• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
Nojo, já jdu dočítat po celým dni a tady nic. Tak jedině reakce: Steffi, jojo, to se dlouho nestalo, že celý den nikdo.
:grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2009 v 19:36  • Odpověz
Jsem si rikala, ze Gucci bude mit radost, ze nemusi tolik docitat :wink:
13. zář 2009 v 19:48  • Odpověz
jee to je parada ze nic :slight_smile:)
puzzi do kdy tam tchy je ....??
my jsme dneska byli v Ikea koupili jsme olousovi koberec na plazeni a myslim ze mu to na nej pujde :slight_smile:)
pak taky psoustu nepotrebnejch veci ..chtela jsem pak jit jeste na dzinecky aby byl fesak nic nema v tehle velikosti tak jsem sehnala v CA ale krava koupila jsem moc velky...no tak j6e mira vymeni....a taky tam maj jedno bodycko za 75kc sice obyc ale pekny tak jsem taky vzala....no proste fufuj utracela jsem
no a pak jsme jeli na konopiste za kolegyni co ma taky chlapecka (otehotnela kdyz jsem byla po mimodelotnim)
je mu 7mes a vati 8,6 a ji se zda zue ma furt hlad chudak to bude asi peknej tlustousek
jinak puzzi vim jak to myslis jako mrne je hezky ale jsem rada ze olous je velkej :slight_smile:)
13. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz
autor
Tek, asi do čtvrtka, ale já tu úterý a středu vůbec nebudu, budu v Pze v práci něco jim tlumočit, ráno brzo pojedu a dlouho večer se vrátím, tak bude mít P. pomoc na Honzíka.
My dneska měli tu oslavu, 20 lidí u nás, bylo to super, všechno se zmáklo, mírně zmatek, ale tak to má bejt, žejo :wink:
Tek, Honzík vážil v 6ti měsících 9,5 kg :sweat_smile: Si myslim, že to o budoucím tlustouštví snad ještě nemusí nic vypovídat, Honzík už z toho pomalu vyrůstá.
13. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz
jeziis tak to sorry ale von je tloustik..honzik nikdy nebyl
juu a to je super ze jste zvladli oslavu ...a zmatek to je jasny ze musi bejt :slight_smile:)
a vase rodiny se znaj? jako tchy a tvoji rodice
13. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz
Puzzi, super že oslava vyšla.
Jinak - Luky vyhrál, právě jsme přestěhovali postýlku do ložnice, nemůžeme se v ní sice skoro hnout, respektive já nevím jak se dostanu do postele, ale prostě teď večer zase hysterák. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A bohužel nezvládám ho uspat na míči - moje ruce i záda trpí. Jé jdu nahodit dudlík, tak pááááááááá zítra - pokud se toho dožiju. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz
autor
Se neomlouvej, to je sranda, ne? :grinning:
Tchýně se s naší rodinou zná, s mojí babi z plzně si tykaj, vídaj se vždy, když je tchýně tady (jsou věkově nastejno a rozumí si). K druhý babi a dědovi jí občas vezmeme, když tu u nás je, s našima se zná. A s mou ségrou a tetou a spol. se vídá na takovýchhle větších oslavách.
13. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz
autor
Mel, postýlka v ložnici v případě častýho nahazování určitě dobrý pro vás. Od kdy byl Luky sám v pokoji? Pokud ho nebudete rušit každým otočením v posteli, tak pro vás to bude oddych neběhat tak moc daleko. A nejlepší by bylo, kdyby to častý nahazování přestalo.
13. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
Luky je od začátku ve svém pokojíčku, první cca čtyři týdny jsem tam spala s ním a pak už ne.
13. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz
Tek:ty bodýčka jsem v ca taky kupovala. Jsou docela dobrý s dlouhým rukávem. Mám to daleko raději než trička.
Jinak díky za podporu. To že mám dvě děti není omluva,ale očividně v tom teda nejsem sama. :frowning2:
Míša má nějaké blbé "období" dneska taky od rána řev a přestal jenom při chování, celé dopoledne až do 14 hod nemohl usnout,prostě nezabral,přestože byl očividně ospalej a pokud se nechoval nebo nejedl tak bulel. Ještěže jsme tu byli dva.Byli jsme dneska u sestřenky na pouti, usnul v autě ve dvě a spal až do půl osmé s jedním buzením na jídlo. Tak jsem zvědavá jaká bude noc.
Kdyby jste viděly na co jsem na pouti vlezla. Při tom čekání než se atrakce spustila jsem si říkala,ty krávo stará strávíš tři měsíce v nemocnici, a pak o děti přijdeš,že to tady nepřežiješ. :grinning:
Holky,já si myslela, že i čaj zasytí a ono nééé????
