• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Puzzi gratulace k Hozíkovým pokrokům, taky už bych u M. brala nějakej posun, je to nuda, už skoro 3 měsíce se přetáčí a od tý doby krom prdění pusou nic novýho :sweat_smile:
Annip: super, že se ti líbí spinning, já jsem včera ujela svůj letošní 552 km na kole, tak mám taky radost, kopec, kterej normálně jezídm se 2 zastávkama na vydejchání jsem dala včera celej najednou.

V sobotu jsem využila akci na dny Marianne slevu 25% v Babyparku na Zličíně, ale bylo to teda maso. byla jsem tam s tátou v sobotu dopoledne a bylo tam asi 50 nadšenců., který už měly vyhlídnutý kočáry a braly celý sety + autosedačky, stála jsem s M. ve frontě asi hodinu, jely jen dvě pokladny. V poledne už pak byl docela klídek. Lidi tam braly většinou Mutsy a Quinny, golfáče, co chci tam neměly a na jídelní židličku Stokke sleva neplatila. Tak jsem vzala alespoň autosedačku Maxi-cosi Priori fix a pár blbostí jako bezpečnostní zarážka na troubu a ochrny rohů a nějaký hračky do vany. Ale úspora na autosedačku je ve výskedku pár stovek, protože původní cena na krámě je 4990,-Kč a na netu se dá sehnat i za 4100,-Kč, já ji m¨ěla takhle asi za 3750,.Kč, aspoň něco za to čekání.
Večer jsme byli s V. v kině, M. jsem uspala u našich.

