• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
mel on te chce ale je taky dobry kdyz si chvilku vyhraje sam..ale ne zas celej den..a pockej az se zacne obracet sam ...to bude prca
jani a prooooc vid? hlavne to detsky ja to fakt jako nechapu ..to neni fer......
chci koupit nakou deku olousovi do postylky a vubec nevim cmapi ma hrozne krasnou ale k ty zase potrebuju spacacek..takze za to dam zase neco pres litr..kurna ja ty prachy taky netisknu
10. zář 2009 v 08:26  • Odpověz
Tek, sám si určo nevystačí pořád to zase ne, zejména odpoledne má více "společenskou" náladu než ráno. :grinning:
Deku do postýlky máme my teda klasiku protialergenní od Scanu, je to sice letní ale mám pocit, že mu vystačí i na zimu, je nějaká teplá.
10. zář 2009 v 08:29  • Odpověz
ahoj holky tak jsem dneska zahájila topnou sezónu bylo tady 20 stupňů tak jsem řekla dost .A je to moc fajn když v tom krbu zase praská ohýnek. :grinning: :grinning: :grinning: takové pohodové tak že relaxuju i když mi tady Edi ráno ječela že si s ní mám hrát :grinning:
10. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
foto ze srazíku super .A jak se nám ty děti najednou namnožili, šup, šup je jich jako králíčků a to nechci říct, že jsme je dělali jako králíci :grinning: no i když možná :grinning: u nás asi jo .
10. zář 2009 v 09:03  • Odpověz
Pudly, králíčci jo? :grinning: :grinning: Tak u vás králíkovskej styl a u nás nevím na jaký styl to míchali, respektive píchali (ICSI). :grinning: :sweat_smile:
10. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
no vy jste jinej druh králíčků :grinning:
10. zář 2009 v 09:15  • Odpověz
Ahoj holky,

fotky super!!! Se vás teda sešlo!!! :grinning:
Musím uznat, že Tetes ta dvojčátka prospívají :wink: :grinning: A všem vám to moc slušelo!

Já jsem teď vytočená k nepříčetnosti z MM, tak jdu raděj něco dělat, než mě z toho jebne.... :angry:
10. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
Ahojky.
Jani, Guci- ta fotka je super :dizzy_face: . A konečně to vypadá, že má Jani větší bříško :slight_smile: .
Jani- tak už si dej pozor na mrkev, ať nemáš zbytečně blbou křivku.
A co jsme provozovali my? :sweat_smile: :grinning: Asi dvojnásobní králíci :grinning: .
10. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
Nestíhám,takže jenom zahlásím, že kačenka výsledky v pořádku :dizzy_face: Holky,mě se o tom i zdálo. Limit je 95 a Kačenka má 96. Uffff. :slight_smile:
Hezký den přeji.
10. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
Tetes, jé super zpráva, jsem na Tebe akorát myslela, když jsme byli na procházce.
Jsem se teď z gustu zasmála, pořídila jsem Lukymu Nutrilon První kaše, kouknu na obal a tam - vyrobeno v Polsku!!! Hlavně, že jsme tady tuhle probíraly jestli je stejná kvalita mléka Bebilon jako našeho Nutrilonu. :grinning: Jinak bezva rozdíly cen, v jedné lékárně za 80 a o kousek dál v jiné za 87.
10. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
Dobré ráno, P. mě dnes nechal vyspat do devíti, šel s Honzíkem dokonce na chvíli ven, paráda :slight_smile:
Za hodinu jedu na odpo ke kámošce sousedce, co se přestěhovala.
Terky, doma to Mariánku nebaví? Furt stejný no, co takhle zkusit předělat rozložení nábytku, aby měla co zkoumat :sweat_smile:
Terky, Honzík měl první zub až v 8M.
Mel, tak to by bylo fajn, kdyby přestalo vstávání kolem páté ráno :wink: No a to je super to zabavení :slight_smile: A vytuhnutí u hraní, z Lukyho se stává dokonalé dítě!
Steffi, že tě ke hraní chce, bys poznala snadno, při tvým odchodu brek :slight_smile: Spíš někdy se dítě zabaví samo a zapomene na mámu a když se jim do toho máma připlete, tak si na ní vzpomene a hračky konec, chci k mámě. Honzík to tak možná občas má. Že si chvilku sedí, hraje a já blb třeba něco řeknu a hračky prásk a už se ke mně hrabe :sweat_smile:
Pudly, a jak je ti a co Edi očko? Krb musí bejt úžasnej.
Tetes, hurá, těsně, ale je to tam a nemusíte do nemocnice, hurá!
Mel, já taky první koupila Nutrilon první kaše, ale Honzíka pak asi trochu bolelo břicho, nevim, blbě spal. Nejlepší opravdu první kaše je Rýžová kaše bez příchuti od 4M. Já na to taky přišla až pak :sweat_smile:
10. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
Puzz, no s kaší uvidíme, vyzkouším a poznám. Hlavně já ji začnu dávat jako oběd, tak kdyby bolelo bříško, tak se do večera vyprdí, spíše myslím, že možná mají problém s jinou konzistencí a to bříško si s tím neumí poradit. Se pozná. :wink:
10. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
Tetesko tak to je perfektni, ze Kacenka je OK. Mam obrovskou radost!
10. zář 2009 v 11:49  • Odpověz
očko je dobré už to není ani znát že by tam něco měla :grinning:
10. zář 2009 v 11:53  • Odpověz
10. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
Jé ta je úžasná. A dokonce nám i mává. :grinning: :dizzy_face:
10. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz
mel: jj a na té jedné fotce má tuším fakáč :grinning:
10. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz
gucci, až ták? No teda to umí pěkné věci. :grinning:
10. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz
no na to co tam prováděla jsem ráda, že vůbec něco vyšlo
v jednu chvíli měla u brady chodidlo, furt mávala rukama, otvírala pusu, zívala, UTZ totálně nestíhal, dr. říkal, že si prej užijem :grinning: a bude to prej určo sportovkyně :sunglasses: .... moje máma mi hned psala, že je celá po mě :grinning:
10. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
Gucci moooc pekna a ma fakt malinkej nosanek :wink:
Tak hlavne ze jste si to uzili, to musel byt nadherny darek k vyroci :wink:
10. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz
Jani: jj bylo to fakt super, i ten dr. byl hrozně příjemný, máme i videa, akorát většina je trochu rozmazaných, páč ten UTZ prostě nestíhal....je to určo teda holka, páč i pG viděl kávové zrno :grinning:

