• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Mel presne jak rika Gucci, ja ve 40tt rodim, at se deje co se deje :slight_smile:
Rehos tehu je pekne a kazda noc neni takhle spatna, takze si vlastne nemam na co stezovat :wink:
17. zář 2009 v 08:33  • Odpověz
rehos: ono to zase není tak zlý :wink: , ještě se to dá :wink: ... já hlavně čekám, kdy začnu chodit v noci 8x na wc :grinning: , zatím nic :grinning:
17. zář 2009 v 08:33  • Odpověz
Zase mě ty ženský berou za slovo. To mám příště psát ve 38tt?? :sweat_smile:
17. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
Gucci tak to ja tak 2x za noc musim :wink: A to vstavani je taky opruz, horsi nez prekuleni :slight_smile:
17. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
Já si pamatuju noci kdy jsem snad nespala skoro vůbec jak často jsem chodila na WC..
No my jdem ven,Marunka už chtěla jak jsme šly dolů pro balíček.Normálně už se dožaduje sama že chce ven :slight_smile:
17. zář 2009 v 08:37  • Odpověz
Rehos to je pekny, uzijte si to venku, prozatim neprsi...
17. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
no právě že tady to vypadá že asi brzy bude tak snad nezmoknem :unamused:
17. zář 2009 v 08:41  • Odpověz
dobre rano
rius ten vojtik snad nebude mit nikdy klid chjooo chuderka mala
kay slusna sterka tchy :slight_smile:)) to te muselo zahrat a jsou to teda blbci ...s tim nachlazenim
dneska zase pro zmenu noc super ..jen v pul treti a pak asi v pul sesty bo tak nejak a ted zase chrni ale uklizet rozhodne nejdu :.-))
zitra jedem na kola ke campi uz se moc tesime ....jupi jupiii
puzziova to je super ze honzulak e takhle sikovnej jsem na nej zase zvedava..to asi budu muset odstranit vse ze spodnich casti co?
jo a deti maji 24 zubu neee?
dneska lituju vsech naspavcu ja
rehos maru je proste super holcicka a za chvilku ji bude rok vid ..ty jo to je mazec
17. zář 2009 v 08:44  • Odpověz
rehos: tak si to venku užijte, tady v Práglu je zatím pod mrakem, na déšt to nevidím
chudák pG mi volal, že je už 40km od chaty v Krkonoších a prej tam chčije brutálně, stěrače mu jedou na plné pecky :grinning: ... na kolo super počasí
17. zář 2009 v 08:45  • Odpověz
tek: a vy máte ten vozík za kolo?
17. zář 2009 v 08:45  • Odpověz
Tek, 24??????? Si děláš kozy ne? :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Užij si výlet s Campi.
17. zář 2009 v 08:49  • Odpověz
Gucci to dneska pG pretrpi a zitra a vikend uz ma byt slunecny :wink:
17. zář 2009 v 08:53  • Odpověz
hele máte zkušenosti s těmi weby na ukládání fotek?
co je nejlepší? picasso nebo rajče nebo co?
17. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
gucci, tak nevím který je nejlepší, já je mám na galerii. :wink:
17. zář 2009 v 09:00  • Odpověz
ne nejdriv jedou muzsti zavody a pak se snad vystridame a udelame si vylet s campi
jo tak asi ne tak 20 a pak do 16let maji 28 ..to jsou druhy a pak jsou 4 moudraky
jeziis chudak pG na kolo strasny pocasi ja doufam ze budem mit lepsi o viku
jeee jani to by bylo super kdyby to vyslo
17. zář 2009 v 09:00  • Odpověz
Tek i tak je to moc, stačilo by mi kdyby měl tak 4, při mém štěstí sotva vyleze tenhle tak začne další. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
Tek no ja doufam, ze bude pekne. My jedeme v sobotu na Melnicke vinobrani :slight_smile:
17. zář 2009 v 09:02  • Odpověz
tak je tu zase Bárbí, tak jdu makat, zatím
17. zář 2009 v 09:07  • Odpověz
Jani, tak se tam moc neopijte. Já bych chtěla v sobotu na nějaké slavnosti či co to bude ve Veltruském zámku, tak ještě o tom musím přesvědčit P., vzala bych mládě do Manducy, aby mohl koukat.
17. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
Milu pise: Ahoj. Takze, prolaktin super! 1 nebo 2 DC na utz, coz je za tyden a pokud bude vse OK, tak stimulka. Ted mam vlevo cystu, ale to je pry po folikulu, pze jsem kratce po ovulaci a ta by mela pry v poho zmizet.

