• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Mili a nedávala jsi tam tu větší pistolku??? :grinning: A pokud ti to nejde tak si trošku vytoč pistol do boku a ono to půjde mají špatné osávaní par a ty máš moc prázdnou nádž to taky dělá říká pumpařka se tady řežu jako prase zase po měsících mili promiň ale cho cho cho ááááááááááá chi chi chi :grinning:
17. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz
Holky nevím co bude Luky dělat v noci, ale dneska byl za celý den vzhůru možná tak 2 hodiny. Teď zase chrní už asi od dvanácti či nějak tak.
17. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz
Puzzi to není jenom tak jí nebudu vytahovat z kočáru na minutku co si jí chce pochovat to aby šla do dupy jo kdyby si pro ní přišla jednou za čas tak to je jiná to bych možná zvážila i když to pití nevím nevím
17. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz
Edi spí od 11 super
17. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz
to bude zase brzy vstávat
17. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz
Pudly to jsem ráda, že jsem tě pobavila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Myslím, že kdyby si mě viděla, tak se smíchy i počůráš :grinning: . Já se pak začala v autě sama taky smát, když jsem si představila,jak tam s tím rajcuju. A to se mi ještě podařilo tu pistoli tam nějak zandat moc a nešla vyndat. A já smrt v očích a hledala jsem záchranu, která tam nebyla :grinning: .
17. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
kdybych tam byla tak ti hodím kruh záchrany chi chi chi :slight_smile:
17. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
už je vzůru prdlavka tak já letím pááááááá
17. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz
ona zase usla :grinning:
17. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz
Pudly teda Editka je nějaké zlatíčko, nechceš mi ji půjčit? Luky tady vyřvává, já bych spala až bych brečela a hlava mě bolí neuvěřitelně. Tajně doufám, že dnešní noc už bude bez problémů.
17. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz
a já doufám že nebude ráno zase v 6,00 strašit :grinning:
17. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz
autor
Mel, dopo ses nedospala, když Luky vyspával? Se člověku nejvíc chce, když nemůže :confounded:
Pudly, Edi je spáč :wink:
Honzík je už hodinu venku s tchýní, tak mám taky pohodu.
17. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz
Milu, no to je zpráva dne. To je úplně super s tím prolaktinem. A že už se začne něco dít. Mám fakt děsnou radost. A jsem ráda, že není Gucci chorobně žárlivá a nezupůsobila hned scénu, že jsem na tebe myslela v posteli. Jsem si prostě nemohla pomoct. :sweat_smile:
Rehos, Maru to fakt moc sluší. :dizzy_face:
Puzzi, vzhledem k tomu, že tchýně není až tak moc často bych manipulaci s Honzíkem brala jako nutné zlo....stejně by tě určitě neposlechla....
Honzík v bazénu je děsně srandovní. :grinning:
Mel, to je fakt hodně velký úkol za měsíc vymyslet co na sebe. :grinning: Tak prostě osmikilového Lukyho předáš tatínkovi a poděpíšeš se.
Ty s tím naděláš já dneska šla k doktorce s dětma v sedačkách a to je opravdu o dost víc než osm kilo, co bych za ně dala....
:wink:
Milu, to si děláš prdel s tím tankováním :grinning: :grinning: Ta obsluha musela čumět za 28,50...ty jsi éro :grinning:

Prosím do tabulky,ko v 9. týdnech Kačka - 4,28kg a 55cm a Míša - 4,74 kg a 56,5 cm.

Jinak M. už rýma lepší,ale je pořád hodně protivnej a chce chovat neustále, je to dost náročné.Teď spějí na balkoně a já jím první jídlo dneska, udělala jsem si smažák, nějak jsem prostě vynechala snídani, nebyl čas... Nějak teď nemůžeme M. vrátit do normálu, teď s námi dva dny spal v posteli,páč nemělo smysl ho dávat k sobě,když byl co půlhodina vzhůru a ono se tam zmeťourovi nějak zalíbilo a nechce zpátky k sobě, řve jako ne lesy...a hlavně opět se vráti do častého vstávání tj. po třech hodinách. Před tím už byla jakžtakž jistota, že po prvním spaní se vzbudí až tak v jednu. Jinak Kačenka je neuvěřitelná, po koupání po jídle jí položíme do postýlky, pohladíme,dáme pusu a odejdeme a ona si třeba půl hodiny jenom potichu brouká,pak usne a dneska se na jídlo vzbudila poprvé v 5 hodin!!! dostala najíst a ještě s jedním jídlem spala do 10 hodin! To je fakt neuvěřitelně hodný dítě.Mít dva Míši tak jednoho budu muset prodat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Jo, a od dr. pochvala, že ještě i K. odstříkávám a má ty dvě dávky mlíka denně.
Holky, ten ohřívač lahví a jídlíček je super, pokud některá budete cestovat apod. tak vřele doporučuji hlavně tenhle je i do auta a i na Aventy.
17. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz
Tetes díky :slight_smile: .
Jo, myslím, že si to za Mel vymyslela s tím podepisováním :wink: .
A kontrola Kačky a Míšy super, už jsou to pěkně těžký miminka :wink: .
17. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz
autor
Tetes, no jasně, tchýně je s honzíkem málokdy, že bude nejlepší to hodit za hlavu, jenže já jsem semetrikózní typ, takže víš jak :sweat_smile:
Jak čtu o Kačence a spaní a usínání, tyjo, zázračný dítě. Míša je ukázka toho, že dítě si hrozně rychle zvykne na cokoli, třeba jsou to ještě dozvuky tý rýmy, aspoň ten první spánek by se mu opět mohl časem protáhnout.
