké ty aušusové hadříky brala. :wink: Hele, mě se fakt tak líbí ten tvůj účes. :dizzy_face:
Marti, Martínek má taky děsně krásný oči a je fakt úžasnej.
Mel:to vůbec není špatnej nápad s těma srazovejma fotkama do toho alba. Super.
Jo, a děkuju za přání, aby byli dvojky hodný, snad jim to chvilku vydrží.
9. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
Tetes, no já Lukyho šmudlala až z toho je zapomenutý jídlo. :grinning: Je totálka tuhej. Kačenka je statečná a věřím, že to bude dobrý. Jinak náramky - Luky má i ponožtičky, ale jeho to jako vůbec nebere. :grinning:
9. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
Tetesko tak at Kacce vyjdou dobre vysledky. Uz toho trapeni te male prdelky bylo dost...
Pajdi, jeste me napadlo, ze muj tata bude 14.9. v Praze, tak ze by ti ty mediky vzal a H. by se pro ne stavil u nas doma. Nebo ti je predam az v tom rijnu az prijedu.
Jinak tobe nejake to kilco navic neuskodi, vzdyt jsi byla vychrtlinka nase :wink:

Jsem se dneska zmerila pres pupek a mam rovny metr :grinning:
9. zář 2009 v 11:42  • Odpověz
autor
Ahoj holky, díky všem :slight_smile: Babi má o víkendu 75iny, tak to spojíme a v neděli u nás bude na oslavě asi 18 lidí, babi bude samozřejmě hlavní oslavenec, takže přiveze jídlo a tak :sweat_smile:
Mysky, s nočníkem jsem začala před 10ti dny, jak jsme se vrátili z chorvatska. kdybychom v chorvatsku sehnali nočník, tak jsme začali už tam. Myslim, že když dítě fakt dobře sedí, tak se to dá zkusit.
Mel, držím palce na očko! Nojo, vždyť už si nestěžuju a tobě to připomenu, tyhle tvoje nejapné poznámky :grinning:
Mysky, tobě blahopřeju k hodné Adélce, jí ani nejsou dva týdny a ty už sportuješ, váha v mínusu, no jako štveš mě, jo? Já se na svou váhu hrabala 9 měsíců, teď jsem kilo nad výchozí :sweat_smile: A tady paninka Myskyová za 13 dní :grinning: A prsama už vůbec neprovokuj :grinning:
Moc se vám Adélka povedla, tyjo, nožka přes nožku, tak to je dobrá fotka :grinning:
Gucci, Koko zez Plzně? A má brněnskej přízvuk, ne? Pizda ňáká :grinning:
Milu, už se ti to IVF blíží, já věřím, že prolaktin bude po tom Dostinexu ok!
Campi, no vidíš, dvojky další císařovky hodný. Tak sakra čím to je? :grinning:
Ty bláho, řev Ladunky po cestě domů, tak to jste asi byly opocený, s tím se v tý chvíli nedá nic dělat. Ladunce asi bylo líto, že už jedete dom.
Užij si NY kámoše!
Rio, tak dobrý, že to proplatí.
Marti, noc super!
Pajdi, na tvoje dvojky jsme tady taky zvědavý, to věřím, že tě tenisáčci navnadili, je to fakt krásný dvě mrňata :slight_smile:
Tetes, snad budou ty výsledky ok a obejdete se bez nemocnice, držím co můžu!
9. zář 2009 v 11:42  • Odpověz
Teri- určitě to bude s Kačkou dobrý, vůbec nemysli na to, že by nemělo!!
Jani- tak to je jedno, H. je v Ova každý den. Pracuje hned vedle hlavního nádraží, takže by to nebyl problém. Ale do října klidně vydržím. Snad budu ještě 3v1. Záleží na Tobě, co je pro Tebe jednodušší :wink: . Jinak já mám přes pupek 105 :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Jé Puzzi, tak to bude mega oslava :slight_smile: . No kdyby se příští rok zadařilo a udělaly jste sraz o víku, tak bych dorazila s dvojkama taky :slight_smile: . Šéf od H. nám nabídl služební byt v Praze, když budeme někdy chtít na pár dní. Strašně ráda bych vás všechny poznala.
9. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz
tak jsem z5 z o
tetes: Kačka bude určo ok, moc držím palec, ale ona to holka šikovná zvládne :wink:
pajdi: spát do desíti, to je můj sen teda
Jani: to jsem zvědavá na to foto Mili, jak nás včera fotila s pupkama :wink:
9. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
Guci- však už za chvíli půjdeš na PN ne? Tak si to pak ještě dodatečně užiješ :wink: . Já se většinou budím mezi 8 a půl devátou. Dneska jsem to nějak přetáhla :sweat_smile: .
9. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
pajdi: u mě je to jedno, já i o víku vstávám kolem šesté nejpozději :unamused:
9. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz
Puzzi, děkuju :slight_smile: .
Tetes, Kačce držím palce, ale určo to bude dobrý, pže je strašně krásná :dizzy_face: .
Pajdi taky bych tě ráda poznala :slight_smile: .
Gucci, ty fotky jsou moc pěkné, ale na jedné Janča hajá, ale to neva :wink: .
9. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz
dneska kua neuvidím fotbal :unamused:
9. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz
Ahoj holky, ještě jednou chci poděkovat Tetes za zorganizování srazu. Bylo to super! Jsem moc ráda, že jsem vás zase viděla. :dizzy_face: A konečně jsem viděla šikulu Martínka! :wink: Jen mě mrzí, že s někým jsem skoro ani nestihla mluvit... M. ještě večer trápilo to bříško. Dneska to vypadá líp.