Mel,prosím tě 7 kilo, to máš místo posilovny zadara a ty s tím naděláš.Chudák Lukášek to myslí tak dobře. :grinning:
Ty jo Puzzi to si zase užiješ starých dobrých pracovních časů,co? :slight_smile:
13. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
Honzík má taky dvě bodýčka s dlouhým z CA, takový pruhovaný a pak jedno Lazy and Crazy, nemáte ty samý?
Tetes, to je mi líto, že má Míša období, že se chce jen chovat, myslíš, že ho něco trápí nebo jen potřebuje blízkost vás? Těžko říct, viď. Tak ať je dobrá noc, hlavně nebdít dlouho v noci, pro mě fakt je asi noc klíčová, jakože přes den skousknu víc věcí.
na cos vlezla, něco jako centrifuga? :sweat_smile:
Tebe čaj zasytí? :grinning:
jj, do práce se těším, občas tam jedu, ale vždy s honzíkem, teď bez a pracovně, na dva dny to bude fajn. A pak zas s chutí hurá na MD :wink:
13. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz
teda tet to je peklo ale kdyz to bylo takovyhle jako ze rval a ani nemohl usnout ...zkousela jsi to u prsa..pac kdyz nezabralo oliho ani tohle tak to bylo naky boleni ...
jo jo ja to mam taky radsi ..bo je jeste dobre to dat jakoby pod triko ......triko hlavne se vyhrnuje takze na pytel :slight_smile:)
ty jo takhle od mallicka spi joo..to te obdivuju ja byla z olivera pekne dlouho vysrana a docela dlouho mi trvalo nez jsem si ho dala od hlavy k noham :slight_smile:))
nene caj nezasyti to uz muzu potvrdit i ja..a na co tet jsi vlezla? ja nevlezu ani na centrifugu max detskej retizkac
hele tet jsi schopna se pak se smradochama vydat do praglu? bo to nejde s tankem?
ja mam jedno pruhovany namornicky a druhy barevny pruhy..jeste se mi tam libilo s lednima medvedama :slight_smile:)
13. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz
Ahoj holky,

tak vidím,že včera nikdo tady moc nepsal a to je jedině dobře a tak to má být. :grinning:
Já teď nemám moc času, ale odpo sem určo vlítnu a budu psát víc.
Tak zatím přeji hezký den. :slight_smile:
14. zář 2009 v 06:59  • Odpověz
Bré ranko,
ještě že dnešní noc u nás nikdo neviděl. By řekl, že si na Lukyho totálně vymýšlím - dudlík v jednu, ve tři a v pět - to pak teda bylo jídlo. Pak se mi ho asi po hodině podařilo přemluvit, že by jako ještě mohl chrnět. Takže jsem se před chvílí vyhrabala z postele. :sweat_smile:
14. zář 2009 v 07:42  • Odpověz
bréééééééééé

tak vás jdu v rychlosti pozdravit
na 9 mi příjde ta nová a předpokládám, že tady přes den skoro vůbec nebudu, max ráno :unamused:
14. zář 2009 v 08:13  • Odpověz
Dobre ranko,
Tetesko chudak Misu, snad to rychle prejde.
No a ty ses odvazna matka, ja na tyhle atrakce nevlezla nikdy :wink:
Za chvili vyrazim na EKG, at mam tohle vsechno pokupe a nemusim se tim zabyvat :slight_smile:
14. zář 2009 v 08:14  • Odpověz
Bree Gucci tak at to s novou posilou jde hladce a ty muzes za chvili na PN :wink:
14. zář 2009 v 08:15  • Odpověz
jsem v rychlosti proletěla víkend a snad mi nic neuniklo, víc nestíhám
ted jsem si uklidila stůl, je to tady ted chnusné uklizené sterilní :grinning:
14. zář 2009 v 08:16  • Odpověz
Jé no Tetesko, mě napadlo, že když se u Myši a Kachny odečítají na rehabce ty "nedonošené" týdny tak jestli nemají náhodou teď vzpurt. :wink:
14. zář 2009 v 08:17  • Odpověz
Gucci konecne jsi uklidila jo :grinning:
14. zář 2009 v 08:25  • Odpověz
Gucci - při pondělku jsi takhle akční? No fůůůůůůůůůůj, to by mě zabilo. :sweat_smile:
14. zář 2009 v 08:26  • Odpověz
no mě to vyhovovalo, aspon jsem věděla, kde co mám :grinning:
14. zář 2009 v 08:32  • Odpověz
Gucci to znam, ja kdyz uklidim, tak pak nemuzu nic najit :grinning:
No nic, vyrazim, at jsem brzy doma...
