• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
jani: tyjo neke? takže sis šla koupit prsní vložky jo :slight_smile:
10. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
Gucci to jeste ne, prozatim je to malinko, takze to jeste neresim :wink: Ale myslim, ze to nebude dlouho trvat a naklusu do DMka :wink:
10. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
No nic, jdu se valet na balkon, je tam suprovne :wink:
10. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz
síla teda :wink: už jde do tuhého :grinning:

já včera zase rostla z pG...donutila jsem ho dát ruku na břicho, páč hG kopala a on je prostě z toho celý hin, mám pocit, že mu to ani není moc příjemné, páč dycky hrozně cukne, když ho hG kopne....asi se moc kouká na horory a na Vetřelce :grinning:
10. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz
Gucci, ta vaše prinzezna má krásnej obličejík. :slight_smile:
Tetes, tak Kačenka to zvládla , to se ti ulevilo,viď? Budeš jí mít už pořád doma a už bude vše v pořádku.
Zrovna jsme se vrátili z 1.lekce plavání. Bála jsem se jak se mu to bude líbit, BYL NADŠENEJ! Jsme tam jen 4maminky s dětma, takže si to užijem. Zatím jsme vydrželi ve vodě 20minut a ani jedno dítě neplakalo. Fakt super. Vytuh dřív než jsem ho donesla do auta. :grinning:
10. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz
jéé Marti to je super, že byl Martínek z plavání nadšený :dizzy_face:
10. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz
Super, že se Martínkovi plavání líbí.
Gucci, takže hurá pomalu a jistě dobalovat co. :wink:
Jani, no holka už se Ti chystá potrava pro Kubíka. :slight_smile:
10. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz
Jani, vypadá to, že u tebe kojení nebude problém :grinning:
Mel, První kaše od Nutrilonu Marťovi nechutná, nejlepší je rýžová, musím mu to dělat půl na půl, abysme tu První spotřebovali. Taky je chuťově dobrá značka Humana, je i levná-stojí 54 a je jí víc než Nutrilonový. Tak jsem zvědavá jal Lukymu bude chutnat :wink:
10. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz
Tetes- super s Kačkou :wink: .
Guci- ta je krásná, suprový zážitek, že? :dizzy_face: A byt taky super!!
Jani- mě se tyhle kapky dělají několikrát denně už od 20tt, ale pořád stejně. Není to silnější. Tak snad vložky budeš potřebovat až po porodu :wink: . Ale je to pěkně lepivé, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Marti- to je fajn, že se to M. líbilo :slight_smile:. Hele jestli máš s tím kojením pravdu, že nebude mít Jani problém, tak Ti asi zulíbám ruce! Kéž bych kojila! Pořád mám strach, abych měla mlíko.
10. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz
Marti, ani nevím zda mu chutnalo nebo ne. Musím se naučit ho krmit, no do ukončeného 4.tého měsíce má 5 dní, takže pohoda. Jinak půlku jsem vyhodila, 45 procent skončilo v brindáku a plíně a 5procent možná v něm. :grinning: Jo a něco teda i na mě. :sweat_smile: Prostě asi ho do smrti budu krmit z flašky. :wink:
10. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz
Gucci tak s timhle nemam problem, L. se strasne libi, kdyz citi K., jak se v brise krouti :slight_smile:
Marti no snad mas pravdu a budu mit dost mlika, snad se prsa nevycerpaj predcasne :wink:
Super ze se Martinkovi plavco libilo. Vcera jsem na tebe myslela, byli jsme nakupovat ve Vestci v Albertu :wink:
Pajdi no jo ty mas 2x tolik hormonu, tak jsi zacala driv :slight_smile: Lepive je to pekne a sladke :wink: L. se smal, ze jsem to ochutnala :wink: Preci musim zkusit, co budu mrneti davat :wink:
Mel tak je uspech, zes do Lukyho dostala aspon neco. Nebylo by lepsi delat tu kasi ridci a dat mu ji pres flasku?
10. zář 2009 v 15:09  • Odpověz
Steffi, lepší by to bylo, ale to pak zase to není řešení. Ono to spíše chce zkoušet, zatím mu mlíko stačí, tak je prostě čas se sehrát dohromady, aby Luky věděl co má dělat a já taky. :grinning:
10. zář 2009 v 15:16  • Odpověz
ahoj holky,

