• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
Tetes, doufám, že už je ti líp. kdybys někdy viděla, jak já se hrozně cítím, je to málokdy jako u tebe, ale někdy to fakt vygraduje a asi 3x za Honzíkův život už jsem s ním taky jakoby mrskla na gauč stylem "mlč už, co s tebou furt" a ve mně to vře, to prostě občas asi dosedne na každou? Nebo ne? Zrovna včera jsem měla kvečeru velkou krizi, hrozně mě iritoval bordel tady různě a Honzík do toho furt kňoural, jsem se cítila fakt strašně, odnesl to hlavně P.
Steffi, Gucci, 8 kg je fakt v pohodě :wink:
11. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
Dobre ranko devcatka,
tak doufam, ze dnesni den bude bez depresi...nidko neni dokonaly a kazda jednou do toho stadia dojdem. Ale mame skvele partnery, kteri pomuzou a zase je lip...
Dneska jedeme s Milu na vylet, tak se moooc tesim :wink:
12. zář 2009 v 08:17  • Odpověz
Ahoj holky,

Tetesko já sice matka nejsem a nemůžu soudit, ale naprosto souhlasím s holkama, nejsi hrozná, nejsi sobecká, si prostě normální člověk. Podle mě tohle zažije každá a to několikrát, akorát, že málokdo to dokáže přiznat. Opravdu i když se cítíš asi hrozně,my to tak nevidíme..Podle mě to zvládáš s dvojkama úžasně a jsi skvělá máma :dizzy_face: .
Puzzi, jo to taky znám, že mě všechno najednou štve a nic s tím nemůžu udělat.
Já třeba holky bývala taková, že jsem musela mít pořád vzorně uklizeno, záclony musely mít přesně záhyby od sebe, skleničky přesně vyrovnaný a tak. Po těch mimoděložních jsem zjistila, že o tom ten život není, že je lepší žít tak trochu v bordelu než přežívat v přepychu a perfektně uklizeném bytě.
Jo a jak píše Jani, jedeme spolu na výlet, hurááááááááááá, se těším jak malá holka :dizzy_face: .
12. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
Tak se pridavam se svou troskou do mlyna. Nejhorsi pro me je, kdyz nevim, co se s L. deje a parkrat se mi stalo, ze kdyz se to potkalo s tim, ze jsem ja byla v nepohode (nevyspani, hlad, unava, potreba na zachod) a vyzkousela jsem vsechno mozne a ona stupnovala "nevhodne" chovani, tak mi taky ujely nervy. Třikrát jsem uz na ni krikla a pak jsem brecela, ze jsem strasna a mela z toho spatny pocit.

Biosousedka rikala, ze taky Martinkou zatřásla strasne moc a od tý doby, že se naučila chodit vyvztekat do ložnice a bušila pěstí do polštáře. Takže tyhle pocity má asi každá máma, páč žádná není stroj. A dobrý je, když může člověk odložit mimíse u otce a jít spát nebo někam ven, ale ne vždycky to jde. Tetes, tvou depku naprosto chápu, ale Kačka z toho žádný trauma mít nebude, ty toho máš dvojnásobně nad hlavu, netrap se.
Myslím, že ještě větší nápor na nervy bude, až začnou odmlouvat a mít záchvaty vzteku atd.

Mili: to bych do tebe nikdy nerekla, ze jsi mela uklizeci uchylku. Ale ty jsi psala, ze jsi se dost zmenila, vid? Ty budes na to maminkování super pripravená a vaše mimčo se bude mít úžasně.

Užijte si výlet!!!!!!!!!!!!! Já jdu dneska na Kabát :dizzy_face:
12. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
Ahoj holky,

Tetes, neměj výčitky. Nejsi stroj, takže pokud jsi s dětma většinu času sama, je jasný, že nervy občas ujedou... Taky jsem byla na V. párkrát hnusná, ale snažím se myslet předtím, než něco vypustím z huby... No a mít řvounka ve dvojím vydání, tak nevím, možná už ych visela.... :grinning:
12. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz
Ahoj holky,jestli se můžu přidat tak tyhle stavy má podle mne naprosto každá máma co se plně věnuje dítěti popřípadě dětem takže tetes buď úplně v klidu,nejsi jediná!!!
