• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Evi:myslím, že pokud by nebyl závažný důvod k císaři dřív přistoupit. Asi jedině kdyby např. v 35.tt začla krvácet,tak to ukončí,ale jinak asi ne.
Mila:strašně držím palce ať jsou výsledky z Podolí v pohodě!!!!! No, to mi povídej o tom sečtení těch dvou dohromady, k tomu dvě plodové vody, dvě placenty a ještě měsíc a půl přede mnou :sweat_smile:
Klimošku v autě mám,ale myslím, že zpětně jí namontovat stojí myslím přes 20.tisíc,já si vybavuju,že to nějak děda zjišťoval tenkrát do fábie, tak nevím jestli je to do Peugeota stejný.
Jé, to je super s Pajdou, ale holky budeme do ní muset fakt hučet,aby ležela. Páč ona jak je doma, tak pořád uklízí a vždycky říká, "jenom" jsem utřela prach,jenom jsem vyluxovala.....tak snad tentokrát ty doktory poslechne!!!!!
Ty jo, jedna holčina co chodí na dvojčatovky,už je taky hrozně dlouho v nemocnici, je 29.tt a špatně jí fungujou pupečníky, takže kluci mají málo něco přes 900 a přes 800 a ona se otvírá, už je na 4 cm a stejně i kdyby vydržela,tak prý do příští středy musí porodit,kvůli tomu průtoku......a to to ještě měla celé tak složité, že si nechala při IVF zavést jedno a zároveň s tím nějak otěhotněla a objevili se tam dvě :confused: Děsně jí držím palce, ta si to těhotenství fakt protrpěla od začátku až do konce na začátku byla zase hospitalizovaná kvůli extrémním nevolnostem......Snad se z toho dětičky vyhrabou a dostanou.....Holky,já vím, že je to asi hnusný,ale já jsem tak ráda, že si myslím,že už jsem relativně "za vodou" i když jsou to fakt ještě mrňavky, ale už to není tak děsné. Za 14 dní už bude mít Michal třeba ty dvě kila a Kačka přes kilo a půl a zase bude hned veseleji.

Jo, ptala jsem se včera dr. na toho císaře a přítomnost otce,tak říkal,že mi to nidko nemůže rozmlouvat a že jde jenom o to, že při téhle placentě prostě teče daleko víc krve a je to rizikovější, tak aby to tatínek zvldnul a že když dojde ke komplikacím, že prostě když jde ženská sama na cř,tak jí dávají nějaký prášek na oblbnutí,ale když je tam i chlap, takže jí ho nedávají a když dojde k něčemu,tak je tam prostě větší šrumec a že ne každej to musí v pohodě zvládat, tak aby neměl strach. Petr říkal, že si myslí, že to zvládne, že si prostě chce hned potom děti pochovat a vyfotit. Říkala jsem mu,že to záleží jenom na něm, že i když při operaci nic neuvidí, tak pak když se jde dívat na děti jak je myjou,tak jde okolo a ještě to není uklizené, takže uvidí hodně krve...., ale potěšil mi, že prý tam chce být se mnou. Nenutila bych ho kdyby nechtěl, páč to asi bude trochu masakr, ale věřím tomu, že se mu to vynahradí,jakmile dětičky pochová u nás bude na to chování první on až mu to skoro závidím.
campi:já tu taky chodím i na jiné diskuze a to nás asi bude víc,né? ale mě to je jedno,já mám času móře....A psala jsi té Myskyvě? Jo,jo máme výborné počasí na šatičky a sukýnky, vyloženě si jich teď užívám:angry: :grinning:
Ty jo, teď tu porodnice úplně praská ve švech a včera v noci tu byl od dětiček pěknej bengál, holky to bylo řevu
:grinning:
Campi:to je fajn, ta předzahrádka,co? Že dáš malou spát ven. Já zvažuju jeslti nekoupím v bazoši nějakej kočár na balkon, abych tam mohla dávat prcky chrnět a měla ho tam pernamentně,když ten jezdicí kočár bude dole v kočárkovně.....
Teda, to je něco s tím prolaktinem, takže šlo v Gestu jenom o prachy, proč neudělat další IVF i když je to hovadina,ale máme z toho prachy.... :angry:
Dneska má P. narozeniny, tak mu budu přát tady a asi si skočíme do bufetu na párek místo romantické večeře :frowning2:
Holky,kdyby jste viděly jak ten se těší až nás bude mít doma, je to až strašně roztomilý. Večer je na něm v telefonu poznat jak je mu smutno......Hrozně se těším domů. :dizzy_face: :dizzy_face: Dnes jsem tu právě 43 den a 49 dnů mám ještě před sebou, nepočítám-li poporodní hospitalizaci. Jenom doufám, že neztratím moc krve,abych tu nemusela být ještě déle než těch 5-7 dní.
26. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz
tjo já su z té Mili tak špatná, že mám sto chutí napsat do toho Gestu místo ní :angry:
26. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz
Tetesko teda ta holka z dvojcatovek si pekne uziva, no hlavne at to mrnousci zvladnou. Jsou opravdu malicky.
Mas pravdu, ty uz jsi za vodou, i kdyby se stalo neco ted, tak uz to Kacka s Misou v pohode zvladnou.
P. se nedivim, ze je mu smutno, ja byla doma sama 14 dni a vuubec se mi to nelibilo :frowning2:

Gucci taky jsem na Gest nas*ana...vubec nechapu, proc ji nechali vysadit ty leky na vysoky prolaktin :angry:
26. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz
Jo Tetesko a vse nej P. k narozeninam :slight_smile:
26. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz
Holky jsem tu..jdu se objednat na tu rezonanci...až se dám do kupy napíšu víc.. :frowning2:
26. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz
Ahojky,tak čtu o té Mili a je to děs,snad se nepotvrdí na MR ten prolaktinom,v každým případě to brzdí otěhotnění,vysoký prolaktin způsobuje neplodnost :frowning2:
26. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz
Mili kua nevím co napsat fakt, jsou to kokoti v tom Gestu
26. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme zpátky z kyčlí - vše OK, takže už tam nemusíme! :slight_smile: Zrovna dneska M. tak krásně spala, ale musely jsme vstávat kvůli těm kyčlím. :angry:
Anip, nosíme, ale ona právě tu polohu, jako je v nosítku, nemá ráda. :unamused:
Jééé, to mám radost, že jde Pajda domů! :dizzy_face: :dizzy_face:
Gucci, musíš si ty diskuze uspořádat. :wink: Já na MK taky už chodím jen sem.
Campi, ta poloha obličejem ven se nemá vůbec používat. :unamused: Ale taky máme tenhle problém.
Tak to jsem zvědavá, jak to odpo dopadne - to pak poreferuj. :sweat_smile:
Marti, jj, ptala - říkala, že to není problém, pokud v tom nebude celej den.
Jejda, a co znamená vysoký prolaktin? Čím je to způsobeno? :confused: Ty jo, tak dlouhá objednací doba! :frowning2: Ten Gest je fakt na žalobu! :angry:
Kay, to je mi líto, že Stelinka takhle trpí. :frowning2: S tím Sab s. je to nesmysl - musí se právě dávat při každém jídle, aby to mělo smysl, takže Tě kamarádka zbytečně vystresovala.
Tetes, já myslela, kdyby Ti jako bylo hodně zle...
Domontovat klimat. stojí okolo 40 tis., takže to v žádným případě - to už si spíš koupím nový auto, s větším kufrem.
To je dobře, že to P. vnímá takhle a chce tam být s Tebou! :slight_smile: Moc ho pozdravuj, že mu přeju všechno nejlepší!
26. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz
Tak jsem se objednala jinam a to na prahu 4 a jdu 25.6. takže super.V podolí jsem se ptala zda to nevadí a prý jim je to jedno.
Řezáčová říkala, že to může být tak vysoké tím, že se vysadili ty prášky a taky, že mi to brali ráno a na lačno, kdy je vždycky ten prolaktin nejvyšší. Bude se to řešit Dostinexem, ale až po tom vyšetření. Prý se to dá krásně srazit a hlavně pokud vím, že u mě to jde, tak prý nemusím mít obavy..
26. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz
Mili, tak to jsi to vymyslela skvěle! :slight_smile: To zní nadějně! :dizzy_face:
26. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz
Mili: takže ted budeš brát ty prášky, půjde na CT a na konci června na tu rezonanci a pak co?
jinak 25/6 to bude určo OK, páč to je koncert Depešáku :wink:
Mili: a nemůžeš si na tu Prahu 4 sem tam zavolat, jestli se jim tam neuvolnilo místečko dřív?
Gucci, Ty jdeš na DM?
26. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz
evi: jasan
26. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz
Gucci, teď neberu nic. Podle toho jak dopadne ta rezonance, tak mi nasadí léčbu buď tím Dostinexem nebo Parlodelem.
Až bude sníženej prolaktin to bude cca 1-2 měsíce, tak můžu jít na IVF, mezitím se aspoň dostanu z té operace kýly.
A volat dřív nebudu, pže do 25.6. doufám, bych snad mohla být odoperovaná...tak nemá cenu něco uspěchat..