jsem uplne hotovson, tak se z toho musim vypsat. U Lady zacalo asi obdobi Bojim se cizich lidi. Vcera byla uplne suprova, uklidila jsem, nakoupila, najedla se, zajela ke klientovi. Pak se straslive rozbrecela, kdyz na ni promluvil hlidac na parkovisti a brecela, kdyz si ji chteli moji znami pochovat. Dneska rano brecela, i kdyz jsem ji nechala na zemi a oni byli ve stejne mistnosti. Odesli jinam a Lada se vesele plazila a vystacila si sama (viz foto). Nechala jsem ji teda, at se priplazi k nim do pokoje a chvili se tam na ne koukala a pak si s nima zacala hrat, tak tohle jsme prekonali. Odjeli jsme do mesta, cesta tramvaji v manduce v pohode, obed v pohode, ale potom zacala bejt unavena a strasne zacala kricet, kricela i v manduce, takze komentare od kolemdoucich "Chudak dite, je v tom namackany.. atd.", tak jsem ji prendala do kocarku, kde jeste chvili brecela a pak usnula. Vyuzila jsem toho a rychle jsem sedla do tramvaje, ze se s ni radsi vratim domu, kdyz spi a necestuje v MHD jeste tolik lidi. Ale po 20 minut stojime, pred nama se pokazila tramvaj, Lada vzhuru, no, prestoupily jsme po urcite dobe na jinou tramvaj, kdyz se uvolnila kolej, pobrekavala a ja zabavovala (dala jsem dokonce i klice a mobil, coz jsem nikdy delat nechtela, ale fakt to pomohlo), malem jsem se pocurala, domu jsme cestovali hodinu. Ted spi :sunglasses: .

Kamaradka mi zadny veci od CK neprivezla, spodni pradlo Wonderbra, pro Ladu z Gapu, hezky, ale aktualni velikost tricka na spagetovy raminka a bez nohavicek, no, tepla uz si asi moc neuzijeme. Kamaradka deti nema, ja to taky driv neumela trefit.

Kamaradi se zasnoubili v CR, tak jsme pozvani na svatbu. Chteji ji mit nekde mimo USA, pry by to vyslo v NY desne draho, tak jsem zvedava, jestli se pristi leto vypravime s Ladou či bez Lady.

TAkze budu muset jit k puzzi do skoly, jak zachazet s ditetem 7.-9. mesic:slight_smile:

Vysledky Káčátka super, mám radost.

Gratulace Alexovi k zubákovi a Martínkovi k plavání a Stelince k naušničkám.

Krásná fotka Gučátka a Jani uz fakt tece mliko? Ty jo..

Pajdi: poslala jsem ti balicek, pridala jsem ti tam puncochace a ponozky a mas tam ty tepláčky jako dárek pro prdelinky.

Jsem zvědavá na to, co rekne dr. Majdalence.

A terkytku obdivuju, jak je akční, já ode dneška nevytáhnu paty z Barrandova.
10. zář 2009 v 15:23  • Odpověz
Campi, chjo Ladunka si neměla svůj den. :wink: Jinak je to zlatá holčička. Hele ten řev v Manduce na veřejnosti přesně vím jak jsi se cítila, už jsem si tímhle "peklem" prošla. Jdu kouknout na fotky. :wink:
10. zář 2009 v 15:27  • Odpověz
m.e.l: delej ty kase jenom trochu, at nevyhazujes a dokrm ho mlikem, Lada se to učila asi 14 dni. A zacala jsem taky kasi (v jejim pripade musi bejt ryzova nemlecna), takže ani nebyla tak moc spinava, jak bejvaji deti z mrkve. A taky jsem mela pocit, ze se to nikdy nenauci :dizzy_face: . Dneska jedla v kočárku v restauraci a praštila mi do lžičky se špenátem, tak máme všechno zelený. A super, že je Luky tak fajn, od 4. měsíce pro mě osobně to bylo nejhezčí období, snad si to začneš taky víc užívat.
10. zář 2009 v 15:28  • Odpověz
Fotky ještě nahraju..
10. zář 2009 v 15:29  • Odpověz
Mate napad, jak mam zabezpecit ostry rohy tech uchytek na kuchynskych skrinkach? Obalila jsem je vatou a potravinovou folii, ale behem chvilky vetsinu z nich strhala. Bohuzel kolem nich porad smejdi oblicejem, pritahuje se za ne a klouze po dlazdicich, tak se bojim, aby si neporanila oblicej. Chjo, chjo, to je neco na nervy precitlivele matky.
10. zář 2009 v 15:36  • Odpověz
Campi, tak ty úchytky nevím :unamused: , já mám kulaté, když jsem si nechávala dělat nová dvířka na starou kuchyň.
10. zář 2009 v 16:00  • Odpověz
campi taky bych asi ty úchyty obalila nějakýma bublinama nebo něčím
já tohle teda řešit nemusím, my si nechali udělat zapuštěné
10. zář 2009 v 16:01  • Odpověz
Campi, hezké fotky - máš už doma velkou pomocnici, jinak bych neřekla že máš ty úchytky tak ostré. :astonished:
10. zář 2009 v 16:02  • Odpověz
to je fakt síla jak ty vaše dětičky rostou :slight_smile:
10. zář 2009 v 16:04  • Odpověz
no, to jsem napsala spatne, ze ostre, ale kdyby na ne spadla oblicejem nebo narazila hlavou, tak asi nadelaji dost velkou paseku a kdyz doporucujou davat i ochranu na rohy skrinek, tak to je totez..

