• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Tetes, já taky myslím, že i děti mají nárok na "své" dny. Prostě změna počasí, případně i nějakého rytmu a jsou z toho vykolejený. Šmankote ty gruntuješ? Já bych měla přinejmenším vytřít, ale mě se tááááááák nechce.
Holky dneska jsem po delší době zkoušela Lukyho do Manducy a super bez řevu!!!! Asi ještě prostě neměl dostatečně povolený ty nožičky, musím ho trochu na to zvykat, za 14 dní ani né jedeme na Moravu a budu ji mít jako jediné možné nosítko, kočár se nám do auta nevejde, když vezeme ještě mého tátu, no ale pro jistotu vezmu radši i Chico klokanku pokud se P. nenaučí si ho sám do Manducy uvázat. :unamused:
14. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
Puzzi koukam, ze tvoje mama a tchyne jsou strasne "chytre", proc a jak je H. takovej ci makovej! By me zajimalo, jestli byly takhle chytre i za nas :wink: Klidne bud semetrika, bych byla ultra semetrika na takovehle poznamky :slight_smile:
Tetesko s kolotocem jsi blazen, mne by bylo spatne, i kdybych se na nej koukala ze zeme :wink: Tohle fakt nemusim :slight_smile: No a vidis, jak jsou zviratka hodna. Proste kazdej den neni posviceni. Jsem si na tebe vzpomnela dneska v noci, kdyz L. knucel do polstare a ja mela chut mu tu hlavu do toho polstare zamacknout a zadusit ho :grinning: Tak jsem radeji vstala a sla spat do obyvaku :wink:
Pudly ja ho mam doma, ale jeste jsem jo nepouzila :wink:
Mel tak super, ze je Lukyn zase spokojenej v Manduce. Ono je ted chladneji, tak to mozna bude i tim...

Joo Tetesko zdrava a ani to nebolelo a muzu rodit cisarem :slight_smile:
14. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
Teda koukám dneska to tady žije :grinning: .
Jani, tak paráda, že u Dr.vše ok :slight_smile: .
Gucci, tak co barbie? Myslelo jí to?
Tetesko, super, že jsou tenisáci zase hodní, prostě taky mají své dny, akorát jim ještě nemůžeš dát fernet :grinning: .
Jo a ta atrakce, jak popisuješ, tak to se mi chce blejt jen to čtu :astonished: :rolling_eyes: .Mijunka se bojí i na kolotoči pro děti. :sweat_smile:
14. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
autor
Tetes, aha, tak na to bych nešla vzhůru nohama :grinning: Ale Honzíka by to stopro bavilo, vzhůru nohama se řechtá jak maniak. To je prostě hrozný - normální dítě rozesměje kutálející se barevný míček, Honzíka rozesměje viset hlavou dolů, to jsem tak dnes zkonstatovala po dopoledním cvičení :grinning:
Super, že K. i M. jsou hodný, je to každej den jinak, hlavně když je to často dobrý :slight_smile:
Pudly, já měla normoš klystýr.
Jee Milu to me tesi, ze i tobe je spatne jen to ctes :grinning:
Jani počkat, jak císařem? :confused:
Milu jako ze muzu v pripade nutnosti rodit cisarem, jinak samo ze chci rodit prirozene :wink:
14. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz
Puzzi to se libi kazdymu diteti, pak to s vekem nektere prejde a u nekterych to prejde do fobie byt hlavou dolu :grinning:
14. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz
Ahoj děvčátka :slight_smile: po delší době se ozývám, jsme v pořádku, jen hodně práce a jiných aktivit okolo.
Minulej týden jsem byla na návštěvě u Rioko, byteček je teda pěkně velkej, musí to být balzám na duši být ve svým.Vojta povyrostl co jsem ho neviděla.
Tenhle týden plánuju návštěvu u Kay, tak jsem moc zvědavá na Stelinku, to bude teprve skok co jsem ji neviděla.Naposledy jak tu byla Campi a Ladunka.
Já chodím 2x týdně na spining a povím vám, že se vždycky domů vracím úplně vyměněná.Včera jsme byli dokonce na prodloužené hodině :sweat_smile: občas zajdem po cvíču na pivko.
Alex je vcelku hodnej, ale jak píšete, je to jako na houpačce..... ještě že v tom nejsem sama, to by mě fakt jeblo.
Tetes mmch já vztek ventiluju na sobě, což kolikrát vede k různým bebínkům, popřípadě něco rozmlátím, snažím se hodně dejchat, někdy to ale jednoduše nerozdejchám a tak do něčeho třísknu, nebo kopnu:frowning2: není to správný pro mě a už vůbec ne pro Alexe.Navíc jsem řvoucí typ.Člověk by se měl ovládnout, ale to jsou kolikrát děsný situace s dětma.