My už skoro vynecháváme kočár,berem ho jen když jdem nakoupit :wink: Jinak batůžek na záda a šlapem,no moc toho nenašlapem páč se Maru každou chvíli někde sekne takže delší trasy zatím nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Už se těším na příští neděli,Marunka bude mít 1 narozky tak jsem zvědavá :wink:
12. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
autor
Ahoj holky, je u nás od včera tchýně, psala jsem vám to vůbec? My kmitáme s P., zejtra tu budeme mít tu oslavu, takže P. instaluje světla do obýváku, přidělává garnýže, včera jsme uklízeli, dnes já umyla ledničku atd. To je zas super, že je tu tchýně, že si můžu něco pořádně rozdělat, i když H. spí, že ona ho kdyžtak chvíli pohlídá. Samozřejmě že s ní kňučí, ale to mě už ani moc netankuje, je to prostě kňůča.
Dnes v noci ve 3 mlíko a pak¨nemohl zabrat. Tchýně spí v pokoji vedle něj a furt u něj stála a zpívala mu ukolíbavky, bože, akorát ho ještě víc rozrajcovala. No nic, nakonec v půl pátý mlíko číslo dvě, vypil vše, nechápu a usnul.
Campi, víš co? Tys mě potěšila, ani nevíš jak. Ty jsi pro mě dokonalá matka ve smyslu obětavosti pro dítě a když i ty jsi už byla na Ladu párkrát protivná, tak to je asi fakt normální :grinning: Doufám, že jsme si navzájem trochu pomohly, když jsme každá napsala, co už nás kdy vytočilo :sweat_smile:
Steffi, Milu, hezkej výlet!
Milu a fakt se ti povedlo se zbavit tý "závislosti na dokonalým pořádku"? To já teda nemám, já ráda pořádek, ale mírně prach někde apod. mě v klidu pár dní klidně nechá. Akorát pak když mám někdy nenáladu, tak mě sere třeba i bordel a všechno hrozně hrozně moc!
Jo, Campi, až začnou po roce fakt vzteky, tak to vůbec nevim, jak budu reagovat... Dřív jsem trochu odsuzovala matky, co jim ujely nervy, že to jen přihoršují a že by bylo lepší se chovat tak a tak, jooo, ale poručme si, žejo.
Rehos, nojo, 1. narozeniny, pak nám napiš, co oslava, co Maru dostane, jakej dort atd. :slight_smile:
12. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz
Tak jsme zpet, jsme si to krasne uzily. Pocasi perfektni, slunicko, prijemna teplota. Krasne mi utekla velka cast soboty :wink:
Ted se teda pustim do uklidu koupelny a zitra utru prach, at to nedelam najednou a nejsem z toho hotova. Ale moooc se mi do toho nechce :wink: Ja teda nejsem typ, co musi mit dokonale uklizeno :wink:
Tjoo Maru uz bude mit rok, to tak neskutecne leti :astonished:
12. zář 2009 v 15:37  • Odpověz
Jj holky, já fakt byla magor na uklízení, já fakt měla v zákrytu jak skleničky, tak hrníčky, kdyby to šlo, tak i podle barev. Každý týden vydrhnuto naprosto všechno, i kdybych měla padnout na hubu a bylo mi zle, tak jsem prostě musela. Fakt po těch mimoděložních a taky pánovi, ke kterému jsem chodila na čínskou medicínu, jsem změnila na plno věcí názor. A tohle je jedna z nich. Kdybyste teď viděli naší koupelnu, tak byste čučely, musím se na ní vrhnout a trochu uklidit :sweat_smile: .
Jinak výlet byl super, počasí akorát, jen do kopce jsme s Jani trošku funěly, Jani má na to ale nárok, pže je těhu a já..já prostě taky a basta :grinning: .
Rehos, ty jo Maru už bude mít rok, to to letí :slight_smile: .Hezky pak napiš podrobnosti z oslavy a taky fotky. :slight_smile:
12. zář 2009 v 16:21  • Odpověz
Puzzi dortík jsme objednali pejska páč Maru psy miluje :slight_smile: A dárky budem pořizovat takové ty co už rozvíjejí určité smysly a tak,vkládačku,kroužky na tyči,ty kelímky co se z nich staví komín,no obyčejný věci nic zvláštního.No jsem hrozně zvědavá co Maru na dort,jinak to asi nebude nic světoborného,hlavně naše rodina :confounded: Má to prdelka naše kousek po svém svátku ale to si člověk nenaplánuje..
