• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Teri- Ty jsi měla na konci 116cm a 18kg, ne? To mám ještě skoro 6 týdnů na přibrání 3 kg a teď průběžně dávám 4kg za 4 týdny. Jsem zvědavá, jak na tom budu obvodově. Takže mi moc nechybí. Ale koukala jsem včera na Tebe na fotkách a na tak krátkou dobu po porodu už jsi úplně v poho. Tak snad to taky tak rychle shodím.
Jani- tak hezky dieta zase, ať Ti to pěkně klesne. Jak to, že Ti to tak moc stouplo? Hele já Tě chci mamčo ještě taky vidět a pohladit si Kubíka :dizzy_face:, tak snad budu ještě v celku. Už víš kdy tady pojedeš?
Mili- užij si služebku v Teplicích :wink: .
9. zář 2009 v 15:21  • Odpověz
ženy tak já idu
držte palce, at hG spolupracuje :wink: , někomu pak pisnu sms
jo a zítra držte palce s bytem, to bude točo :grinning:
tak fááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
9. zář 2009 v 15:53  • Odpověz
Ahoj,
fotečky moc pěkný a je vidět že jste si to všechny užily :wink:
Puzzi všechno nej k narozkám :slight_smile:
Gucci vám hodně štěstí k výročí :dizzy_face:
Pajdi bříško nádherný :wink:
Mysky Aduš krásná a fakt dámička :sweat_smile:
S Maru jsem včera byla venku bez kočáru a šlapala po svých hodinu a půl :fearful: Manžovi se v práci zatím moc líbí,kolegové jsou fajn :wink: Filda je ve škole spokojenej a zatím mu to jde,kéž by mu to vydrželo.
Mili ty jedeš do Teplic?Budeš kousek od nás :wink:
9. zář 2009 v 16:05  • Odpověz
gucci:končila jsem na 123cm,ta hurááá do toho,máš šanci :grinning:
mílo:tead co jsi to včera všechno sledovala :confused: :grinning:
v em vás budou školit? to bude vopruz,co?
Pajdi,nene úplně na konci 123cm a 22,5kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
V poho jo?Zvedá se mi ze sebe žaludek a na fotkách vypadám jak ctihodná matróna.Hnus velebnosti!
Rehos:tak snad už maanžel konečně našel to pravé.
9. zář 2009 v 17:14  • Odpověz
Nazdar děvčata, včera se A.vyklubal první zub :slight_smile: bez komplikací, jen hooooodně slintal a všechno si cpal do pusinky a když začal kousat i můj prst, tak jsem to ucítila :sweat_smile:

kde najdu fotky ze srazu?
9. zář 2009 v 17:25  • Odpověz
Hm tak to Tě fakt asi nedám Teri :sweat_smile: , já myslela že ty míry v albu jsou poslední. Hele Ty jsi blbá- prý matróna a hnus velebnosti. H. jak Tě včera viděl, tak nevěřil, že jsi to Ty. Sledoval Tvoje břicho, jak jste rostli a vždycky říkal, že nechápe, jak se to pak může vrátit do původního stavu a včera, když jsem mu Tě ukazovala, tak říkal, že to není možné, že to nemůžeš být Ty! že jsi to nemohla tak rychle shodit. A s tím jak teď kmitáš, do toho stíháš chodit hrát volejbal apod. budeš za chvíli o deset kilo lehčí než před těhu. Tak toho nech nebo Tě tentokrát přijedu zbít já, jasný? :dizzy_face:
Guci- držím pěstičky na 3D a na zítřek taky.papa
Rehos- to je super, že už Maru takhle hezky šlape a ještě lepší, že už manža snad konečně našel práci, kde bude spokojený :wink: .
Anip- gratulace k 1. zubu :slight_smile: .
9. zář 2009 v 17:41  • Odpověz
Anippe gratulace k zoubku č.1 :slight_smile:
Pajdi a Tetes děkuju,věřím že teď už problémy nebudou,je to klasické ČSAD.Ty kamiony prostě byly problémy všude páč šéfové chtěj aby se jezdilo pomalu vkuse a to manžel teda odmítá jezdit proti aetru :angry: Asi to vypadá že manža není nikde spokojený a je každou chvíli jinde ale fakt to tak není,kdyby v těch firmách dodržovali co mají nebyl by problém ale stejně pro něj je autobus jeho život :wink:
9. zář 2009 v 18:09  • Odpověz
9. zář 2009 v 18:12  • Odpověz
Pajdi to je něco :confused:
Vložila jsem fotky :wink:
9. zář 2009 v 18:20  • Odpověz
Rehos- Maru je krásná, taková okatá koketka. Budeš za chvíli chodit se vzduchovkou a odhánět nápadníky :slight_smile: .
9. zář 2009 v 18:23  • Odpověz
Pajdi děkuju,no spíš tatínek,ten už to řeší teď,prostě chlap :grinning:
9. zář 2009 v 18:46  • Odpověz
Tak jsem ještě tady, ukradla jsem manžovi NB :sweat_smile: .
Koukala jsem, že nikdo nepísnul ohledně Gucci, takže:
Tak je to holka na 100%.Má krásný knoflíčkový nosánek. Zívala,mávala, strkala si ruku do pusy.Byla akční, že ani utz nestíhal :grinning: , Dr.říkal, že to bude sportovkyně.
Rehos, tak super, že se manžovi i Fildovi líbí a držím palce, aby to tak vydrželo co nejdéle. Jo a Maru je nádherná, prostě ty její krásný oči jsou neskutečný :dizzy_face:.
Jani, jak to že ti to tak vyskočilo? :confused:
Tetesko já sledovala vjecí až sem se divila :sweat_smile: .Jinak do Teplic jedu na školení, ale školit budu já :wink: .Já už odškolila lidí, že to říkám jak básničku a nedej bože, když je někdo chápavej a dá mi otázku a já nájednou musím přremýšlet a ještě to vysvětlit tak, aby to pochopil :grinning: .
9. zář 2009 v 19:45  • Odpověz
9. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
ahoj holky,