Zítra razím do Krkonoš na dámskou mateřskou jízdu, zase 4 matky a 5 dětí, v pátek tam dorazí další lidi a V. Bude sice určitě hnusně, ale je to ta chalupa, kde není proud a je to tam jak v jiným světě, takovej balzám na duši, zatopíme si v kamnech a budem koukat z okna do údolí, večer při svíčkách :wink:
Jedu s kamarádkou Transitem, ona bere i koupací kyblík a jídelní židličku, bude to zase kompletní výbava a narvaný auto, nejhorší je to dopravit ten kilák od auta na chalupu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak se mějte krásně a já se ozvu po víkendu.
P.S. ještě že bylo naše setkání minulé úterý, pořád na to vzpomínám, zítra bychom nemohli snad být ani venku.
14. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz
nojo no decka jednou dobry podruhy ne
dnesni noc byla supr jen vstavani pul jedny ...a to si jeste myslim ze ho probudil M.
zitra mam spicha s kamoskou taky z barrandova fotila mi pupek tak chci nechat i olivera vyfotit :slight_smile:) se tesim ...chci pak pribuznejm udelat kalendar k vanocum ...mam vystarano s darkama nevim co furt davat kurna
teda rio krasny obrazky
jani super ze jsi zdrava a teda husta prochazka pres les...
a mijunka nema rada kolotoce hmmmm
jeziii pajdulko neboj v se bude dobre holky to jeste vydrzej koli ted maji?
jsi uz v 31tt a v nemocnici je vypiplaj neboj drz se holka a drz holky
14. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz
jé Pajdi, to je smůla, ale to určitě zvládneš, dívej na Tetes, jak to rychle uteklo, za chvilku budeš mít holky u sebe a neboj, v nemocnici určitě přiberou. Lepší, že budeš takhle pod dohledem.
14. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz
Pavlinko neplakej, dobre to dopadne. Holky uz maji pres kilo a to je dobre. Ty jsi v 31tt, to je taky krasne. Ja doufam, ze jeste vydrzis par tydnu vcelku. Moc na tebe myslim a drzim palecky
14. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz
jo tetes prosim te tu ruzovou jsem ti podavala tesne pred nasim odjezdem ..byla tam na zemi
teda terky ...kurna to jsem neveedla ze je sleva do puntanely..ona byla teda sleva i na CA a to jsem zrovna sla kuppovat dziny ale nevedela jsem to kuwa :slight_smile:)
joooo a prosim vas jakej je rozdil mezi maxi cosi tobi a tou priori co je lepci?
14. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz
autor
Pajdinko, souhlasím s Teksas, neboj neboj, tobě stačí už jen opravdu několik málo týdnů a to v nemocnici zmáknou. To přibrání v nemocnici taky líp zkontrolují, třeba je to nepřesnost měření? Prosím tě piš sms holkým, co na ně máš číslo, budeme ti všechny hrozně držet palce na co nejvíc dní 3v1, budu na tebe každej den myslet, ať to ještě zmáknete.
Terky, za chvíli začne Mariánka zvedat prdku a pak poleze, to přijde skokem :wink:
No to jo teda, ještě štěstí že sraz byl před týdnem a ne dneska např.
14. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
Pajdě už jsem psala smsku. Holky jsou sice ještě malinké,ale už by to obě zvládly.A fakt nejhorší je první týden a pak už je to lepší, né dobré,ale lepší. Tak se držte,stojí to za to.
Terky pěkně si to tam užijte tu romantiku. Taky jsem si na to dneska vzpoměla,jak nám na ten sraz vyšlo počasí.
14. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz
Ja si prave prohlizela fotky ze sraziku a rikala jsem si, jaky je to rozdil v pocasi :wink: Krasne nam to vyslo...
14. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz
Tek- holky mají 1050g.
Jani- jsem už sice v 31tt, ale plíce jsou vyvinuté až v 34tt. A dr. dneska vypadala, že má fakt strach. Hrozně se bojím, ať to holky ještě chvíli vydrží.
Puzzi- díky moc.
Teri- budeme se snažit, snad budou holky stejné bojovnice, jako Ti Tvoji.
Holky ještě jednou moc díky všem, určitě budu psát.
14. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz
Pavlinko to je sice pravda, ale oni ti kdyztak napichaj kortikosteroidy a ty plice dozraji...
Ale ty ty 3 tydny vydrzis, uvidis, oni se o tebe postaraj. A vubec preci musis vydrzet do toho zacatku rijna, abych te jeste videla v celku :wink:
14. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
Jani- to by jsi za mnou musela přijet jedině do nemocnice, páč už mě odtamtud asi do porodu nepustí. Ale já bych Tě taky ještě moc chtěla vidět!! Snad to zvládneme!
14. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz
Pavli no to si pis, ze za tebou do nemocnice prijedu. S tim pocitam na 100%. A kdyz budu v OVA, tak budu za tebou chodit kazdy den.
14. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz
No ve fakultce je blbé, že já budu už na porodním a tam jsou návštěvy jen hodinu denně- od 15-16h a pouze dvě osoby :frowning2: . A H. dělá do 16h, takže si to bude muset nějak zařídit v práci. Snad to půjde. Takže budu moc a moc ráda, když přijedeš, páč ani teta nebude jezdit- musí se starat o babi a kamarádi mají malé prcky a je to daleko. Takže tam za mnou bude chodit jen H. Musím končit a jít si ještě něco dobalit. Zítra se ozvu hned jak budu něco vědět. Děkuju.
14. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
Pajdi to je mi fakt moc líto, neboj oni Ti pichnou injekci na dozrání plic a když budeš jenom ležet věřím, že holky ještě pár týdnů vydrží, hlavně budeš pod dohledem a budou Tě kontrolovat, drž se
14. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
Pavli, drž se a neboj to zvládnete protože jste holky a holky všechno vydrží :wink: Jo a zítra si na tebe vzpomenu až budu v OV ve fakultce.
No tak jsem se nic nedozvěděla, ale i tak díky a koukejte na mně zítra myslet ju pááááááááá :frowning2:
Riuš dobré malůvky :grinning:
14. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
Cožeee??? To ještě někde existuje, jakože návštěvy 1 hodinu denně a ještě omezený počet? No,tak snad když tam budeš takhle dlouhodobě tak přeci jen k tobě získají lepší přístup.
a už jsem to psala i Pajdě se mnou tam ležely dvě ženský čípek měřen už na milimetry a ještě vydržely cca. 8 týdnů,když byly v klidu. Takže 1,8 cm je sice málo,ale určitě ne tak aby dr. Pajdu takhle šíleně vystresla.... :frowning2:
14. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
Teksas: Tobi je letošní model, určitě vymakanější a lepší, ale v čem, to Ti neřeknu, je ale taky o dva litry dražší, tak jsem se spokojila s Priori fix. Puzzi má myslím Tobi. četla jsem diskuzi ve výbavě a nějak tam holky říkaly, že Tobi je pro urostlejší děti, což M. asi nebude..
14. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz
Ahoj holky,