jinak je něco nového?

koukala jsem na foto od Mili, vypadá to super :wink:
a ted čtu, že Kačenka od Tetes je OK, tak to jsem moc ráda :slight_smile:
10. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz
Gucci takze uz jste v klidu a at zije ruzova :slight_smile:
Asi nic podstatneho, Kacka je OK a Edi od Pudlyny uz je taky bez zanetu ocicka..
Fotky od Milu jsou super :wink:
10. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz
Hele a co tvoje zastupkyne? Dobra?
10. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz
tak já to věděla, že je to ženština :slight_smile:

jinak s bytem taky OK, ještě tam upraví dvě maličkosti, navalí nám pět litrů za změny co s náma nekonzultovali :grinning: a je to...akorát musíme počkat na ostatní sousedy, páč budou předávat ty byty po vchodech, naštěstí to má jen 4 patra, takže snad do 3-4 týdnů dostanem klíče a stěhujem.
10. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
Gucci parada s bytem. Tjoo tak to je za chvili, to pak musime udelat rozlucku :wink:
10. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
zástupkyně nastupuje v pondělí :wink:
zítra ráno mám ještě poradnu a UTZ a pak asi už padnu za vlast
10. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz
Aha ja myslela, ze uz tam byla tento tyden :wink: Tak to jsem zvedava.
Koukam, ze jsi mela dost narocny tyden. Ja jsem docela uvitala, ze dneska nic nedelam a nikam nemusim :wink:
Zitra budou malou merit?
10. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz
jj prvně měla nastoupit včera, ale nakonec jsme to přesunuli na pondělí, aby tady nebyla sama
mám to napsané jako poradna+UTZ, takže určo jí budou vážit a měřit, jsem zvědavá

ale jsem moc ráda, že jsme na ten 3D šli, páč moje máma i tchýně z toho byly paf z těch fotek, že to ještě nikdy neviděly a že už je hrozně velká
10. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
Tak to jsem zvedava, kolik bude odhad vahy :wink:
To verim, ze pro rodice musi byt tohle zazitek, za nich to nebylo :wink:
10. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz
Vcera vecer jsem si natirala prsa olejikem a najednou koukam, ze mam na bradavkach kapicky. Jsem na to sahla a zjistila, ze je to lepkave a sladke :grinning: A v tu chvili mi doslo, ze se mi to tehotenstvi asi zacina pekne kratit :wink:
10. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.