Jupiiii ja mam velikanskou radost :slight_smile:
17. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
Mel no ja se rozhodne neopiju, budu ridit zpet :wink: A L. jen at se opije, je s nim pak legrace :slight_smile:
17. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
Jé no super, takže pak hurá stimulka. :dizzy_face:
17. zář 2009 v 09:35  • Odpověz
No Pajda zase píše, že čípek jakož takož a otevřená je na prst, ale prý dobrý.
17. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
Holky pro upřesnění děti mají mít ve 2,5 letech 20 zubů celkem :wink:
Jinak u nás už prší takže jsme venku dlouho nepobyly :unamused:
Steffi vinobraní bych si taky dala říct :wink:
Milu výsledky supééér :dizzy_face:
17. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
Mel tak fajn, to jeste chvili Pajda vydrzi...
17. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jen v krátkosti musím hned makat, takže zatím ani nebudu dočítat. :wink:
Prolaktin oukej, mám brát čtvrt tablety 2x týdně a to až do těhu. Pak řekla, že jsem zařazená do IVF programu a že teda před MS mám přijít na UTZ, jsem jí říkala, že jsem 21DC, tak řekla že bychom mohli dát teda dlouhý protokol, pže s ním se právě 21DC začíná. Šla jsem na UTZ a vlevo je cysta, ale teď nevím jestli to dobře napíšu - ta folikulární či co :sweat_smile: , že jsem prý pár dní po ovulce, takže prý s MS zmizí, no a na pravém vaječníku vše oukej. Takže ke konci přištího týdne bych to měla dostat a pak jít na UTZ a pokud tam ta cysta nebude, tak 2 nebo 3DC jdu na stimulku. Nechápu, nerozumím a nedochází mi to :sweat_smile: . Možná mi to dojde až fakt začnu, dřív asi ne :grinning: .
17. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
Milu jsem ti to rikala, nejlepsi je lecba sokem, na co cekat :slight_smile: Hoodne mi to pripomina zacatek me stimulky :slight_smile:
Milu takze budes mit kratky protokol, jo?
Rehos no Maru je fesanda, moc pekne vecicky
17. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
Jj Jani krátký. Nejdřív chtěla dlouhý když jsem 21DC, ale díky té cystě že prý raději ne i když to není taková ta klasická cysta prý. Jen mě překvapilo, že v Gestu jsem při dlouhém protokolu ten 21DC dostala jen tu injekci a UTZ nebyl cysta necysta..No to je jedno, uvidíme až to dostanu jak to dopane. :wink: Zatím mi to fakt nedochází :sweat_smile: .
Rehos, Maru je teda fešanda veliká. Ta má kukadla, to je fakt nádhera :dizzy_face: .
17. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
autor
Ahoj holky, noc průměr, ráno dobrý, zase si tady Honzík chvíli lezl a hrál si, pak s tchýní venku, teď spí a já vařím polívku, cuketový zelí, vepřo a brknedlíky, to jsem ale kuchařka :grinning:
Tchýně je sice super, že mi dost pomůže s Honzíkem, ale už mi to taky leze na nervy, zejtra jí vezeme domů, budeme tam na víkend a pak zas na čas klid. A rostu, když ho vodí za ruce, úplně je má vykloubený sakra. Já se ho snažím vodit ruce na úrovni ramen, aby musel víc držet rovnováhu a aby to bylo takový přirozenější. Taky mě štve, že ho hned všude vodí, přitom teď už fakt dobře leze a mým cílem je motivovat ho k lezení a samopostavování, hekat u toho klidně občas může, ne? No už aby bylo pondělí.
Rio, doufám, že výsledky Vojtíka krve budou ok. je to někdy záhada, co je vlastně trápí.
Kay, tvoji tchánovci jsou fakt hrozný, na mě už hustě působí to zahuleno atd. Plus hustota tchýně na náušnice, nemoc... Kdes pořídila oblečky?
Gucci, v práci jsem byla v Praze, kde jsem pracovala před MD :slight_smile: Na černým mostě.
Těhule versus nevyspané matky, kdo vyhraje o horší noc? :grinning:
Rehos, vyfoť pak Maru v novém :wink: VStávání v sedm u dítěte krása, na prosinci bych tak řekla, že průměrné vstávání 6-7 skoro všechny děti.
Tek, se taky těším k vám, neodstraňuj nic, nějak Honzíka ohlídáme, tryskomyš to ještě není, to zmáknem :wink: A přeju ti bezva noc :wink:
Krásný zprávy od Milu, gratuluju! Tyjo, tak to je fakt za pár a jde se na to a bude!
Rehos už fotila, super košilka, to je velká holčička, může jít skoro do školy v ohozu :wink:
17. zář 2009 v 11:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.