Pajdinko, je mi to moc líto, ale souhlasím s holkama, určitě to v nemocnici zvládnou a ještě pár týdnu vydržíš. Vím, že už to nečteš, ale budu tě zásobovat smskama a to všichni kdo mají tvé číslo a uteče ti to jako voda :slight_smile: .
Držím všechny palce co mám. :slight_smile:
Terky, před tebou teda fakt klobouk dolů, ty si neskutečně akční ..já zírááám. :grinning: Užij si Kérkonoše :slight_smile: .
Rio, tak tvé obrázky mě dostaly, fakt jsi šikula šikovná a to teda moc. Moc krásný :dizzy_face: .Jo a zdálo se mi o tobě, a to jako dneska :slight_smile: .
Puzzi, Honzula je pašák a si piš, že za chvíli začne lézt a to pak budou fofry :grinning: .
15. zář 2009 v 06:28  • Odpověz
Bré ranko,
Pudly držím palečky ať je vše o.k.
Pajdi holka, drž se. Holky jsou bojovnice a ty taky, všechno bude dobrý. Moc a moc držím palečky ať aspoň ještě ty tři týdny a nebul, tím holkám nepomůžeš. :pensive:
15. zář 2009 v 06:32  • Odpověz
Dobre ranko,
Rio tve obrazky me dostaly, jsou naprosto nadherne. Ja jsem kreslici antitalent, takze u nas by to nedopadlo :wink:
Puzzi H. je na dobre ceste zacit chodit a to bude teprve zahul, to si na chvili nesednes, ten bude litat jak torpedo :wink:
Terkytko uzij si ory a at je slusne pocasi, at si to poradne uzijete. A jsi fakt senzacni, jak jsi porad nekde v luftu...
Tetesko souhlasim s tebou, cipek 1,8cm neni zadna traga a Pajda urco jeste nejaky ten tyden vydrzi v celku. Dr. muze mit strach, ale nemela by to tak davat najevo pred chudinkou Pavlinkou. Takhle ji vystresnout, to holkam urco nepomuze.
15. zář 2009 v 07:53  • Odpověz
zdááár ženy

jdu vás v rychlosti proletět
15. zář 2009 v 08:11  • Odpověz
Dobre rano Gucci, tak co nova posila, jde to?
15. zář 2009 v 08:14  • Odpověz
aha, tak dočítat nebudu, páč volal šéf :unamused: a musím makat
tak zatím
15. zář 2009 v 08:16  • Odpověz
holky díky moc za pochvalu obrázků byla to paplačka ale snad se budou Vojtíškovi líbit zatím se moc nevyjadřuje :grinning: a mě kreslení baví,ve školce jsem takových namalovala spoustu, jen jsem si teď říkala škoda, že jsme neměli pokoj pro Vojtu když jsem byla těhotná a měla jsem víc času, pořád jsem se nudila tak bych se aspoň zabavila
Mili díky moc za mail
Myslím na Pajdu, taky věřím že to dobře dopadne, já měla taky čípek hodně krátk a pořád říkali že Vojta strašně naléhá a nakonec mi ho vyvolávali, doktoři fakt zbytečně straší předem
Dnes jdeme na rehabku, měli jsme týden oddych po očkování a už nám to zase začne, vůůůůůůůůbecse mi teda nechce :unamused:
15. zář 2009 v 08:16  • Odpověz
Ja si taky myslim, ze dr. moc strasi. Hlavne mam pocit, ze v tomhle obdobi se to meni kazdym dnem. Zalezi na namaze apod.
Rio pekne zvladnete rehabku, rikej si, ze je to pro dobro Vojtiska a uvidis, jak se ti bude chtit :wink: Takhle se motivuju na cviceni :slight_smile:
15. zář 2009 v 08:27  • Odpověz
tak nakonec to bylo rychlý...

tjo co to čtu o Pajdě :unamused: , doufám, že je to jen nějaký planý poplach a v nemocnici se to zlepší, moc na ní myslím, jdu jí hned napsat sms a až budu u našich, tak za ní určo taky dojedu, holky to určo zvládnou
15. zář 2009 v 08:28  • Odpověz
Gucci ses sikovna asistentka, kdyz jsi sefovo prani vyplnila tak rychle :wink:
15. zář 2009 v 08:34  • Odpověz
jinak Barbie vypadá, že bude chápat rychle, rok dělala v AK, takže nějaký základ má...akorát, že tady musí vést celou kancelář sama.....včera jsem z toho celodenního mlení a vysvětlování byla totál mrtvá, dneska mám plavčo, tak snad se neutopím :slight_smile:
15. zář 2009 v 08:36  • Odpověz
Jani už se ti vrátil L z dovči? pG fičí ted ve čtvrtek do Krkonoš na kola s klukama
15. zář 2009 v 08:37  • Odpověz
Gucci, tak se neutop to je nejdůležitější.
Holky, Lukýno má dneska čtyři měsíce a tak jeden dva dny a bude asi zubák venku. :dizzy_face: Už jen maličkatá vstvička chybí.
15. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.