14. zář 2009 v 08:33  • Odpověz
jani tak pááááá
14. zář 2009 v 08:33  • Odpověz
Jani, tak ať dobře dopadneš. :wink:
14. zář 2009 v 08:37  • Odpověz
tak Barbie je zde, tak já se loučím :wink:
zatím fáááá
14. zář 2009 v 08:50  • Odpověz
Hlasim, ze i srdicko mam naprosto v poradku :wink:
Gucci uzij si Barbie :wink:
14. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
autor
Ahoj holky, dnes noc horší, Honzík se budil po 3 hodinách, tzn. šel spát v 7, v deset řev a mlíko, v jednu řev a mlíko, ve 4 řev a mlíko a chvíli mu trvalo než usnul, vzbudil se asi v půl sedmý.
Teď jsme byli na cvičení, bylo tam jen 6 dětí, vzali jsme tchýni, koukala se. Blbý je, že je to od 9:45 a to je Honzík už unavenej, prostě blbej čas, aby spal předtím je nereálný, to by bylo moc brzo, ta únava vyjde vždy těsně na to cvičení. Takže nic moc, ale chvílema dobrý, je to rozhodně zábava pro mě, že je s ním co dělat a tak.
Nejvíc mě vytáčí pak tchýniny komentáře, že Honzík nespokojenej proto a proto, že prý se neposazuje z lezení jako ostatní děti, protože nerad sedí - bože, on nerad a rád cokoli, jak kdy, on si prostě z lezení sednout skoro neumí, páč moc netrénuje a radši se vztekne a já ho posadím, blbý no. A já jsem zas za semetriku, páč se tady s tchýní a P. dohaduju a vytáčí mě ty její spekulace.
Mel, no vidíš, tak snad jsou ty produdlíkovaný noci pryč!
Gucci zaučuje novou, to je dobře, ať můžeš brzo pláchnout na MD!
Steffi, super, zase opět vše ok, tak to má být :wink:
14. zář 2009 v 11:56  • Odpověz
Puzzi:centrifuga je slabej odvar, tohle byla taková kulatá plošina se sedačkama a houpalo to do neskutečných výšin a k tomu se to ještě točilo třeba a ty jsi visela hlavou pomalu dolů.....fakt nářez.
Dneska jsou obě děti zase milionový, to je fakt jak na houpačce. Už mám při nich skoro vygruntovanou kuchyň, včetně špajzu apod.....
No, mě čaj nezasytí,ale já myslela, že to ty mimča na chvilku oblbne a ono né. Nebo ne alespoň našeho otesánka.
Jo,ale aby si u mě vylepšily dětičky ten pátek,tak z pátku na sobotu šly spát v 8,30 a K. se vzbudila ve 3 a M. ve 4!!!! K. se totiž už stabilně budí až kolem té třetí,ale M. ani náhodou, tohle byl zázrak všech zázraků. Teď už si zase jede svou 1 ráno a pak po necelých třech hodinách.
Není to ani spurt ani bolení,prostě chce být chován,smrádě jedno. No a tak chováme a chováme, páč usne v náručí položím ho a za 10 minut je zase vzhůru a tím jak je nevyspalej,tak je protivnej a o to víc mu nejde zabrat.....Ale auto a kočár je jistota všech jistot, teda hlavně auto. Ale dneska už to vypadá dobře. Si to vysvětluju, že prostě každej má někdy blbej den, tak to mimčo má taky nárok.
Gucci:jen tej novej ukaž co všechno se dá při práci stihnout i koníkovat:slight_smile:
Tek:no do Práglu to zvládnu, buď můžu je se sedajdama a podvozkem anebo mi prostě někdo bude muset pomoct s nandáním kočáru do kufru.A hlavně bych musela trochu zpracovat P., páč ten z představy,že pojedu do Prahy sama s dětma nadčený není. Už jsem to zkoušela totiž nadhodit.
Steff:no vidíš zdravá a ani to nebolelo.
Puzzi:houby semetrika se ti nedivím.
Ty jo sem už moravandy přestaly snad chodit nebo co.... :frowning2:
14. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
nazdarec, holky měla jste některá před porodem yal nevím jak to funguje mám ho doma ale nevím jak dlouho trvá účinek abych mohla dojet bez zastávky do OV. :grinning: když tak do IP moc díky :slight_smile:
14. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.