gucci: zapusteny uchytky super, je dobry na tyhle veci myslet dopredu. Je mi jasny, ze nebezpeci ciha vsude, ale tohle je pro me takovej nejvetsi problem v byte, tak to musim vymyslet pro klid v dusi.
10. zář 2009 v 16:15  • Odpověz
campi: jj, dokonce to vymyslel pG :wink: , že prej se to i dětem hůř otvírá, tak uvidíme
10. zář 2009 v 16:16  • Odpověz
Jani- to jsi odvážná, já to nezkusila ještě doteď :sweat_smile: .
Campi- děkuji moc, ale to jsi neměla :dizzy_face: . Teda pěkně sis užila s Ladunkou, ale zvládly jste to! Úchyty mě fakt nenapadá, co s nimi. Jedině bublinková folie a lepící páska, aby to nešlo tak jednoduše dolů. Koukám, že Ladunčina nejoblíbenější hračka je myčka, co? :grinning:
10. zář 2009 v 16:19  • Odpověz
Hm, tak my v nižších svérách žádnou hranu nemáme, a úchytky jsou blbé jen u obývákové sestavy, ale asi by šly sehnat jiné. :confused:
10. zář 2009 v 16:20  • Odpověz
My máme naštěstí všude úchytky zakulacené, ael budeme muset koupit ochranu rohů na jídelní stůl- ten je skleněný s ostrými rohy :confounded: a na TV stolek. Jinak je celý byt naštěstí v pohodě.
10. zář 2009 v 16:24  • Odpověz
ženy idu, mám dost
zítra ráno mám poradnu tak budu později
mějte se, fáááááááááá
10. zář 2009 v 16:26  • Odpověz
Guci- jsem zvědavá na váhu slečny guciové :wink: . Držím pěstičky.pá
10. zář 2009 v 16:41  • Odpověz
Tetes, gratuluju k dobrým výsledkům Kačky :dizzy_face:

Foto Gucci už jsem nestihla...
10. zář 2009 v 17:02  • Odpověz
autor
Tak jsme byli u kámošky s ročním a kousek chlapečkem, Honzík v kočáru už asi spát neumí nebo co, ale uřval se a spal asi tak tři minuty a pak zas brečel, takže dostal sváču dřív a spaní nebylo. Teď spí v autě, usnul těsně před domovem, dali jsme do auta chůvu :sweat_smile:
Gucci, moc povedený 4D, krásná holčička to bude :slight_smile:
Marti, super, Martík bude plaváček a s jeho šikovností se 5. lekci naučí kraula :grinning:
Pajdi, Steffi, já jen k tomu mlíku, mně se v těhu samy od sebe kapky nedělaly a fakt jsem mlíko prd měla, tak možná to tak bude a budete zdatný kojičky tím pádem :wink:
Campi, ty fotky u myčky jsou tak dobrý, hrozně moc hezký, jak se Lada usmívá! Takhle tam čouhá i Honzíka, ten si k tomu i stoupne. Bojím se cizích lidí - i když je u tebe? Snad to brzo přejde. Ještě že se nebála předevčírem na srazu, to bylo bomba :slight_smile:
Do školy ke mně? Ehm, co by tě konkrétně zajímalo :grinning: Já myslim, že na každý dítě platí jiný věci. Strach z cizích má Honzík, když ho drží nebo jsou moc blízko, jinak takhle ne. Resp. on se moc sám v pohodě neplazí, takže nevidím ten rozdíl :sweat_smile: I když dnes u kámošky si super hrál chvíli s hračkama toho chlapečka, moc se mu líbil hrací stoleček, tak možná k narozkám něco takovýho pořídíme.
My nemáme zatím úchyty nikde, já jsem asi zase antipřecitlivělá a nějak to nebezpečí nevidím, se to pozná v praxi :sweat_smile:
10. zář 2009 v 17:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.