Mysky, Adélka je krásná! :dizzy_face:
Tetes, moc držím palce, ať je to v pořádku!
Puzzi, ještě jednou vše nej k narozkám! :slight_smile:
Gucci, tak gratuluju a užijte si 4D utz. :slight_smile:
9. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz
Guci- to si časem zvykneš. Já taky první měsíc vstávala v pět a pak jsem už nemohla usnout a pomalu se to prodlužovalo :wink: .
9. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
Gucci ja taky tak vstavam, proste rano nemuzu spat. Ale obcas to v 9 jeste na chvili zalomim :wink:
Milu to nevadi, ze na fotce hajam, tam slo o bruch a ne o oblicej :wink:
Evi takt je fajn, ze Madlence uz je dneska lip...
9. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
pajdi: to asi nezvyknu, já jsem schopna vstát nejdýl v 8 a ono by to ted bylo i blbý, kdybych si zvykla na vyspávání :grinning:
9. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
jéžiši, malá Gučiová je aktivní jak svina ted, taky si to mohla nechat na večír na 3D žeee :grinning:
9. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz
Hodila jsem do alba dvě fotky břuchu :stuck_out_tongue_closed_eyes: : http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Fphotos%2Fpajda&vImageID=3258166#navigator
Guci- dej si před tím 3D trochu coly a něco sladkého. :wink:
9. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
pajdi: colu už jsem měla a čeká tady na mě kitkat :wink:
9. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz
Tak proto gučiová tak řádí, tak si dej ještě trochu tak půl hodiny před tím 3D. :wink:
9. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz
jéé Pajdi, ty máš břuch jak já ted :grinning: :wink: krásný kulatý :wink:
9. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz
pajdi,máš hezký bříško,kde máš těch 15kg navrch?Vůbec nejni znát :wink:
Gucci mě na probuzení Aduš stačilo hodně se napít tak když nepomůže sladký tak zkus to :slight_smile:
Evi,děkuju,dobře že už je M.líp
Tetes,Kačce to určitě dobře dopadne a nemocnice nebude třeba
Puzzi tjo,během 10ti dnů a už máte ten nočník takhle vychytanej?To je paráda,ste šikovný
Campi,Ladunka měla chudák tu cestu domu taky docela divokou :unamused:

A už i já můžu přidat první hovnostory,po celodenim urputnym tlačení jsem Adélce sundala plenu v domění že už má splníno a přesně v ten moment hodila ladnej oblouk a zesrala kompletně mě i s postelí :confounded: :sweat_smile: hlava mi nebere kde se v tak malinkym tvorečkovi bere takový množství :zipper_mouth:
9. zář 2009 ve 14:22  • Odpověz
Guci- Ty jsi trdlo, vždyť ho máš poloviční, ale jdeš mi v patách. Máš ho podobné jako já v 25tt :slight_smile: .
Mysky- no hlavně ve stehnech a zadku :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Zkoušela jsem si oblíknout normoš rifle a dostanu je jen po kolena a dál ani o píď :unamused: .
Hovnostory teda dobrá :grinning: , už přišlo i na vás :grinning: .
9. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz
Tak Pajdi, obávám se, (ale buď hodně ráda), že mě nedoženeš ani přírůstkem váhy (pokud to nebude voda),tak ani obvodem přes břuch. Musíš se ještě hóódně učit. :grinning: Ale bříško máš krásný.
Mysky:dost dobrý, tato hovnostory se bude Puzziovej moc líbit. Hezký dárek k narozeninám. :grinning:
9. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz
tet: a jaký si měla obvod břuchu? možná tě doženu já :grinning:
mysky: bleee :grinning:
9. zář 2009 ve 14:49  • Odpověz
Mysky, moc pěkný hovnostory, mě stačilo pár hovnostory včera na srazu a to asi bylo nic a byla jsem vykulená co dokáží děti ze sebe dostat..ta barva...ta konzistence..hmmmmmmmmmm pěknýýýýýýýýýýýýýý :grinning: .
Pajdi, krásný bříško máš, takový hezký kulatý :dizzy_face: .
Gucci, tak ať hezky dopadne 3D a hezky napiš Mijunce sms, pže nebude mít NB a zítra na koňovi nebudu vůbec, pže jedu služebně do Teplic, budu zase školit jééééééééééééééé :confounded: .
Tak se tu majte pěkně a kdybysme se neviděli, tak v pátek páááááááááááááááááá :slight_smile: .
9. zář 2009 ve 14:53  • Odpověz
Gucci se divis, ze mala Gucciova takhle radi, kdyz ji zasobujes takovou davkou cukru :wink: Jsem zvedava, jak bude spolupracovat na 4D UTZ :wink:
Kubajz tam ted skakal tak, ze jsem myslela, ze tim bruchem proskoci :slight_smile: Se nedivim, jsem mu daky doprala cukru. Jsem si na obed dala mrkev s bramborem, no a hodinu po o jsem mela glykemku 9,5 :astonished: Tak jsem si ji pekne napsala do tabulky a 2.10. rozhodne pochvala nebude :frowning2:
Pajdi teda to je brisko, ale krasne kulaty. Juuu ja te chci videt jeste v celku a pohladit ho :wink:
Mysky teda Adu se nezda, sikovna holcicka :slight_smile:
9. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz
Milu uzij si Teplice a v patek pa
9. zář 2009 ve 14:55  • Odpověz
Mili, jasně, že pisnu, drž se zítra a v pátek fáááá
9. zář 2009 v 15:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.