• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
no fakt, páč jsem ho brala v prvním trimestru a to jsem ty křeče měla...pak jsem ho přestala brát asi na dva měsíce a nic a ted mi ho zase předepsali na uklidnění dělohy preventivně a zase je mám, ale je možný, že bych je u plavání měla tak či tak
16. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
Ty ses taky zajimavy pripad. Na me nastesti magnesko pusobi tak jak ma, vcetne chozeni na zachod :wink:
16. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
no asi ho mám dost
16. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
jéééééééééé to je krásné gučátko :dizzy_face:
16. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
Gucci moc pekny, koukam ze hG ma taky nohy az u hlavy :wink:
16. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
Ahojte
Jsem tu jen na skok,nestíhám tak se omlouvám že nedočítám,někdo mi vyměnil dítě protože todle neni už to spící miminko který jsem si přinesla z porodnice,postrádám u ní tlačítko ON/OFF :sweat_smile: :sweat_smile: skoro vůbec nespí,jenom když je v šátku nebo na ruce ale když jí dám do kočáru nebo postýlky tak řve :angry: zapoměla jsem co je spánek takže podle toho i vypadám :confounded: a do toho už jsem zase začla naostro se školou a teda jestli tendle rok přežiju a a jako bonus i odmaturuju tak očekávám medajli za statečnost :grinning: :grinning:

Jenom jsem zachytla že Pajda je v nemocnici - moc jí pozdravujte,že jí držim palce ať to s holkama ještě chvilku vydržej,ale Pajda je velká bojovnice,ona určitě vydrží
16. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
idu zase makat
zatím
16. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
Mysky teda pokud tohle vsechno zvladnes, tak si opravdu zaslouzis medaili. Ale snad se Adelka brzy zklidni a bude to zase zlaticko.
Drz se...
16. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3285718&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
dala jsem na chvilku ty fotky,páč já než založím ten web.....
Milu,prosím tě mohla by jsi se zeptat manžela jestli v tom pisacovi lze ze složky smazat pouze jednu fotku aniž bych jí ale smazala i z pevného disku? Objevila jsem, že lze samazat pouze celá složka a to nechci.....
Byli jsme na rehábce, zatím dobrý, teda Kačka dostala velkou pochvalu,že prý je moc šikovná :dizzy_face: a Míša za ní pokulhává, tak jsme dostali přidáno ještě nějaké cviky na míči.
Jinak sousedi nás asi nebudou mít moc rádi páč "za noc" jsme zase asi 3x odsávali vysavačem, sice už se to trochu zlepšilo, ale je to fakt bobánek, úplně kouká těma bolestivýma očičkama....to se ani člověk fakt nemůže zlobit.
Gucci, to jsi holka šikovná,že jsi se neutopila.
Milu, ty jsi střívko viď. TAkhle si ubližovat. Hele, kdy jdeš k dokymu a dozvíš se jak s tím prolaktinem? Včera jsem na tebe myslela v posteli. :sweat_smile:
16. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz
Ahojky,