12. zář 2009 v 16:25  • Odpověz
Jani, Mílo super že jste si výlet užily.
Musím se pochlubit - Lukášek už druhou noc do třičtvrtě na sedm, ještě doladit dudlík a bude to úplně super!!! :dizzy_face:
12. zář 2009 v 16:54  • Odpověz
No jooo dneska je Marie, tak vsechno nejlepsi Maru k svatku :wink:
12. zář 2009 v 16:55  • Odpověz
Mel tak to je parada...
12. zář 2009 v 16:56  • Odpověz
Rehos, taky přeju Marunce vše nejlepší k svátku a posílám jí pusinku :dizzy_face: .
Mel, tak vidíš jakej je Lukýn pašák a jak je to zlatý dítko :slight_smile: .
Tak já už uklidila koupelnu a svlíkla postele a až přijde manža, tak je povlíknu.
12. zář 2009 v 17:09  • Odpověz
Ja uz mam taky koupelnu a zachod vydrhnuty, ted veca a odpocivat :wink:
Postele budu prevlikat az v tydnu, vyhoda toho, ze jsem doma :wink:
12. zář 2009 v 17:14  • Odpověz
Holky, když tak uklízíte, nechcete přijít umejt naši koupelnu a záchod? Cíchy mám plánu v týdnu. Jo a dala jsem na net nějaké nové fotky, zejména včerejší pokus o překulizmus z bříška na záda http://holubacek.galerie.cz/3668795-4-mesic
12. zář 2009 v 17:16  • Odpověz
Hezkej překulizmus :grinning: .
Jani já na véču ještě čekám :confounded: , doufám, že manža brzo dorazi :wink: .
12. zář 2009 v 17:24  • Odpověz
Mílo jo, škoda že jsem ještě nevyfotila jak vždycky začal řvát, když na těch zádech skončil. :grinning:
Nic jdu lovit véču, mám hladíka. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. zář 2009 v 17:27  • Odpověz
puzzi: jsem ráda, že jsem tě potěšila, já jsem taky ráda, když zjistím, že jsme na tom všechny podobně, k tomu jsou dobrý srazy a tak... Dokonalá ani náhodou, perfekcionistka možná a občasný nervák určitě :wink: .
12. zář 2009 v 17:52  • Odpověz
Mel sikovnej Lukyn, pekne se uz umi otocit...
Milu tak doufam, ze ses uz veci dockala :wink:
12. zář 2009 v 18:45  • Odpověz
Jj Jani, už jsem napapkaná a bylo to moooc dobrýýý :dizzy_face: .
Campi, užij si Kabáty, to bude megakoncert. Nikdy bych neřekla, že tohle je tvůj oblíbenej styl hudby. :wink:
12. zář 2009 v 19:17  • Odpověz
autor
Mařenka má vlastně dneska svátek, přeju vše nej :slight_smile:
Milu, tyjo, až tak pořádkumilovná, to je fajn, že tě to pustilo, máš víc času např. na koně :sweat_smile:
Rehos, super hračky, myslim, že to bude Maru bavit. Já uvažuju k roku o nějakým hracím stolku nebo něco, co dělá všemožný zvuky, např. zvířata atd. Honzíka hodně berou hrací hračky, rozvíjející, kostky apod. zatím vůbec.
Mel, do 6,45 spaní super :wink: Fotky ze srazu super a Lukyho taky, to jsou ksichtíky někdy :sweat_smile:
Campi, zjištění, že jsou na tom i ostatní blbě, to prostě občas potěší, hahaha :grinning:
Já bych Kabáty ke Campi celkem i tipla.
12. zář 2009 v 19:28  • Odpověz
autor
A už vím asi důvod dnešního nespaní hodinu a půl v noci. Pátej zub, dvojka nahoře, objevila jsem ho, zasloužím si pátý šaty. Sakra a já debil si zatím ještě ani nic nekoupila za ten první zub, no to teda ne, to musim napravit co nejdřív!
Stejně ale musim říct, že Honzík a zuby pohoda, tahle dvojka vylezla jakoby nic, jen ta hodina vzhůru v noci, ale nebrečel, tak bůhví jestli to bylo tím zubem.
