• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Gucci tak to je fajn, ze Barbie je chapava, to je dobry zaklad. To predavani znam, sla mi z toho hlava kolem. Hlavne porad premyslet, co jeste :wink:
Jojo L. se vratil v nedeli vecer, unavenej, ale nadsenej :slight_smile: Ale prej jsme mu tam chybeli, tak priste s nama :slight_smile:
Fotky ma nadherny a je to tam i na kocar, tak asi pristi rok vyrazime...
15. zář 2009 v 08:39  • Odpověz
Mel ty jo, Luky si s tema zubama pekne pospisil...
15. zář 2009 v 08:40  • Odpověz
mel: gratulace Lukymu ke 4 měsícům :wink:

jani: no já už si psala asi dva týdny poznámky na papír, abych na nic nezapomněla, ale stejně to všechno nedám...hlavně jsem tady už skoro 5 let a nikdy jsem ještě asistentku tady nezaučovala, ale nějak to zvládnem
15. zář 2009 v 08:41  • Odpověz
Gucci to ja mela taky plno poznamek, ale takove ty veci, co se delaji jen vyjimecne jsme pak stejne resily telefonicky nebo po mailech :slight_smile:
To vis, ze to data a hlavne holcina si to kdyztak zjisti jinde...
15. zář 2009 v 08:42  • Odpověz
Tak dnešní noc nebyla ani nocí :pensive: Dětičky zahučely do postýlek v osm,já zalezla ve třičtvrtě na jedenáct a Míša se v půl dvanácté vzbudil s hrozným brekem a totálně plným nosánkem,takže se u kója pomalu dusil,3x jsem prokapávala a nepomohlo, nakonec se i poblinkal,jak nemohl dýchat,měla jsem ho u sebe v posteli byl vzhůru po půl hodinách a plakal,takže utěšování i kozu jenom na útěchu jsem mu dávala, nakonec jsme mu ve čtyři ráno odsávali nosánek vysavačem a ten trouba se na nás pak začal řehnit,ale za 10 minut zase pláč. Ráno už jsme odsávali znovu,očividně na něj něco leze, je uplakanej,skelné očička, teplotu teda nemá.....Mě se klíží víčka teda fest,ale M. možná i usne,ale Kačenka spinkala krásně celou noc,vzbudila se až ve 4 ráno,takže tam si o spánku mohu nechat zdát. :confounded:
Dneska budou ty fotky z toho našeho focení s dětma od fotografky,tak jsem na ně hodně zvědavá.
gucci, pokud má holčina trochu praxi, tak myslím že to zvládne.
Jani, jj pospíšil a je to vysvětlení těch děsných nocí, tahle zase stála za h*.
Jé Tetesinko, teda chudáček Míšánek, mužská nemoc na 7 písmen tak brzy. :pensive:
15. zář 2009 v 08:43  • Odpověz
hm tak jak čtu tetes, tak tu odsávačku na vysavač určo koupím
15. zář 2009 v 08:44  • Odpověz
gucci kup, já frajeřila a nakonec ji taky šla pořídit, ale Lukýno má spíše tuhé soply, které po řevu vyndavám žužlinkou protože na mě čučí. :grinning:
15. zář 2009 v 08:46  • Odpověz
Tetesko chudacku. To ted par dni bude boj s Misankem. Ta ryma u kojenych deti je na ho... se poradne ani nenapijou :frowning2:
Gucci odsavacka na vysavac je dokonala vec, taky urco objednam. Dneska konecne prisla socialka, tak jdu sepisovat nakup :wink:
15. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
Jani, tak jestli jí budeš objednávat, tak se můžem šábnou o poštovné :wink:
15. zář 2009 v 08:52  • Odpověz
i když oni to možná maj i v lékárnách ne?
15. zář 2009 v 08:54  • Odpověz
Gucci to se prave chci optat nejdriv v IKEM lekarne, L. tam jako zamestnanec ma slevu. Pokud ji tam nebudou mit, tak muzem objednat 2 a sabnout se...
15. zář 2009 v 08:56  • Odpověz
gucci, jj i v lékárnách se odsávačky prodávají. :wink: Ale pokud toho člověk kupuje víc, tak může objednat. :grinning:
Nic jdu se pokusit pokračovat v žehlení, jaksi mi předtím Luky nahodit sotva půl hodinový spánek, takže jsem toho moc neudělala. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
jj
no nic Barbie je tady, jdu makat
zatím
15. zář 2009 v 08:59  • Odpověz
jj,je to super věc,za chvilku měl pokoj,nejdřín jsme se s P. pěkně báli,ale v pohodě a pro dítě rychlejšíá a příjemnější než s tou ruční.Jsem na měkko,kdyby jste ho viděly,jak se tady ke mě tulí bobánek malej,zavrtanej a ani se nehne.....
15. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
Tetes :grinning: :dizzy_face:
15. zář 2009 v 09:03  • Odpověz
Tetesko ja bych rekla, ze ta odsavacka je nejvetsi stres pro rodice :wink:
Jo a ta rucni neni tak dobra, clovek toho tolik nevysaje...ta na vysavac je rychla a ucinna.
15. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
teda tet to je chudeka malej..je blby pocasi rychle se to zmenilo
hmm mel prvni zub to teda je rychlik...
u nas dneska noc taky na hovno asi stopadesatkrat vstavani
pudly drzim palce
a pajde taky na dnesek jste holky statecny
15. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
Mluvila jsem s Pajdulkou, jedna doktorka se prý tváří, že budou rodit, druhá zase že ne. Majdalénka má prý nějak hůř průchozí pupečník. Jinak je na porodním JIPu, tudíž se nedivím, že za ní může manžel jen na hodinu.
15. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz
Jo a jinak ještě, že se jí zase ten čípek od včera zkrátil. :confounded:
15. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
Chjoo to neni povzbudive :frowning2: A jeste ta nejistota, kdyz jedna dr. rika to a druha ono :cry:
15. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz
Jani jo právě, a ještě teda furt jestli píchnout kortikoidy a nebo ne.
15. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz
Mel ty kortikoidy myslim muzou pichnout, i kdyz k porodu nedojde...
15. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz
Jani jo to vím, že můžou, ale oni se teprve snad rozhodují jak jsem tak Pajdu pochopila.
15. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz
Pajďulko moje zlatá, drž se holka. A ty kortikoidy ať jí raději píchnou...
15. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz
Mel jojo, asi to chvili bude trvat. Ale myslim si, ze se rozhodnou ji je zacit pichat, at je jistota.
Moc na ni myslim...
15. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
Ježiši,proč na porodním Jipu?Já úplně nestíhám zírat jak to funguje v každé nemocnici jinak. Ten průtok pupečníkem je blbý na výživu,ale existují injekce,které se vstříkávají přímo do placenty,aby to dětičkám na příbytek váhy pomohlo. To jsem z toho jelen sand se z 1,8cm nedojde hned k porodu. Ty jo, ať se holky ještě drží,každý den je dobrý. Ale 31.tt už taky není tak nejhorší, to už bývá i bez následků....
15. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
Tetes no já taky zírám, ale asi to chtějí mít prostě pod kontrolou či co.
15. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
No raději ať je na JIPu a pod kontrolou, já věřím, že její doktorka si jí ohlídá a možná proto je na té Jipce..
No a jestli se jí teda nějak hodně zkrátil ten čípek... :frowning2: . Teď bude každej den dobrej, držíme vám holky palce.
15. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.