• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahoj holky,

tak jsem doma z Teplic. Řeknu vám jsem hotovson.
Snažila jsem se vše dočíst, ale už se mi půlka vykouřila z hlavy :sweat_smile: .
Takže Tetesko gratuluji k výsledkům, paráda., že to Kačenka tak pěkně zvládla.
Gucci, fotka z 3D je úžo žúžo, ta má fakt malinkej nosánek a má takové pěkné kulaté tvářičky, fakt vypadá nádherně.
Jo a s bytem dobrý a doufám, že ještě než se odstěhuješ se uvidíme :wink: .
Jani fakt už mlíko z prsou jo? Tak to už se ti pěkně dělá a hodnoty prolaktinu musíš mít teda teď obrovské :wink:.
Marti, tak to je dobře, že se Martínkovi tak líbilo, to musí být změna pro ty děti :slight_smile:.
No a na mě navalili další práci a týká se právě Teplic a to centrální produkce nerezu a to bude masakr. Ještě jsem za ně dostala na starost fúzi, pže jsme je koupili a to teda nevím nevím jak to zvládnu. Hlavně tam mám nastavit správné pracovní procesy a už vidím ty lidi jak si nechají najednou do toho kecat :confounded:.No mám z toho docela bobky, ale jak se říká buď to dopadne dobře nebo špatně :grinning:.
No a babi... :frowning2:, zjistili jí, že má v jednom místě hodně zúžené střevo a jsou 3 možnosti, jak to uzdravit a ani jedna není dobrá.
Buď to tak nechají a bude držet přísnou dietu, ale stejně se to samo zanese a pak hrozí prasknutí ..
Nebo,že operace a odstranění kusu toho střeva, jenže vzhledem k jejímu věku je to strašně riskantní.
Nebo tam dát nějaké rozšíření, ale při tom zase hrozí prasknutí střeva a ihned operace a jeho odstranění.
Takže je to špatný :frowning2:.
10. zář 2009 v 18:45  • Odpověz
Mel no jasne ze na lzicku jednou prejit musis, ale mama to treba s nama zkousela tak, ze chvili lzicka a zbytek jsme meli ve flasce a naucili jsme se to :wink:
Campi s uchytama taky neporadim... A Ladu urco mela jen spatnej den, na srazu byla naprosto v poho...
Milu s babcou je mi to lito :frowning2: Snad zvoli dr. nejlepsi reseni...
A ty vsechnu tu praci zvladnes, o to strach nemam :wink:
A prolaktin, noo tak ted bych te asi trumfla :grinning:
10. zář 2009 v 18:57  • Odpověz
Jani, děkuju, že mi věříš a doufám, že tě nezklamu :grinning: .
Holky, ty volby to je masakr co? :astonished:
10. zář 2009 v 19:35  • Odpověz
Milu nezklames :wink: No ono to stejne nedotahnes do konce, za mesic jsi tehu :slight_smile:
Volby! Ani nemluv, jsem nasr*na az to pekne neni. Ne ze bychom meli schodek statniho rozpoctu 230 mld., my mame na to, abychom delali volby na nekolikrat!!!! :angry:
10. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
tet gratuluju k uplne skvelym vysledkum kacenky fakt bomba :slight_smile:) ja to vedela ze to bude ok
gucciku krasna prdelka mala fakt super
marti to je super ze se artinkovi libilo plavani ..to je v tech pruhonicich??? a je to vetsi bazen nez vanicka?
pajdi steffi ja mea kapicky uz 19tt a po 30tt uz jsem mela mit vlozky a pri porodu mi to teklo hrozne pri kazde kontrakci a lepi to jak svina ..lepsi nez herkules :slight_smile:)))
puzzi to je sranda :slight_smile: prej chuvicku do auta chachaaaa
campi ty voe tak nevim co by na tom drzelo my mame kulaty a stejne asi budu delat do kuchyne zabranu..pac je tam pes
a ladunka je tedy nadherna a sikula :slight_smile:)) se tesim az se uvidime
mel to ho prejse ...ja si myslim ze oliver by to mohl dat vzhledem k tomu ze mu davam kapky a papa pekne..
milu ty jo narocej den a teda chudera babi.....to teda ani jedne moznost dobra.....
milu a cetla jsi to o tech fotkach ..jestli by jsi mi je nekam nedala ????
a presne jak pise janina za chvilu si tehu --spis se koukej po tehu dzinech :slight_smile:)
ja to radsi ani neresim ....jeste bych se nastvala...
10. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz
autor
Milu, tak tomu se říká pracovní výzva! To zvládneš, páč seš dobrá :wink:
S babi je mi to líto, asi ta operace by byla nejlepší, záleží, jak moc je to riskantní, no je to na prd :frowning2:
Volby - chápete někdo motivaci melčáka?
10. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
Já teda Melčáka fakt nechápu :confused:

jinak Campi: k včerejší procházce, M. když se probudí, tak už jí to v korbě nebaví a chce koukat, nesla jsem ji na ruce od náplavky od Vyšehradu až na Kampu, to se jí líbilo. Když jsme šly přes most, stála tam kolona aut a v jednu chvíli tam seděl v autě Roman Holý co uváděl Kinobox a smál se na Mariánku. Je pravda, že kamarádka mi vezla kočárek, tak to šlo, sama bych to nedala.

dneska rehabka a M. dostala pochvalu, už nás propustily, pak dětská Dr, ta se úplně zhrozila, že M. teď přibrala za 2 měsíce 1,5 kila, že mám kaše na noc vypustit. A to dávám v poledne malou skleničku zeleniny a večer naředěnou kaši do lahve. Dneska už kaše nebyla, jen kojení.
Odpoledne byl asi poslední letošní pobyt na koupališti, zítra už se má ochladit a tropy už určitě nepřijdou.
Bezpečnost v bytě jsem zatím ¨moc neřešila, máme koupený vložky do zásuvek a chrániče rohů, kuchyň budu řešit průběžně.
10. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz
Ahoj holky,

teda ty volby mě naštvali a neskutečně, nechápu o co jim jde, když stejně budou v listopadu :angry: .
Jo a děkuju,uvidíme jak to dopadne :wink: .
Tek četla jsem o fotkách a musím to probrat s manželem jak ti je poslat, pže nevím jestli se dají nějak někomu přímo povolit ke stažení, kdyžtak ti pak písnu do IP.
Jo a to jsem vám nepsala, že naše druhá babí je taky v nemocnici, selhaly jí ledviny :frowning2: .takže až jí pustí domů, tak bude muset jezdit na dialýzu :frowning2: .
11. zář 2009 v 06:17  • Odpověz
Bré ranko,
Mílo s babičkama mě to teda moc mrzí. :frowning2: :cry:
Pro pobavení - Luky celou noc pobekával, takže jsem častěji byla v jeho pokojíčku než ve své posteli, nakonec kolem půl druhé jsem ho vzala k nám - výsledek - on ještě teď spí a já mám totálka zdevastovaný záda. :sweat_smile: :dizzy_face:
11. zář 2009 v 06:42  • Odpověz
Dobre ranko,
tak L. uz vyrazil. Priznavam, ze mam stazeny zadek, aby se mu nic nestalo :frowning2: Ale snad ne a on si to uzije a prijde nadseny a plny elanu...
Milu teda s tema babickama je to naprd :frowning2: Ze se vsechno vzdycky takhle kumuluje :cry:
Melcaka nechapu uz dlouho! Volby me stvou neskutecne, ale co se da delat. Snad budou v tom listopadu a ne ze zase nejaky dobrak vymysli nejakou klicku!
11. zář 2009 v 08:20  • Odpověz
Jani, určo se vrátí L. v pořádku. Myslím, že je opatrný.
Melčák bych řekla, že je senilní dědek. Bych všechny důchodové poslance vyrazila, to samé bych udělala ve státní svéře všeobecně - hnedle ušetřený peníze, a když neprospívá stát tak bych dala poslancům průměrný plat v ČR což je tuším nějakých 24 tisíc?
11. zář 2009 v 09:18  • Odpověz
ahoj holky,

nějak poslední dobou nestíhám, S. je nějaká vykolejená..

dala jsem pár fotek do alba..

milu držím pěsti s babičkou..