Taky máme body s dlouhým z CA :grinning: jinak máme na zimu nakoupený, už jen vyhlížím nějakou super kombinézu.
Jo a Alex už se týden vozí v nové sedačce!

Puzzi musíš s tchýní diskutovat? nemůžeš ji poslat do háje? já už se tak dlouho neviděla s rodinou a věříte, že mi to vůbec nechybí :grinning:
14. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz
Jani aha, tak to jo. To jako jo, to schvaluju :wink: .
Ani, tak paráda, že tě spinning tak baví, je to dobrej relax a člověk tam nabere strašně energie a v případě nasrání to tam člověk ze sebe vyšlape. Ale na pivo teda pak nechodím, pže musím řídit, ale jinak to musí být super večer. :slight_smile:
14. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
Tak koukam, ze vsem obcas ujedou nervy, jen se tvarime, ze pohoda :wink:
Ani teda spinning, ja uz chci taky, to mi neskutecne chybi a hlavne si uz zacinam pripadat jak vorvan, chodim jak kachna :wink:

Jo a vite co se mi dneska stalo, jsem jela tatovi neco vyzvednout na Codov a kdyz jsem se vratila zpet do metra, tak hlasili, ze nejede cela trasa C z technickych duvodu a at pouzijeme povrchovou dopravu. No ale z Chodova do Krce fakt nic nejezdi, tak jsem to vzala peso pres les. Sviznym krokem 45 minut, jsem myslela, ze uz se nedoplazim domu :wink:
14. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz
Jani, tak to jsi dobrá, já bych asi v půlce padla za vlast. :grinning:
A mě nepřipadáš jako vorvaň, mě pořád i přes to bříško připadáš taková pružná a rychlá. :wink:
14. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz
Milu ty dokazes cloveku zvednout sebevedomi :wink: Diky :wink:
14. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz
Teď Jani nevím jak to myslíš jestli jako ironicky nebo vážně... :confused:
14. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz
Milu no samozrejme, ze vazne. Ja mam fakt pocit, ze jsem vorvan a tesi me, ze na okoli tak nepusobim...
14. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz
Jdu cvicit. Vecer uz nebudu, budu mit tady tatu, tak zitra papa :wink:
14. zář 2009 v 15:05  • Odpověz
Jani, to jo, to jsem ráda, že to tak bereš, pže já to jako myslím upřímně :grinning: .
Užij si cvíčo. A co L. už je doma? A jak se mu to líbilo?
14. zář 2009 v 15:09  • Odpověz
autor
Steffi, tchýně ty poznámky myslí dobře, ne jako rady, ona spíš tak jako mluví z cesty anebo jsem alergisch :sweat_smile:
Milu se bojí i na kolotoči? No Milu, se styď :grinning:
Anippe se sráží s Rio a Kay, holky, vás bych taky ráda poznala!
Anippe, s tchýní diskutovat nemusím, mohla bych to nechat plynout, ale mně to nedá, já diskutovat musím!!! :sweat_smile:
Spinning, jo? Seš dobrá, moje máma taky chodí a děsně to žere :sweat_smile:
Steffi, jj, tady vypadáme všechny jako pohodářky a teď to vyplývá na povrch, co všechno rozflákáme, komu všemu vynadáme :grinning:
14. zář 2009 v 15:10  • Odpověz
Milu jojo prijel vcera v pul devate vecer, nadsenej a unavenej. Koukala jsem na fotky a nadherny, hned bych jela, ale rozhodne ne na motorce :wink:
14. zář 2009 v 15:11  • Odpověz
Puzzi, já jako takové "prasárny" fakt ráda nemám a nestydím se :grinning: . Já bych na kolotoč vlezla maximálně po litru vína a 4 kinedrylech, ale to bych se poblila tak jako tak, ale asi bych neměla takovej strach :grinning: .
Třeba já mám houpací křeslo, ale nedělá mi dobře to houpání, takže se nehoupu :grinning: . Prostě Mijunka ani nevyleze na židli nebo když vlezu někde na jezdící schody co jsou ve vzduchu, tak je se mnou konec. :sweat_smile:
Jani, tak to je dobře, že si to tak užil a dobil se. :wink:
14. zář 2009 v 15:24  • Odpověz
ahoj holky, občas sem nakouknu ale jak byl čas, kreslila jsem obrázky v pokojíčku u Vojtíška - výsledek je v albu :slight_smile: už mám hotovo tak bude snad víc času, i když Vojtíšek vyžaduje čím dál víc pozornosti, jinak se naučil nespokojeně pištět a to se nedá poslouchat :grinning:
14. zář 2009 v 16:16  • Odpověz
Mijunka je strašpytlík? :sweat_smile: Hele,ale zase kdybych dala zvířátkům fernetík,tak by lépe spinkala... :zipper_mouth:
Steff:takováhle prochajda, to teda čumím...
Anipp,tak to jsi dobrá spinn bych teda ještě fakt nedala, bych tam omdlela...
aha,tak koukám, že jsem svým nervovým výjevem rozjela vlak pravd....
Milu, ty vogo jaké prasárny?? Jako prasárna je třeba,třeba,třeba.....já nevím třeba nějakej divnej sex,ale ne jízda na kolotoči
:grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jste se zbláznily s tím kreslením,né??? Rio, to je fakt moc krásný. :dizzy_face:
14. zář 2009 v 17:23  • Odpověz
Rio, teda úžasný. Já snad taky půjdu něco kreslit - no radši ne, výsledek by byl katastrofální. :sweat_smile:
14. zář 2009 v 18:02  • Odpověz
...no občas mám v druhé polovině spinu pocit, že se nejdřív poblinkám a potom omdlím :sweat_smile:
tetes ale já už jsem se tu přiznala, že občas u nás něco proletí vzduchem