tetes ty fotky jsou neskutečně krásnýýýýýý :dizzy_face: :wink:
16. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz
Tetesko určo se manži zeptám. Kdybych se nějak neozývala, tak do mě flákni :grinning: . A děkuju, že si na mě myslela v posteli...ale nevím co na to řekne paní Gucciová :grinning: . Jdu zítra ráno do Podolí, takže se dozvím víc a pak vám hned dám vědět. :slight_smile:
Tetesko ty fotky..... :dizzy_face: ..... to je nádhera, strašně vám to tam sluší, fakt bomba :dizzy_face: . Jo a teď nevím jestli jsem se trefila, ale myslím, že to je Míša a je strašně podobnej tátovi. Jo a ty si neskutečně fotogenická, opravdu vypadáš všude skvěle. :slight_smile:
Jo a rehabka, jste šikulové a Míša jí určo dožene. :slight_smile:
16. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz
Mysky, máš můj obdiv, stihnout všechno tohle a ještě mimi do toho, klobouk dolů holka a samo, že držíme palce, aby to šlo všechno hladce. :slight_smile:
16. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz
tetes: ty fotky jsou boží, celá anne geddes :dizzy_face:
mili: to je už zítra to Podolí? tak to mooooooooc držím palce :wink:
s tou postelí si to holky ještě vyřídíme :grinning:
16. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz
Tetesko ty fotky jsou uuuchvatnyy. Tobe to tam strasne moc slusi!!! No a zviratka, to jsou proste milasci.
Se divis, ze Misu za Kackou pokulhaval. Musel ukazovat co umi a to je nemocnej, to bych to taky flakala...
16. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz
Gucci, jsem tele, ale kdo je anne geddes :confused: .
Jj, zítra a díky za palce. :slight_smile:
16. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz
Milu Anne Geddes je fotografka, co foti deticky. Jeji obrazky tady ma kdekdo v albicku. Ja mam doma puzzle s jeji fotkou :wink:
Jee tak Milu se zitra dovi, kdy zacina..tjoo jsem z toho nervozni uz ted :wink:
16. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz
Tetesko, fotky nádherný a neskutečně Ti to sluší. :dizzy_face:
Mysky, jako fakt k čerstvému miminku ještě školu - ti jsi fakt dobrá. :slight_smile:
16. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz
Aha, takže takový ty malý hambatý děti....tak už vím :wink: . No je vidět, že jsem ouplnej mimoň :grinning: .
Jani a nebuď nervozní, to nějak dopadne :wink: . Samozřejmě budu ráda, když dopadne vše ok a prolaktin bude dobrej a cysta žádná a za pár dní by mohla být stimulka, ale nemá cenu nic plánovat. Jdu tam na 9:00, tak hned písnu aspoň krátkou sms.
Nevíte co Pajda? Ráno jsem jí psala a ještě mi neodpověděla. :unamused:
16. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz
Milu ja si myslim, ze bude vse ok a ze brzy bude stimulka. Jsem nervozni, ale zaroven se na to tesim :wink: Jojo pisni hned, budu cekat a predam dal.
Pajde jsem nepsala, chci ji napsat az odpoledne...
16. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz
Jani, napíšu hned a nebo ti zavolám. Já zatím nějak nervozní nejsem, jsem asi divná :grinning: .Jasně jsem zvědavá na ten prolaktin, pže jsem ještě Dostinex nikdy nebrala.
16. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz
Milu Dostinex zabral, snad dostatecne. To vis, ty nejsi nervozni, protoze ja jsem nervozni za tebe :wink: Takova hodna jsem ja :slight_smile:
16. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz
No to jsi moooc hodná, tak děkuju děkuju :slight_smile: :slight_smile: .
16. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz
16. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz
jsem si zdřímla trošku uklidila a zase si zdřímla Edi ještě spí spí už tři hodiny :grinning: jsem vysmátá :grinning:
Tetes ty fotky jsou naprosto ale naprosto ale naprosto příšerně krásné nemají chybu. :grinning: :grinning: :grinning:
Teda Guce je složené do uzlu. Koukám že pohodářka. :grinning:
16. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz
No nic devcatka, jdu cvicit, tak se mejte kraaasne a Milu na zitra drzim palecky, at maji pro tebe ty nejlepsi zpravy...
16. zář 2009 v 15:11  • Odpověz
ahoj, ahoj,

no, anne geddes je takovej trochu kýč, ale tetesino fotky jsou naprosto exkluzivní. A ke všemu jim to tam všem moc sluší, jsem fakt nadšená. To je fotografka, co fotila i Evu s D.? Nemáte nejakou radu, jak k necemu podobnýmu premluvit F.?:slight_smile:

Moc pozdravujte Pajdu. Kdyby mluvila o tom, ze mi musi poslat penize za obleceni, tak at to neresi, ja na to nespecham, klidne za mesic, pul roku.. Maji dulezitejsi veci na praci. Porad na ni myslim, at vydrzi jeste aspon 14 dni.
16. zář 2009 v 15:12  • Odpověz
Ahoj holky,

Tetes, fotky jsou perfektní, všem vám to moc sluší :dizzy_face:

Gucci, krásný 3D :dizzy_face:

My dnes byli na plavání (po 2 měsících), půlku prořval... no maso :sweat_smile:
16. zář 2009 v 15:27  • Odpověz
Tetes fotky jsou strašně moc krásný a fakt vám to moc sluší, nejvíc se mi líbí ta přeposlední :dizzy_face:
Pro mel do tabulky, Vojta 6 měsíců 69 cm a 7 kg :slight_smile:
16. zář 2009 v 16:11  • Odpověz
Rio, tak je to v tabulce. :wink: Jinak gratulace Vojtíškovi k půlročninám. :wink:
16. zář 2009 v 16:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.