fotečky ze srazu super, určitě jste si to moc užily, škoda že je to taková dálka.. :frowning2: moc ráda jsem vás všechny viděla :slight_smile: a těhulkám to moc sluší a dětičky vypadla skvěle :slight_smile:

anip gratuluju k zoubku, tak už to není miminko :grinning:

stelinka má dnesk apíchlé naušnice, byla to fuška, v pondělí máme poradnu a očkování, tak se pokusím ozvat.. brácha se v sobotu žení tak bude asi o víkendu šrumec..

mějte se krásně.. :slight_smile:
9. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
Pajdi, Milu no vyskocilo mi to po ty mrkvi. Mi az zpetne doslo, ze mrkev je hodne sladka :wink: Po veceri jsem mela uz 5,6 takze krasa :wink: No si uz proste mrkvicku do porodu nedam, no :slight_smile:
Pajdi nevim presne, ale asi hned ten prvni tyden v rijnu. 2.10 mam poradnu, tak pak hned. To bys jako jeste mohla byt v celku :wink:
Rehos tak at se prace libi a gratulace k utapane Maru :wink:
Ani gratulace k zoubku cislo 1. a jen tak dal...
9. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz
autor
Jsem tu až teď, odpo posilovna i s Honzíkem. Jsme na něj tři a máme systém dva stroje a pak chvilka s Honzíkem, tak je to fajn pro všechny.
Pajdi, to by bylo strašně super, kdybys dorazila na sraz, moc ráda tě poznám i holčičky :slight_smile:
Gucci, to máš dobrý, žes takový ranní ptáče, to se ti na 80% bude s hG hodit, mám pocit, že 80% dětí po půlroce vstává mezi 6 a 7, proč to tak ty děti maj? Honzík dnes 7:15, boreeeec :grinning:
Pajdi, ty máš tak krásný břiško :wink:
Mysky, hovnostory no comment, tetes by mě nařkla, že se v tom vyžívám :grinning: Já za to nemůžu, že Honzík je tu nejstarší, tak měl hovnostory nejvíc, no, já přece nejsem žádnej fekální úchyl, to popírám!!! :grinning:
Milu, ta barva..., ta konzistence..., já spadnu pod gauč :grinning: :grinning: Zmákni školení!
Rehos, hodinu a půl chození Maru? Borkyně, fakt žejo! hehe, jídelní fotky :slight_smile: Honzík už umí jíst sám hroznový víno, rohlík sní klidně půlku, ukusuje si :sweat_smile: (ten teda má tak 2x týdně, když jdeme do krámu) a různý ovoce občas. Jo a k jídlu, dnes jsem nemixovala oběd, takže měl Honzík kousíčky hovězího, kousíčky mrkve a v tom měkkej květák a nudle, no a dobrý, jedl normoš, akorát dýl převaloval a kousal, takže ode dneška nemixuju!
Anippe, hurá, zub, gratuluju!
Jé, Gucci má 100% holku šikulku zívačku, to je krásný, je vidět, že si 4D užili!
Milu, fotky super, já chci sraz 1x týdně!!!
Kay, gratuluju k náušnicím a užijte si svatbu!
Steffi, tak hlavně že to kleslo zas, sakra mrkev...
9. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz
Pajdi:taky už jsem na tohle album narazila :sweat_smile: a že H. teda děkuju,ale já se fakt necítím dobře.....ale to je jedno, zabojuju. Momentálně třeba bojuju s carem a tyčinkou kit kat :angry:
anipp:jé, ty jo tak to je super, první zub. :dizzy_face: a hlavně ten průběh,že nic drastického :dizzy_face:
Milu,aha :confused: ty jsi školitelka,jo? Co vlastně přesně děláš? Ty školíš i na ty technické věci?
Ta fotka těhulí se mi líbí.