12. zář 2009 v 19:30  • Odpověz
Puzz, gratulace Honzíkovi k zubu.
Tady jsou nějaký asi oslavy blbců a nebo kde že je ten debilní koncert Kabátů? Jako snažím se aby Lukýno spal, ale v tomhle těžko. :angry:
12. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz
cus bus dneska doooost nabitej den
tetesko nic si z toho nedelej ....si asi necetla me stezovaci koutky....jak jsem bylůa nasrana kdyz staval v noci po hodine a jecel...fakt parada stavy...
dneska jsme rano se brutalne shadali s M. ...no nic slil jsme pak ven a byl klid..ale proste vybuchujem uz oba..on si jde ale na tenis bo na fotbal bo do hospody bo na kolo..a ja hovno hovno slavny soude..pac nemam uz skoro nic odstrikany tak mam smolika a taky bych si bcas potrebovala odpocinout...ale ja moznost uniku nemam
pak jsme jeli k babicce prijeli tam bratranek s miminem....tak jsem se byla kouknout...moc hezky mladatko...
pak jsme sli na grilovacku a Olous super ..tlemil se a tak a vydzel do pul osme ..a pak vytuh v manduce tak dneska bez koupacky a rovnou do postele :slight_smile:))
puzzi gratulace k dalsimu chrupu :slight_smile:) sikula ten honzulak ....
jsem mela radost.jaka jsem profik matka proti ty zacatecnic :slight_smile:))))
12. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz
Bré ranko,
nechápu co se s tím naším dítkem děje - poslední tři noci chodíme furt nahazovat dudlík. Fakt nechápu, mám pocit, že jsem strávila noc mezi ložnicí a dětským pokojem. Nepočítám k tomu večer kdy jsem nachodila kilometry mezi obývákem a dětským pokojem protože nemohl nějak usnout. :unamused:
13. zář 2009 v 07:10  • Odpověz
Dobre ranko,
Puzzi ty jooo Honzulak uz ma 5 zoubku, yo je velka krasa. A takhle bez problemu.
No a ty si rozhodne neco noveho kup, si to zaslouzis :wink:
Tek to je fajn, ze nakonec den dopadl dobre i pres ranni hadku. Ono je treba nekdy provetrat vzduch :wink:
Mel tak at dudlikove obdobi rychle skonci...
13. zář 2009 v 07:49  • Odpověz
Jani díky, snad se umoudří. Teď byl zase ráno protivnej, musela jsem ho uspat na míči. Za hoďku razíme ke tchánovic, to zase bude den jestli bude Lukyn takhle protivnej, mám podezření na zub, připadá mi že má pod dásničkou větší bouličku.
13. zář 2009 v 08:53  • Odpověz
autor
Dobré ráno, u nás díkybohu zase klasika noc, ve 4 mlíko a v 6,15 vstávání. TO ráno se doufám neposouvá na dřív a dřív... Nedávno spal někdy i do sedmi, škoda no :sweat_smile:
Ráno si s ním hrála tchýně a my spali asi do půl devátý. Pak jsem zdola slyšela hysterák, Honzík v kočárku na cestě ven, jen v bodýčku, venku 10 stupňů, doufám, že by ho tchýně přioblíkla, až by vylezli ven. Dostal sváču a spí. Ale ráno byl hodnej, žádný breky jsem neslyšela, to zas musim uznat, že to s ním tchýně dobře zmákla.
Tek, já vybuchuju na P. taky celkem často, stačí kousek mý nenálady a je ze mě semetrika kvůli každý hovadině.
Hehe, profík vůči začátečnicím :slight_smile: Já když vidím např. u dr. malý miminko, tak si řeknu, ježiš, to jsem ráda, že už je Honzík větší. Ale nemyslim to na nikoho zle, neberte si to osobně a těhulím přeju ty malý ňuníky a čerstvým maminám taky, já akorát mám vždy dobrej pocit, že už mám tolik s Honzíkem za sebou :sweat_smile: Doufám, že to chápete v dobrým :wink:
Mel, že by zub tak brzo? To jsem zvědavá, za to věčný nahazování by sis zasloužila jeden malej zubík minimálně :sweat_smile:
13. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
Teda tady celej den nikdo nebyl, to se uz dlouho nestalo :wink:
13. zář 2009 v 18:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.