Hele ale stejně tak přemýšlím, že z kačky a míši pro mě vyplývá jedna pozitivní věc - rodiče stejný a děti stejně každý jiný a mít míšu, tak ti někdo může říct, že jste si ho na chování rozmazlili, mít jen kačku, tak zas ty můžeš tvrdit, že to je o přístupu vás, že jste jí to tak dobře naučili. A ono prd velebnosti, ono je to prostě z 80% fakt o dítěti, některý vyžaduje to, jiný ne a rodič prostě vyhoví, pokud mu síly dovolí a je to tak asi přirozený a správný.
17. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz
autor
Podpis u vítání - Honzíka jsem vrazila P. do druhý řady a šla se podepsat bez dítěte, no co :grinning:
17. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz
Milu, víš že do tebe mám kopnout,aby jsi se zeptala toho svého It na ty fotky? Tě do teď vidím na tom srazu jak si ho předváděla,když přijde domů a musím se smát, to bylo super. :grinning:
Puzzi:jestli ty jsi semetrikozní typ, tak to já abych se pak šla zahrabat....
Jinak jo, víš že mi nenapadlo se nad tím takhle zamyslet,ale máš naprostou pravdu s Kačkou a Míšou a výchovou apod.... :slight_smile:
17. zář 2009 v 15:01  • Odpověz
Tetes myslím na tebe, zjistím to :sweat_smile: .
Dnes jdu na spinning a trenér nemůže tak máme náhradu a to je prý maso. Vám zítra poreferuju. :wink:
17. zář 2009 v 15:14  • Odpověz
To jdeš na spinn a nebude ani za odměnu pěkná prdelka,jo? Tak to bych se na to vykašlala.... :sweat_smile:
17. zář 2009 v 15:19  • Odpověz
Tetesko teda kontrola super, ja si rikala, ze Kacka neni o moc mensi nez Miska a ono taky jo. Je to sikulka, jak brzy brasku dohnala.
A ti reknu, ze ses s detmi pronesla :wink:
Podpis na vitani obcanku bych taky tak vyresila, podepsat jeden, predat dite, podepsat druhy. No problem :wink:
Hmm Milu jde koukat zase na pekny prdelky, ji to dneska jednou nestacilo :grinning:
Puzzi no vidis to je postreh, dvojcata a kazdy jiny. Takze huraaa do druheho :wink:
17. zář 2009 v 15:45  • Odpověz
Tetesko, já vím stěžuju si, už budu hodná, ale stejnak, ty to máš hezky rozložený v každé ruce, ale já to tahám na jednu a mám je až u kolen, tím jak jsem malá. :grinning: :dizzy_face: Jinak Kačenka je prostě hodná holčička a Míša je prostě mazánek. Jo a do tabulky se píšou až 3 měsíce věku. :wink:
17. zář 2009 v 15:53  • Odpověz
Tetes blahopřeji ke krásným přírustkům, dětem se daří dobře a krásně rostou a přibírají, jde vidět že je jim u vás moooooooc dobře :slight_smile:
Holky já jsem už z toho Vojtíška fakt smutná, dnes za celý den vypil 80 ml mlíka a jinak nic, ani příkrm nechtěl, kaši nechtěl přesnidávku už vůbec ne,ach jo, jak dlouho může být na tak malé dávce :frowning2:
17. zář 2009 v 16:09  • Odpověz
Rio, choudě naše. To teda nevím, asi to moc dobré není, že papat nechce drobek malej. :pensive:
17. zář 2009 v 16:15  • Odpověz
autor
Milu, těším se na zítřejší popis masa :grinning:
Rio, to snad není možný, jak furt Vojtíka něco trápí, kdyby nejedl příkrmy a aspoň pil mlíko, ale když ani to ne :frowning2: Kdy jdeš k dr. nebo kdy budou výsledky tý krve? Co Vojtíkova nálada, i přes to v pohodě?
Tetes, aby ses nedivila mému semetrikování někdy :sweat_smile:
17. zář 2009 v 17:06  • Odpověz
Rio to je teda hodne malo, to by mela uz dr. resit. Chudacek malej, on se z tech zdravotnich problemu nevyhrabe :frowning2:
17. zář 2009 v 17:40  • Odpověz
přidala jsem jednu fotku do alba :slight_smile:
17. zář 2009 v 18:26  • Odpověz
Rio nadhera! Vojtisek je neskutecnej smisek. Moc bych ho chtela videt nazivo...
17. zář 2009 v 18:34  • Odpověz
Riuš no ten je nádhernéééééj :dizzy_face: Krásně se směje :wink:
17. zář 2009 v 18:35  • Odpověz
holky díky moc, je to fakt zlatíčko a všechny starosti jsou menší když se takhle usmívá :slight_smile:
Jani třeba uvidíš, snad vás někdy poznáme všechny, zatím máme naplánované setkání s puzzi a teksas u mě v Brně, se na ně strašně těším - přijedou na pár dní ke mě
17. zář 2009 v 18:39  • Odpověz
Rio tak to je super, to si holky uzijete. Ja verim, ze se jednou sejdem vsechny i s tema zviratkama a to bude toco :wink:
17. zář 2009 v 18:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.