Dneska jsme byli představit děti mé neoblíbené švagrovce,ale musím jí pochválit dostaly dětičky krásné věci z nextu,ale fakt parádní soupravičky sice až v 74,tal Kačka džíny s zelenkavýma výšivkama a jdou nohavice zkrátit na tříčtvrtečáky a tam je zase ta zelenkavá k tomu takovej topík a i balerýnky. Moc hezký.
:dizzy_face:
A doporučila mi ohřívač lahví i do auta a navíc v tom jdou ohřávat i jídlíčka a je to fakt bomba na cesty,takže jsem to okamžitě objednala. A hlavně je to i na široké avent lahve.
http://www.detskydum.cz/detail/babymoov-ohva-lahv-in-out-812001/
9. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
kurna toho tady zase je
tak snad zase na nic nezapomenu i kdyz asi jooo
takze fatk tets super fakt mam desnou radost z toho srazu
zradlo fakt mnamka milinu bagetku jsem mela jeste dnes k snidani
vsechny deti byli fakt hodny ...doufam ze jim to zustane budou se takhle kamaradit
evi to je fajn ze je madlence dnes lepe a zejtra dej vedet co na to dr.
mysky ta je tak kouzelna ze ani nevis jak .-)) a neser tady s tim tvym obracenym lavorem jooo :slight_smile:))..a hezky te adus vypekla :slight_smile:)
pajdi ty jo to je krasny bruch ..holky maj moc hezkej domecek
rehos to je super ze prace se mu libi a deticky fakt sikulky..a maru je fakt krasna holka
annip gratulace k chrupu..
taky bych chtela poznat holki z moravi :slight_smile:))
milu muzu te poprosit jestli by jsi mi treba na uschovnu nehodila ty tvoje fotky????
juu kay nausnice tak nam ji pak vyblejskni
jani recept ti pisnu zitra juuuu
musela bych ted premyslet a to nic moc :slight_smile:)))..a bacha na potvoru mrkev
9. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
Tetes, dvojky teď už nosí pomalu 62ku? Švagrovka teda zabodovala, bezva :wink:
Já taky furt vzpomínám na sraz :slight_smile:
9. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz
Dneska byl zase akční den, byla jsem si ráno zaplavat, hlídal V., pak plavání s Mariánkou, pak jsem byla na zubní hygieně, hlídal V., jídlo v hospě a pak procházka s kamrádkou z Míráku přes náplavku u Vltavy a Kampu na Malostranskou. Doma je to jak po výbuchu, ale nevím, jak M. doma zabavit, abych mohla uklïdit, doma jí to fakt nebaví a vyžaduje pořád pozornost.
M. teda nemá zub ještě ani jeden. Nějak zpožděná :sweat_smile:

Nakupování v Čechách mě s..e už dlouho, proč je u nás všechno tak předražený? Calvin Klein rozhnodně jo. Akorát vůbec netuším, co budu nosit za velikost prádla po dokojení, to abych vyměnila všechny podprdy :pensive:
S proplácením dovolený jste mi udělaly radost, došlo mi, že se to proplácí postupně, dostala jsem zatím jen 12 tisíc a teď jsem si dopočetla, že dostanu ještě jednou tolik. Už jsem si myslela, že to je všechno.
Až bude M. sedět, tak nočník taky vyzkouším, jsem zvědavá.
Gucci: fotka je super, protože jsi ji fotila ty, ne? :grinning:
Ještě nějaký fotky mám v albu, ale už jen pár.
9. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz
díky za gratulace k zubu, no ted navečer už to taková pohoda nebyla, plakal a nedal se utišit, trošku horší hodina, ale nestěžuju si, mohlo by být daleko hůř.

