• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
nazdarek tak ja uz se taky rozplynula nad tetesatkama..
campi to nemuzes premlouvat musi souhlasit treba M. se na to sam od sbe tesi
milu na zitra drzim palce
Mysky ty jsi fakt hustodemonka ..jak by rekl muj kolega
rio ty jo do je dlouhan :fearful:-)))) nuninek :slight_smile:) a gratulace k 6.mesici
a mel gratulace k vcerejsim 4.mesicninam..jsem naka zaostala
a chces se mi spat zase strasny noce ...vono teda ani pres den to neni moc ruzovy kurna
16. zář 2009 v 19:15  • Odpověz
Tek, noci - radši ani už nekomentuju. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě že stačí se jen na posteli nadzvednout a vrazit někam dudlík, čekám kdy mu ho vrazím do oka či nosu. :sweat_smile:
16. zář 2009 v 19:39  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak dnes v práci zas dobrý, i když tam byli dnes nějaký lidi na SAP a bylo to takový nudnější než včera. Skončili jsme dřív, tak jsem se ještě odpo stavila v Metropoli a koupila si tři trika s dlouhým.
Honzík za ty dva dny udělal hrozný pokroky v tom postavování. Dnes kvečeru jsem přijela, měl radost, chvilku jsem si s ním hrála a pak jsem na něj jen tak koukala, lezl tady, u všeho si stoupá, směje se tomu, fakt u nás možná změna k lepšímu, kéž by :slight_smile: A taky si dost kleká na nohy a rukama se drží něčeho nebo takhle chvíli sedí.
A došlo i na nás s usínáním, dnes večer x-krát stál v postýlce, než usnul :grinning:
Holky, dík za uznání s jazykama, ale zrovna vy nemáte co říkat, např. ty Milu, já bych zas nezvládla ty organizační věci co ty v práci.
Jsem zvědavá co Tetes dneska, snad je Míšovi líp.
Milu, rána o futro uf :sweat_smile:
Pudly, takže se obejdeš bez operace? To je dobře, tak hlavně at máš brzo klid!
Steffi, dík za Pajdy zrpávy, dnes dobrý zprávy, mám radost :slight_smile:
Rio, vše nej půlročnímu Vojtíkovi a ten spodní zub by teda vylézt mohl!
Mysky, sakra, kdo nám ty děti mění? Mně Honzíka vyměnili 6. den po porodu! V noci taky spánek blbý? Třeba se to usadí, nevim co poradit. Já mít takhle druhý, tak si asi dám 10 minut a nechám ho v postýlce chvíli brečet, nevim, ale u prvního to člověk těžko dokáže.
Tetes, super, že je Kačka tak šikovná pohybově, Míša to dožene. takže noc nic extra, snad bude líp.
Tetes, ty fotky jsou nádherný a tobě to tam neskutečně moc sluší, fakt krása! A dvojky úžasný, no moc krásný fotky, fakt!
16. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz
puzzi doktorka říkala že to na zub nevypadá - kokala mu do pusinky, tak já nevím. S tím nejezením ještě počkáme týden, půjdeme na převážení, vzala mu krev - normálně z ručičky, jsem nevěděla že tam jsou už takové žíly, tak uvidíme jak dopadnou výsledky. Super že je Honzík lepší, třeba tohle fakt potřeboval ke spokojenosti, být prostě pohyblivější
16. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz
ahojte :slight_smile:

gucci, krásné guccátko :slight_smile: takový malinký nosík :slight_smile:

milu, no horečka byla jako reakce na vakcínu.. ono někdy to tělo když do sebe dostane ty mrtvý bacily se s nima musí vypořádat po svým..

tetes, fotky jsou úúúúúžasné, nádhera.. fakt super.. úplně mě okouzlily :slight_smile: a doufám, že je Míšovi líp.. Katuška je celá táta podle fotek :slight_smile:

campi, já přemluvila M. k focení když jsem byla těhutak, že jsme mu nedala moc šancí na to aby řekl ne a navíc byl fotograf kamoš, to bylo asi rozhodující. jo a focení bylo u nás samo.. :slight_smile:

mysky, teda máš můj obdiv, ještě školu...

na Pajdu a holčičky moc myslím, určitě se srovnají, jen ten tlak, aby se dostal pod kontrolu... ale i ten 32tt by stačil..

