• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Rehos, teda Maruška už je velká slečna. :wink:
Puzz, to víš tchýně, zkus ji to naznačit, ale pochybuji že si to nerozhážeš. :wink:
Mílo, no super bezva hurá. :wink:
17. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
Puzzi teda ty vyvařuješ, no ale když nevaříš jen pro sebe tak chápu, já sama sobě udělám max. polívku ze sáčku - ale neboj až přijedete s Tek tak uvařím i něco víc :wink:
My noc dnes lepší než včera, spal s budzením na jídlo v 1 a pak v 5.45 kdy už neusnul, ale aspoň mě nechal ležet asi ještě půl hodiny.Teď konečně zase spí, ale opět nic nejedl, nechápu že nemá hlad nebo co :unamused:
Mili super zprávy, než se naděješ budeme čekat kolik máš vajíček a podobně, paráda že se něco bude dít, strašně moc Ti to přeju :dizzy_face:
mel teda vy jste s tím zubem rychlíci, ale věřím že to je nepříjemné, no mě by zajímalo jestli to fakt poznám až Vojtovi něco poroste
Teksas pozdravuj moc campi, se taky na ni moc těším, už ji brzy uvidím, huráááá :dizzy_face: :dizzy_face:
Pajda se drží tak to je moc dobře, ještě by to chtělo aspoň 3 týdny, to mi říkal doktor že už je to pak skoro v pořádku
17. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
autor
Mel, já jí to s tím voděním za ruce řekla, já jsem hrozná snacha a každou chvíli něco trochu kritizuju :sweat_smile:
Rio, pro sebe bych si dělala rychlovky, asi většinou by to skončilo u těstovin.
17. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
Mili, tak šup do toho a půl je hotovo :grinning:
17. zář 2009 v 11:30  • Odpověz
já zase nechtěla dát dneska Edi tchýňi no nehlásila se o ní nikdy tak nevím proč by jí najednou měla dostat do ruky že já jsem tak krásně zlá se sama sobě líbím ha se nestačím divit :grinning: tudle nudle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2009 v 11:33  • Odpověz
Rio, no já měla podezření na zub, jen se mi to potvrdilo - Luky děsně prděl a pomalu co prd to něco v plíně a měl to řídký, no a pak najednou ty šílené noci. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jako třeba píše Martuse, že Martínek moc nechce jíst tak to u Lukyho teda není.
Pudly, ty jsi tááááááááááák hodná snacha. :grinning:
17. zář 2009 v 11:41  • Odpověz
mel tak to právě Vojta taky nejí skoro a taky hůř spí ale stejně nic asi neroste
17. zář 2009 v 11:49  • Odpověz
Rio, ono to nebylo ze dne na den. Vlastně asi tak týden prďěl a měl řidší a pak teprve nastaly ty hrozné noci.
17. zář 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
Video z minulý soboty soboty: http://www.youtube.com/watch?v=So7i-ZGO4HI
17. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz
Melíčku já vím kár kár cha cha cha
17. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz
jééé Mili už bude stimulovat, no to je parááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz
Puzz, teda Honzík si to fakt užil. Teď přemýšlím, tyhle kruhy jsou až pro sedicí děti co? Co počít v bazénu s pětiměsíčním???? :astonished:
17. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz
Holky tak jsem právě dostala pozvánku na vítání občánků, naštěstí mám měsíc na to, abych vymyslela co si vezmu na sebe. A do čeho obleču Lukýse. :confused:
17. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz
Puzzi, video super :slight_smile: .Honzula je tam správňáckej, jsem v jednu chvíli do toho byla tak zabraná, že jsem rukou sáhla na monitor, pže jsem chtěla pohladit Honzulu, ale vono to čéče nešlo :grinning: .
Gucci, zatím nestimuluju, až podle toho jak to dopadne při MS, jestli ta cysta zmizí :wink: .
17. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz
Puzzi video fakt dobry, je videt, jak to Honzulovi pomaha pri stani a koordinaci pohybu. A jak ho to bavi :slight_smile:
Mel co jsem slysela, jak probiha vitani obcanku na P4, tak nic na sebe neshanej. Prej behem 5ti minut je po vsem...
17. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz
Teda Hans je rozený plovouch jde mu to v tom bazénku šikulka. :slight_smile:
17. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz
Jani, no tady to je asi trochu na dýl, je to i s představením dětí apod. Koukala jsem teď na fotky. Někteří chlapi jsou tam v obleku, některý jen v triku a džínách, takže Pavla asi obléknu tak nějak mezi tím. No a sebe hodím do halenky a sukně, v lodičkách se sice zabiju, ale já se pro jednou obětuju. :grinning:
17. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
Mel já to nebudu řešit, nějaké oblíkání. Prostě půjdu jako vždy a všichni pytel a jde se prý je moderní pytlovina. :grinning:
A teď vážně, to je tam ani nefotí nic jo????
17. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
Mel to je na P4 taky, prej prectou seznam deti, matkam predaji cerveny karafiaty a detem nejakou prkotinu a je to. Jestli se foti to nevim, to ta mamina nerikala :slight_smile: Ale rikala, ze tam nebyli ani 30 minut :wink:
17. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
Pudly u nás na Praze 9 respektive 18 fotí, ale asi na Praze 4 to odflákávají, to musí povědět Janča, tam to neznám.
17. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz
Jani, no ale u nás je i pro ty děti právě program od školních dětí. Zahrají nám, zazpívají - do toho se bude řev Lukyho vyjímat. :dizzy_face:
17. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
Tak to asi na P4 neni. Nevim detaily, nebyla jsem tam, jen jsem tohle vyslechla v autobuse :slight_smile:
17. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
Jinak například http://www.letnany.cz/Fotogalerie-MC-/Vitani-obcanku-24-4-2008 jsem zvědavá jak budu držet 8mi kilovýho Lukyho na ruce a přitom se podepisovat. :grinning: Asi udělám tři křížky.
17. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz
Jo holky, to jsem vám ani neříkala :grinning: . Předevčírem jsem šla poprvé tankovat Maxíka a vzala jsem benzín za 28,50Kč :grinning: . Je to totiž úplně jiný jak u octavie a nějak mi ta pistole tam nešla nandat a když už a zmáčkla jsem to, tak mi to samo vyplo a takhle jsem to zkusila asi 5x a pak celá opocená a rozklepaná jsem šla zaplatit k pokladně 28.50 :grinning: . Paní nechápala a já dělala jakoby nic :grinning: .
17. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
Milu a neni maxik na naftu? :grinning:
Ale pani musela koukat, tomu rozumim :slight_smile:
17. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz
Jj je na naftu a tu jsem taky brala, to jsem naštěstí už pochopila, že benzín by pro něho nebylo to nejlepší :grinning: .
No dnes jdu po práci s kolegyní co Forda má pro naftu, pže brát za 28.50, tak to bych tam musela každý den :sweat_smile: .
17. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz
Mílo, ty jsi ale číslo. :grinning:
17. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
Rikas beres si kolegyni na pomoc :wink:
Ja rada tankuju u Shellky, tam mi vetsinou nabidnou, ze mi natankujou :wink:
17. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
Jj, raději jo, to je přeci jen jistota, že naberu za víc jak za 28,50Kč :grinning: . Tak mě se ani u Shellky nikdy nikdo nenabídl..asi mě nevidí či co...což teda zase jako nechápu, já takovej čahoun :grinning: :grinning: :grinning: .
17. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
autor
Dík za komentáře k videu :slight_smile: Mel, jj, pro Lukyho by ten kruh asi ještě nebyl. To nevim co pro něj, tvoje náruč :sweat_smile: Steffi, jj, na to chození atd mu to určitě prospívá. Milu, se tetelím radostí, jak honzíka hezky chválíš, děkuji :slight_smile:
Pudly, já bych tchýni dítě půjčila, pokud teda s ním nevyvádí něco šílenýho. Aspoň by sis odpočinula :sweat_smile:
Mel, na vítání bych šla v něčem trochu hezkým, ale nic extra, oblek chlap proč ne :wink: U nás trvalo vítání asi 20 minut, ale bylo to fajn, si myslim, že delší už bych s Honzíkem ani nezvládla :sweat_smile: Jj, nějaký děti ze školky zpívají většinou na vítáních.
Milu, 28,50 a jakoby nic :grinning:
17. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.