• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Gucci: pG je dobrák od kosti. :grinning: :dizzy_face:
11. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz
Gucci tak to je fajn, ze poradna OK.
pG bych kopla nekam :wink:
Ja mam taky 8kg nahore :wink:
A dneska jsem si byla pro razitko od obvodacky, prej jsem zdrava jako ripa :grinning: V pondeli jeste EKG a mam to :slight_smile:

L. uz je v Rakousku a prej prozatim pohoda a je nadsenej, jak male dite :wink:

Jdu kouknout na fotky Stelinky...
11. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz
jani: tak to je dobře, že jsi ok :wink: a proč jel L do Rakouska?
11. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz
Gucci on jel na motorkarsky vylet na Kaprun. Proste dovca :wink:
11. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz
Jsem se te chtela optat, jak je mala orientovana v brise? Kubajs je tam porad na pric, takze ja mam to bricho dosiroka :slight_smile:
11. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz
jani: aháááá, tak to mi ušlo
tjo víš, že ani nevím, já mám z ní dojem, že se tam furt tak nějak mele jak se jí to líbí...ale dneska ráno jsem stála frontu k sestrám na vážení apod. a všechny těhule měly kulaté břicha rozteklé do stran, jen já tam vypadala jak kdybych měla kýbl pod trikem :grinning:
11. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz
Gucci v poho, chapu, ze to neni dulezite, ze L. jel na vylet do Rakouska :wink:
Tvuj popis bricha :grinning: :grinning:
Tak koukni do prukajdy, ja mam pplab (poloha plodu labilni) :wink:
Kay Stelous je nadherna, ty jeji obr oci a staly usmev. A nausnicky moooc pekne...
11. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
aha, tak já mám taky poloha plodu lab, zatím jsem měla dycky lab a výška fundu 25cm (o 5 cm víc než před 3 týdny)
11. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
Tak to je tam taky napric :wink:
Vysku fundu nikdo nesleduje :slight_smile:
11. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
tak v tom případě nechápu, jak můžu mít kýblovité břicho :grinning: , když je tam napříč
11. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
Asi vystrkuje prdelku :slight_smile:
11. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
Jo Gucci jak jsem dneska byla u te dr., tak jeji dcera taky ceka kluka a ptala se me na kocarek, tak jsem ji rikala, ze mame objednanou Teutonku. A ona mi rika, ze oni taky, uz na ni cekaji 15 tydnu a prej snad do 3 tydnu bude :wink: Dcera rodi za 14 dni :slight_smile:
Tak jsem si rikala, ze jsem fakt rada, ze jsem ji objednala hned po tom velkem UTZ...
11. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz
ty krááso, tak to je hustý...a nevíš kde to objednávali?
11. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz
Ne nevim, ale je to husty. Prej se ji omlouvali, ze se to zpozdilo kvuli prazdninam v Nemecku...
11. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz
no u nás je to ted 7 týdnů, v Ráji nám říkali 8 max 10 týdnů, tak jsem zvědavá, ale nepočítám s tím, hlavně mi to zatím nespěchá, že jo
11. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz
Nam ve Spuntu rikali 12 tydnu a je to 8, tak jsem zvedava :wink: Ale presne tak, prozatim to nespecha, ale v listopadu uz budu nervozni :slight_smile:
11. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
počkej, vy jste objednávali tak 2 dny před náma ne?
11. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz
Jojo kecam, objednavali jsme ho 24.7. :wink:
11. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz
jj šem ši žikala :grinning:
já jsem právě počítala tak z říjnem
11. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz
No ja jsem si taky rikala, ze koncem rijna by mohl byt. Tak uvidime :wink:
11. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz
Tak kalkulační program té firmy u které Míla dělá musím jenom pochválit, ten je fakt super a hodně usnadní prodejcům práci.