Terky zoubek může vykouknout každým dnem :wink: ... moje známá má dceru a ta měla první zub v 11m :sweat_smile: však zuby vyroustou, vždycky ne :grinning:

fotky super, hlavně ty společný.Snad budem mít my z Brna jednou čest vás poznat :unamused:

puzzi Alex měl dneska taky kousek jídla, ale omylem :grinning: zvládl to dobře, jen ten výraz v obličeji! jinak já nemixuju, rozšmrdlám to vydličkou, takže je to takový hrubý a třeba brambory jsou docela kusanec i v takovým stavu
9. zář 2009 ve 23:18  • Odpověz
a pořád se budí :frowning2:
10. zář 2009 v 00:41  • Odpověz
Bré ranko,
Anippe, gratuluju k prvnímu zoubku.
Jinak, Luky mi začíná protahovat spánek k šesté hodině. Jsem myslela, že už jako bude hlad a jen nasadila dudlík, aby tolik neřval než uvařím mlíko a on chrní dál. I když už asi bude vstávání. :grinning:
10. zář 2009 v 05:44  • Odpověz
Dobre ranko,
Ani tak snad noc byla klidna.
Puzzi tak to je super, za chvili uz s vami bude H. bastit normos jidlo :wink:
Terkytko ja bych na zuby nespechala, ono jsou s nema jen problemy :grinning:
Teksas s receptem nemusis spechat, jeste mame tu boruvkovou buchtu a ja ted stejne sladke vubec nejim po te vcerejsi glykemce. No dneska si k tem bramboram udelam maso a dam jen trosicku mrkve, tak snad to bude OK.
Mel no vidis, Lukym zacina byt zlatickem, to je super...
10. zář 2009 v 07:44  • Odpověz
Jo zlatíčko, má teď náramky na rukou a přemýšlí jak se mu tam dostaly a jak se jich zbavit, je k popukání. :grinning: Za chvíli půjdeme ven, jen co mi uschne háro. :sweat_smile:
10. zář 2009 v 07:49  • Odpověz
Mel to je super, prijde mi, ze je vic a vic zabavitelnej....
10. zář 2009 v 07:50  • Odpověz
mel vidis luky je zlaticko :slight_smile:
jani ok diky
terky vcera jsem byla u karadky a jeji rocni chlapecek nea jeste nic ..ale uz ji normalni jidlo pac jiny nechce :slight_smile:)))
jo a jani neser s tou dekou...fakt jako nechapu
10. zář 2009 v 08:06  • Odpověz
Jani, taky mi tak přijde, že je to s ním už lepší, občas třeba začne pořvávat, ale stačí třeba obrátit na pupek a on se chvíli rozhlíží, pak zas ho hodím na záda a on docela vydrží mordovat světlušku, či jen tak koukat. Ale zjistila jsem, že mě moc ke hraní nepotřebuje, spíše že ani nechce. Jenom potřebuje asistenta na obracení. :grinning:
10. zář 2009 v 08:07  • Odpověz
Tek vis jak me se*e drahe obleceni tady. Jsem byla zvykla si kupovat treba dziny za 15 dolaru a to uz mi prisly drahe. Mam naprosto super spacak do -30, ktery stal neco kolem 20ti dolaru. A tady jdu do obchodu a necham tam vyplatu. Jo a o detskych vecech ani nemluvim :angry:
Mel to nevim, jestli te u hrani nechce. On si teprve zacina rozvijet socialni kontakty. Ja bych to nepoznala, jestli chce nebo nechce.
10. zář 2009 v 08:19  • Odpověz
Jani s těma cenama je to fakt šílený, nejlepší jsou dětské věci jako botičky - dítě, které nechodí je v kočáře nezničí a přitom stojí 800 stejně jako ty ve kterých pak bude chodit. :angry: Nemluvě pak o jídle pro děti Polsko x ČR, i ta pitomá kaše stojí v Polsku kolem 60ti korun a u nás 80-90.
No s tím chce nechce nevím, jako určo pošmudlání chce, ale k hraní moc nee. Teď mi úžasně vytuhl v rámci pasení na koberci, najednou zavřel oči a je tuhej. :sweat_smile:
10. zář 2009 v 08:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.