jinak se omlouvám, ale nedočítala jsem..
11. zář 2009 v 09:47  • Odpověz
bré ránko

tak dneska to byla rychlovka, v poradně vše ok, mám nahoře 8kg :zipper_mouth:
u dr. taky vše ok, hG jsme jen kontrolovali srdíčko a dr. mi měřila břicho - prej mi děsně narostlo (fakt překvapení :grinning: ) a prej mi roste zajímavě dopředu a ne do boků :grinning:
taky jsem zjistila, že jsem byla na těhu cukrovce o týden dřív :grinning: , páč já tam byla 23+5 (čili podle mě 24tt), jenže podle dr. 23tt, no ale neva, je to v pohodě, tak se to neřeší
objednala mě na 24/9 na to praktické vyšetření (EKG apod) tak to budu mít aspon z krku
11. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
lao: fotka je v albu :wink:
Mili: ted mě napadlo, že ani nevím co vlastně děláš :grinning: .... s tou babi je mi to líto, doufám, že to dr. nějak vyřeší...tjo a další babi taky :frowning2:
k volbám se nevyjadřuju, je to banda idiotů
kay: stela je úžasná :dizzy_face:
11. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
Jani, tak držím palce, aby to L.zvádnul a hlavně se mu to líbilo :slight_smile: .
Gucci, poradna dobrý :grinning: , opravdu teda zajímavý, že ti narostlo břicho, jsme si fááákt nevšimly :sweat_smile: :grinning: .
Pracuju jako Koordinátor prodejních procesů a informačního systému :grinning: .
11. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
mili: nooo tak to jsi mi hezky osvětlila :grinning:
11. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
gucci, mohla by to Míla říct česky co dělá viď? :wink:
11. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
Gucci no jak bych to řekla...mám na starosti náš informační systém údržbu + další nové moduly do něj, zaškolení nových uživatelů atd.
Dále : nastavení všech prodejních procesů tak, aby vše chodilo jak má, to znamená u těch zaměstnanců těchto oddělení jím říct a svým způsobem i nařídit jak co dělat atd..
Dále pak kalkulační program, tzn. kalkulace kteréhokoliv systému, kde uživatel zadá parametry a jemu musí vyskočit výpočet kompletního komínu všetně kusů, položek a ceny.Takže to je hodně technicky zaměřený.
Dále elektronické objednávky a asi nakonec jsem takový auditor ve všech lokacích a částečně v Rusku na všechny tyhle procesy. :grinning: To je asi tak v kostce všechno :grinning: .
11. zář 2009 v 10:42  • Odpověz
Mili: takže seš jako ajták v sukni?
11. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
No to bych Gucci neřekla, IT má na starost, aby fungovaly počítače, servery, vzdálené připojení atd.
My máme systém Navision a v něm pro potřeby naší firmy musím vymyslet jak by se to něco co nám tam schází dalo dodělat a jak by to mělo fungovat a pak to samozřejmě testuju, ale nejde o programování. Ohledně těch uživatelů jde o to, abych jim vysvětlila proč tohle mají dělat teď a co potom, aby tam nelítali jak hadr na koštěti. Mám na starosti tvoření našich zákazníků, jejich platební a rabatové podmínky a samozřejmě obchodní smlouvy.
Kalkulační program, tam musím vědět, který komín je na co, co tam z technického hlediska být musí a co ne, tohle IT nedělá :grinning:.
11. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
čéče ty musíš být chytrááááá :dizzy_face:
11. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
teda, ne že bych si doted myslela, že jsi blbá, to zase ne :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2009 v 11:24  • Odpověz
No to sis to u mě Gucci teď vylepčila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
11. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
jj jsem si říkala :grinning:
ale zase ty mě pochopíš ne, máš s tím taky problém :grinning: :grinning:
11. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
jasnýýýýýýýýýýýýýýýýý, nebuj se nic :grinning: :grinning: :grinning: , si mě rozesmála :grinning: :grinning:
11. zář 2009 v 11:54  • Odpověz
ted mě nasral pG :angry:

volá mi a prej:
pG: takže u dr. vše ok jo?
já: jj, akorát mám už 8kg nahoře
pG: si přibrala už 8kg?
já: ježiši neřvi to tak, je tam Robert ne (kolega z práce co spolu sedí v kanclu)
pG: není...
chvíle ticha, pak vyprskl smíchy
já: kua on tam je, já vás zabiju fakt
načež jsem je slyšela, jak se tam oba řežou smíchy jak magoři
ale pak Robert poznamenal, že jeho žena u prvního přibrala 20kg, takže jako dobrý

:grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz
Tvůj manža je ale pěknej kujón :grinning: :grinning: .
11. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
no hlavně je blbá héérečka
11. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
11. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.