rio, pěkné míry Vojtíka.. :slight_smile:

zítra přijde annip s alexem, jsem na ně moc zvědavá :slight_smile:

jinak my byly dneska nakupovat oblčení, docela jsme to zvládly, máme další bodyčka s dlouhým rukávem a tepláčky a super čepičku na zimu a rukavičky a mikinky :slight_smile: a pak jsme jeli k Martinové babičce.. nejdřív teda e se stavíme k nim domů.. no moje nervy, nejdřív jsem řekla, že tam nejdu, že tam bude zahuleno.. tak s eM. naštval samo.. pak jsem teda před barákem polevila ařekla, že ji tam aspoň nakojím a normálně vlezem na chodbu a přítel tchýně hlásí, moc ke mě nechoďte..a huhlal.. říkám, jestli je nemocnej - ne nemocnej ale nachlazenej, má rýmu a trocju kašle.. tak jsem se zas s autosedačkou otočila na obrtlíku a šla do auta.. :angry: moje nervy.. oni fakt nemůžou říct, nechoďte sem, ať to malá nelapne.. jim je to asi jedno.. no a pak storka s naušnicema - už jsme byliu babičky a najednou tchýně zjistila že má stela naušnice.. tak na mě vyjela že jsme se přece domluvily, že jí je koupí ona.. říkám, že ne. A ona že jo, že já jsem jí tehdy řekla, že nad tím ještě nepřemýšlím a byla jako dost hustá. Tak jsem se nedala, a připomněla jí, že mi řekla doslova, že já si je samozřejmě vyberu a ona je zaplatí.. tak sklapla.. ale zas mě nasrala.. pak se ptala kolik nám teda dluží a na to jsme jí řekla, že jsem to zaplatila z peněz co nám dali. a to už se tvářila úplně.. :grinning: ale já si ulevila.
16. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
jo a dostala jsem předčasný dárek k narozkám - videokameru, tak si má dneska M. s čím hrát :grinning: už se těším, až budu kamerovat Stelika.. ikdyž ona jak uvidí objektiv, tak nic nedělá :sweat_smile:
16. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz
Ježiši,takovejch pochval. Děkuju moc a kecala bych,kdybych napsala,že nepotěší. A musím říct,že i mně se líbí.
Campi:no asi bych se snažila F. vysvětlit,že už to není focení takové to vyumělkované nepřirozené,ale že naopak se člověk tváří a chová normálně a fotograf fotí a ne,že člověk pózuje jako blbej.Taky jsem se toho bála.
Puzzi, to je hrozně fajn s Honzíkem.
:dizzy_face: A těšila jsi se na něj,co? :wink:
Kay,fakt je Kačka podobná P.? Všichni říkají,že M. je celej P.,ale po mě nic.
Aha,takže nachlazenej není totéž co nemocnej :angry: :angry:
16. zář 2009 ve 23:25  • Odpověz
tet, na téhle fotce http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Fphotos%2Ftetes1&vImageID=3285721#navigator mi přijde Kačka jako P. prostě úplně.. je fakt že Mišák je celej on všude :slight_smile: ale nevím proč mě zarazila spíš tahle fotka katušky

no nachlazenej to nic není.. a to jsme ještě překonala to nahulený, že tam teda jako půjdeme.. už na to se.u dělagt nějaké ústupky, když oni nejsou schopní jednat fér.. resp. s ohledem. to je jedno no..
16. zář 2009 ve 23:35  • Odpověz
Bré ranko,
teda kdy už budu mít zpátky na noc mého hodného spícího chlapečka? Zub je sice venku, ale furt má tu dásničku ještě nateklou. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
17. zář 2009 v 05:26  • Odpověz
Dobre ranko,
Puzzi tak to je parada, jak se Honzik zlepsuje. Ty sis k tomu pekne odpocinula v praci, to ted budete sehrana dvojka :wink:
Kay koukam, ze rodinne "problemy" stale trvaji.
Tetesko vcera jsem fotky ukazovala L. a taky se mu moc libily.
Mel koukam, ze tobe ted zacina tezke obdobi rustu zubu. Tak at je rychle za vami...
17. zář 2009 v 07:33  • Odpověz
Jani jj, sotva skončily koliky a Luky začal docela hezky spinkat, tak má zuby. Doufám, že druhej chvíli počká, jinak na Moravě na čestvém vzduchu umřu na spánek. :grinning: Vždycky když přijedu k babí, tak bych tam okamžitě spala.
17. zář 2009 v 07:37  • Odpověz
Mel ale zase u babi nebudes sama, takze urco i spanek ti bude dopran a o starost o Lukyho se podeli vic lidi :slight_smile:
S temi zuby bych nebyla tak optimisticka, spis se tlaci dalsi...
17. zář 2009 v 07:40  • Odpověz
Jani, no u babí na to budu jen já a P., budeme spát v hotelu v Telči, u babí nejsou moc podmínky pro malé dítě a hlavně bych ji ještě přidělávala starosti s topením v pokoji, její chaloupka je dost studená.
17. zář 2009 v 07:43  • Odpověz
bréééééééé ráááááááánko