taky mám pocit, že jste se s tím kreslením zbláznili, počkejte až vám to v nestřežené chvilce drobečci vylepší :grinning:

milu, nic si z toho nedělej, já jsem taky posera co se týká kolotočů :wink: takovej prosklenej výtah, to je žůžo a vůbec výtahy všeobecně miluju :stuck_out_tongue_closed_eyes:

puzzi, právě že se s holkama moc nesrážíme :unamused: a ten spin snad nikdy žrát nebudu, ještě že chodíme tři a vždycky se nějak dokopem! v podstatě si jedeme pro to pivčo :grinning: a to za to stojí
14. zář 2009 v 18:14  • Odpověz
anippe i kdyby pokreslil, nevadí mám barvy tak to překreslím, já jsem se těšila že budu moct Vojtíškovi nakreslit něco v pokojíčku, i když jsem to teda dělávala skoro v noci když Vojta spal
mě teda kolotoče nikdy nevadily, ale už jsem na to asi fakt stará a když se na nějaký podívám, je mi špatně jen z toho pohledu
14. zář 2009 v 18:30  • Odpověz
Rio no ty máš svatou trpělivost, aspon kousek by jsi mi jí mohla věnovat :sweat_smile:
14. zář 2009 v 19:03  • Odpověz
autor
Dneska kvečeru další pokrok, Honzík se naučil vstávat na gauči, na čtyřech přileze k opěradlu a vyšplhá, dělal to min. 10x za sebou, vždycky spadl do měkkýho, máme rohovej gauč, tak v tom rohu, samozřejmě někdo musí sedět blízko, aby pak nespadl. Jsem se bála, že si pak začne stoupat všude a padat na zem, naštěstí je opatrnej, stoupnul si na zemi u televize, pak přemýšlel jak dolů, tak opatrně spadnul na zadek :sweat_smile: Vůbec dnes kvečeru bylo úžasný, normálně si pak Honzík sám hrál po zemi 20 minut, lezl od hračky ke hračce, normálně jsem nechápala, to byl jeho životní samohrací rekord!!! A pak ještě dlouho s náma, byl asi v extázi, že se umí postavovat nebo si něco šlehnul :grinning:
Milu, tak to s tím houpacím křeslem mě dostalo :grinning:
Rio, to je nádherný, tos malovala podle nějaký předlohy? Seš ultra mega šikovná, krásný!
14. zář 2009 v 19:42  • Odpověz
Jo, Puzzi máte u nás hračku měsíček.
A chtěla jsem se zeptat zda jste někdo neobjevil náš držák na dudlík růžový,prosím pěkně.
14. zář 2009 v 19:54  • Odpověz
autor
Tetes, jo, dík, tak někdy, až se uvidíme, to nespěchá. Držák na dudlík já nemám.
14. zář 2009 v 19:55  • Odpověz
Ahoj holky, omlouvám se, ale už vás nestihnu dočíst. Odpoledne jsem byla v poradně a zítra ráno nastupuju do nemocnice :cry: . Čípek se mi zase hrozně zkrátil- na 1,8cm, děloha se strašně stahuje a hlavička Elinky naléhá šíleně do porodních cest. A navíc holky za těch 14 dní nepřibraly skoro nic- asi 50g :cry: :cry: . Už jsem probrečela celé odpoledne a teď se balím do nemocnice. Budu muset ležet, budu mít kapáky s magnézkem proti stahování dělohy a modlit se, ať to ještě chvíli s holkama zvládneme a nezačnu rodit. Strašně se bojím, holky jsou ještě moc malé :cry: :cry: . Nebudu tam mít noťas, tak budu jen psát smsky holkám, na které mám číslo.

Ještě jsem moc a moc chtěla poděkovat Campi za ty všechny věcičky. Jsou krásné. Můžeš mi prosím poslat na mejla ještě jednou číslo Tvého účtu a částku, co Ti dlužím? Manžel Ti pak pošle peníze. Děkuji
14. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.