Holky omlouvám se, že na vás nereaguju, ale jsem z toho nějaká mimo. :frowning2:
26. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz
Gucci, to byla moje oblíbená skupina v prepubescenci! :wink:
Mili, ale tak to zase není tak velkej odsun, ne?! Hl. bych byla fakt naštvaná na ten Gest.
26. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz
Mili: aha už v tom mám jasno....no tak aspon, že ti to tak navazuje no :unamused: , aspon nějaké pozitivum a omlouvat se fakt nemusíš

evi: no moje nej skupina je to pořád, už jsme byli i s pG na koncertě cca před 4 lety a boží to bylo, tak musím zase at si Guče zvyká :grinning:
26. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz
Gucci já byla taky na DM a žiju z toho dodnes :grinning: .
Já to nevidím až tak snad zle, i Řezáčová říkala, že pokud mi to takhle hodně vylítlo jednou, že to bude v poho, ale chce mít jistotu. Ten nádor není zhoubnej pokud by teda byl, ale je potřeba to těma lékama snížit, abych mohla na IVF, takže postup vlastně stejný jako v Gestu až na tu rezonanci..Takže si myslím, že mi to snad vychází všechno tak nějak dohromady s tou kýlou a že na podzim už budu v pořádku a připravena co nejlíp na IVF. :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
Mili: nemáte si jít už ted někdy pro Gedžitku?
26. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz
to je super s těma kyčlema, že už tam nemusíte. Však ona si Madlenka ten spánek vynahradí. :dizzy_face: Ty mi dáváš nové auto kvůli klima... :sweat_smile: P. to vyřídím, díky.
Mili:tak to je moc fajn, že to jde vyřešit v tom červnu, mezitím se tady dozvíš ty výsledky z toho CT a stihnou to vyoperovat. Nejvíc k vzteku je celá ta stimulace v Gestu, že to vůbec dopustili a takhle to pokazili.....
Ježiši,mě než došlo jaká skupina je DM, to byla doba..... :sweat_smile:
26. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz
Jo, za chvilku jdu na kurz kojení a péči o dítě, tak se vzdělám.
26. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz
Gucci, jojo v sobotu v 10 hodin. Aspoň budu mít doma zatím jiné potěšení :slight_smile: .

tet, už ti došel ten Utroš? :confused:
26. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz
Milu:jj, došel včera jsem ti to zapoměla říct, ale P. ho vyzvedává dneska páč včera jel domů až ode mě a to večer. Ještě jednou moc děkuju.
26. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz
tjo vidíte jste mi připomněly, že se musím doma čučnout do kdy mám ten utroš brát
26. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz
Tak to jsem Tet ráda, že došel :slight_smile: .
26. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz
Milo, do podzimu to všechno určitě stihnete vyřešit.
Tetes, starej kočár na balkoně je výborná věc, akorát stejně moc nemůže usnout, když se nehoupe, takže občas stojím na balkoně třeba 20minut než zabere a pak tam spí 10minut bez houpání a zas musím jít houpat, ale někdy tam vytuhne hned, jak kdy. Můžu ti napsat nějakej odbornej dotaz na stavební matroš do IP? :wink:
Kay, snad to bude se Stelinkou dobrý, zkoušela jsi jí na usnutí svázat napevno do zavinky, aby měla připažený ruce u těla a nemohla se vůbec vrtět? Jako mumie a kouká jen obličej.
26. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz
Tetes, to není jen kvůli klima, už jsem neprošla ani na STK. :sweat_smile:
To je super, že jdeš na kurz! :slight_smile:
Já dávám M. na balkon jen do korbičky, abych nepřejížděla po bytě s kočárem... Ale dávám jí tam už spící - jinak by tam asi neusnula.

Jo, Campi, jsem se včera zapomněla zeptat... Ladě jsi taky stlačovala ty body na hrudníčku?
26. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz
Campi, Teksas, středa nebo čtvrtek se mi hodí.
26. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz
Tak jsem vytuhla, ale uz jsem zase mezi zivymi a muzu reagovat :grinning:

Milu me jeste napadlo, jestli by se nedalo domluvit na tom Karlaku, aby ti misto CT udelali rovnou MR od hlavy az k pate. Zkus tam zavolat, treba by to bylo jedno, teda pokud maji volnou kapacitu MR.
Jinak ja si myslim, ze to je tim vysazenim leku. Proste ty ho mas vyssi porad a asi je to treba drzet leky a ne je brat a vysadit a brat a vysadit...
Evi jee dalsi ditko, co ma zdrave kycle, to je super :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz
ja taky asi tak na pet minut kurnaaa
milu fakt me serou...ale vyjednala jsi si to super bude ti to hezky navazovat a neboj vse bude OK
evco ja se chtela zeptat na ty probioticky kapky od kdy se muzou...mam na nich napsano ze az od 3mesice..
tak ja beru pristi ctvrtek...pac ve stredu mozna pujdem do kina
26. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.