puzzi: kdes byla v práci? jinak super, že se Honzík tak snaží :dizzy_face: je to šikula
kay: tchýni si slušně uzemnila :grinning: s těma ušničkama
mel: držím palce at to Lukymu všechno rychle vyroste a máš klid :slight_smile:
17. zář 2009 v 07:48  • Odpověz
zdarec holky tak dneska znova v 6,00 budíček tak to už mně ale točí dycky spí do půl osmé a včera dnes jen do 6té.To bude asi tím jak jsem jí musela budit do te OV a on se jí ten budíček v hlavce přetočil. :grinning:
17. zář 2009 v 07:49  • Odpověz
gucci, jelikož dětský chrup má 20 zubů tuším či nějak tak. . . Takže fakt by musel být extrémní rychlík, aby mu narostly fakt rychle. :grinning: Takže klid asi nebude hned tak. :unamused:
17. zář 2009 v 07:50  • Odpověz
pudly: já vstávála dneska v 5,20 :grinning: ... celou noc mě bolely kyčle
17. zář 2009 v 07:50  • Odpověz
Pudly já vstávala 4,45. Takže fakt nevím na co si stěžuješ. :grinning: A k tomu jsem asi milionkrát v noci nahazovala dudlíka a ještě večer vyndavala řvoucícho - spícího Lukyho z postýlky a chovala, vůbec to s ním nehlo, jen pobekával a přitom spinkal.
17. zář 2009 v 07:51  • Odpověz
Tak se tady holky netrumfujte kdo driv :slight_smile:
Gucci z ceho te tak bolely kycle? Ja taky blbe spim v noci, nevim, jak si lehnout, na boku mi nejak vadi bruch a na zadech vydrzim jen chvilku. A to neni vsem dnum konec :slight_smile:
17. zář 2009 v 07:58  • Odpověz
Aha Mel, tak se holt bude muset vic starat P. Nepujde do prace, tak to zvladne :wink:
17. zář 2009 v 07:59  • Odpověz
jani: netuším, asi bude pršet :grinning: .... já už spím jen na boku, na zádech už nemůžu, páč mě malá tlačí a při každém otočení z boku na boku se budím, páč už mám to břicho těžké tak to není jen tak se překulit :grinning:
17. zář 2009 v 08:02  • Odpověz
Gucci jojo chapu :slight_smile: Me malej navic pri kazdem prekuleni kope :wink:
17. zář 2009 v 08:03  • Odpověz
jani: jj, já to v noci hned zaspím to překulení, takže to mě malá nebudí, jestli kope, ale když se kulím už ráno, tak to už jí cítím jak řádí a už málokdy usnu
17. zář 2009 v 08:06  • Odpověz
No holky, teda co budete dělat ve 40tt??? :grinning:
17. zář 2009 v 08:08  • Odpověz
mel: rodit :grinning: , teda já ještě ne, ale Janča už určo jo :grinning:
17. zář 2009 v 08:12  • Odpověz
jo Mel
8/10 mám poradnu + UTZ
23/10 velký UTZ ve 30tt
:wink:
17. zář 2009 v 08:15  • Odpověz
gucci, jsem to neopravila? Já mám pocit, že jsem se s tím tady včera hrabala. :sweat_smile:
17. zář 2009 v 08:25  • Odpověz
mel: aha, já se nekoukala, tak jestli to tam je tak pardon :wink:
17. zář 2009 v 08:26  • Odpověz
gucci, omluva se přijímá. :dizzy_face: Holky jsem překonala vlastní lenost a vyžehlila prádlo, to jsem ale šikovná co? :sweat_smile:
17. zář 2009 v 08:27  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
tak já musím říct že nám vstávání v 6 pominulo a zase vstáváme nejdřív v 7h :wink: No ještě uvidíme jak dlouho :grinning:
Dnes přišel balíček s krásnou džínovou sukní a halenkou pro Maru,musím jí to hned vyzkoušet :sweat_smile: Jinak Maru taky někde roste zoubek,včera měla úúžasné stolice :angry: :grinning: A musím říct že ikdyž si povídá zatím po svém hrozně brebentí tak to bude veselo až začne naostro,prostě správná ženská :grinning: :grinning:
Holky to špatné spaní v těhu vám nezávidím,pamatuju si dodnes :frowning2: ale jinak být těhulka je moc krásnýýý,závidím..........
17. zář 2009 v 08:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.