Holky koukněte to mi přijde dobrý a hlavně přenosný.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25805656&tab=2
Mám depku jako prase, jsem úplně šílená matka. Ještě,že dneska přišel P. z práce ve dvě,jinak vůbec netuším kam by to vedlo. Ráno neustále řval Míša prostě buď spal,jedl nebo řval pokud nebyl chovanej a do toho Kačka od rána neustále brouká, pokníkává a stále sebou škube,rozhazuje rukama,nohama a vyplivává dudel a zase ho chce zpátky. Nejhorší je,že malej řve a prostě ho chováním utiším,ale jí prostě nevím co s ní, zkoušela jsem ty chvaty od rehábky,chovat,chodit, nechat být,jenom položit ruku, dát dudel nedat dudel,položit si jí na sebe, Prostě naprosto nic nezabírá. Jsem strašná kráva,ale já už prostě nemohla a normálně jsem s ní zatřásla vzteky bez sebe, pak jsem jí položila na gauč a v tu ránu jsem se rozeřvala jako kráva a řvu pořád. Mám strach,že to nezvládnu, co budu dělat,když jsem schopná se zachovat takhle hnusně. Třeští mi hlava a musím na chvilku od dětí pryč. Jdu zdechnout do houští. Soráč. Stejně to asi nemůžete pocopit. Jsem asi neměla mít děti,jsem sobecká nána...
11. zář 2009 ve 14:32  • Odpověz
Tetesko holka zlatá, šílená matka nejsi, tohle musí být náročný když obě děti řvou a ty nevíš co dřív. :confounded: :cry: Já mám co dělat občas s tím jedním, i když už se to zlepšilo, ale už několikrát jsem musela jít ho položit do postýlky a prostě nechat řvát a sebe uklidnit, protože bych mu jinak mohla ublížit. Takže klid, ju? :wink:
11. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz
Tetesko, bez si odpocinout, kdyz je P. doma a uvidis, ze bude lip. Ono se to nekdy neda zvladnout, je to zahul, ktery se neustale kumuluje a jadnou to uz proste nejde.
Miska je hodne narocnej a Kacka je sice zlaticko, ale taky potrebuje peci a na jednoho je toho najednou moc. Neboj, bude lip...
11. zář 2009 v 15:05  • Odpověz
Tet: to je normální, myslím, že to maj všechny matky stejně, někdy to ven prostě musí jít....tak, jak píše Janča, když je P. doma tak si odfrkni a bude líp :wink:
11. zář 2009 v 15:25  • Odpověz
holky já to balím
máme o víku ten rodičovskej sraz
mějte se hezky, v pondělí mi nastupuje ta nová, tak budu akorát ráno a pak vůbec nefim
tak fááááááááááááááááááááááá
11. zář 2009 v 15:45  • Odpověz
Gucci peknej vikend s rodici.
11. zář 2009 v 15:47  • Odpověz
Tetesko, tak tohle teda chápem moc dobře, je to nápor na psychiku ten dětskej pláč, a když nevíš proč řve, mě to někdy taky uplně vykolejí. Jsi skvělá máma, tak si vůbec nenadávej a navíc zvládáš 2děti, takže je to nápor dvojnásobnej. Se podívej na nás. Každá z nás už takhle někdy vyváděla, to je normoš a to máme všechny jen jednoho řvouna.
Nejlepší je se jít někam odreagovat a je výborný, že máš P., kterej se postará a ty si můžeš vyčistit hlavu. Hlavně si nic nevyčítej, kdyby jsi to zvládala bez problémů, tak bys nebyla člověk, ale robot.
Neboj, neboj, bude to čím dál lepší..............
11. zář 2009 v 17:20  • Odpověz
Jani, Gucci, 8 kilo - to máte krásnou váhu. Nedávno jsem slyšela Mahulenu B. jak říkala, že v těhotenství přibrala 25kg! Takže pěkně papejte.
11. zář 2009 v 17:22  • Odpověz
Marti s 25 kg nestras. Ja mam pocit, ze tech 8kg ted je tak akorat, ono to jeste pekne poleze nahoru :wink:
11. zář 2009 v 17:25  • Odpověz
Jani, je to akorát. máte krásný bříška obě dvě. :slight_smile:
11. zář 2009 v 17:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.